150 TL Üzeri Kargo Bedava

Fanlı Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Fanlı Isıtıcılar

Soğuyan havalarda hem evinizi hem içinizi ısıtan fanlı ısıtıcılar farklı modelleri ile farklı özellikler sunar. Her dönem farklı özelliklerle tasarlanan modeller kullananların beğenisini kazanır. Dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında yer alan  ürünler sahip olduğu çeşitlilik ve teknik özellikleri ile estetik görünüm kazandırır. Şık ve zarif görünüm detaylarıyla kullananların dikkatini çeken fan ısıtıcı modelleri özel sistemleri sayesinde kullanılan alanın sıcak olmasını sağlar. Sadece evlerde değil işyeri ve kapalı olan tüm alanlarda bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Farklı ebat ve görünüm seçenekleriyle kullananlara seçim şansı sunan fan ısıtıcı modelleri ihtiyaçlarınıza cevap verir kapasitede üretilir.

fanlı ısıtıcı modelleriIsıtıcı fanlar farklı renk alternatifleri sunar. Kullanılacak alanın tasarım özellikleri ve zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Sunduğu sıcaklığın keyfini yaşayabilir, kullandığınız eşyalarla uyumu sağlayan  fanlı ısıtıcı modellerinden yararlanabilirsiniz. Hem görüntü hem teknik özellik hem de fiyatları ile kullananları mutlu eden bu ürün farklı model seçenekleri sunar. Verimli performans sunan bu ürün çeşitleri kullananlara konforu ve etkili şekilde yaşama olanağı sunar. Ergonomik tasarım özelliklerine sahip olarak üretilen modeller hafif yapıları sayesinde kolay bir şekilde taşınır. İhtiyaç duyulan tüm alanlarda bu ürünü kullanabilir, kolay yer değişimi yapabilirsiniz. Yüz ölçümü büyük olan alanlarda büyük boy modelleri tercih edebilir, geniş alanları ısıtabilirsiniz. Büyük boy olan seramik fanlı ısıtıcı yüksek ısınma sunar. Elektrikli sistemle çalışma sergileyen ürünler kötü koku gibi olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçer. 

Fanlı Isıtıcı Özellikleri

Yüksek performanslı fanlı ısıtıcı modelleri soğutucu çeşitleriyle de yer alır. Bu ürün modelleri hem ısıtma hem soğutma sistemiyle kullanıcıların konforunu sağlar. Kullanılan alanda her mevsim bu ürünün özelliklerinden yararlanabilir, ergonomik tasarım özellikleri sayesinde kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Modelden modele kademe sayıları değişen ürünler tek kademeli ve 2 kademeli olarak dizayn edilir. Ekstra teknik donanımlara sahip olan modeller kademe sayısına göre değişim gösterir. Bu kademeleri kullanarak sıcaklık ayarlamasını yapabilir, hızını belirleyebilirsiniz. Son yıllarda kişilerin seçiminde hassasiyet gösteren markalar emniyet özellikli modeller sunar. Bu ürünleri kullanarak çocukların güvenliğini sağlayabilirsiniz. Olası kaza durumlarına karşın olumsuz sonuçların ortaya çıkmasına engel olan bu özellik devrilme emniyeti özelliği sergiler. Düştüğü anda fan özelliği otomatik olarak kapanır.

Duvar tipi olarak da kullanılan duvar tipi fanlı ısıtıcı duvara monte edilebilir. Yerden tasarruf etmeye ihtiyacınız varsa ve dar alanlarda bu ürünü duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Alan yapısının büyüklüğüne ve yüksekliğine bağlı olarak fan ısıtıcı modellerini konumlandırılabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fanlı ısıtıcı modelleri ortamın belirli derecede ısınmasına olanak sağlar. Belirli derece üzerine çıkan sıcaklıkta modelden modele değişim gösteren otomatik kapanma sistemi yer alır. Bu özelliği kullanarak enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Sadece ısıtma amacıyla değil soğutma amacıyla da kullanılan modeller soğuk, ılık, sıcak üfleme yapar. Ayarları bulunan modelleri planlayarak istediğiniz ısı değerinde alana sunabilirsiniz. 

Fanlı Isıtıcı Seçimi

Fanlı ısıtıcı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Bu noktalara dikkat ederek kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fanlı ısıtıcı seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken noktalardan bazıları şu şekilde sıralanır:

 • Fanlı ısıtıcı modelleri elektrikle çalışma sergiler. Elektrikli fanlı ısıtıcı çalıştırırken elektrik sistemini ve elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulur.
 • Basit çalışma performansı sergileyen modeller termostatlı model seçenekleri ile satışa sunulur. Bu modelleri tercih ederek pratik bir şekilde kullanım yapabilir, aynı zamanda güvenlik önlemlerini alabilirsiniz.
 • Farklı markalar tarafından üretilen ürünler uzun süre dayanıklılık sergileyen malzemeler kullanılarak üretilir. Bu ürünü uzun süre kaliteli ve dayanıklı olarak kullanabilirsiniz.
 • Ürün kullanımı yaparken üzerine sıvı gelmemesine özen göstermeniz gerekir. Elektrikle çalışma sergileyen fanlı ısıtıcı sıvı ile temas ettiğinde hasar alabilir.
 • Duvar tipinde kullanım alanı bulan fanlı duvar tipi ısıtıcı modelleri dar alanlarda kullanım alanı bulur. Dar bir odaya sahipseniz duvar tipi seçeneklerinden yararlanabilir, yatay ve dikey olarak bu ürünü konumlandırabilirsiniz.
 • Bu ürün kullanımında duvar yakınlarında priz olması önem taşır. Priz ile bağlantı olmadan ürün çalışma sergilemez.
 • Küçük çocuklarınız varsa ısınma için tercih edeceğiniz fanlı ısıtıcı modelleri duvara monte edilebilirsiniz. Çocukların güvenliğini ve olası kazaların önlenmesini sağlayan bu yöntem ekstra avantaj sağlar.
 • Genel olarak küçük ebatlı olarak üretilen bu ürün kolay bir şekilde taşınabilir. Alandan alana kolay bir şekilde taşıma yaparak tüm alanlarda bu ürünü kullanabilirsiniz. Yüz ölçümü seçimleri etkiler, geniş alanı ısıtma için tercih edeceğiniz modellerin büyük ebatta olmasına özen göstermeniz tavsiye edilir. 

Fanlı Isıtıcı Kullanımı

Geniş ürün yelpazesinde satışa sunulan modeller farklı kullanım alanlarıyla uyum sağlar. Kullanıcıların beklentilerini karşılar nitelikte tasarlanan modeller farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur. Beklenti ve zevkine yönelik olarak seçim yapabilirsiniz. Farklı boyutlarda satışa sunulan bu ürünler geniş, dar ve orta büyüklükte her alanda verimli sonuçlar almanıza olanak sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan küçük fanlı ısıtıcı tercih edebilir, yer kaplamayan özelliğinden yararlanarak her alanı satabilirsiniz. Elektronik eşya arasında yer alan elektrikli fanlı ısıtıcılar dayanıklı malzemeden elde edilir. Uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan modellerin ergonomik, tasarım, işlevsellik ve konforundan yararlanabilirsiniz.

fanlı ısıtıcı kullanımıGenel olarak kış mevsiminde tercih edilen bu ürün ayaklı yapısı ve ısı ayar özelliğiyle verimli sonuç almanıza olanak sağlar. Motorlu taşıtlarda da kullanım alanı bulan modeller çakmaklık yerinden elektrik enerjisini alır. Kısa sürede kullanılan odanın ısısını değiştiren ve uzun süre ısıyı koruyan ürün kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Büyük ebatlı olarak tasarlanan çeşitler geniş alanları kolay bir şekilde ısıtır. Sanayi tipi olarak yer alan model fabrika, işyeri, hastane gibi alanlarda kullanım alanı bulur. Rezidanslı, tasarruflu, şarjlı, fanlı, ısıtıcı gibi birçok model seçeneği sunan Simtech fanlı ısıtıcı modelleri gelişen teknolojiye uyum sağlar. Bu ürünü isteğe bağlı olarak masaüstünde kullanabilir veya duvara monte edebilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsiminde tercih edilen ürünler arasında yer alan fanlı ısıtıcı modelleri her alana uyum sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen modelleri tercih ederek tüm hava koşullarında istenilen sıcaklığı alana sunabilirsiniz. 

Fanlı Isıtıcı Fiyatları

Tüm mevsimlerde kullanışlılık sergileyen Delonghi fanlı ısıtıcı modelleri farklı model ve tasarımlarıyla kullananlara sunulur. Tüm kullanım alanlarıyla uyum sağlayan modelleri tarzınıza yönelik olarak seçebilirsiniz. İstediğiniz alana göre ayarlayabileceğiniz ürün dikey, yatay olarak kullanım alanı bulur. Fanlı ısıtıcılar kullananlar tarafından ilgi gören cihazların başında yerini alır. İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak yenilenen teknoloji ile tasarlanan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Avantajlı seçenek sunan modeller arasında bütçenize uygun olan modeli tercih edebilir, ergonomik tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

fanlı ısıtıcı fiyatlarıOrtamı sıcak tutan ve konforlu alan oluşmasına imkan sağlayan modeller zengin tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Çok yönlü kullanım imkanı sağlayan modellere sahip olarak stilinizi yansıtabilir, alanda konforu yaratabilirsiniz. Fanlı ısıtıcı fiyatları markalara, ürünün sahip olduğu özelliklere ve ürünün büyüklüğüne bağlı olarak değişim gösterir. Koçtaş mağazası üzerinden fanlı ısıtıcı fiyatlarına ulaşabilir, bütçenize uygun olan fiyat seçimi yapabilirsiniz. Online Koçtaş mağazası üzerinden filtreleme özelliğini kullanarak fiyatları artan ve azalan şeklinde sıralayabilir, en ucuz fanlı ısıtıcı fiyatlarını belirleyebilirsiniz. Bütçe dostu fiyat avantajları sunan Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar.

Fanlı Isıtıcı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Fanlı Isıtıcı Nedir?

Fanlı ısıtıcı ortamın ısı değerini değiştirmeye yarayan elektronik aletlerden biri olarak yer alır. Gelişen ve değişen teknolojik yenilikleri modellerine yansıtan ürün sahip olduğu kademeli ayar ile ısı değerini belirlemenize yardımcı olur. Büyüklüğü fark etmeksizin tüm alanlarda kullanım alanı bulan ürün ortama sıcaklık, soğukluk sunar. İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak bu ürünün özelliklerinden yararlanabilir, Ergonomik özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Ne Kadar Elektrik Harcar?

Ortalama ebatta tasarlanan ürün modelleri 12 volt ile 24 volt arasında elektrik tüketimi yapar. Elektrik tüketimi tercih ettiğiniz fan modeli, enerji sınıfı ve fanın büyüklüğüne bağlı olarak değişim gösterir. Seçimini yaptığınız ürünlerin özelliklerini inceleyerek elektrik tüketimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Fanlı Isıtıcı Hangisi?

En iyi fanlı ısıtıcı modeli ihtiyaç ve beklentilerinize cevap veren model olur. Farklı markalar tarafından satışa sunulan ürün modelleri sahip olduğu özelliklerle birbirinden farklılık gösterir. Bu ürünün özelliklerini inceleyerek ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar nitelikte olan modele sahip olabilir, tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Seçim yaparken kullanılan alanın tarz ve renk tonlarına uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Fanlı ısıtıcı fiyatlarını inceleyerek seçimlerinizi yapabilir, güvenli alışveriş deneyimiyle bu ürüne sahip olabilirsiniz.

En Çok Satan Fanlı Isıtıcılar Hangileri?

Koçtaş Fanlı Isıtıcılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Pf20 Smart Raks Elektrikli Fanli Isitici
 2. Pf20 Plus Raks Elektrikli Fanli Isitici
 3. Fanlı Isıtıcı 6331
 4. Fanlı Isıtıcı 2500 Watt Manuel Efp4550m25b
 5. Inova Storm Fanlı Isıtıcı
Daha fazla göster
38 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: