150 TL Üzeri Kargo Bedava

Oyun Evleri

Filtreler
Özellikler
-

Çocuğunuz için Güvenli Eğlence Alanı Yaratan Oyun Evleri

Oyun evleri farklı modelleriyle çocukların türlü ilgi alanlarına hitap edecek şekilde üretilir. Birbirinden çeşitli ve renkli oyun evi modelleri, çocukların keyifli oyun saatleri geçirmesine fırsat tanır ve bu sayede çocuklar güzel zaman geçirir. 

Oyun evleri, açık ve kapalı alanlarda kullanılmaya uygun çeşitli boyutlarda üretilebilir. Anne babalar oyun evini, ev içlerinde ya da bahçe sınırları içerisine kurmayı sıkça tercih eder. Oyuncak evleri özellikle çocukların kullanılacağı göz önünde bulundurularak kanserojen madde gibi sağlığa zarar verebilecek içerik barındırmaz. Çocukların sağlığını gözetmesi sebebiyle ebeveynler çeşitli çocuk evlerini edinerek çocuklarının eğlenceli vakitler geçirmesine imkan tanır. 

Çocuk evleri, değişik tasarımlarda ve farklı renklerde üretilebilen oyun ortamları arasındadır. Her çocuğun ilgi duyduğu alanlar ve sevgisini yönelttiği konular farklılaşabilir. Bu ürünler çeşitli hobilere sahip çocukların her biri düşünülerek farklı dizaynlarda üretilir ve piyasaya sunulur ve çocukların ilgisini çekebilecek animasyon ya da çizgi film karakterlerini üzerinde barındırabilir.

Çocuklar kendileriyle bağdaştırdığı, idol olarak görebildiği ya da fazlasıyla sevgi beslediği karakterleri çeşitli oyuncaklar üzerinde gördüklerinde mutlu olurlar. Oyun evleri seçimini çocuğunuzun sevdiği alanlara özen göstererek yapabilirsiniz. Boyut olarak değişebilen modeller arasında kullanım alanınıza uygun bir tercih yaparak çocuğunuzun ve arkadaşlarının eğlenceli zaman geçireceği yeni bir alan yaratabilirsiniz.

Farklı Renklere ve Tasarımlara Sahip Çocuk Oyun Evi Modelleri

Çocuk oyun evleri, farklı alternatifler sunacak şekilde üretilir. Büyük ya da küçük boyutlarda imal edilebilen evler arasından kullanım alanınıza uyacak bir model seçebilirsiniz. Geniş ürünler arasında sayılan oyun evleri, bulunduracağınız ortama göre ayarlanabilir yapıdadır. Büyük ebatlara sahip ürünlerin içerisinde kaydırak veya salıncak gibi çocukların çok sevdiği minimal park bulunabilir. 

İster bahçenize ister evinize konumlandırabileceğiniz çocuk evlerini, çocuklar ebeveyn gözetiminde güvenle kullanabilir. Ağaçlı çocuk evi modelleri, geniş boyutlarda bir türdür. Ahşap oyun evleri, ahşap yapıda üretilen bir çeşittir. Doğal ve otantik görünümler sunması sebebiyle bahçeye konulduğunda doğayla iç içe bir görüntü oluşturur. Ağaçların ve doğanın sahip olduğu yeşil renk arasında ahşap oyun evleri oldukça uyumlu bir görünüm sağlar. 

Çocukların eğlenceli ve kaliteli vakit geçirebileceği evler, ahşap yapıya sahip olmasıyla bahçenize estetik olarak da katkı sağlar. Plastik oyun evleri, çeşitli tasarımlarda ve renklerde üretilebilen çocuk oyun evi türlerindendir. Çocuğunuzun sevdiği renkleri tercih ederek ona ait özel bir alan yaratabilirsiniz. 

Sevdiği renk tonlarında yapılan seçimler, çocukların oyuncaklarla daha çok vakit geçirmesini sağlar ve gelişimi açısından da fayda gösterir. Konumlandıracağınız alanı ve çocuğunuzun kişisel zevklerini göz önünde bulundurarak uygun ürün seçimi yapabilirsiniz.

Çocuğunuzun Gelişimine Katkı Sağlayan Oyun Evleri

Çocuk oyun evleri, çocuklarınızla birlikte hem eğlenceli hem de verimli vakitler geçirmenizi sağlayan oyun araçlarındandır ve çocukların görsel ve düşünsel becerilerini geliştirebilmesine olanak sağlar. Çocuğunuzun sıkılmamasını sağlayarak çeşitli kazanımlar elde etmesine de olanak tanır. 

Farklı yaş aralığında bulunan çocuklar için farklı türlerde seçenekler üretilir. Çocukların eğlenceli zamanlar geçirmesine fırsat veren üç boyutlu oyun evi, aynı zamanda çeşitli beceriler edinmesine yardımcı olur. Çocuğun yaşına ve gelişim düzeyine uyum sağlayacak bir modeller arasından tercihi yapabilirsiniz. 

Ebeveyn gözetimi altında kullanılan ve çocuğun yaş grubuna uygun olarak edinilen oyun evleri bilgilendirici ve eğitici bir rol üstlenebilir. Gelişim çağındaki çocuklar oyun oynayarak durumları daha iyi kavrar. Çocuk oyun evleri bir yandan da çocukların yaşama adapte olmasını sağlayan oyun gereçleri arasında sayılabilir. 

Hareketli ve enerjik çocuklar için geniş boyutlardaki çocuk evlerini tercih edebilirsiniz. Gerçek hayatı anlamalarına yardımcı olan oyunlar oynamak çocuklara okul öncesi süreçlerinde entelektüel zihinsel becerilerinde hız kazandırır. Çocuklarınız gelişim dönemlerinde oyun evleri yardımıyla daha iyi hafıza ve daha iyi konsantre becerileri edinir.

Çocuk evleri, çocuklar için tamamen yeni bir alan yarattığı için çocuklar zamanla kendi davranışlarını keşfetmeye başlar. Arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirmesi aynı zamanda sosyal becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Çocukların hem zihinsel gelişimini sağlayan hem de eğlenceli vakit geçirmesine yarayan çocuk evi modelleri arasından çocuğunuzun ilgi alanına yönelik bir seçim yapabilirsiniz.

Türlü Modellerde Üretilen Oyun Evlerinin Kullanım Alanları

Oyun evleri, çeşitli boyut seçenekleriyle evin bahçesine konularak kullanılabilen özeliktedir. Geniş alanlara konumlandırıp çocuklara yeni bir oyun ortamı yaratabilirsiniz. Bu ürünler bebeklik yaşlarından okul çağına kadar uzanan geniş yaş dönemlerinde kullanılabilen büyük oyun alanlarıdır.

Çocuklar çeşitli eğitici ve öğretici oyuncaklarını oyun evlerine taşıyarak kendilerine özel bir ortam oluşturur. Çocuklar vakitlerinin çoğunu bu alanda harcamayı tercih eder ve hem eğlenip hem öğrenme fırsatına sahip olur. 

Çocuk oyun evi; AVM, site bahçeleri, parklar ve hobi alanları gibi çeşitli ortak kullanım alanlarına kurulabilir çeşitlere sahiptir. Ortak alanlarda bulunan türlü oyun evlerinde çocuklar akranlarıyla keyifli vakit geçirebilir. Parklara konumlandırılan oyun evlerine güzel havalarda çocuklarını götüren ebeveynler de çocuklarını izleyebilme fırsatı bulur. Halka açık ortak alanlardaki çocuk evleri, hem çocuklar hem de anne babalar için güvenli oyun alanı sağlar. 

Anaokulları, kreşler, okul bahçeleri gibi eğitim kurumlarına yerleştirilen çeşitli çocuk oyun evleri bulunur. Okul gibi ortamlara konumlandırılan çeşitler, çocukların güvenli şekilde oynayabileceği bir oyun alanı olma işlevi taşır. Öğrenciler için aynı zamanda hobi alanına çevrilebilir. Ham oyun evlerinin bulunduğu okullarda öğrenciler istedikleri renklerdeki boyalarla diledikleri çizimleri ve boyamaları gerçekleştirebilir. Birden fazla oyun evi bulunan okul bahçelerinde fazla sayıda gelişim çağındaki çocuk, hayal gücünü kullanarak eğlenceli vakit geçirebilme fırsatı bulur. Özellikle tahta yapıda üretilen evler, boyama işlemlerini gerçekleştirmek için ideal türdedir.

Çeşitli Modellerdeki Oyun Evlerinin Özellikleri ve Avantajları

Oyun evleri, çocukların hem eğlenceli hem de verimli zaman geçirmesini sağlayan oyun alanları oluşturmaya yarar. Bu nedenle sunduğu özellikler ve avantajlar oldukça fazladır. Ev içine ya da bahçeye konumlandırılabilen evler çocuklar için güvenli alanından uzaklaşmadan yeni bir ortam yaratılmasına yardım eder. Anne babalar, çocuğunu oyun alanında gözlemleyebilir aynı zamanda çocuğunun özgür bir ortama sahip olmasına olanak tanır. 

Kolay kurulum imkânı tanıyan oyun evleri rahat taşınabilme özelliğine sahiptir. Bahçe oyun evi yağmur, rüzgâr, kar gibi hava koşullarından etkilenmeyecek yapıdadır. Sağlam yapıları sayesinde olumsuz hava durumları karşısında formunda bozulmalar gerçekleşmez. 

Çocukların beden ve drama gelişimine destek olur, hayal gücü ve yaratıcılık gelişimlerine katkı sağlar. Çocukların ortak alanlarda bulunan oyun evlerini kullanması, paylaşma güdülerini artırır ve sorumluluk bilinciyle büyümelerine destek olur. Akranlarıyla ortak oyun oynayarak vakit geçiren çocuklar aynı zamanda sosyalleşir. 

Bahçenize konumlandırdığınız oyun evleri, estetik görüntü sunarak bahçe dekorasyonuna katkı sağlar. Çevresine çitler eklenebilir, balkon ilavesi yapılabilir, kaykay alanı eklenebilir, kumlu bölge oluşturulabilir. Oyun evi seçiminde ürünün boyutlarının ve çocuğun boyunun uyum sağlaması gerekir. Bu nedenle tercih yaparken doğru ölçülere sahip ürünü almanız önemli bir noktadır. Doğru seçilen oyun evi, uzun yıllar boyu deforme olmadan kullanabilme avantajı sağlar.

Rengarenk Tasarımlara Sahip Plastik Oyun Evleri

Plastik yapıdaki ürünler, çeşitli modellerde alternatifler sunar. Plastik oyun evleri açık alanlara kolayca kurabileceğiniz türdedir. Çeşitli renk ve tasarımlara sahip plastik evler arasından çocukların hoşlandığı renklerden oluşan seçimler yapabilirsiniz. Konfor alanlarından çıkmayarak kendi özel alanında vakit geçirebilen çocuklarınızı kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. 

Plastik çocuk evi; renklerine, ebatlarına ve tasarımlarına göre farklı modellere sahiptir. Bazı plastik modeller tek kişilik olacak şekilde tasarlanır. Daha büyük boyutlardaki plastik ürünler birden çok çocuğun içine sığabileceği biçimde imal edilir. Geniş plastik oyun evleri çocukların sosyalleşmesine yarar sağlar. Plastik çocuk evleri; duvarlar, pencereler, kapı ve çatı gibi yapılardan meydana geldiği gibi bazı modellerde açılabilir pencere ve panjur gibi farklı detaylar bulunabilir.

Güzel detaylarla bezenmiş plastik çocuk evi, belli yaş gruplarındaki çocuklar için ince motor gelişimini destekler. Plastik çocuk evlerini kullanarak çocuklarınıza hem eğitici hem de sıkılmadan oyun oynayabileceği alanlar oluşturabilirsiniz. Plastik çocuk evleri; bahçe, balkon ya da ev içlerine konumlandırılabilecek özelliktedir. Dış mekâna koyulan plastik ürünler dış etkenlere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. 

Kırmızı, mavi, yeşil, pembe gibi çocuklarınızın sevdiği renklere sahip plastik evleri tercih ederek özel alanını vakit geçirmekten hoşlanacağı bir ortama dönüştürebilirsiniz. Plastik evleri almadan önce, taşıyabileceği maksimum ağırlığa ve boyutlarının çocuğunuzun rahatça oynayabileceği şekilde olmasına dikkat ederek seçebilirsiniz.

Birçok Alana Kurulabilen Plastik Çocuk Evi Modelleri

Plastik çocuk evleri; farklı tasarımlarda, özelliklerde ve renklerde çeşitleri bulunan oyun mekanlarıdır. Okul öncesi çağlarında olan farklı yaş gruplarındaki çocuklara hitap eden plastik ev modelleri, beğeniler doğrultusunda seçilebilir. Plastik ürünlerde pencereler, duvarlar, kapı, çatı, veranda gibi çeşitli bölümler bulunabilir. 

Plastik çocuk evleri arasında, pencereleri hareket etmeyen sabit duran modelleri vardır. Pencereleri açılıp kapanabilen modelleri de mevcuttur. Hiç pencere bulundurmayan, pencere yerinde boşluklar bulunan çeşitlere sahip olabilir. İstekleriniz doğrultusunda dilediğiniz çeşidi satın alabilirsiniz. 

Plastik çocuk evlerinin tasarımında oldukça parlak renkler kullanılır. Geniş renk opsiyonu sunan plastik evler; turuncu, mavi, yeşil, mor, pembe, sarı, kırmızı gibi renklerde ya da renklerin kombinasyonu şeklinde tasarlanır. Çocuğunuzun sevdiği renklere önem göstererek uygun tasarımdaki plastik evlerini edinebilirsiniz. Çocuğunuzun bolca vakit geçireceği evin onun sevdiği şekilde dizayn edilmesi oldukça önemli bir noktadır. 

Plastik ürünler, çeşitli boylarda üretilmesi sayesinde her yaş grubundan çocuğun kullanabilmesine olanak tanıyan yapıdadır. Çocuğunuzun yaş grubunu ve boy ölçülerini göz önüne alarak uygun bir plastik ev tercihi yapabilirsiniz. Plastik çocuk evini açık alan ya da kapalı alanlara konumlandırabilirsiniz. Kullanım alanınızı da seçim kriterleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Birden fazla çocuğun kullanımı için ya da tek çocuğunuzun arkadaşlarıyla birlikte vakit geçireceğini düşünerek uygun bir plastik çocuk evi seçebilirsiniz.

Estetik Dizaynıyla Ortamlarınızda Güzel Görüntü Oluşturan Ahşap Oyun Evleri

Ahşap oyun evleri, çocuklar için detaylıca tasarlanmış oyun alanlarıdır. Minyatür ev şeklinde üretilen ahşap oyun evi, çocukların kendi maceralarını yaşadıkları ve hayal güçlerini geliştirdikleri özel oyun mekanlarıdır. Ahşap çocuk evlerinde çocuklar gün içerisinde eğlenerek vakit geçirebilir. Çocukların zekâ gelişimine oldukça destek veren ahşap evler, çevreyi daha iyi tanıyıp adlandırmalarına olanak sağlar. 

Farklı renk ve tasarımlarda bulunan ahşap evler arasından çocuğunuzun zevklerine uygun olanları seçebilirsiniz. Ahşap çocuk evlerinin iç dekorasyonunu çocuğun ilgi alanlarından oluşan çeşitli oyuncaklarla doldurabilirsiniz. Eğitici ve öğretici türlü oyuncakların bulunduğu mekân, çocuklarınıza gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz bir ortamdır. Bahçe, balkon gibi gözlemleyebildiğiniz alanlarda bulundurmanız çocuklarınız için daha güvenli olur. 

Açık alanlara konumlandırılan ahşap evler, güzel havalarda çocuğunuz için emniyetli şekilde oynayabileceği yeni bir alan yaratır. Ev içerisine de yerleştirilebilen ahşap ürünlerin kullanım alanınıza uygun boyutlarda olmasına özen gösterebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden imal edilen ahşap evler çürüme ya da kurtlanma gibi olumsuz etkiler oluşmadan uzun ömürlü kullanım imkânı tanır. 

Ahşap yapıdaki türlerde çocuklarınız kardeşleri veya arkadaşlarıyla eğlenceli ve verimli geçirebilir. Sosyalleşme imkânı tanıyan ahşap ev çeşitlerinden konumlandıracağınız alana ve çocuğunuzun ölçülerine göre uygun yapıda olanı seçerek edinebilirsiniz.

Çocuğunuzun Kişisel Eğlence Alanı Ahşap Oyun Evlerinin Özellikleri

Ahşap çocuk evleri, farklı renkler ve çeşitli tasarımlarda üretilen çocukların keyifli vakit geçirebildiği oyun alanlarıdır. Ahşap oyun evlerinin yapımında sağlığa zararlı maddeler kullanılmaz. Üretilirken çocuğunuzun sağlığını düşünen ahşap evleri, çocuklarınızın için son derece güvenli bir oyun alanı yaratır. 

Açık mekanlarda bulunduracağınız ahşap evleri, yağmur veya kar gibi olumsuz hava koşullarına rastlayabilir. Kaliteli ahşap materyalden üretilmiş ahşap ürünler suya ve güneşe karşı direnç gösterebilecek kapasitededir. Olumsuz dış etkenler karşısında oldukça dayanıklı yapıya sahip olmalarıyla öne çıkarlar. Kaliteli malzemeden elde edilen yapısı sayesinde uzun süreler boyu kullanılmaya elverişlidir. Yıllar süren kullanımlardan sonra bile eskime eğilimi göstermezler. Yapımında kullanılan malzemelerin bir getirisi olarak çürümeye karşı dayanıklıdır. 

Çocuklar oyun oynarken anne ve babalarının gözetimi altında olması doğru olur. Farklı ev türlerinde bulunan kilit sistemleri, çocuk ebeveynlerinin gözetimi dışında içerisinde oynadığı zamanlarda açık tutulabilir. Kilit sistemleri, her bir ahşap oyun evi için farklı özelliklere sahip olabilir. 

Ahşap çocuk evleri; beton, çim, toprak zeminlere yerleştirilebilir. İmkanlarınız doğrultusunda ahşap evleri yerleştireceğiniz zemine karar verebilirsiniz. Ahşap çocuk evlerinin kurulumu oldukça kolaydır. Pratik şekilde ahşap evlerin kurulumunu yapabilirsiniz ve çocuğunuzu hem eğlenip hem de zekâ gelişimine katkı sağlayacağı özel alanıyla hemen tanıştırabilirsiniz.

Oyun Evi Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim yaparken bazı noktalara önem vermeniz gerekir. Çocuklarınız için alacağınız ürünleri, kullanacağınız alanı göz önüne bulundurarak seçebilirsiniz. Evinizin içerisine koyacağınız çocuk oyun evlerinin boyutlarının ortama uyum sağlayacak ölçülerde olmasına dikkat edebilirsiniz. Yanlış ölçülerde tercih edilen ürünler problem yaratabilir. Sıkıntı yaşanmaması adına doğru ölçüler tespit edilir ve uygun ebatlardaki evler alınır. 

Tercih yaparken çocuğunuzun sevdiği kahramanların desenlerinin bulunduğu ya da hoşlandığı renkleri içeren oyun evi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Çocuğunuzun yaş aralığına uygun olacak bir oyun evi modeli, çocuğunuzun eğlenme alanına daha rahat uyum sağlamasına yardım eder.

Çocuğunuzun zeka gelişimini destekleyen oyuncakların seçiminde arkadaşlarıyla birlikte kullanabileceği ihtimalini göz ardı etmeyerek yeterli genişliğe sahip modellere bakabilirsiniz. Plastik ya da ahşap materyallerden üretilen modeller arasından tercihinizi kullanım alanınıza göre yapabilirsiniz. Satın almadan önce çocuklarınızın kullanacağını düşünmeyi unutmadan, yapısında zararlı maddeler içermeyen yapıdaki ürünleri seçebilirsiniz. Çocuklarınızın vakit geçireceği bu alanların içerisini çocukların gelişimini destekleyecek eğitici ve öğretici oyuncaklar ile donatabilirsiniz.

Farklı yapılardaki ve tasarımdaki çeşitli çocuk oyun evlerini Koçtaş’tan inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak sevdiği renklere sahip çocuk evlerini Koçtaş’tan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Oyun Evleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Oyun evleri kaç yaş içindir?

Oyun evleri, bebeklik döneminden anaokul çağına kadar olan yaş gruplarında bulunan çocuklar için tercih edilebilen ürünlerdir. 1 ile 7 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun yapıdadır. İçerisinde sağlığa zararlı maddeler bulunmaması küçük yaş gruplarındaki çocuklar için güvenli bir kullanım sağlar. Bazı oyun evlerinin yapısında güvenlik sağlayan kilitler bulunur. Çocukların yaralanmasına fırsat vermeyecek şekilde tasarlanır.

Oyun evi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Oyun evi alırken çocuğunuz ya da çocuklarınızın dahil olduğu yaş grubuna uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun boy ölçülerine ve ürünü bulunduracağınız alanın ölçülerine uygun bir seçimde bulunabilirsiniz. Konumlandıracağınız ortama uyum sağlayacak bir model seçebilirsiniz. Tasarımının ve renginin, çocuğunuzun sevdiği şekilde olduğuna dikkat edebilirsiniz. Seçim esnasında çocuğunuzun akranlarıyla da paylaşabileceğini aklınızda bulundurabilirsiniz.

Çocuk oyun evi fiyatları ne kadar?

Çocuk oyun evi fiyatları, ürünün tasarımları doğrultusunda değişebilir. Farklı modellerde pencere açılıp kapanabilen yapıdayken bazılarında sabit olabilir. Diğer modellerden farklı olarak veranda gibi çeşitli bölümler bulundurması fiyat değişikliğine neden olabilir. Oyun evleri fiyatlarının değişimlerinin önemli nedenlerinden biri, yapımında kullanılan materyallerdir. Plastik ya da ahşap yapıdaki çeşitler arasında fiyat farkları gözlemlenebilir. Kullanılan maddenin kalitesi doğrultusunda da fiyat değişimleri olabilir.

Daha fazla göster
5 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: