150 TL Üzeri Kargo Bedava

Koli

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Taşıma ve Paketlemenin Vazgeçilmezi: Koli Modelleri

Koli çeşitleri günlük hayatın hemen hemen her noktasında kullanılan işlevsel ürünler arasında yer alır. Taşınırken, online satışlarınızı müşterilerinize gönderirken, ağır eşyaları taşırken ya da birçok farklı alanda kullanılan ürünler, kullanıcılarının farklı gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Seçenekleri incelediğinizde 30 x 30 x 30 ya da 40 x 40 x 40 koli gibi birçok farklı alternatif olduğunu görebilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Böylece ürünler içerisinden gereksinimlerinizi karşılayacak parçalara erişebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Farklı bir eve taşınırken eşyalarınızı güvenli ve rahat bir biçimde taşımak istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kitap gibi ağır malzemelerden nevresim takımlarına kadar farklı ağırlıktaki eşyaların taşınabileceği şekilde özel olarak üretilen ürünler, dayanıklılığı sayesinde de birçok kişi tarafından tercih edilir. Ürünler malzemeleri taşımanın yanı sıra onları güvenli bir şekilde depolamak söz konusu olduğunda da işlevsel hale gelir. Örneğin, evinizde sıklıkla kullanmadığınız eşyalar varsa ve onları ortada görmekten sıkıldıysanız ürünler sayesinde onları güvenli bir şekilde kenara kaldırabilirsiniz.

Özellikle üretim alanlarında ya da fabrikalarda malzemelerin veya son çıktıların saklanması noktasında işlevsel hale gelen ürünler, günlük hayatın farklı alanlarında kendine yer bulur. Eşyaların düzenli ve rahat bir şekilde saklanmasına olanak tanıyan ürünler, bu yönüyle hem iş yerlerinde hem de evlerde sıklıkla tercih edilir. Eşyalarınızın boyutlarını göz önünde bulundurarak 60 x 40 x 30 koli gibi seçenekler arasından seçim yapabilir, sizin için uygun boyutlara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı ya da üretim yaptığınız malzemeleri rahat bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ürünler arıyorsanız farklı boyut ve özelliklere sahip olan ürünler bu konuda size yardımcı olabilir.

Koli Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Ürünler, eşyaları saklama ve taşıma söz konusu olduğunda sunduğu özellikler sayesinde kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin işlevselliği genel olarak aşağıdaki gibidir:

 • Ürünler ilk olarak türü ne olursa olsun her eşyayı taşımak için özel olarak tasarlanan ürünler arasında bulunur. Ürünlerin içerisinde mutfak robotu gibi ağır eşyalardan nevresim takımları gibi hafif eşyalara kadar dilediğinizi rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Farklı eşyaların taşınmasını mümkün hale getirmesiyle hem profesyonel amaçlarla hem de ev içinde rahatlıkla kullanılabilir.
  Ürünler, iyi bir şekilde kapatıldığında eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını mümkün hale getirir. Genellikle kargo sırasında paketler farklı paketler ile üst üste binebilir. Eğer iyi bir şekilde paketlenmezse kargonuz çeşitli problemler ortaya çıkabilir. Bununla beraber ürünler, paketleme işlemini sağlam ve doğru bir şekilde yapmanızı sağlar ve paketlerinizi istediğiniz kanallara doğru bir şekilde aktarmanızı mümkün hale getirir.
 • Ürünleri incelediğinizde farklı boyut alternatiflerine sahip olan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. 30 x 30 x 30 cm ya da 50 x 50 x 50 koli çeşitleri içerisinden ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre seçim yapabilirsiniz. Eğer e-Ticaret ile ilgileniyor ve farklı türdeki eşyaların satışını gerçekleştiriyorsanız farklı boyutlara sahip olan ürünler arsından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber e-Ticaret işlemlerinin yanı sıra ürünleri ev içinde çeşitli eşyaları kaldırmak ya da bir yerden başka bir yere taşımak için de değerlendirebilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, boyut çeşitliliği sayesinde herkesin taşıma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.
  Taşınmak için koli çeşitleri arasından seçim yapacaksanız farklı boyut alternatiflerine sahip olması sizin için bir avantaj olabilir. Örneğin, 70 x 50 x 50 koli çeşitlerini evinizdeki büyük eşyaları kutulara ayırmak ve taşındığınız eve götürmek için değerlendirebilirsiniz. Bununla beraber kitap gibi ağır olan ve çok büyük kutulara yerleştirildiğinde taşınması zor olan eşyalar için 40 x 30 x 30 koli gibi daha küçük ebatlara sahip olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Fabrika ortamında düzenlemeler yapmak istiyorsanız da ürünlerin sunduğu paketleme özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Üretim hattının sonunda paketleme sırasında daha işlevsel bir sistem kurmak istiyorsanız ürünleri açmadan kapalı bir şekilde hattın sonunda ilgili alanlara yerleştirebilirsiniz. Kolay bir şekilde katlanarak bir bütün haline getirilebilecek şekilde tasarlanan ürünler içerisinden seçim yaparak paketleme işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.
  Ürünler, tek başına çok fazla ağırlığa sahip olmamasıyla da öne çıkar. Ağır olmadığı için ürünlerin içerisinde ağır eşyaları da rahat bir biçimde taşıyabilirsiniz. Kendisi hafif olduğu için istenilen eşyanın rahat bir biçimde taşınmasını mümkün hale getiren ürünler, kullanıcılarının ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamasına olanak tanır.

Fonksiyonelliği ve geniş kullanımıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Seçenekler arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, gereksinimlerinizi vakit kaybetmeden giderebilirsiniz. Boyut gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler içerisinden aradığınız nitelikleri sunanlara erişebilir, istediğiniz kullanımı elde edebilirsiniz.

Koli Çeşitleri

Her ne kadar ürünler kutu şeklindeki basit ekipmanlardan ibaret gibi gözükse de ürünleri incelediğinizde birçok farklı alternatif olduğunu görebilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek seçenekler içerisinden sizin için uygun olanı bulabilir, aradığınız kullanım şekline anında erişebilirsiniz;

 • Kutu koli çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin yan taraflarında çeşitli oluklar olduğunu görebilirsiniz. Oluklar, genel olarak ürünlerin dayanıklılığı üzerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Tek oluklu olarak nitelendirilen ürünler, hafif eşyaların taşınmasında kullanışlı hale gelir. Tek oluklu olduğu için ağır eşyaların yüklerin taşıma konusunda yeteneksiz olabilecek ürünler, genellikle ev içi kullanımlarda işlevsel hale gelir. Ayrıca uygun fiyatlara sahip olduğu için e-Ticaret işlemlerinde de işlevsel hale gelir. Kendine has dayanıklılığının yanı sıra oldukça hafif olması da tek oluklu olarak nitelendirilen ürünlerin öne çıkan tarafları arasında bulunur.
 • Çift oluklu koli çeşitleri ise tek oluklu olanlar ile kıyaslandığında daha dayanıklıdır. Tek oluklu olanlar iki tabakadan oluşurken çift oluklu olan ürünler üç tabakalıdır. Üç tabakalı özel tasarım, ürünlerin daha sağlam ve dayanıklı hale gelmesini sağlar. Böylece ürünler aracılığıyla ağır eşyalarınızı taşıyabilir, üretim alanlarına işlevsellik katabilirsiniz. Üst üste dizildiğinde zarar görme olasılığı oldukça düşük olan çift oluklu modeller, tek oluklu olanlar ile kıyaslandığında daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Rahat kullanımı ve sağlamlığıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, kullanıcılarının farklı gereksinimlerine yanıt verir.
 • Seçeneklere göz attığınızda bazı ürünlerin yan taraflarında tutma alanları olduğunu görebilirsiniz. Özellikle ağır eşyaların taşınması sırasında işlevsel hale gelen tutma yerleri, kullanıcılarının taşıma işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirmesini mümkün hale getirir.
 • Ürünler arasında iç bölümleri karton parçalarıyla ayrılan seperatörlü olarak nitelendirilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünler genellikle çok miktarda küçük ürün satışı yapan işletmeler tarafından tercih edilir. Özellikle toptancılık gibi işlemlerle ilgilenen işletmeler, seperatörlü olan ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca seperatör bölümleri ayrılabilir bir yapıya sahip olduğu için ihtiyaç durumunda ürünleri bütün olarak da değerlendirebilir, büyük parçaları taşımak için kullanabilirsiniz. Çok yönlü bir kullanıma sahip olan ürünler, kullanıcılarının farklı gereksinimlerine yanıt vermesiyle dikkatleri üzerinde toplar.
 • Dosyaların arşivlenmesini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanan ürünler de özellikle ofislerde sıklıkla kullanılır. Dosyalarınızı kutuların yerleştirebilir ve ofislerinizin farklı noktalarında muhafaza edebilirsiniz. Böylece ofis alanlarının daha düzenli olmasını sağlayabilirsiniz.

Farklı kat sayılarına sahip olacak biçimde tasarlanan ürünler içerisinden sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Taşıyacağınız ürünlerin türünü, ağırlığını ve kullanım alanlarınızı belirledikten sonra seçenekler içerisinden tercihinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Koli Çeşitleri

Koli karton çeşitleri sahip olduğu boyu alternatifleri sayesinde herkesin aradığı ürüne kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hale getirir. Geniş bir aralıkta olan koli boyutları ve alternatifleri içerisinden ölçülerde olan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilir ve taşıma yapacağınız ürün türünü göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin genel boyutları hakkında fikir edinebilirsiniz;

 • 30 x 30 x 30 koli gibi küçük ebatlı olan modeller, günlük hayatta sıklıkla kullanılan parçalar arasında bulunur. Eni, boyu ve yüksekliği 30 cm olan ürünler, birçok eşyanın rahat bir şekilde taşınabileceği bir yapıya sahiptir. Özellikle taşınırken özel eşyalarınızı taşıyabileceğiniz ürünler, günlük hayatınıza işlevsellik katar. Ayrıca toptancılık faaliyetleriyle uğraşıyorsanız küçük ürünleri 30x30x30 cm gibi küçük ebatlı olan ürünler içerisinde rahat bir şekilde taşıyabilir, ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.
 • 40 x 60 x 40 koli çeşitleri ise daha orta boyutlu olan modeller arasında bulunur. 50 x 30 x 30 koli gibi ürünler, kitap benzeri malzemelerin taşınması için de ideal bir yapıya sahiptir. Kitaplar üst üste yerleştirildikten sonra çok ağır bir yapıya bürüneceği için orta ebatlara sahip olan koli çeşitleri kitap taşımacılığıyla ilgilenen kişiler için idealdir. Aynı zamanda taşınırken kütüphanenizi de beraberinizde götürmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu fonksiyonellik sayesinde bu işlemi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • 60 x 60 x 60 koli çeşitleri ise daha büyük boyutlu olarak nitelendirilir. 90 x 60 x 60 koli çeşitlerinin içerisinde genellikle büyük ebatlara sahip olan ürünler kolay bir şekilde taşınabilir. Örneğin, bazı durumlarda beyaz eşyaların taşınması işleminde bile 80 x 50 x 50 koli çeşitlerinden yararlanılır. Genellikle profesyonel kullanımlar amacıyla değerlendirilen ürünler, fabrika gibi ortamlarda da sıklıkla tercih edilir.

Koli 60 x 40 x 40 ya da 30 x 30 x 30 cm gibi birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için herkesin aradığı ürünlere pratik bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir. İhtiyaçlarınızı ve ürünleri hangi amaçlarla kullanacağınızı belirledikten sonra alternatifler içerisinden sizin için uygun olanı bulabilir, aradığınız ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Farklı boyut alternatiflerine sahip olan ürünler sayesinde taşıma ve düzenleme işlemlerinizi pratik bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz.

Herkes İçin Uygun Koli Fiyatları

Koli ebatları ve özellikleri, ürünlerin fiyatlarını etkileyen önemli faktörler arasında bulunur. Birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için koli fiyatları geniş bir aralıkta dağılır ve alternatifler içerisinden istediğiniz özellikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Küçük, orta ya da büyük koli ölçüleri ürünlerin fiyatlarını doğrudan etkiler. Bununla beraber ürünlerin sahip olduğu ek özellikler de fiyatları üzerinde belirli bir etkiye sahiptir. Örneğin, yan taraflarında tutma bölümleri yer alan ürünleri incelediğinizde tutmalı koli fiyatlarının diğerlerinden daha yüksek olabildiğini görebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin tek ya da çift oluklu olması da etiketlerini etkiler.

Çift oluklu koli fiyatları genellikle tek oluklu olanlara göre daha yüksek olma eğilimine sahiptir. Ek olarak bazı ürünlerin darbelere karşı ekstra dayanıklı olarak etiketlendiğini görebilirsiniz. Ekstra dayanıklı karton koli fiyatları da diğerlerinden daha yüksek olabilir. Bununla beraber genel olarak karton koli fiyatları uygun aralıklarda olduğu için herkes seçenekler arasından istediğiniz rahatlıkla bulabilir. Koçtaş’taki koli kutusu ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere erişebilir, taşıma ya da toparlama ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Uygun koli fiyatları içerisinden bütçenize ve gereksinimlerinize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Koli ambalaj çeşitlerinin sahip olduğu alternatifler sayesinde ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

Koli Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Koli Ne Demek?

Koli, genel olarak kartondan yapılan kutu şeklindeki ürünleri nitelendirir. Genellikle içerisinde eşya taşıyabildiğiniz kutulardan oluşur.

Koli Ölçüsü Nasıl Alınır?

Ürünlerin ölçülerini mezura ya da metre yardımıyla rahat bir şekilde alabilirsiniz. En, boy ve yüksekliklerinin boyutlarını ayrı bir şekilde aldıktan sonra elinizdeki ürünün ölçülerine ulaşabilirsiniz.

Çift Oluklu Koli Ne Demek?

Çift oluklu olarak nitelendirilen ürünlerin yan tarafında üç karton parçası ve aralarından iki adet oluk alanı bulunduğunu görebilirsiniz. Genel olarak çift oluklu olanlar üç katmandan oluşur ve tek oluklulara göre daha sağlamdır. Tek ve çift oluklu olanlar içerisinden taşıyacağınız eşyaların boyutlarını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

En Çok Satan Koli Hangileri?

Koçtaş Koli kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Taşima Koli Orta 64*34*38
 2. Taşima Koli Küçük 45*34*38
 3. Askılı Elbise Kolisi 55 X 65 X 100 Cm - Esmer - Tekli Paket
 4. 70x50x50- 5 Adet Çift Oluklu Taşıma Kolisi
 5. E Ticaret Karton Taşıma - Taşınma Kolisi (66,66 Desi) 80x50x50
Daha fazla göster
344 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: