750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
6 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Oyun Evleri

Plastik Evler

Plastik evler, çocuklarınız için alternatif oyun alanları oluşturmanıza olanak sağlayan bahçe aksesuarları arasında yer alır. Açık alanlarda kullanabileceğiniz plastik evlerin kurulumu da oldukça kolaydır. Farklı renklere sahip plastik malzemeden üretilen plastik evler, çocukların renkli dünyasına hitap ederek son derece keyifli vakit geçirmelerini sağlar.&nbsp Böylece siz bahçenizde keyifli bir gün geçirirken, çocuklarınız da yanınızda güvenle plastik evlerinde oynayabilirler.

Rengarenk Tasarımlarıyla Plastik Çocuk Evi Çeşitleri

Plastik çocuk evi modelleri ürünlerin büyüklüğüne, renklerine ve detaylarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı plastik evler tek kişilik çocuk evi olarak tasarlanırken bazı ürünlerin birden fazla çocuğun aynı anda oynayabileceği büyüklüğe sahip olduğu görülür. Bu tip bir bahçe çocuk evi çocukların sosyalleşmesi açısından da son derece faydalı bir oyuncaktır. Ayrıca bazı plastik evler sadece kapı, çatı, duvarlar ve sabit pencerelerden oluşurken bazı oyuncak ev modelleri açılabilir pencere ve panjur gibi farklı detaylara sahiptir. İyi detaylandırılmış bir bahçe çocuk evi bu anlamda belli yaş aralığındaki çocukların ince motor gelişimini de destekleyici özelliğe sahiptir. Farklı renk seçeneklerine sahip plastik evler, belirtilen özellikleri sayesinde çocuklarınız için hem eğlendirici hem de eğitici birer bahçe aksesuarı niteliğindedir. Genellikle 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olarak üretilen plastik evler, açık alanlarda kullanıldığında maruz kalacağı güneş ışığına karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu ürünler aynı zamanda bahçe ve balkonların haricinde iç mekanlarda da kullanılabilir. Mekan farketmeksizin çocukların plastik evleri kullanırken yetişkin denetiminde olmasında fayda vardır. Genellikle vidasız kurulum olanağına sahip olan plastik evler, maksimum ağırlık kapasitesine uygun olarak üretilir. Farklı boyutlardaki ürünlerin farklı ağırlık kapasitesi olabilir. Birden fazla çocuğun kullanacağı bir plastik çocuk evi satın almak istiyorsanız ürünün boyutları ile birlikte maksimum ağırlık kapasitesini de göz önünde bulunmanız gereklidir.
Siz de günlük hayatta vakit geçirmekten hoşlandığınız hem iç hem&nbsp dış mekanlarda çocuklarınızın güven içinde eğlenebileceği bir çocuk evi satın almak istiyorsanız Koçtaş'ı ziyaret edebilirsiniz. Böylece bahçe ve balkon başlığı altında yer alan çocuk bahçe malzemeleri kategorisine göz atarak beğendiğiniz plastik evleri tek tıkla sepetinize atabilirsiniz.

Daha fazla göster