150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kasa ve Kilitler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kasa ve Kilitler

Kasa ve kilitler kıymetli evraklarınızı, nakit paranızı, laptop, fotoğraf makinesi, bisiklet, motosiklet gibi değerli eşyalarınızı ve en önemlisi sizi ve sevdiklerinizi olası zararlardan korumak için düşünülmüş güvenlik önlemleridir. Kasa ve kilitler ile önemli belgelerinizi, para ve altın gibi çalınmasını istemeyeceğiniz yatırımlarınızı koruyabilir, konutunuza izinsiz girişleri engelleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Çeşitleri ile Kasa ve Kilitler
İşyerinizde hukuki belgelerinizi, paranızı, evinizde mücevherlerinizi, tahrip olmasını istemediğiniz doküman ve eşyalarınızı kasa ve kilitler ile koruma altına alarak güvenliğin huzurunu yaşayabilirsiniz. Evrak ve yatırımlarınız için sunulan ev tipi küçük boyutlu kasalar, seyahat tipi taşınabilir kasalar ve daha çok işyerlerinde tercih edilen büyük boyutlu kasalar her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Seyahat tipi kasalar kumbara görüntüsündedir fakat kilitli yapısı ve sağlamlığı sayesinde yolculuklarınız sırasında içerisine rahatlıkla değerli eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ev tipi kasalar ufak boyutlardadır ve zemine ya da duvara monte edilebilir. Büyük boyutlu kasalar ise ihtiyacınıza göre evlerinizde ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz, ısıya ve darbeye dayanıklı güvenli depolama alanları sunar. Kasa modelleri kilit mekanizması ile de farklı çeşitler sunar. Anahtarlı, çevirmeli kilitli ve dijital şifreli kasalar olduğu gibi bu mekanizmaların hepsini bir arada bulunduran yüksek korumalı kasalar da vardır. Ayrıca ekranda görünen şifreyi gizleme özelliği olan ya da parmak izi ile açılan kasalar da ekstra güvenlik önlemi sunar.
Kasalar ile değerli eşyalarınızı korurken kilitler ile de sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Standart asma kilit, şifreli asma kilit, zincirli sürgü, gömme sürgü, mavzer sürgü, silindir kilit, çift silindirli kilit, bilyalı şifreleme sunan silindir kilit, tüpten şifreli kilit, elektrikli tirajlı kilit, silindirli tirajlı demir kilit, dışarıdan açılmayı önleyen emniyet kelepçesi gibi birçok çeşidi bulunan kilitler ahşap, metal ve çelik kapılar için ekstra güvenlik sunar. Ayrıca çekmece kilidi ile özel eşyalarınızı yerleştirdiğiniz çekmecelerinizi davetsiz misafirlerden korurken, cam pano kilidi ile vitrinlerinizi çocuklarınızın oyun alanı olmaktan kurtarabilirsiniz. Kasa ve kilitler kategorisinde bulabileceğiniz valiz kilidi ile de seyahat çantalarınızı koruma altına alabilirsiniz. Yine kasa ve kilitler arasında yer alan bisiklet kilidi ile motosikletinizi de güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kasa ve kilitler kaybolmasını veya başkaları tarafından kurcalanmasını istemediğiniz her türlü eşyanızı kilit altında tutarak siz izin vermediğiniz sürece eşyalarınıza erişimi engeller, içiniz rahat eder.

Güvenliğinizi Arttıracak Kasa ve Kilitler Nasıl Olmalı?
Kasa ve kilitler seçilirken ürünün malzemesi, dayanıklılığı, ebadı, hırsızlığa karşı sunduğu önlemler ve fiyatı birlikte ele alınması gereken faktörlerdir. Kasa seçimlerinizde öncelikle ihtiyacınız olan boyuta karar vermeniz gereksiz alan kullanımının önüne geçmenizi sağlar. Küçük boyutlu kasalar gizlenmesi kolay olduğu için özellikle evde kullanım için idealdir. Fakat mevcut değerli eşyalarınızdan bir miktar boş alan kalacak şekilde boyut seçimi yapmanız ilerleyen zamanlarda eklenebilecek eşyalar için işinize yarayabilir. Kasanın dışarıdan gelecek darbelere ve yangına uzun süre dayanabilmesi de önemli kriterlerden. Ayrıca kasa kilitleri değişkenlik gösterdiğinden maksimum güvenlik için farklı kilit kombinasyonları bulunan kasaları tercih edebilirsiniz. Yaşadığınız konutu veya işyerlerinizi ve depo gibi saklama alanlarınızı izinsiz girişlerden koruyabilmeniz için kullanacağınız kilitleri seçerken içinizi rahatlatacak şifreli kilit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Böylece maymuncukla kolayca açılabilen kapıların yarattığı tedirginlikten de kurtulmuş olursunuz. Ayrıca su geçirmez kilit çeşitleri ile uzun vadede paslanma ve bozulma sorunları yaşamadan güvenli hayatın tadını çıkartabilirsiniz.
Sizin adınıza değerli varlıklarınızı koruyacak kasa ve kilitler bir tık uzağınızda! En güvenilir çözümlere uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz Koçtaş’tan ihtiyacınız olan ürünü kolayca alın, aklınız arkada kalmasın.

Daha fazla göster
419 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: