150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kablo Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Güvenli ve İşlevsel Kablo Aksesuarlarıyla İşlerinizi Kolaylaştırın

kablo aksesuar modelleriElektrikli ürünleri daha güvenli bir şekilde kullanmak için yararlanabileceğiniz kablo aksesuarları, farklı ebatlardaki modellerle uyum gösterir. Önemli markaların imal ettiği kablo aksesuarı çeşitleri, farklı uzunluklara ve de farklı kalınlıklara sahip kablolara uyum sağlar. Böylece evinizde veya iş yerinizde elektrikli ürünlerden yararlanırken işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Tel söketi, plug, kablo kanalı, topraklı fiş gibi birçok aksesuarın bulunması, elektrik enerjisini emniyetli bir biçimde kullanmanıza yardımcı olur. Koruma kapasitesi ve üretim malzemesi gibi detayları dikkate alarak göz atabileceğiniz kablo aksesuarları, son derece zengin bir seçkiden faydalanmanız için üretilmiştir. 

Renklerine ve boyutlarına bağlı olarak alternatiflerle beraber size sunulan aksesuarlar sayesinde gereksinimlerinizle uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu işlevsel aksesuarlar arasında kablo gizleme aparatı modelleri de önemli bir yere sahiptir. Odanızdaki ya da çalışma ortamınızdaki kabloların görünmesini engellemek için bu şık aksesuarları tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin tozlardan ve dış etkenlerden korunmasına da yardımcı olan kablo saklama kanalı modelleriyle beraber birçok avantaj elde edebilirsiniz. Dayanıklı plastik materyal kullanılarak imal edilen kablo saklama kanalları, uzun ömürlü bir kullanımı mümkün hale getirir. Uzunluk seviyelerine ve genişliklerine bağlı olarak saklama kanallarını inceleyebilir, gereksinimlerinize uygun aksesuarları rahatça tercih edebilirsiniz.

Kablo Aksesuarları Arasında Bulunan Kullanışlı Ürünler

Birbirinden özel gereçleri içeren kablo aksesuarları, çok yönlü ve dayanıklı ürünlere ulaşmanızı sağlar. Bu aksesuarlar arasındaki kablo düzenleyici modelleri, farklı işlevlere sahip ürünleri birbirinden ayırmanıza yardımcı olur. Ürünleri düzenlemeye ve toplamaya yardımcı olan aparatlar, tasarımlarında yer alan çoklu bölmelerle öne çıkar. Bu bölmeler sayesinde farklı kabloların ayrı noktalardan geçmesini sağlayarak birbirleriyle dolanmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda sıkışmasını ve bükülmesini önlemeye de yardımcı olan aksesuarlar sayesinde güvenli bir kullanım gerçekleştirmeniz kolaylaşır. Alternatif renk tonlarına sahip ürün modelleri de size sunulan ürünler arasında boy gösterir. 

kullanışlı kablo aksesuarlarıDüzenlemek için kullanabileceğiniz bu gereçler, televizyon ve bilgisayardan yazıcı ve tarayıcı kablolarına kadar birçok ürünü korumanıza yardımcı olur. Farklı uzunlukları bulunan kablo saklama kanalları, sahip olduğunuz elektronik ürünlerin özelliklerine göre seçebileceğiniz alternatiflerden meydana gelir. Öte yandan kablo saklayıcı çeşitleri de işlerinizi kolaylaştırmak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Elektrik tesisatının darbe almaması ve de ezilmemesi için evinizdeki elektronik ürünleri kablo saklayıcılarla beraber koruma altında tutabilirsiniz. Öte yandan yapışkanlı kablo tutucu çeşitleri de oldukça pratik aksesuarlar arasındaki ürünlerden biridir. Yapışkanlı yüzey özelliği bulunan aksesuarlar, kayma sorununun önüne geçerek konfor yaratır. Kolayca açılıp kapatılabilen yapışkan yüzey, ürünleri sabitlerken size yardımcı olur:

 • Saklama aparatları, duvar diplerine ve mobilyaların kenarlarına monte edilmeye uygun ürünlerden oluşur.
 • Silinebilir dış yüzey kısmına sahip plastik kablo saklama aparatı çeşitlerini düzenli olarak temizleyip tozları engelleyebilirsiniz.
 • Elektrik sisteminin zarar görmesini önleyen kablo gizleme bandı çeşitleri, çizilme ve yırtılma gibi sorunlara karşı güvenli bir koruma oluşturur.

Kablo Aksesuarlarının Kullanım Alanları

Uzun ve sağlam şekilde geliştirilen kablo aksesuarları, dış etkilere karşı dirençli fonksiyonel ürünlerden oluşur. Evinizdeki odalarda ya da ofis, atölye gibi noktalarda yararlanmaya başlayabileceğiniz aksesuarlar, son derece geniş bir kullanım alanı elde etmenizi sağlar. Kablo aksesuarları arasında yer alan kutular da pratik özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanır.  Portatif yapılarıyla öne çıkan kablo kutusu modelleri, aynı anda birden fazla kablonun saklanması için uygun bir alan yaratır. Böylece ortaya çıkarabilecek görüntü kirliliğini engelleyerek çalışma ortamınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Ofis ve çalışma odası gibi alanlarda elektronik cihazların elektrik sistemlerini toplamak için de aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerden olan kablo toplayıcı çeşitleri, esnek ve uzun şekilde geliştirilmiş alternatifleri içerir. 

Birden fazla kabloyu bir arada toplayan bu aksesuarlar sayesinde sistemlerin karışmasını da engelleyebilirsiniz. Kablo aksesuarları içerisinde yer alan farklı ürünleri sahip olduğunuz cihazların kablo kalınlığına bağlı olarak inceleyebilirsiniz. Böylece evinizdeki cihazların kablo kalınlığı ile uyumlu gereçlerden yararlanarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yaşam alanlarını düzenlemek için üretilen ürünler güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzemelerle imal edilmiştir. Bu sayede güneş gören alanlarda da bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Renk tonları değişiklik gösteren kablo aksesuarları, evinizin ya da çalışma alanınızın dekorasyonu ile uyumlu ürünleri seçmenizi de mümkün hale getirir.

Ekonomik Kablo Aksesuarları Fiyatları Sayesinde Hesaplı Ürünlere Ulaşın

Üretici markalara bağlı şekilde fiyat seviyesi değişen kablo aksesuarları, bütçeniz doğrultusunda seçimlerinizi yapmanız için birçok alternatifle birlikte size sunulur. Kablo kanalı fiyatları açısından detaylı olarak gözden geçirebileceğiniz gereçler, elektrik sistemlerini kanal içerisinde saklamanız için üretilmiştir. Kanal uzunluğuna göre fiyatı değişen aksesuarlar sayesinde gereksinimlerinizi karşılayacak ürünlere ekonomik koşullarla ulaşabilirsiniz. Ürün ölçüleri ve fiyat düzeyi bakımından göz atabileceğiniz aksesuarlar, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum gösteren modellere erişmeniz için idealdir. Son derece zengin bir ürün seçkisinin size sunulması, hem ebatları hem de fiyat düzeyleri açısından ürünleri incelemenize imkân tanır. 

Kablo düzenleyici fiyatları da bütçenize ve beklentilerinize uygun aksesuarlara rahatça erişmeniz konusunda size avantaj sağlar. Farklı renklere ve farklı kalınlıklara sahip kabloları ayrı noktalarda güvenle saklamak için bu aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Hesaplı seçimler yapmaya olanak tanıyan kablo aksesuarları arasındaki bir diğer ürün de yapışkanlı modellerdir. Yapışkanlıklarını başarılı bir şekilde koruyan bu ürünler, elektrik ileten sistemlerin hareket etmesini ve zarar görmesini engelleyerek kullanıcılarını memnun eder. Kablo aksesuarları içinde yer alan topraklı prizler de ekonomik fiyat düzeyine sahip ürünlerden biridir. Elektriğin güvenli bir biçimde aktarılmasını sağlayan topraklı prizler, plastik gövde ile üretilmiştir. Aydınlatma ürünlerinden yararlanırken ya da çeşitli cihazları kullanırken topraklı prizlerin emniyetli yapısından yardım alabilirsiniz.

Kablo Aksesuarlarının Öne Çıkan Özellikleri

kablo akseuar çeşitleriKablolu fiş modelleri, farklı uzunluklara sahip alternatiflerden oluştuğu için işlerinize uygun ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Kablo uzunluğuna göre seçebileceğiniz fişler sayesinde elektronik ürünleri rahatça kullanmaya başlayabilirsiniz. Yükseklik, genişlik ve ağırlık değerlerinin yanı sıra üretim malzemesi özelliğini de göz önüne alarak kablo aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu modeller de yararlanabileceğiniz gereçlerden biridir. Birden fazla ürünün bir arada tutturulmasını sağlayan kablo bağları, elektronik ürünlerin bulunduğu alanları daha düzenli kullanmanız için geliştirilmiştir. Bağ çeşitleri, farklı renk tonlarına ve farklı uzunluklara sahip birçok modelden meydana gelir. 

Öte yandan kablo aksesuarları içerisinde yer alan kablo saklama borusu modelleri de teknik özellikleri bakımından alternatif ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Yuvarlak ya da dikdörtgen şeklindeki kablo saklama boruları, özelliklerine uygun aksesuarları seçmeniz için idealdir. Kablo kapatıcı borular ve bantlar da işlerinizi daha kolay hale getirmenize yardımcı olur. Sahip olduğunuz ürünlerin uzunluklarını ve kalınlıklarını göz önüne alarak kablo aksesuarları arasındaki kapatıcıları incelemeye başlayabilirsiniz. Köşe noktalar için üretilen aksesuarlar da oldukça işlevsel ürünler arasındadır. Elektrik sistemlerini duvar dibinden geçirirken köşe noktalarda bu ürünleri kullanabilirsiniz. Böylece duvarla uyumlu şekilde kullanabileceğiniz ürünler sayesinde kabloların görünmesini engelleyerek evinizin dekorasyonunu koruyabilirsiniz.

 • Kablo aksesuarları arasında bulunan tel soketleri, modeminizin bağlantısını gerçekleştirirken size yardımcı olur.
 • Toplayıp bağlamak için yararlanabileceğiniz kablo bağlarını farklı renklere sahip alternatifler arasından seçerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
 • Yapışkanlı çeşitlere kablo aksesuarları arasından ulaşarak kısa bir sürede monte edilebilen gereçlere sahip olabilirsiniz.

Kablo Aksesuarlarını Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kullanışlı kablo kapağı modellerinden yararlanırken bu ürünlerin açıklık kısmıyla kullanılacak alanın ebatlarının uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece kabloların sıkışmasını ya da ezilmesini engelleyerek elektronik eşyalarınızı daha güvenli şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kablo aparatları arasındaki kablo bağlarını klips yardımıyla sıkmaya dikkat etmeniz de önemlidir. Klips aracılığıyla sıkılan bu ürünler, kabloların hareket etmesini engelleyerek güvenli bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Evinizdeki ya da ofisinizde yer alan prizleri korumak için kullanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Bu ürünler arasında yer alan priz muhafazası modelleri, prizlerin koruma altına alınmasını sağlayarak emniyeti artırır. Dayanıklı plastik gövde özelliği bulunan priz muhafazası ürünleri aynı zamanda sert ve sağlamdır. 

Kablo aksesuarları arasındaki bir diğer pratik ürün de kroşedir. Duvar üzerinden uzatılan elektrik sistemlerinin sarkmasını ya da kaymasını engellemek için kroşe kullanabilirsiniz. Böylece elektrik sistemlerinin istenmeyen alanlara temas etmesini önleyerek daha güvenli ve dekoratif bir tasarım oluşturabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay aksesuarlar arasında duy takımları da önemli bir yere sahiptir. Lambalarınızı sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için kablo aksesuarları içinde yer alan duy takımı modellerine göz atmaya başlayabilirsiniz. Farklı renklere sahip duy takımları, diğer modeller ile beraber kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Koçtaş yardımıyla erişebileceğiniz kablo aksesuarları, farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sağlar. Şimdi kablo aksesuarları arasındaki ürünlerden gereksinimlerinize uygun olanları seçebilir, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kablo Aksesuarları Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kablo Nasıl Toplanır?

Bükülme ve kırılma gibi sorunlara yol açmadan toplamaya özen göstererek kabloları koruyabilirsiniz. Kablo aksesuarları yardımıyla bağlayabileceğiniz sistemler, toplu halde muhafaza etmeniz için uygundur. İşlevsel ürünlerden olan saklama boruları da bu ürünlerin bir arada korunmasına yardımcı olur. Kablo aksesuarlarına göz atarken sahip olduğunuz sistemlerin uzunluğuna ve sayısına uygun ürünleri seçmeye dikkat ederek bu ürünleri toplamaya başlayabilirsiniz.

Kablo Kanalı Ne İşe Yarar?

Taşıma işlemlerinin yanı sıra sabitleme ve düzenleme gibi işlemler için de kablo aksesuarları arasında yer alan kablo kanallarını kullanabilirsiniz. Düz şekilde üretilen kablo kanallarının yanı sıra oval hatlara sahip aksesuarlar da size sunulur. Farklı genişlikleri ve farklı uzunlukları bulunan kanallar, aksesuarlar içindeki pratik ürünlerden biridir. Uzun kabloların düzenli bir şekilde dizilmesini ve dış ortamdan korunmasını sağlayan kanallar oldukça güvenlidir.

Kablo Kanalı Nasıl Döşenir?

Klipslerden ve bağlantı ekipmanlarından yararlanarak kablo aksesuarlarından biri olan kanalları kolayca döşeyebilirsiniz. Ürünleri döşeme işlemlerini ev, ofis, atölye gibi alanların fiziksel özelliklerine uygun şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Kablo kanallarını ıslanma ihtimali bulunan alanların üstünden döşeyerek güvenli bir şekilde kablolarınızı geçirmek için uygun noktalar elde edebilirsiniz. Kablo aksesuarları içerisinde yer alan kanalları renklerine göre inceleyip döşeme işlemini dekoratif şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kablo Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Boyutlarına ve tasarım özelliklerine dikkatli bir şekilde göz atarak kablo aksesuarları arasındaki ürünleri seçebilirsiniz. Uzunluk seviyesi gereksinimlerinize uygun olan kablo aksesuarlarını seçmeniz de sorunsuz bir kullanım yaşamanız için önemlidir. Öte yandan kablo aksesuarlarını incelerken bu pratik ürünlerin fiyat düzeyinin bütçenizle uyumlu olmasını da göz önünde bulundurmalısınız. Markalarına, üretim materyallerine ve işlevlerine bağlı olarak kablo aksesuarlarını yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

En Çok Satan Kablo Aksesuarları Hangileri?

Koçtaş Kablo Aksesuarları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Derin Boru Geçmeli Anahtar Kasa 90926204
 2. Klima Kanalı Meks 2 Metre 75X60 Mm
 3. Üçlü Pense SL-315 RJ-45/RJ-12/RJ-11
 4. Seyahat Adaptörü Erkek Fişli
 5. Dış Köşe Beyaz
Daha fazla göster
149 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: