150 TL Üzeri Kargo Bedava

Servis ve Sunum Tabakları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Servis ve Sunum Tabakları

Mutfak alanında sıkça kullanılan servis ve sunum tabakları pişirdiğiniz yemekleri ikram etmenizde kullanım alanı bulur. Bu ürünler yemekleri servis ederken farklı tarzda yiyecekleri misafirlerinize sunarken tercih edilen araçların başında yer alır. Klasik tasarım özellikleriyle üretilen bu ürünler farklı boyut ölçülerinde yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen bu ürünlerin modelleri sahip olduğu boyut avantajlarıyla kullananlara seçim şansı sunar. Bu ürünleri sofrada salata ve zeytinyağlı mezeleri sunarken tercih edebilirsiniz. Sunum tabakları çeşitleri farklı markalar tarafından farklı özelliklerde kullananlara sunulur. Siyah, beyaz ve farklı renk avantajları ile satışa sunulan bu ürünler istediğiniz renk avantajlarıyla yer alır.

Farklı yemek tabaklarını tercih ederek sofra düzenine renk katabilir, farklı tasarım özelliklerini yansıtabilirsiniz. Set şeklinde de satışa sunulan ürün modelleri birden fazla ve farklı boyutlarda model içeriğine yer verir. Farklı tarzda yemekleri farklı modellerin boyutlarından yararlanarak tercih edebilir, masa görüntüsünü bozmadan misafirlerinize yiyecekleri ikram edebilirsiniz. Şık, hoş ve estetik görünüm özellikleriyle tasarlanan ürün modelleri yemek masalarına hoş görünüm kazandırır. Farklı geometrik şekillere sahip olarak üretilen ürün modelleri farklı dizayn özellikleriyle kullananların beğenisini toplar. Uzun, kısa yuvarlak ve farklı ebatlarda tasarlanmış ürün modelleri balık servisi içinde tercih edilebilir. Yılbaşı gibi özel günlerin tümünde özel tasarım özellikleriyle üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Birden fazla sıcak yemeği bir arada sunmanıza olanak sağlayan modeller farklı birçok beklentiyi karşılar.

Servis ve Sunum Tabağı Modelleri

Yemek masalarının ve sofraların önemli parçalarından biri haline gelen ürünler birçok model çeşitliliği ile göz doldurur. Geniş çeşitlilikte satışa sunulan modeller farklı materyal yapılarından elde edilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri genel olarak porselen maddeden üretilir. Yemek takımlarıyla bu ürünün kombinleyebilir, masada hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Desenli ve renkli tercihleriyle kullananlara seçim şansı sunan modeller porselen üzerine işlemelerle göz doldurur. Klasik tarzdan hoşlanıyorsanız işlemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Cam materyal kullanarak elde edilen ürünler çeşitleri farklı markalar tarafından farklı tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Bakır materyalden elde edilen ürünler bakır maddesinden elde edilir. Eski dönemlerde sıkça kullanılan bakır materyal sofralarda otantik hava elde etmenize olanak sağlar. 

Servis tabağı modelleri ağır yapısı ve otantik görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeker. Farklı fonksiyonel özellikleriyle tasarlanan ürünler bulunur. Dönme fonksiyonu sergileyen sunum tabakları modeli masada hareketlilik sunar. Pizza gibi yiyecekleri dönen 6'lı servis tabağı modellerinde misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Tasarım ve fonksiyonel özellikler bakımından farklılık gösteren modeller kayık, oval, kalpli, yuvarlak, dikdörtgen, siyah gibi pek çok seçenekle satışa sunulur. Birden fazla çeşidi tercih ederek kendi setinizi kendiniz oluşturabilir, masanıza yansıtmak istediğiniz konsepti yansıtabilirsiniz. Bölmeli olarak tasarladığı modeller de yer alır. Bölmeli modelleri kullanarak farklı yiyecekleri tek tabak üzerinde sunabilirsiniz. Tek uzun sunum tabağı modellerini inceleyerek ürünleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Estetik Servis ve Sunum Tabakları

Mutfak gereçlerinin başında yer alan bu ürünler geniş alternatif seçenekleriyle kullananları sunulur. Yemek pişirme sırasında tencere ve tavalara ihtiyaç duyulur. Sunum sırasında da bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Masalara şıklık kazandıran ve farklı tasarım özelliklerini masaya yansıtan tabak çeşitleri piknik gibi ortamlarda da kullanım alanı bulur. Piknik gibi açık alanlarda kullanım için genel olarak plastik materyalden elde edilen tabak çeşitleri tercih edilir. Salata servisi için bu ürünü kullanabilir, farklı boyut avantajlarından yararlanabilirsiniz Plastik materyal kullanılarak elde edilen ürünler uzun yıllar dayanıklı yapısıyla kullananların beğenisini toplar. Seçim yaparken renk ve model avantajlarından yararlanabilir, kendi zevkinize yönelik olarak tercihler yapabilirsiniz. Masanızda gösterişli bir hava elde etmek istiyorsanız gold renk tonlarından elde edilen ürünleri tercih edebilirsiniz. 

Damalı olarak dizayn edilen modeller spor detaylarıyla kullananları memnun eder. Siyah, beyaz, mor, gümüş gibi renk avantajlarıyla satışa sunulan klasik tarz modeller masaya farklı bir hava katar. Sadelikten yanaysanız düz olarak üretilenleri tercih edebilir, kuru gıdaları ve farklı yemekleri bu ürünler içerisinde sergileyebilirsiniz. Kare şekilde üretilen modeller kullananların beğenisini toplar. Kek, kurabiye gibi gıdaların sunumunda tercih edilebilir. Farklı boyut özellikleri ile üretilen modeller beklenti ve ihtiyaçları karşılar nitelikte üretilir. Bu ürünler içerisinde yer alan sulu yemeklerin servis edilmesini sağlayan derin ve geniş tasarımlarla satışa sunulan ürün modelleri de yer alır. Kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak geniş alternatif sunan modelleri inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Servis ve Sunum Tabakları Seçimi

Geniş kullanım alanı sağlayan modeller arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Bu noktaları göz önünde bulundurarak seçim yapmanız bu ürünlerden alacağınız verimi arttırır. Seçim yaparken öncelikle kullanım alanı ve amacınızı belirlemeniz tavsiye edilir. Çukur olarak dizayn edilen çeşitler sulu yemekleri ikram etmenizde kullanışlılık sergiler. Klasik tasarımların yanında farklı tasarım özellikleri ile üretilen ayaklı servis tabak modelleri de yer alır. Birçok alanda kullanım avantajı sağlayan ayaklı servis tabakları ve sunum tabakları ayak yapısı sayesinde masalara şıklık kazandırır. Farklı şekillerde üretilen ürün modelleri kahvaltı sırasında da tercih edilebilir. Kahvaltılık besinleri bir arada sunmanıza yardımcı olan bu ürünler sahip olduğu şekil yapısıyla kullanım avantajı sergiler. Kullanım alanı ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak materyal tercihinde bulunabilir, çelik materyalden elde edilen modelleri tercih edebilirsiniz. 

Çelik, taş, mermer gibi farklı materyalden üretilen bu ürünler seçenekleri kullananların beğenisine sunulur. Döküm materyal kullanılarak elde edilen modeller bulunur. Emaye ve çelik modeller hafif tasarım özellikleriyle kullanışlılık sergiler. Taş, mermer, döküm modeller gösterişli olmasıyla sofraya farklı bir hava kazandırır. Bu ürün modellerini tek veya set şeklinde satın alabilirsiniz. Takım şeklinde satışa sunulan modeller birden fazla tabak çeşidinin bir araya getirilmesiyle elde edilir. Sofralara aynı renk tonuyla canlılık kazandırmak istiyorsanız takım halinde satışa sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken desen ve tasarım özelliklerini göz önünde bulundurabilir, kişisel zevkinize hitap eden ürün modelini tercih edebilirsiniz.

Servis ve Sunum Tabakları Özellikleri

Sunum tabakları sahip olduğu özelliklerle farklılık gösterir. Modelden modele değişim gösteren özellikler markadan markaya farklılık gösterir. Markalar tarafından satışa sunulan ürün modelleri farklı materyal yapılarından elde edilir. Kullanım amacı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda materyal, boyut seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Geniş çeşitlilikte kullananlara sunulan ürün modelleri küçük, büyük farklı boyutlarda satışa sunulur. Küçük boyda ürün modellerini tercih ederek çerez gibi atıştırmalık ürünleri koyabilir, kahvaltılık ürünleri ikram edebilirsiniz. Orta boyda tasarlanan ürün çeşitlerinde kullananlar daha çok salata, soğuk, meze gibi ürünleri sunar. Ortalama olarak 25 cm boyutunda tasarlanan modeller 30 cm boyutuna kadar farklı ebat seçenekleriyle satışa sunulur. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı dizayn özellikleriyle yer alır. 

Renk ve desen olarak farklılık gösteren modeller farklı tarzlara hitap eder. Klasik tarzdan hoşlanıyorsunuz düz renkli olarak tasarlanan ürün modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Dikkat çekici tasarım özellikleriyle üretilen gösterişli modeller bulunur. Yaldızlı olarak tasarlanan ürünleri inceleyerek gösterişli havayı yemek masanıza yansıtabilirsiniz. Birbirinden farklı yemek sofrası hazırlamak istiyorsanız farklı renk seçenekleriyle üretilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Birçok farklı tasarım özellikleriyle üretilen modeller farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Farklı materyal kullanarak üretilen ürün modelleri aralarında fiyat farklılıkları görülebilir. Gümüş renk ürün modelleri sahip olduğu şık görüntüsü ile uzun yıllar yemek masanıza estetik görünüm kazandırır. 2 katlı, 3 katlı ve farklı model seçenekleriyle satışa sunulan modeller kullanım alanı ve ikram edilen yiyeceğin özelliğine bağlı olarak tercih edilebilir.

Servis ve Sunum Tabakları Çeşitleri

Geniş çeşitlilikte sunulan sunum tabakları gündelik hayatta veya özel davetlerde tercih edilebilir. Birbirinden farklı tasarım özellikleriyle göz dolduran ürün modelleri hem yemek hem de sofraları güzel hale getirmesiyle göz doldurur. Sofradaki sunumunuzu gösterişli hale getirmek için ürün modelleri ve çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım özellikleriyle hazırlanan ürün modelleri yemek masasına farklı konsept kazandırmanıza destek olur. Farklı model seçenekleriyle üretilen ürün modellerini inceleyerek yemek sofranıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Davet ettiğiniz misafirlerinize farklı tasarım özellikleriyle sunum yapmak istiyorsanız katlı olarak dizayn edilen servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Gündelik olarak ürün modellerinden yararlanabilir, kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. 

Özel günlerde yemek sofranıza eşlik eden sunum tabakları çerez gibi farklı atıştırmalıkları hoş bir görünümle sunmanıza olanak sağlar. Bölmeli olarak tasarlanan ürünleri tercih ederek atıştırmalıkları ikram edebilirsiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için bu ürünlerden yararlanabilir, döküm materyal kullanılarak üretilen ürün çeşidini tercih edebilirsiniz. Döküm materyal kullanılarak üretilen servis tabakları ve sunum tabakları uzun süre yiyeceklerin sıcak kalmasına olanak sağlar. Yemek tercihinize bağlı olarak materyal yapılarının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinize misafir ağırlarken yemeklerin sıcak kalmasını istiyorsanız bu ürün modeli vazgeçilmez olur. Günlük kahvaltı sofralarına şıklık kazandırmak istiyor, öğle ve akşam yemeklerini salata ile ikram etmek istiyorsanız farklı boyut ve renkte tasarlanan servis tabakları ve sunum tabakları çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Servis ve Sunum Tabakları Boyutları

Farklı ebatlarda tasarlanan servis tabakları çeşitleri günlük ve özel yemeklerde sofranıza eşlik eder. Sofraların olmazsa olmaz parçaları haline gelen servis tabakları farklı boyut avantajlarıyla kullananlara farklı alanlarda avantaj sunar. Tavuk et gibi yemek hazırlığı yaparken büyük boyutlu servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Sofranızı ziyafet masasına dönüştüren sunum tabağı modelleri kurduğunuz sofraya farklı bir görünüm kazandırır. Yemeği hoş bir görünüm şeklinde sunmak istiyorsanız farklı tasarım özellikleriyle üretilen servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Pasta servisi yapmak için pasta servis tabakları çeşitlerinden yararlanabilir, renk, doku ve model olarak tabak seçimine yer verebilirsiniz. Hem sofrayı hem de yemeği güzelleştiren servis tabakları ve sunum tabakları misafirlerinize özel hissettirir. 

Sofranızı istediğiniz konseptte dizayn etmenize yardımcı olan servis tabakları ve sunum tabakları sahip olduğu boyut seçenekleriyle masada bütünlük elde etmenize olanak sağlar. Masa büyüklüğüne bağlı olarak seçim yapabilir, masa üzerinde konumlandırabilirsiniz. Küçük bir masaya sahipseniz büyük olarak tasarlanan ebatlarının yanında minimal tasarım özelliklerinde üretilen sunum tabakları çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hem boyut hem de kullanacağınız masa özelliklerine bağlı olarak yapacağınız seçimler masa üzerinde bütünlük elde etmeniz açısından önem taşır. Ortalama olarak 25 cm boyunda tasarlanan servis tabakları ve sunum tabakları her masada ve her sehpada rahatlıkla kullanım alanı bulur. Geniş bir masaya sahipseniz 28 cm boyunda tasarlanan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Tek renk, altın, gümüş gibi birbirinden farklı canlı renkte tasarlanan modeller sofraya canlılık ve hareket kazandırır. Ağır ve şık sofra kurmak istiyorsanız geniş model seçeneğinden yararlanabilir, zevkinize bağlı olarak çeşitleri satın alabilirsiniz.

Servis ve Sunum Tabakları Materyali

Değişen modayla birlikte mutfak içerisinde kullanılan ürün modelleri de değişim gösterir. Farklı tasarımları yemek masasına sunmak istiyorsanız ve gelişen modayı yakından takip etmek istiyorsanız bu durumu servis tabakları ve sunum tabaklarında görebilirsiniz. Görsel bir yemek masası hazırlarken kişisel zevkinize ve alanın konseptine bağlı olarak servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu tasarım özellikleriyle göz dolduran ürün modelleri sofranızı hoş bir görünüme kavuşturur. Farklı tabak modellerini tercih ederek farklı kombinasyon oluşturabilirsiniz. Klasik tarzın dışına çıkarak sevdiğiniz ve kişisel zevkinizi yansıtan modelleri yemek masanızda sunabilirsiniz. El yapımı olarak üretilen ürün modelleri yer alır. Bu modelleri hassas davranarak ve kullanım talimatlarına uyarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Genel olarak ürün modelleri üretiminde profesyonel materyal tercih edilir. Porselen materyal kullanarak üretilen servis tabakları ve sunum tabakları günlük ve özel davetlere eşlik eder. Porselen ayaklı servis tabağı tercihinde bulunurken sofraya uyum sağlayacak şekilde renk ve tasarım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sade tasarımdan hoşlanıyorsanız düz renk tercihinde bulunabilir. Yemek sofranıza modern bir hava kazandırabilirsiniz. Cam kare servis tabağı temizliğinin kolay olması ve pratik kullanım avantajıyla kullananların ilgisini çeker. Cam materyalden üretilen ürün modellerini yemek sunumunda tercih edebilir, meyve, çerez gibi ikramlıkları sunabilirsiniz. Bu ürünü hem evde hem de bulaşık makinesine kolay bir şekilde yıkayabilir, kullanışlı ve pratik temizliğinden yararlanabilirsiniz. Ayaklı olarak tasarlanan ürün modelleri ayak yapısı sayesinde şeker ve çerez gibi yiyecekleri sunmanıza olanak sağlar. Nişan gibi özel günlerde ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Renkli Servis ve Sunum Tabakları

Farklı tasarım özelliklerinde üretilen pasta sunum tabağı modelleri farklı renk avantajlarıyla satışa sunulur. Sofranızı renklendirmek ve hareketlilik kazandırmak istiyorsanız renkli ve desenli ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Kuş, kelebek, çizgi karakter gibi desen seçenekleriyle üretilen ürün modelleri satışa sunulur. Bunun yanında çiçekli olarak tasarlanan ürün modellerini de inceleyebilirsiniz. Geniş alternatifleri değerlendirerek istediğiniz tasarım özelliklerine ulaşabilir ve tercihiniz doğrultusunda kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Düz ve sade modellerden hoşlanıyorsanız tek renkten oluşan ürün modellerini inceleyebilir, hareketli yapıdan hoşlanıyorsanız desenli ve renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Yemek masasında istediğiniz tarzı yansıtabilir, buna bağlı olarak seçimlere yer verebilirsiniz. 

Renkli tarzı yansıtmak için farklı markalar tarafından renkli sunum ve porselen servis tabağı çeşitlerine yer verilir. Farklı tabak modellerini tercih edebilir, masada rengarenk bir uyum yakalayabilirsiniz. İkram edeceğiniz yemeğin özelliğine bağlı olarak renkli servis tabakları ve sunum tabakları tercih edebilir, yiyeceği görsel bir şekilde sunabilirsiniz. Birkaç rengi birleştirerek uyum yakalamanıza olanak sağlayan ürün modelleri kullananların beğenisini toplar. Farklı büyüklükteki masaya uyum sağlayan ayaklı sunum tabağı modelleri kolay bir şekilde kombinlenebilir. Beyaz masa örtünüz varsa canlı renklerden oluşan tabak modellerini satın alabilir, farklı konsept oluşturabilirsiniz. Yılbaşı gibi özel günlerde sıkça tercih edilen kırmızı renk tonu sofralarınıza canlılık kazandırır. Özel günlerin atmosferine bağlı olarak farklı renk ve desen seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Farklı Tasarımlı Servis ve Sunum Tabakları

Düzenli olarak misafir ağırlamaktan hoşlanıyor ve bunu sürekli yapıyorsanız farklı tasarım özellikleri ile üretilen servis tabaklarından yararlanabilirsiniz. Özel yemekleri hazırlarken yemeklerinizi hoş tabak içerisinde sunabilir, misafirlerinize özel hissettirebilirsiniz. Genel olarak hazırladığınız yemeklerin tümünü ikram etmeniz için tasarlanan farklı tasarımlı modeller günlük olarak tercih edilebilir. Sofraya koyduğunuz her türlü yiyeceğin ikramında bu ürün modellerinden yararlanabilirsiniz. Masada yer alan sunumu güzel bir şekilde ortaya koyan ürün modelleri farklı görünümleriyle dikkatleri üzerine çeker. Masanıza şıklık kazandırmanın yanında evinize gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sağlayan servis tabağı seti modelleri pişirmiş olduğunuz yemekleri hoş bir sunumla ikram etmenize olanak sağlar.

Gümüş materyalden elde edilen gümüş servis tabakları ve sunum tabakları masanıza şıklık kazandırır. Oval ve farklı geometrik şekillerle üretilen çeşitleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlamanın yanında sunumu da önemli yer tutar. Sunum ile fark yaratmak istiyorsanız klasiklerin dışında tasarlanan ürün modellerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Mermer materyal kullanılarak üretilen ürün modelleri masanızda fark yaratmanız için tercih edilebilir. Son dönemlerde popüler olan mermer materyal masada diğer sunumlarla birlikte bütünlük oluşturur. Tarzınızı ve farkınızı ortaya koymak istiyorsanız kahvaltı servis tabağı modellerini tercih edebilir, set şeklinde de satın alabilirsiniz. Ortalama olarak 12 kişilik set satışlarıyla kullananlara uyumlu tabak sunan markalar 12 kişiyi ağırlamanıza imkan sağlar.

Günlük Servis ve Sunum Tabakları

Gündelik hayatta yemek öğünlerinin tümünde servis tabakları ve sunum tabakları kullanılır. Her yemek sırasında bu tabakların işlevsel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, atıştırmalık saati gibi tüm zamanlarda bu ürünün farklı boyut avantajlarından yararlanabilirsiniz. 6, 10, 12’li gibi set seçenekleriyle satışa sunulan ürün modelleri aynı renk ve aynı deseni yemek masasında sunmanıza olanak sağlar. Birbirinden farklı renk ve modelde üretilen tabakları satın alarak kendi setinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Farklı tasarım ve konseptlere uygun olarak üretilen ürün modelleri son dönemlerde sıkça tercih edilir. Popüler ve talep gören modelleri arasında tek renk servis tabakları ve sunum tabakları yer alır. 

Ahşap materyal kullanılarak elde edilen ürün modelleri yemek masanızı zenginleştirmek için tercih edilebilir. Genel olarak ahşap sunum modelleriyle birlikte bambu materyalleri de tercih edilir. Yemek masasına farklı bir ambiyans kazandırmak istiyor ve natürel görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap materyal ağırlıklı ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Son yıllarda dayanıklılığıyla göz dolduran ve farklı markalar tarafından üretilen günlük servis ve sunum tabakları geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Bu ürünün materyal yapısına bağlı olarak yıkama talimatlarını takip edebilir, temizliğine özen gösterebilirsiniz. Pizza, et yemeği gibi yemeklerin sunumunu yapmak istiyorsanız ahşap, bambu, tahta modellerden yararlanabilir, sunum tabağı fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Servis ve Sunum Tabakları Fiyatları

Servis tabakları ve sunum tabakları masanıza şık görünüm sağlarken aynı zamanda pişirdiğiniz yemekleri sunma açısından da elverişlilik gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı özelliklerde yer alır. Markadan markaya ürünün taşıdığı özellikler değişim gösterir. Servis tabağı fiyatları ürünün sahip olduğu özellik, materyal yapısı, boyut gibi niteliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Markadan markaya servis tabağı fiyatları değişim gösterir. Markalar kendi içerisinde belirledikleri fiyat politikasına bağlı olarak fiyatları belirler. Koçtaş mağazası üzerinden farklı markalara ait ürün modellerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulan ürün modelleri uygun fiyat avantajlarıyla yer alır. Online Koçtaş mağazası üzerinden servis tabağı fiyatlarını inceleyebilir, fiyatı artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. 

Online platformda modeller arasında karşılaştırma yapabilir, özellik ve fiyat açısından ürün modellerini kıyaslayabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Bu alandan güvenli alışveriş yapabilir, seçimini yaptığınız ürünü satın alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulan ahşap servis tabağı fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Bütçenize uygun ürün modelini seçerek kolay bir şekilde satın alabilir, avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Günlük sofranıza estetik bir görünüm kazandırmak için geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, kişisel zevkinize uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Her bütçeye uygun satışa sunulan ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Sevdiğiniz dostlarınıza hediye etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Hoş bir hediye seçimi olan bambu servis tabağı modelleri sahip olduğu dizayn özellikleriyle göz doldurur.

Servis ve Sunum Tabakları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Servis tabakları kaç cm olur?

Ürün modelleri farklı boyuta özelliklerinde yer alır. Ortalama olarak 20 ile 30 cm arasında ürün modelleri satışa sunulur. Kullanım alanı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı boyut seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Seçimini yaptığınız cam servis tabağı modellerini set şeklinde satın alabilir veya kendi setinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. 

Servis tabağına neler konulur?

Farklı boyutlarda üretilen dikdörtgen servis tabağı modelleri içerisinde farklı tarzda pişirdiğiniz ikramlıkları koyabilirsiniz. Salata, kek, kurabiye, yemek ve farklı nitelik özellikleri taşıyan yiyeceklerin tümünü ürün modelleri üzerinde sunabilirsiniz. Ayaklı olarak tasarlanan ürün modellerini tercih ederek pasta, lokum, şekerleme gibi ürünleri misafirlerinize ikram edebilir, hoş görünümünden yararlanabilirsiniz. 

Servis tabakları alırken nelere dikkat edilmeli? 

Seçim yaparken ürünün sahip olduğu materyal yapısı, boyut özellikleri, temizlik aşaması gibi noktalara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak seçim yapmanız önem taşır. Seçim yaparken ürünün sahip olduğu niteliklere dikkat etmeniz, buna bağlı seçim yapmanız tavsiye edilir. Size hitap eden ürün modelini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Servis tabağı fiyatları ne kadar? 

Farklı markalar tarafından üretilen peynir sunum tabağı modelleri farklı fiyat avantajları ile satışa sunulur. Materyal yapısı, boyut özellikleri, kalitesi ve marka yapısı fiyatları doğrudan etkiler. Bütçenize uygun olarak üretilen ürün modellerini inceleyerek uygun fiyat avantajlı ürün modelini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar.

En Çok Satan Servis ve Sunum Tabakları Hangileri?

Koçtaş Servis ve Sunum Tabakları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Lava Döküm Ahşap Ve Döküm Demir Hot Plate Servis Tahtası. Ölçü 22x33cm.
  2. Digithome Gobi Cam Salata Servis Kasesi Meyvelik Sunumluk 30 Cm Antrasit – Akc934
  3. Mix Krem - Kırmızı - Siyah Ege Servis Tabağı 25 Cm 6 Adet
  4. Blue Clove Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet – 18945
  5. İlkbahar Tomurcuk Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet
Daha fazla göster
318 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: