750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
164 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu duvar kağıtları mekanların atmosferini değiştirmek ve iç alanlara farklı bir yorum katmak için sıkça tercih ediliyor. Kullanıldığı alanlara derinlik katan   3 boyutlu duvar kağıtları son yılların dekorasyon trendlerinin başında geliyor. Duvar kağıtları düz renkli ve desenli olmak üzere farklı kategorilerde bulunabiliyor. Düz renkli duvar kağıtları renk algısı ile ortamın atmosferini değiştirirken, desenli duvar kağıtları ise kullanılan mekanı baştan aşağı farklılaştıran bir etki yaratıyor.   3 boyutlu duvar kağıtları ile farklı dekorasyonlar yaratmak mümkün. Duvar kağıtları düz ve kabartmalı olmak üzere değişik yapılarda da bulunuyor.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

3 boyutlu duvar kağıtları seçerken evinizin dekorasyonuna  göre seçimler yapmanız önem taşır. Daha sade bir ev atmosferi yaratmak için düz ve doğal renklerde duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Mekanda farklı bir ambiyans yaratmak için ise manzaralı ve desenli duvar kağıtları arasından beğeninize uygun modelleri seçebilirsiniz. Kabartmalı modeller ise odanıza farklı bir boyut katmak istediğinizde size yardım edebilir. Odanızın dekorunu tamamen değiştirmek isterseniz duvar kağıtlarını tüm duvarlara uygulayarak göz alıcı bir mekan tasarımı yaratabilirsiniz.  Ancak duvar kağıtlarını odaların yalnızca tek bir duvarına da uygulayabilirsiniz.  Üç boyutlu duvar kağıtları kolay yapışabilen özelliklere sahip olduğu için kullanım talimatlarına uyarak duvar kağıtlarını  kendiniz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek olan renklere öncelik vererek evinizde daha huzurlu ve sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Çocuk odalarında ise çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirecek olan manzara veya desen seçeneklerine yer vererek sağlıklı gelişimlerine  katkı sağlayabilirsiniz. Yatak odanızda daha soft renkler seçerek uyku kalitenizi artırabilir ve renklerin gücünden faydalanabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Fiyatları Nasıl Şekilleniyor?

3 Boyutlu Duvar Kağıtları fiyatları boyut ve desenlere bağlı olarak farklı aralıklarda seyreder. Düz renklerdeki duvar kağıtları daha uygun fiyatlara bulunabilir. Desenli ve büyük modelleri ise daha yüksek fiyatlara sahiptir.   3d duvar kağıtları fiyatları ayrıca baskı kalitesine göre de değişiklik gösterebilir. 

3 boyutlu duvar kağıtları modellerini incelemek ve en beğendiğiniz ürünü satın almak için hemen Koçtaş'taki seçeneklere göz atabilirsiniz.

Daha fazla göster