150 TL Üzeri Kargo Bedava

Eviye Sifonu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İhtiyacınıza Uygun Eviye Sifonu Modelleri

Eviye sifonu modelleri üretim malzemelerine, niteliklerine, tasarımlarına göre birçok farklı çeşitte imal edilir. Üretim materyaline göre plastik modeller, eviyenin veya lavabonun alt bölümünün kapalı olduğu durumlarda tercih edilebilir. Lavabonun alt kısmı açıkta kalıyorsa görsel olarak daha güzel bir görüntü oluşturması için metal seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Körüklü eviye sifonu yapısal olarak plastik materyallerden üretilir. Körük bulunan bölümü, dilediğiniz biçimde ayarlayabilme olanağı tanır. Körük kısmına S şekli vererek kötü kokunun yayılımını engelleyebilirsiniz. Taşmalı evye sifonu, taşmalık kısmı bulunan lavabolar için özel olarak tasarlanmış bir eviye sifonu modelidir. Çift evye sifonu, iki gözü bulunan lavabo ve eviyeler için üretilmiş bir türdür.

S’li eviye sifonları, gider kısmından gelebilecek olası kötü kokuların engellenmesi amacıyla üretilmiş ürünlerdir. S şeklindeki borusu sayesinde atık su, ilgili bölüme dolarak bulunduğu alana kötü koku erişimini engeller. Eviye veya lavaboların yakınında bulunabilecek çamaşır ve bulaşık makineleri için farklı modellerde ürünler tercih edilebilir.

Bulaşık ve çamaşır makinesi için özel tasarlanan bu ürünler oluşturduğu bağlantı noktası ile makinelerin gidere bağlantısını sağlar. Sifonların tıkanabilmesi göz önüne alınarak geliştirilen modellerde alt bölümde açılma sağlayabilen bir alan mevcuttur. Tas adı verilen bu kısmı açarak temizliğini yapabilirsiniz, tıkanıklık problemini kolayca halledebilirsiniz. Geniş ağızlı eviye sifonu, boyut olarak geniş bir eviye süzgecine sahiptir.

Eviye Sifonlarının Çeşitli Kullanım Alanları

Lavabo ve eviye bulunan mutfak, tuvalet, banyo gibi her yerde kullanılabilen ürünlerdir. Eviye ya da lavabo ile gider arasındaki bağlantının sorunsuz şekilde sürdürülebilmesi için kullanılır. Bu ürünlerin kullanım sağlayacağınız lavabo ya da eviyenizin ihtiyaç duyduğu özellikler göz önünde bulundurularak seçilmesi gerekir. Gereksinimlerinize uygun olan modelin seçilmesi kullanım kolaylığı sağlar.

Mutfak eviye sifonu çokça ihtiyaç duyulan modellerden biridir. Gün içerisinde çokça kullanılan mutfak lavabolarında sorunsuz çalışan bir eviye sifonu sistemi gereklidir. Eviye süzgeciyle birlikte kullanılan uygun ürünler, yemek hazırlığı ya da bulaşık esnasında lavaboyu tıkaması mümkün olan atıkların gider yolunu tıkamasını engeller.

Yapım materyalleri, nitelikleri ve tasarım özellikleri bakımından farklı çeşitlerde üretilebilen sifonlardan dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, evye süzgeçleri birlikte kullanılan ürünlerdir. Eviye süzgeçleriyle kullanım sağlandığında, uzun zaman boyunca tıkanma oluşturmayan ve problem yaşatmayan işlev gerçekleştirmesi mümkündür. Eviye süzgeçleri, lavaboyu tıkama riski taşıyan gıda veya bulaşık artıklarını tutarak geçişlerini önler.

Eviye sifonu fiyatları, taşıdığı özellikler, sunduğu kolaylıklar, yapım materyali, tasarımı gibi çeşitli etkenler göz önünde bulundurularak belirlenir. İhtiyacınızı karşılayacak uygun bir eviye sifonu arayışındaysanız Koçtaş’taki modelleri inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz modelleri uygun fiyat avantajlarıyla Koçtaş’tan satın alabilirsiniz.

Eviye Sifonları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Eviye sifonu nedir?

Eviye sifonu, lavabo ile atık suyun aktarıldığı yoldaki bağlantının oluşturduğu sistemdir. Mutfak eviyeleri veya lavabolar ile atık su, bu ürünler aracılığıyla gidere ulaşır. Mutfak, tuvalet, banyo lavabolarında herhangi bir sorun çıkmaması için düzgün çalışan ürünlerin kullanılması gerekir. Lavabonuza veya eviyenize uygun çeşitteki ve işlevdeki ürünleri tercih ederek kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Eviye sifon çeşitleri nelerdir?

Bu ürünlerin farklı lavabo stillerine uyum sağlayacak biçimde birçok çeşidi bulunur. Geniş ağızlı, körüklü, taşmalı, çift eviye gibi türleri vardır. Aynı zamanda tasarım olarak farklı materyallerden üretilmiş modeller de vardır. Mutfağınızın, banyonuzun ya da tuvaletinizin lavabosuna görsel olarak uygun olacak bir tasarım ya da materyalden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz.

En Çok Satan Eviye Sifonu Hangileri?

Koçtaş Eviye Sifonu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Tekli Eviye Sifonu Taşmalı Körük
  2. Taşmalıklı Körüklü Eviye Sifonu
  3. Çiftli Eviye Sifonu Taşmalı Körüklü
  4. Bocchi Eviye Süzgeç Ve Sifonu 2331 0001
  5. Çöpmak Kafa Körüklü Sifon
Daha fazla göster
20 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: