150 TL Üzeri Kargo Bedava

3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Evinize Şıklık Katacak 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3 boyutlu olarak tasarlanan duvar kağıdı çeşitleri ev gibi kapalı alanların hoş ve canlı görünüme sahip olmasına olanak sağlar. 3 boyutlu özelliği sayesinde üzerinde yer alan görseller daha canlı ve gerçek şekilde görünür. Görsel olarak estetik görünüm kazandıran bu şık ürünler özel teknik ve tasarımlarla yapılır. Bu sayede görsellere derinlik katılır. 3D duvar kağıdı derinlik ve gölgelerin profesyonelce kullanılmış olduğu ürünler olarak yer alır. 3 boyutlu duvar kağıtları ev, işyeri ve birçok kapalı alanın duvarında kullanım alanı bulur. İstediğiniz her odada kullanacağınız bu ürün 3 boyutlu tasarımıyla estetik görünüm kazandırır.

3D duvar kağıdı modelleri çeşitli seçenekte kullananlara sunulur. Yansıtmak istediğiniz konsepte uygun olarak şıklık katan 3D duvar kağıtları çeşitlerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Orman alanı oluşturmak istiyorsanız derinlik ile tasarlanmış 3 boyutlu orman temalı modelleri satın alabilir, uzay teması için uzay konseptli 3D duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. Geniş seçenek sunan modeller farklı desen ve görsellerle sunulur. Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri arasında bulunan taş duvar kağıtları son zamanlarda sıkça tercih edilir. Taşlarla dizayn edilen görünümü gerçekçi hissiyat oluşturur. Bu modeller uygulandığı bölgede sadece taşlar ile örülmüş gibi durmaz aynı zamanda derinlik hissi katar. Şık görünümden yararlanmak için kullanışlı ve orjinal tasarımlı 3 boyutlu duvar kağıdına sahip olabilir, dekorasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.

Kaliteli 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Ev içerisinde her odada kullanım alanı bulan 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri odanın havasını değiştirir. Odanın enerji dolu olmasını istiyorsanız evinizde pozitif hissi yansıtan 3D duvar kağıtları çeşidini kullanabilirsiniz. Yeşil renk tonları enerjik hissetmenize olanak sağlar. Pratik bir şekilde uygulanan yapıştırılmalı ürünlerle kendi dekorasyonunuzu kendiniz oluşturabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı olarak tasarlanan 3 boyutlu duvar kağıtları sayesinde zemine kolay bir şekilde bu ürünü uygulayabilir, şıklığından yararlanabilirsiniz. Yapıştırma sırasında dikkatli olmanız ve özenli yapıştırma işlemi gerçekleştirmeniz önerilir. Kolay bir şekilde yapıştırmaya olanak sağlayan 3d duvar kağıtları farklı markalar tarafından üretilir. Kullanılan tasarım ve malzemeye göre ürünün dayanıklılığı değişim gösterir. Belli ölçülerden yararlanarak odanıza uygun boyutları inceleyebilirsiniz.

Genç odası için seçim yapmak istiyorsanız farklı dinamiklerden oluşan ve popüler moda anlayışına uygun 3 boyutlu duvar kağıtları modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden ilginç, komik, dikkat çekici modeller sunan ürünler gençlerin dikkatini çeker. Kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanan kaliteli 3D duvar kağıdı sahip olduğu tasarım ile ön plana çıkar. Kullanılan alanda bahar havası yansıtmak istiyorsanız çiçek tasarımlı modelleri kullanabilir, orman, bahçe manzaralı ürünlerden de destek alabilirsiniz. 3 boyutlu duvar kağıtları seçenekleri arasında sıkça tercih edilen tasarımlar genel olarak manzara, taş motifleri olarak yer alır. 3D duvar kağıdını aynı zamanda banyo, tuvalet gibi alanlarda da tercih edebilir, kabarmayan özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Estetik Görünümlü 3D Duvar Kağıtları

3D duvar kağıdı duvarın zeminine kolay bir şekilde uygulanır. 3 boyutlu olarak tasarlanan bu modeller geniş ürün seçenekleri sunar. Aklınıza gelebilecek farklı tasarımlarla odanızı baştan sona değiştirebilir, alana farklı bir hava katabilirsiniz. Evinizin farklı odalarında kullanım alanı sunan estetik görünümlü 3 boyutlu duvar kağıtları sahip olduğu özellikler ve tasarımlarla alana farklı bir atmosfer getirir. Tezgah arkası, mutfak, tv arkası, oturma odası, banyo gibi alanlarda 3D duvar kağıdı kullanarak kalitesinden ve şıklığından yararlanabilirsiniz. Yaygın olarak tercih edilen taş desenli duvar kağıtları modern ve şık alternatifler sunar. Gerçek taş hissiyatını oluşturan 3 boyutlu duvar kağıdı dikkat çekici tasarım özellikleri ile ev, salon, yemek odalarında tercih edilir.

İş yerinde de kullanım alanı bulan 3D duvar kağıdı yemek yenilen alanlarda taş desenleri ile hoş görünüm elde etmenize olanak sağlar. 3 boyutlu poster duvar kağıtları konseptleri aynı zamanda farklı iş kolları tarafından da tercih edilir. Ofis alanında kullanım alanı bulan 3 boyutlu duvar kağıtları ofisinin tüm odalarında birbirinden farklı şıklık yaratır. İrili ufaklı desen ve farklı boyutlarda seçenek sunan 3D duvar kağıtları kolay bir şekilde temizlenir. Uygun temizleme aşamalarıyla temizleme işlemi yaptığınızda üç boyutlu duvar kağıtları dayanıklılığından uzun yıllar yararlanabilirsiniz. Yapışkanlı özelliği sayesinde kolay bir şekilde uygulanan 3 boyutlu duvar kağıtları kolay bir şekilde yüzeye takılır. Bu ürünü hava almadan yapıştırmanız ürünü uzun süreli kullanmanıza olanak sağlar.

Ev İçin 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3D duvar kağıtları sahip olduğu özellik, tasarım ve derinlik hissiyatı ile kullanılan tüm odalarda gerçekçi görünüm sunar. Birbirinden şık ürünler dekorasyona önem veren kişiler tarafından beğeni toplar. Şık, estetik ve göz alıcı görseller ve kabartmalı desenlerle kullandığınız odaya farklı bir tarz yansıtabilirsiniz. Ev, işyeri gibi kapalı alanlarda derinlik kazandıran 3 boyutlu duvar kağıtları pozitif enerjiyi yansıtır. İnce detaylı olarak tasarlanan modeller ortama kattığı hava ile alanı kolay bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Farklı renk avantajlarıyla satışa sunulan 3 boyutlu duvar kağıtları ev için uygun seçeneklerin arasında yerini alır. Beyaz, siyah renkleri sık olarak tercih edilir.

Kendi zevk ve yaş grubunuza uygun olarak seçim yapabilir, eğlenceli, huzur veren ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Manzara tasarımları genel olarak tercih edilen 3 boyutlu duvar kağıdı arasında yerini alır. Manzara olarak hazırlanan görseller insanların pozitif duygular beslemesine olanak sağlar. Bu nedenle televizyon arkası 3 boyutlu duvar kağıdı yaşam alanlarında sıkça tercih edilir. Yansıtmak istediğiniz havaya, atmosfere ve konsepte bağlı olarak eğlenceli ve enerjik 3D duvar kağıtları modelini tercih edebilirsiniz. Farklı renk avantajlarından, boyutlardan ve seçeneklerden yararlanarak 3 boyutlu duvar kağıtlarına sahip olabilir, kullanmak istediğiniz alana kolay bir şekilde bu ürünü yapıştırabilirsiniz. Belli oranda ölçüye sahip olarak yer alan 3 boyutlu duvar kağıdı kullanacağınız alanın ölçü özelliklerine bağlı olarak seçilebilir.

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Çeşitleri

3 boyutlu duvar kağıdı sticker şekilde duvara yapıştırılır. Erkek çocukları tarafından ilgi gören araba görsellerinin yer aldığı 3D duvar kağıtları çeşitleri dikkat çekici konsepti ve eğlenceli araba görselleri ile hoşgörünüm sunar. Genel olarak otomobillerde de tercih edilen bu ürün çocuk odalarında da kullanım alanı bulur. Tüm çocuklar tarafından araba figürlü duvar kağıdı çeşitleri ilgi görür. Oda tasarımı yaparken 3 boyutlu duvar kağıdı desenlerinden yararlanabilir, eğlenceli ve göz alıcı tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Çocuğunuz bu sayede odasını benimser sever ve hayal dünyasını geliştirir. Çocuk odaları için tasarlanan birbirinden farklı tasarımlardan yararlanabilir, kendinden yapışkanlı 3D duvar kağıdı seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çocuklarınızın beğenisini toplayacak modeller arasında seçim yaparken çiçekli olarak tasarlanan modellerden de yararlanabilirsiniz.

Yatak odaları, salon, oturma odası gibi yaşam alanlarında sıkça tercih edilen konseptler arasında çiçek desenleri bulunur. Çiçek desenlerinin yer aldığı 3 boyutlu duvar kağıtları hoş tasarım özellikleriyle gerçekten çiçek varmış hissi yaratır. Çiçek deseni içeren modeller gölge çalışmaları ve derinlik çalışmalarıyla başarılı bir şekilde tasarlanır. Oturma odası, yatak odası gibi yaşam alanlarında bu ilgi çekici ve gerçekçi görünüme sahip olabilirsiniz. Banyo, tuvalet alanlarında da kullanım alanı bulan 3 boyutlu duvar kağıdı çeşitleri özellikle banyo ve tuvaletler için tasarlanır. Denizaltı, denizle ilgili görseller banyo alanında sıkça tercih edilir. Ev, işyeri ve kapalı alanların tümünde  3d ahşap duvar kağıdı tavan dekorasyonunda da kullanım alanı bulur.

3D Duvar Kağıdı Özellikleri

Sıkça tercih edilen 3D duvar kağıtları geniş alternatifleri ile kullananlara seçim şansı sunar. Oturma odası gibi yaşam alanınızın havasını değiştirmek istiyorsanız birbirinden farklı, göz dolduran, gerçekçi his yaratan modelleri kullanabilirsiniz. Oturma odasında, televizyonun arkasında konumlandırılan 3 boyutlu duvar kağıtları taş desenleriyle ortama sıcak ve derin bir hava katar. Taş ve odun desenlerinin sık tercih edilmesinin nedeni ortama etkileyici şıklık sunması olur. Geometrik özelliklere sahip olarak tasarlanan 3 boyutlu duvar kağıtları modelleri kullanılan her ortamın havasını değiştirir. Birçok alanda tercih edeceğiniz geniş seçenekler sunan 3 boyutlu duvar kağıtları balkon alanında da kullanım alanı bulur.

Farklı alternatifleri değerlendirerek dikkat çekici ürünleri tercih edebilir, kolay bir şekilde temizlik özelliğinden yararlanabilirsiniz. Balkon alanın havasını ve konseptini değiştiren modeller arasından seçim yapabilir, tavan içinde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Farklı yapılarda tasarlanan tavan ürünleri sahip olduğu tasarımlarıyla alana farklı bir hava katar. Tavan için kullanılan modeller ile alanda bütünlük yakalayabilirsiniz. Sade, yoğun renkler tavan alanında sıkça tercih edilir. Kaliteli ve derinlik hissesine sahip olarak üretilen 3 boyutlu duvar kağıtları modelleri tavana kolay bir şekilde yapıştırılır. Tavana yapıştırma sırasında özenli olmanız tavsiye edilir. Hava kabarcığı kalmaması görseli hoş bir hale getirir.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Seçimi

Farklı tasarım özelliklerinden oluşan 3D duvar kağıtları farklı büyüklükte alanlarda kullanım alanı bulur. Her yaş grubu ve her zevke hitap eden çeşitlilik sunar. Seçim yaparken bütünlüğe önem vermeniz alanda hoş bir görünüm elde etmeniz açısından önem taşır. Bu ürünü kullanarak kapalı alanların her duvarına farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Estetik stil ve dekorasyon özellikleriyle satışa sunulan ürünler kaliteli ve hijyenik yapısı ile sıkça tercih edilir. 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. 3 boyutlu duvar kağıtları seçimi yaparken şu noktalara dikkat etmeniz tavsiye edilir:

  • Seçim yapmadan önce 3D duvar kağıdını kullanacağınız alanın özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir.
  • Seçim yaparken alanda yer alan mobilyalar, ışık açısı, duvarın uzunluk ölçüleri, aydınlatma özellikleri, ihtiyaçlarınızı belirlemenizde size yol gösterici olur.
  • Farklı tarzları bir arada kullanmak istiyorsanız modern, klasik tarzları yansıtan tuğla desenli 3 boyutlu duvar kağıtları seçimi yapabilirsiniz.
  • Çocuk odalarında sıkça tercih edilen spor temalarının ve doğal güzelliklerinin yansıtıldığı 3D duvar kağıtları ofis için de iyi bir seçim olarak yer alır.
  • Çarpma, darbelere karşı uzun süre dayanıklılık sergileyen modeller sünger ile kolay bir şekilde silinir. Pratik bir şekilde temizlemenize olanak sağlar.
  • Odalar gibi yaşam alanlarında  3d mermer desenli duvar kağıdı ve hayvan içerikli 3 boyutlu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz.
  • Kullanılan alana derinlik katmak istiyorsanız 3 boyutlu duvar kağıtları geometrik ve manzaralı çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

3D Duvar Kağıtları Avantajları

Geniş renk seçenekleriyle satışa sunulan 3 boyutlu duvar kağıtları kullananlara sayısız avantaj sunar. Tasarımlarıyla ev, ofis gibi tüm alanların dekorasyonunda estetik görünüm kazandırır 3D duvar kağıtları, desenleri ve renk dokularıyla ortama sıcak, samimi bir atmosfer de yaratır. Engebeli olmayan duvarlarda kolay bir şekilde uygulayacağınız 3 boyutlu duvar kağıtları nem almayan yüzeyleri sayesinde minimalist görünüm kazandırır. Modern bir eve sahipseniz tamamlayıcı göreviyle taş ve tuğla desenli 3D duvar kağıtlarından yararlanabilir ortama romantik bir hava kazandırabilirsiniz.

Zıt renklerden oluşan tuğla desenli 3 boyutlu duvar kağıtları vintage tarzı sevenler için tasarlanır. Vintage tarzı sevenlerin büyük beğenisini toplar. Klasik tarza sahipseniz ve bu tarzda dekore edilmiş alanda kullanım yapacaksanız, ahşap tasarımları tercih etmeniz önerilir. 3 boyutlu duvar kağıdı İstanbul gibi önemli şehirlerin temasını da yansıtır. Şehir temaları ve resimli modelleriyle sevdiğiniz kentin güzelliklerini alana yansıtabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sunan bu ürünler kullananlara seçim şansı sunar. Metrekare özelliğine bağlı olarak uygun seçimleri yapabilir, fiyat karşılaştırmasına yararlanarak 3D duvar kağıtları fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Kabartmalı olarak tasarlanan modellerden destek alarak bu ürünü kullandığınız alanı kişiselleştirebilir, çocuk odası alanında tercih edebilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Fiyatları

Kendinden yapışkanlı olarak tasarlanan 3 boyutlu duvar kağıtları kolay bir şekilde uygulanır. Dekorasyona farklı bir hava katar. Dekorasyon malzemeleri içerisinde yer alan 3D duvar kağıtları farklı markalar tarafından üretilir. Genel olarak salon gibi alanlarda tercih edilen ürünler ortama farklı bir hava kazandırılmasıyla kullananlar tarafından beğeni toplar. Rulo olarak satışa sunulan bu ürün evin her köşesinde kullanıma uygun olarak tasarlanır. Uygulamaya başlamadan önce duvar özelliklerini belirlemeniz ve kontrol etmeniz gerekir. Çatlak, kabarma gibi problemler varsa bu sorunları gidermeniz ve uygulamayı bu şekilde geçmeniz tavsiye edilir.

3D duvar kağıdı fiyatları modeller arasında değişim gösterir. 3 boyutlu duvar kağıtları fiyatları belirlenirken modelin uzunluğu, kalitesi, tasarım özellikleri fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Koçtaş üzerinden kaliteli ve birbirinden farklı tasarım özellikleriyle üretilmiş 3D duvar kağıtları modellerine ulaşabilir ve bu alandan inceleme yapabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Koçtaş mağazası ve online mağazayı kullanarak birbirinden farklı ürünlere ulaşabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ürünler arasında özellik ve 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları karşılaştırması yapabileceğiniz online mağaza filtreleme özelliği sunar. Filtreleme özelliğini kullanarak fiyatı artan ve azalan olarak listeleyebilir, bütçenize en uygun 3d duvar kağıdı fiyatları avantajlarından yararlanabilirsiniz.

3 Boyutlu Duvar Kağıtları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

3 boyutlu duvar kağıdı nasıl yapıştırılır?

Bu ürün kendinden yapışkanlı olarak satışa sunulur. Yapışkanlı yüzeyini alana uygulamadan önce alanı hazır hale getirmeniz önerilir. Duvarda yer alan çatlak, kabarma gibi durumları gidermeniz ve sonrasında uygulamaya geçmeniz tavsiye edilir. Birbirinden farklı modern tasarımlarla üretilen ürün kolay bir şekilde duvara yapıştırılır. Yapıştırma sırasında hava kalmadan uygulama yapmanız uzun süreli ürünü kullanmanıza olanak sağlar.

3D duvar kağıdı nerede satılır?

Birbirinden farklı ve geniş tasarım ve renk çeşitliliği sunan ürün modelleri Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulur. Bu platformdan seçimini yapacağınız tasarım özellikleri ve boyut avantajlarına ulaşabilir beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Uzun süre dayanıklılık sergileyen ürün modelleri kullanılan her alana farklı bir atmosfer kazandırır.

Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: