150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çekiç

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çekiç Balta Keser ve Balyoz

Çekiç balta keser ve balyoz, tadilat işlemlerinizde kullanmak üzere takım çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken ürünlerdendir. Farklı fonksiyonlara sahip olan çekiç balta keser ve balyoz günlük hayatın bir çok alanında işlerinizi kolaylaştırır. Kesim, düzeltme, montaj ve çeşitli marangozluk işlerinde kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde usta çağırmadan bir çok montaj ve tadilat işlemini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Ürün Seçenekleri ile Çekiç Balta Keser ve Balyoz Çeşitleri

Çekiç balta keser ve balyoz, birbirinden farklı işlemler için kullanıldığından dolayı bu kategoride yer alan ürün çeşidi oldukça fazladır. Genellikle çivi çakma amacıyla kullanılan çekiç çeşitleri, ürünün ağırlığına, kullanılan malzemeye ve sapına göre birbirinden ayrılır. Bu anlamda ahşap saplı çekiç, çamcı çekici, fiber çekiç gibi farklı çekiç modelleri görebilirsiniz. Kolay kavrama özelliğine sahip ergonomik çekiçler arasından farklı ağırlık seçeneklerine sahip ürünleri ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Çekiç balta keser ve balyoz kategorisinde bulabileceğiniz bir diğer ürün olan balta, çekiç gibi ev tipi kullanıma uygun olmakla birlikte dilerseniz bahçe ve odun kesme işlemlerinde de kullanabileceğiniz bir üründür. Çeşitli kesme işlemlerinde kullanılan balta çeşitleri de tıpkı çekiçlerde olduğu gibi kullanılan malzemeye ve ürün boyutlarına göre farklılık gösterir. Bu anlamda daha kapsamlı işler için büyük boy baltaları tercih edebileceğiniz gibi, küçük parçaları kesmek ve şekillendirmek için el tipi baltalardan satın alabilirsiniz. Keser ve balyozlar arasında da benzer şekilde model farklılıkları görebilirsiniz. Çivi çakma, çıkarma gibi işlerde kullanılan keser çeşitleri, biçimsel olarak farklı özelliklere sahip olabilir. Bu anlamda standart keserlerin yanı sıra boğazlı keser olarak isimlendirilen ürün seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirdiği fonksiyon açısından çekiç ile benzerlik gösteren ancak çok daha ağır bir ürün olan balyoz seçeneklerini de bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Kazık çakma, taş kırma gibi daha ağır işlerde kullanabileceğiniz balyoz çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek dış mekanda gerçekleştireceğiniz marangozluk işlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Çekiç balta keser ve balyoz kategorisinde bu ürünlerin yanı sıra ahşap tokmak, lastik tokmak, vidalı tokmak gibi farklı tokmak çeşitlerine ulaşabilir yedek parça olarak çekiç sapı, keser sapı gibi ürünleri de satın alabilirsiniz.

Hem iç mekan hem de dış mekan tadilat işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz araç ve gereçleri kolaylıkla satın alabilmek için Koçtaş'ı ziyaret edebilir hırdavat el aletleri ve oto ana başlığı altında yer alan mekanik el aletleri bölümünden çekiç balta keser ve balyoz seçeneklerine ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü tek tıkla sepetinize atabilir takım çantanızın eksiklerini tek seferde tamamlayabilirsiniz!

En Çok Satan Çekiç Hangileri?

Koçtaş Çekiç kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Mag Makinist Çekici
  2. Marangoz Çekici 600Gr
  3. Koçtaş Basic Ahşap Sapli Çekiç 200
  4. Koçtaş Basic Ahşap Sapli Çekiç 300
  5. Çekiç Sapı
Daha fazla göster
87 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: