150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kişisel Bakım Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kişisel Bakım Ürünleri

Günlük bakım, temizlik ve kozmetik ihtiyaçlarımız kapsamında sunulan kişisel bakım ürünleri, hayatımızın vazgeçilmezleri olarak yerini korumaya devam ediyor. Kullanım amacına göre modeli ve tasarımı değişen kişisel bakım ürünleri, saç ve vücut bakımı gibi farklı kategorilerdeki ürünleri içeriyor.  

Elektronik Kişisel Bakım Ürünleri ile Hayat Çok Pratik

Kişisel bakım ürünleri, işlevsel özellikleri sayesinde günlük kişisel bakım ihtiyacını karşılıyor. Erkek bakım seti gibi bazı ürünler, birden fazla fonksiyonu yerine getirdiği için çok amaçlı olarak kullanılıyor. Bu ürün ile hem saç ve sakal kesilebildiği gibi düzeltme, şekil verme işlemleri de yapılabiliyor. Bu sebeple amaca yönelik yan aksesuarları ile birlikte sunuluyor. Saç kesme işlevi olan erkek bakım setleri yalnızca yetişkinler değil, erkek çocuklar için de kullanılıyor. Tıraş makinesi veya epilatör gibi ürünler ise sadece ihtiyaca yönelik amacı karşılıyor. Amacına göre bazı ürünler kablolu elektrik ile hizmet sunarken, bazı ürünler ise şarjlı / pilli kullanıma imkan veriyor. Kişisel bakım aletleri, sahip oldukları fırça benzeri aksesuarlar sayesinde ayrıca kolayca temizleniyor. Kılavuzları ile birlikte sunulan ve herkes tarafından kolayca kullanılan bu ürünler, günlük hayatı kolaylaştırırken; sahip oldukları garanti koşulları ile de kullanıcılarına güven sağlıyor. Geniş yer kaplamayan ürünler, kolayca taşınabildiği için seyahatlerde de tercih ediliyor.  

Kişisel Bakım Ürünleri ile Profesyonel Sonuçlar

Başta saç bakımı olmak üzere; cilt bakımı, epilasyon, sakal bakımı gibi geniş segmentte yer alan kişisel bakım aletleri, kendine özen gösteren herkese hitap ediyor. Sağlıklı ve bakımlı olmak için düzenli olarak kullanılan saç sakal şekillendirici, tıraş makinesi ve epilasyon aleti gibi ürünler, kolay kullanımları ile çözüm sağlıyor. Pratik şekilde hemen her yere taşınabilen bu ürünler sadece evlerde değil, seyahatlerde de güvenle tercih ediliyor. Goldmaster güvencesi ve garanti koşulları ile Koçtaş sitesinde küçük ev aletleri kategorisinde bulabileceğiniz kişisel bakım ürünleri, her ihtiyaca yönelik farklı tipteki ürün çeşitleri ile kadın, erkek, çocuk; 7’den 70’e ailedeki herkese konforlu bakım hizmeti sağlıyor. Farklı bütçelere yönelik alternatiflerle sunulan kişisel bakım ürünleri Koçtaş'ta sizi bekliyor. Hızlı ve keyifli online alışveriş için siz de ihtiyacınız olan ürünleri seçip, alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.  

Daha fazla göster
92 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: