150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hortum Tabancaları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Sulama Yapmayı Kolaylaştıran Hortum Tabancaları

Hortum tabancaları ile bahçelerinizi pratik bir şekilde sulayabilir, bitkilerinizin ihtiyaç duyduğu suyu elde etmelerini sağlayabilirsiniz. Özellikle bahçeli bir evde oturuyorsanız sulama tabancası sahip olmanız gereken ürünler arasında yer alır. Bahçe hortumu, bahçenizde sahip olabileceğiniz en değerli araçlar arasında yer alır. Bitkilerinizi, çiçeklerinizi, ağaç köklerinizi ve çimlerinizi iyi durumda tutmanıza yardımcı olan hortumları tabancalarla destekleyerek daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Ek olarak sulama tabancasını zemin kaplamalarınızı temizlemek, fayanslarınızı tozlardan arındırmak ve havuz doldurmak gibi çeşitli işlemler için de kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olan uçlara sahip olan su hortum tabancası ile bahçelerinizde istediğiniz işlemi yapabilir, ürününüzü sulamadan temizliğe kadar farklı işlemler için kullanabilirsiniz.

Bahçe hortum tabancası çeşitleri, genel olarak hortumlarınızın ön tarafında bulunan ve püskürtme şeklinizi ya da su basıncınızı etkileyen parçalardan oluşur. Bitkilerinizi sulamak ya da bahçelerinizin kenarlarını temizlemek gibi çeşitli işlemlerde kullanabileceğiniz ürünler sayesinde açık alanlarınızda istediğiniz düzeni kurabilirsiniz. Hortum tabancaları fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, açık alanlarınızı daha iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Doğru basınca sahip olan hortum başlığı çeşitleri sayesinde bahçelerinizi daha verimli bir şekilde temizleyebilir, vakit ve emekten tasarruf ederek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe ya da balkonlarınızı belirli zaman aralıklarıyla temizliyorsanız sulama tabancası çeşitlerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Hortum Tabancaları

Sulama tabancası kullanmanın birçok avantajı bulunur. Sulama tabancasının sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda yer alan listeyi inceleyebilir, hortumlarınızı daha iyi bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz:

 • Sulama tabancası modelleri, hortumların daha işlevsel hale gelmesine yardımcı olur. Bahçenizin, verandanızın ya da balkonlarınızın farklı köşelerini daha kolay bir şekilde yıkamanızı mümkün hale getirir.
 • Hortum ucu tabancası çeşitleri, farklı gereksinimleri karşılayacak biçimde özel olarak dizayn edilir. Böylece hortumdan gelen suyu istediğiniz gibi değiştirebilir, yönünü ve şiddetini ayarlayabilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde farklı özelliklere sahip olan uçlar olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller sadece suyun şiddetini artırırken bazıları akış şeklini değiştirmesiyle öne çıkar. İhtiyacınız olan özelliği belirledikten sonra seçenekler arasından tercihte bulunabilir, açık alanlarınızı daha rahat bir şekilde temizlemeye başlayabilirsiniz.
 • Sulama tabancası modelleri kullanıcılarına daha fazla kontrol sağlamasıyla öne çıkar. Tam olarak istediğiniz yere su püskürtmenize yardımcı olan ürünler, bahçenizde belirli bir yeri ıslatmak istemediğinizde bunu kolaylaştırır. Ayrıca çimenleri sularken bahçenin fayanslarını su gelmesinin önüne geçerek ekstra iş çıkmasının önüne geçer.
 • Ürünler, bütün bahçeyi dolaşmadan sulama işlemini gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Farklı şiddetlerde su elde edilmesini sağladığı için istediğiniz bölgeyi uzaktan da sulamanıza imkan tanır.
 • Farklı renk, ağırlık, şekil ve püskürtme modeline sahip olan ürünler, herkesin istediği verimi elde etmesini kolaylaştırır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Bahçe sulama tabancası çeşitleri, genel olarak kullanıcılarına hız, kolaylık ve çok yönlülük sunar. Sulama tabancası fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olanı vakit kaybetmeden bulabilir, açık alanlarda istediğiniz gibi sulama yapabilirsiniz.

Sulama Tabancası Parçaları ve Montajı

Sulama tabancaları farklı parçalardan oluşur. Böylece ürünü hortumlara monte etmenizi kolaylaştırır. Sulama tabancasının parçaları ve montajı hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda yer alan listeye göz atabilir, ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanmaya başlayabilirsiniz:

 • Ürünler genel olarak bağlantı parçası ve başlık olmak üzere iki bölümden oluşur.
 • Bağlantı parçası, ürünü hortumunuza monte etmenize yardımcı olur. Sulama tabancası modellerini hortuma monte etmeden önce doğru bağlantı parçasını edindiğinizden emin olmanız gerekir.
 • Bağlantı parçasının ucunda, hortumu yerleştirmenize imkan tanıyan bir bölüm yer alır. Farklı genişliklerdeki hortumları yerleştirmenizi kolaylaştıran parçalar sayesinde sulama tabancasını her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Montaj işlemine başlamadan önce ilk olarak bağlantı parçasıyla hortumu bir araya getirmeniz gerekir. Sulama tabancası, bağlantı parçası olmadan hortumlarla direkt olarak bağlantı kuramaz.
 • Hortumu, bağlantı parçasının üzerinde yer alan ilgili alana yerleştirdikten sonra başlığınızı monte edebilirsiniz.
 • Bağlantı parçaları genellikle evrensel olduğu için farklı markaların sulama tabancalarını da yerleştirebileceğiniz biçimde tasarlanır. Böylece sonradan ürününüzü değiştirmeniz gerektiğinde ek bir bağlantı parçası almanıza gerek kalmayabilir.
 • Hortumu ve bağlantı parçasını olması gerektiği gibi bağladıktan sonra parçanın boşta kalan kısmına başlığınızı yerleştirebilirsiniz.

Sulama tabancası fiyatları ve seçenekleri arasından sizin için uygun olanı kısa sürede bulabilir, hortumlarınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Pratik bir şekilde monte edilebilen parçalar sayesinde bahçelerinizi ya da balkonlarınızı daha kolay bir biçimde yıkamaya başlayabilirsiniz.

Pratikliğiyle Öne Çıkan Hortum Tabancaları Kullanımı

Ürünler, oldukça pratik bir kullanıma sahip olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Böylece herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Hortumla tabancaların bağlantısını kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilir, sulama işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Sulama tabancasının genel kullanımları hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz. Her ne kadar modelden modele kullanım detayları farklılık gösterse de sulama tabancasını genel olarak şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • Ürünler, bağlantı parçaları aracılığıyla hortuma yerleştirildikten sonra herhangi bir ek işlem yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bununla beraber bağlantı parçasının ve tabanca bölümünün iyi bir şekilde monte edildiğinden emin olmanız gerekir.
 • Hortum tabancası modelleri farklı uçlara sahip olacak şekilde tasarlanır. Bazı modellerde sulama şeklini değiştirmek için bir tuş yer alırken bazılarında değişikliği gerçekleştirmek için tabancanın ucunda yer alan bölümü döndürmeniz gerekir. İstediğiniz su akış şeklini belirledikten sonra değiştirme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sulama tabancası üzerinde yer alan farklı akıtma seçenekleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı ayarladıktan sonra tabancaları istediğiniz yere doğrultabilir, suyun akışını sağlayabilirsiniz.
 • Modellerin bazılarında bir tuşa basarak ya da çevirme işlemini gerçekleştirerek suyun akmasının önüne geçebilirsiniz. Böylece gereksiz tüketimin önüne geçerek sudan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hortum tabancası fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, bahçe ve balkonlarınız için ideal olan parçayı satın alabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Yanıt Veren Hortum Tabancası Modelleri

Sulama tabancası modellerini incelediğinizde farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanan seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Ürünler genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde bütün modellerin farklı tasarımlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller daha çok tabancalarla benzer şekilde kullanılırken bazılarını kullanmak için ön taraflarında yer alan aparatları döndürmeniz gerekir.
 • Tabanca şeklinde kullanılan modeller de kendi için iki farklı kategoriye ayrılır. Bazı modellerin arka tarafında bulunan parçayı çekerek açma kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer modellerde ise başparmağınızla rahatlıkla dokunabileceğiniz tabancanın tetiğiyle benzer bir parça yer alır. Ürünü nasıl kullanmak istediğinizi belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.
 • Genellikle bütün modellerde akıtma şeklini ayarlamak için ön tarafında yer alan aparatı döndürmeniz gerekir. Çoğunlukla yuvarlak olacak şekilde dizayn edilen parça, suyun akışına müdahale etmenizi mümkün hale getirir.
 • Ürünlerin ön tarafında bulunan yuvarlak parçanın üzerinde akıtma şekilleri figür olarak gösterilir. Bazılarında boru şeklin sert bir akış gösterilirken bazılarında birkaç noktadan ayrı ayrı su parçaları olduğu belirtilir.
 • Farklı akış seçeneklerine sahip olan su hortum tabancası başlıkları sayesinde çiçekleri sulamaktan bahçeyi yıkamaya kadar istediğiniz işlemi gerçekleştirebilir, ürünlerin fonksiyonelliğinden pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Hortum tabancaları fiyatları ve modellerine göz atarak sizin için uygun olanı kısa sürede bulabilir, bahçede geçirdiğiniz süreyi daha iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kullanım amacınızı belirledikten sonra seçenekler arasından istediğiniz özelliklere sahip olan modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Farklı Malzemelerden Üretilen Hortum Tabancaları

Ürünler, farklı akıtma şekillerine sahip olmasının yanı sıra üretildikleri malzemeler bakımından da kendi içinde ayrılır. Her materyal, tabancalara farklı bir özellik kazandırmasıyla öne çıkar. Sulama tabancasının malzemeleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda yer alan listeyi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz:

 • Seçenekleri incelediğinizde pirinç ve plastik gibi farklı malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz.
 • Plastik sulama tabancası çeşitleri, hafifliğiyle öne çıkar. Uzun saatler boyunca bahçede sulama yapmayı düşünüyorsanız göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alır. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip olması da plastikten üretilenleri birçok kişi için tercih sebebi haline getirir.
 • Pirinç olanlar, plastik sulama tabancası modellerine göre daha sağlam bir yapıya sahiptir. Bununla beraber plastiklerle kıyaslandığında biraz daha ağır olabilir. Pirinçten üretilenler, metalik duruşuyla estetik olarak da hoş bir görünüm sergiler. Hem görsel hem de işlevsel olarak kullanışlı olan pirinç sayesinde bahçelerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, hem şık hem de işlevsel bir aparata sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz kriterleri belirledikten sonra seçenekler arasından uygun olanı bulabilir, dış mekanları daha rahat bir şekilde yıkamaya başlayabilirsiniz. Fayans yıkamadan bahçe sulamaya kadar çeşitli işlemleri gerçekleştirebileceğiniz tabancalarla ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.

Fonksiyonlarına Göre Hortum Tabancası Çeşitleri

Ürünler sahip olduğu fonksiyonlara göre kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Böylece gereksinimlerinize uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek sulama tabancasının sunduğu fonksiyonlar hakkında bilgi edinebilir, sizin için uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilirsiniz:

 • Seçenekleri incelediğinizde tazyikli, basınçlı, yağmurlama ya da sisleme gibi farklı fonksiyonlara sahip uçlar olduğunu görebilirsiniz. Kullanım amacınızı ve gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.
 • Yağmurlama ismi verilen fonksiyonda tabancanın ucundaki birkaç farklı noktadan çok yüksek hızda olmayan su akışı gerçekleşir. Özellikle bitki sularken yağmurlama fonksiyonu kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.
 • Basınçlı hortum tabancası fonksiyonu fayansları temizlemek için idealdir. Yüksek basınç sayesinde fayansların üzerine yapışan dış ortamın lekelerini temizleyebilir, suyun akış hızı sayesinde ek bir malzeme kullanmadan lekeleri fayansların üzerinden alabilirsiniz.
 • Tazyikli hortum tabancası fonksiyonu ise basınçlı olanlara göre daha düşük bir hıza sahiptir. Sulama yaparken ya da bahçeleri temizlerken iyi bir seçenek haline gelir. Basınç fonksiyonu sizin için çok sertse tazyikli olanları tercih edebilirsiniz.
 • Tazyikli olan modellerde, suyun hızını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, sulama yapacağınız bölgeye göre ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bazı modellerde suyun hızı ayarlanabilecek şekilde dizayn edildiği için çiçeklerinizi suladıktan sonra rahat bir şekilde bahçenizi temizleyebilirsiniz.

Ürünler, sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde herkesin aradığı özelliklere pratik bir şekilde sahip olmasını sağlar. Satın alacağınız tabancayı ne için kullanacağınızı belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız fonksiyonu pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Renklerine Göre Sulama Tabancaları

Ürün başlıkları sahip olduğu renk seçeneklerine göre de kendi içinde ayrılır. Böylece özel olarak aradığınız bir renk varsa alternatifler arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Sulama tabancasının renkleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Sulama tabancaları incelendiğinde tek renkli modellerden birkaç rengin bir arada kullanıldığı seçeneklere kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir renk varsa alternatifler arasında pratik bir şekilde bulabilir, hortumlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz.
 • Ürünler altın, gri, mavi, sarı ve yeşil gibi bahçeyle uyum sağlayabilecek renklerden üretilir.
 • Hortumunuzun rengini göz önünde bulundurarak seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Yeşil olanlar, doğal görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Böylece bahçede sulama yaparken daha natürel bir hava elde edilmesini sağlar.
 • Bahçenizin etrafında eşyalarınızı yerleştirdiğiniz özel bir alan varsa burada yer alan parçaların renklerine uyumlu bir tabanca da tercih edebilirsiniz. Gri ve altın renkli modeller, her yere rahat bir şekilde uyum sağlayabilmesiyle öne çıkar. Siyah çerçevelerden kahverengi parçalara kadar her renkle uyum yakalayabilir.

Hortumlarınızı asmak için özel bir aparatınız varsa o parçayla uyumlu bir renk tercih ederek bahçelerinizde daha bütün bir görünüm elde edebilirsiniz. Sulama tabanca fiyatları ve renk seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun olana kısa süre içinde erişebilir, bahçelerinizde istediğiniz detayları elde etmeye başlayabilirsiniz.

Hortum Tabancaları Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün seçimi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında fikir edinebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan aparatı kısa süre içinde bulabilirsiniz:

 • İlk olarak satın alacağınız ürünü ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Sadece çiçeklerinizi sulamak için bir ürün alacaksanız yağmurlama benzeri fonksiyonlara sahip olan modeller arasından bir seçim yapmanız gerekir.
 • Bahçe ya da fayansları yıkamak için bir tabanca satın alacaksanız tazyikli ya da basınçlı modeller arasından bir tercihte bulunmanız önerilir. Suyun akış hızını ayarlamanıza yardımcı olan ürünler, bahçelerinizi çok fazla çaba sarf etmeden pratik bir şekilde yıkamanıza yardımcı olabilir.
 • Seçim yaparken sulama tabancasının hangi malzemelerden üretildiğini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Pirinç daha şık bir görünüme sahipken plastik daha hafiftir. Önceliklerinizi belirledikten sonra alternatifler arasından size hitap edene pratik bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Daha önce ürünlerden hiç kullanmadıysanız hortum tabanca seti almanız önerilir. Setlerin içerisinde bağlantı parçası yer aldığı için tek seferde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Satın alacağınız ürünün malzemesini, rengini, fonksiyonlarını ve ağırlığını göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Sulama tabancası fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınız kriterler uygun olanı bulabilir, bahçelerinizde daha pratik bir şekilde sulama yapmaya başlayabilirsiniz.

Sulama Tabancalarında Kalitenin Önemi

Sulama tabancası satın alırken ürünlerin kaliteli olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde belirli aralıklarla sürekli olarak tabancaları değiştirmeniz gerekir. Aşağıdaki listeyi inceleyerek neden yüksek kaliteli bir tabancaya ihtiyacınız olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz:

 • Ürünler, yapısı gereği birçok farklı stil, boyut, ağırlık, renk, malzeme ve püskürtme seçeneğine sahiptir. Bazılarında akış hızı da değişkenlik gösterebilir. Çok sayıda seçenek olduğu için sizin için uygun olanı bulmakta zorlanabilirsiniz.
 • Bahçeyi sulamak ya da yıkamak için harcadığınız zamanı göz önünde bulundurduğunuz seçtiğiniz modelin rahat, tutması kolay ve kullanımının pratik olduğundan emin olmanız gerekir. Dışarıdan bakıldığında basit olmasına rağmen Koçtaş bünyesinde bulunan sulama tabancasının hemen hemen hepsi yüksek güçlü, dinamik ve fonksiyonel modellerden oluşur.
 • Ürünler, düşük kalitede olduğu zaman hortumlarla istenildiği gibi bağlantı kurmakta zorlanabilir. Ayrıca kalitesi düşük modeller, hortumla olan bağlantıyı iyi bir şekilde gerçekleştiremediği için su sızıntısı benzeri istenmeyen durumların yaşanmasına neden olabilir.
 • Başlangıçta bazı modeller su kesme özelliği sunsa da kullanıldıkça bu özelliklerini kaybedebilir. Bahçede temizlik yaparken suyu vanadan kapatıp açmakla uğraşmak istemiyorsanız kaliteli ürünler arasından seçim yapmaya özen göstermeniz gerekir.

Koçtaş’ın fırsatlar dolu dünyasını takip ederek hortum tabancası fiyatları ve modelleri arasından yüksek kalitede olanlara erişebilir, işlemlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere ulaşmak istiyorsanız Koçtaş’taki hortum tabancası fiyatlarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden gidermeye başlayabilirsiniz.

Hortum Tabancaları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hortum tabancası nasıl takılır?

Ürünler genel olarak tabanca ve bağlantı parçası olmak üzere iki bölümden oluşur. İlk olarak bağlantı parçasını hortumla bir araya getirmeniz gerekir. Ardından bağlantı parçasının boşta kalan kısmına tabancayı yerleştirerek takma işlemini tamamlayabilirsiniz. Pratikliğiyle öne çıkan ürünler, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sulama tabancasının nasıl kullanılacağı hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız satın aldığınız modelin kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Hortum tabancası nedir?

Hortum tabancası fiyatları uygun olan ve genel olarak hortumlarınızın gelen su akışını kontrol etmenize yardımcı olan ürünlerdir. Farklı hız ve şekillerde sulama işlemi yapmanızı mümkün hale getiren ürünler, yaptığınız işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Suyun akışı üzerinde daha fazla kontrol elde etmenizi sağladığı için özellikle bahçede çalışırken istediğiniz işlemi kısa sürede yapmanızı sağlar.

Sulama tabancası nasıl kullanılır?

Çiçekleri sulamadan bahçe fayanslarını yıkamaya kadar pek çok farklı işlem için kullanılabilen ürünler, pratikliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Tabancaları hortumlarınızla bir araya getirdikten sonra herhangi bir ek işlem yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön tarafında yer alan bölümü çevirerek suyun akışını kontrol edebilir, istediğiniz işlemi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Tabancaları bağladığınız andan itibaren akan su üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

En Çok Satan Hortum Tabancaları Hangileri?

Koçtaş Hortum Tabancaları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Gül Başlıklı Tabanca GS1304
 2. Gül Başlıklı Tabanca Set
 3. Beş Püskürtme Ayarlı Tabanca Başlangıç Seti
 4. OPP Sprey Tabanca Sulama Seti DY2021S
 5. 4 Parça Gül Başlıklı Sulama Seti
Daha fazla göster
35 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: