750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Fanlı Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Fanlı Isıtıcılar


Evlerde, iş yerlerinde veya dış mekanlarda, soğuk havalarda kurtarıcı rol oynayan ısıtıcılar, ortamdaki soğuk havaya karşı güçleri oranında belirli alanları ısıtma görevini üstlenmektedirler. Kullanım yerlerine göre ısıtıcı çeşitleri değişiklik göstermektedir. Bahçe veya dış mekan ısıtmak için yağlı radyatörler ve ısı şemsiyeleri kullanılmaktadır. İç mekanlar içinse konvektör ısıtıcılar, infrared ısıtıcılar ve  fanlı ısıtıcılar kullanılmaktadır. Genel olarak daha küçük metrekareye sahip alanlarda yüksek verimlilik ile ortamı ısıtmayı amaçlayan, vantilatöre benzeyen  fanlı ısıtıcılar;  çalışma odaları, banyolar, ofisler, şantiyeler, gişeler ve kabinler gibi dar alanlarda ayak uçlarına, bilgisayar yanlarına veya araç içlerine yerleştirilerek kullanılır.  Fanlı ısıtıcılar anlık hava üfleyerek ortamdaki soğuk havanın ısınması amacıyla kısa süreli kullanımlara uygun olan bir üründür.  
 

Fanlı Isıtıcıların Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fanlı ısıtıcılar marka ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Uygun ürün seçilirken ilk olarak ihtiyaçlarımızı belirlememiz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ısıtıcıyı ne kadar süre ile kullanacağınızı belirlemeliyiz.  Elektrikli fanlı ısıtıcı devamlı mı çalışacak yoksa sadece gerektiğinde kısa süreli olarak mı çalışacak, bunu belirlememiz gerekmektedir. Tam zamanlı çalıştığı takdirde fanlı ısıtıcıların elektrik tüketimi fazla olmakla beraber kısa sürekli çalışmalarda bütçenize büyük bir yük bindirmez.  Fanlı ısıtıcı modelleri tercih edilirken aldığımız ürünün özellikle, satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesine, motor gücüne de önem verilmelidir. Mevcut motor gücü yüksek olan  fanlı ısıtıcılar ortamı daha çok ısıttığı için daha fazla tercih edilmektedir. Bununla beraber, güvenlik seviyesi ve emniyet prosedürlerine de dikkat edilmelidir. Uzun süreli kullanımlarda unutulan  ısıtıcı fan kullanıcılara herhangi bir risk teşkil etmemelidir. 

Fanlı Isıtıcıyı Kullanmadan Önce Neye Dikkat Etmeliyiz?

Fanlı ısıtıcılar kullanılmadan önce, kullanma kılavuzunun tamamı dikkatlice okunmalıdır. Böylece ilgili ürünü güvenli ve verimli bir şekilde kullanmanız sağlanır. Özellikle güvenlik ile ilgili bilgilere uyulmalı yangın, elektrik çarpması hakkında hayati önem sağlayan prosedürlere uyulmalıdır. Kullanım süresince ısıtıcının üzerine yük binmemesine, devrilmemesine ve tozlanmamasına özellikle dikkat etmek gerekir. Ayrıca güç kablosunun bağlantısına da dikkat edilmelidir. 

Geniş teknolojik ürün yelpazesi ve satış sonrası müşteri hizmet kalitesiyle Koçtaş’ta birbirinden farklı çeşit ve modellerde  fanlı ısıtıcılar sizleri bekliyor. Online alışveriş konforuyla ihtiyacınız olan ürünü şimdi sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster