150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Eldiveni

Filtreler
Özellikler
-

Eldivenler

Bahçe ve balkonlar vakit geçirmekten keyif aldığımız ve yerleşim alanını güzelleştirmek süslemek, şekillendirmek için tatlı uğraşlar aradığımız alanlar arasında. Siz de bahçe ve balkonunuzda vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız bahçe aletleri hayatınızı kolaylaştırabilir, bahçe düzenlemesi yaparken ellerinizi koruyacak eldivenlerise vazgeçilmeziniz olabilir. Isıdan koruyucu, suya dayanıklı, kaydırmazlık özelliği olan, deri kaplamalı ya da esnek kullanım kolaylığı sunan eldiven çeşitleri arasından yaptığınız işin türüne göre bir eldiven seçebilir, bahçelerinizde daha konforlu ve keyifli çalışabilirsiniz.

Kullanım Amaçlarına Göre Eldiven Çeşitleri Neler?

Bahçenizde toprağı eşmek, temizlemek için kullandığınız kürek, çapa gibi aletler çıplak elle tutulunca ellerinize zarar verebilir. Keskin dal, diken, sivri delici malzemeler ellerinizi incitebilir. Ellerinizde herhangi bir tahribat yaşamamanın önüne, eldiven kullanarak geçebilirsiniz. Kullanım amaçlarına göre çeşitli  eldivenler mevcuttur. Keten eldivenler, elinizi yormayan yapısıyla uğraştınız işi kolaylaştırır. Performansınızı artırıcı bir özelliğe sahiptir. Giyilmesi oldukça kolaydır. Yapacağınız hafif işere uyum sağlar. Paketleme, kontrol gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. El becerisi gerektiren işler üzerinde çalışken, deri eldivenler elinizi esnek yapısıyla korur ve bahçenizde rahat bir kullanım sunar. Latex eldivenler, elinizdeki kavramayı kolaylaştır. Hafif yapısıyla elinize uyum sağlar. Ağaç işleri ve hassas montaj yapacağınız durumlarda elinize etkili bir uyum sağlamak için tasarlanmış olan  bahçe eldivenleri grubundadır. Kullandığınız malzeme bazen elinizden kayabilir ve verimli çalışmanızı engelleyici bir durum söz konusu olabilir. Bu süreçte imdadınıza kaydırmaz pamuk  eldivenler yetişir. Daha sıkı kavramayla birlikte çalışma sürenizi keyifli ve konforlu hale getirir. Korumalı deri eldivenler ise, dayanıklı pamuk ve derinin birleşmesiyle oluşan eldiven çeşitleri arasında yerini alır. 

Bahçe eldiveni fiyatları özelliklerine ve kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Ellerinizi yaralanmalardan korumak, çalışma konforunuzu artırmak için hemen Koçtaş'a uğrayın. Alanında uzman Verve, Gardena, Weber ve Blooma markalarının rahat iş yapmanıza olanak sağlayan eldivenlerini keşfedin. online alışveriş imkanıyla, ihtiyacınız olan eldivenleri sepetinize atıp, kısa sürede kavuşun.

En Çok Satan Bahçe Eldiveni Hangileri?

Koçtaş Bahçe Eldiveni kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Bosch Bahçe Çalışma Eldiveni Extra Large
Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: