Koçtaş 600 TL ve üzeri kargo bedava600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
25 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Sürgülü Duş Setleri

Sürgülü Duş Setleri

Banyo keyfinizi artırmak için tasarlanan sürgülü duş seti sahip olduğu hareket kabiliyeti ile diğer duş setlerinden farklılaşıyor. Sabit yapıda olmayan bu setler istenildiği zaman aşağı yukarı, sağa sola rahatlıkla hareket ettiriliyor. Sürgülü duş setleri fonksiyonelliğinin yanı sıra görselliği ile de banyolara tamamlayıcı bir görünüm kazandırıyor.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Sürgülü Duş Setleri 

Üç veya sekiz fonksiyonlu olarak değişen sayılarda işlevsellik sunan sürgülü duş takımı farklı su basınç spesiyalitesi sayesinde vücuda masaj imkanı sağlaması ile öne çıkıyor. Sürgülü duş seti modellerinin kimilerine dahil olan sabunluk kısmı, çok daha kolay bir duş deneyimi yaşamanız için düşünülmüş. Duş setlerinde birbirinden farklı bu başlıklar vücutta kan dolaşımının hızlanmasını sağlayarak terapi etkisi yaratıyor. Böylece yorgunluk ve stresin azalmasına olanak sunuyor.  Sürgülü duş setleri denilince en çok tercih edilen markalar arasında Artema, Grohe, Ar, ECA, GPD, Cooke&Lewis, Bidalux ve Punto sayılabilir. Sürgülü duş setleri ihtiyacınız için uzun ömürlü kullanım özelliklerine sahip ürünler sunan markaların tümünü Koçtaş’ta bulabilirsiniz. 

Sürgülü Duş Seti Modelleri ile Duş Keyfinizi Özelleştirin

Ürünlerin tarzlarına göre sürgülü duş setleri de çeşitlilik gösteriyor. Tepe modeller suyun sabit bir şekilde yukarıdan aşağı doğru akmasına imkan sağlıyor. Sürgülü modeller duş başlıklarının ayarlanabilir olmasını sağlıyor. Robot sürgülü duş setleri ise hem sürgüsü sayesinde ayarlanabilir olmasını sağlıyor hem de ayarlı duş başlıklarını bir arada sunuyor. Sürgülü el duşu paslanmaz çelik borulardan üretilerek uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Kullanıcılara sunduğu modeller ile banyolara zenginlik kazandıran sürgülü duş setleri su tasarrufuna uygun yapısıyla da bütçenize dost çözümler sunuyor.

Koçtaş’ın kapsamlı ürün yelpazesinde satışa sunulan sürgülü duş setleri arasından ihtiyacınıza uygun olana karar verebilir ve sepetinize atarak online alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Daha fazla göster