Koçtaş 600 TL ve üzeri kargo bedava600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tavan Vantilatörleri

Tavan Vantilatörleri

Yazın keyfini doğada doya doya çıkartırken evinizde sıcaktan bunaldığınızda tek bir dokunuşla, istediğiniz serinliği  tavan vantilatörleri  ile yakalayabilirsiniz. Üstelik klimalarda yaşanan filtre kaynaklı sorunlardan ve gürültüden korunarak... Pervaneli lambalar elektrikli motor ile çalışan, geniş kanatları sayesinde odanızı havalandırıp serinlik sağlarken aydınlatma ihtiyacınızı da tek bir ürünle gideren dekoratif tavan vantilatörleridir. Kanatların dönmesiyle odanızı serinletir ve yoğunlaşmış havayı dağıtarak havalandırma sağlar. Koçtaş’ta istediğiniz boyutlarda ve renklerde bulabileceğiniz  tavan vantilatörü modelleri ile odanızda yer kaplamayan bir serinleme sistemine sahip olurken aynı zamanda dekorasyonunuza da şık bir dokunuş eklemiş olacaksınız.

Kullanım Alanlarına Göre En Çok Tercih Edilen Tavan Pervaneleri

Avizeli tavan vantilatörü  ev içerisinde her odada ve özellikle mutfaklarda kullanıma uygundur. Oda ve mutfaklarınızdaki ışıklandırmayı şık avizesiyle sağlarken oluşan kokuları ve sıcaklığı dağıtarak yaşam kalitenizi arttırır. Oturma odalarında ya da salonda hem dekorasyonuza hareket kazandırır hem de odanızın havalanmasını sağlar.  Yaz gecelerinde sıcaktan uyuyamıyorsanız yatak odanızın tavanına monte edeceğiniz bir pervaneli avize ile serin ve rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ekonomik Serinlik Sunan Tavan Vantilatörü Modelleri

Tavan vantilatörleri  endüstriyel ve ev tipi olarak ikiye ayrılır. Ev tipi vantilatörler, kanat sayısı olarak 2’den 6’ ya kadar çıkabilirken çapı, rengi ve duy sayısı ile de çeşitlilik sunar. 3, 4, 5 kanatlı ya da 6 kanatlı kumandalı ya da kumandasız siyah, beyaz ya da ahşap rengi tek duylu, 2 ya da 3 duylu… Odanızın hacmine ve kullanım alanınıza bağlı olarak seçim sizin. İstediğiniz özellik ve boyutlarda bir tavan pervanesi alarak serinlemenin en ekonomik yöntemiyle tanışabilirsiniz.

Avantaj ve Dezavantajlarıyla: Klima mı Tavan Vantilatörü mü?

Isıtma ve soğutma sistemleri  içinde, büyük derece farkları yaratabilme özellikleriyle tercih edilen klimaların yanlış kullanımda sağlığa zararlı etkileri ortaya çıkabilir. Harcadığı yüksek enerji miktarı ile birlikte daha etkili ve hızlı soğutabilme avantajının yanında tavan vantilatörlerinden daha pahalı bir serinleticidir. Klimalar her sene düzenli bir bakımdan geçmeli. Bakımı yapılmayan klima filtreleri bakteri üretir ve kullanıcıları bu nedenle sağlık sorunları ile tanıştırabilir. Tavan vantilatörleri ise hem kullandığı enerji miktarının daha az olması, hem dekoratif özellikleri hem de sağlığa herhangi bir zararı olmaması sebebiyle tercih edilmektedir. Üstelik sessiz çalışması da artı bir avantajdır. Özellikle sıcak yaz gecelerinde serin bir uykunun keyfini sessiz sedasız çıkarmak isteyenler tavan vantilatörlerini çalıştırarak rahatlıkla uyuyabilirler. Tavanın ortasında konumlandığı için klimalarda yaşanan direk rüzgara maruz kalma durumu da tavan vantilatörlerinde yaşanmaz.

Tavan Vantilatörleri Ne Kadar Elektrik Harcar?

Tavan vantilatörünüzün ne kadar elektrik harcayacağı vantilatör motorunun gücüne bağlıdır. Yüksek motor gücü daha fazla elektrik harcanmasına sebep olur. Ancak hangi tavan vantilatörünü kullanırsanız kullanın klimalara kıyasla her zaman çok daha az elektrik harcarsınız. Klima ile sağlanan en düşük ısı değişimleri bile tavan vantilatöründen daha fazla enerji harcamaktadır. İnceleyeceğiniz modellerde harcanacak enerji kıyaslamasını, motorun kaç Watt güçte çalıştığına bakarak yapabilirsiniz.

Tavan Vantilatörleri Konforunuzu Artırır!

Tavan vantilatörleri dekoratif görüntüsü ile size şık bir ışıklandırma sunarken odanızın nefes almasını sağlar. Aynı zamanda bütçenizi sarsmadan serinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. En ekonomik serinleme yöntemi olan tavan vantilatörleriyle sıcak günlerde evinizin konforunu arttırabilirsiniz.

Montaj ve kullanım kolaylığı, uygun fiyatları, renk, boyut, performans çeşitliliği ve garantili ürünleriyle tavan vantilatörü çeşitleri arasından en uygun ürünü bulabilirsiniz. Üstelik Koçtaş Online alışveriş sitesinin sunduğu kolay alışveriş ve bütçe dostu fiyatlar ile! Cebinizi yakmayan fiyatlarla serinlemek için şimdi sitemizi ziyaret edin ve hayalinizdeki tavan pervanesi ürününü sepete ekleyin.

 

Daha fazla göster