150 TL Üzeri Kargo Bedava

Duş Spiralleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Duş Spiralleri

Banyo ve duş keyfi yaparken duş hortumu kullanışlı özellikleriyle konforu sunar. Kesintisiz ve konforlu güç deneyimi elde etmek istiyorsanız farklı markalar tarafından geliştirilen duş hortumu modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı tasarım özellikleriyle banyo alanında hoş görünüm elde etmenize olanak sağlayan ürün modelleri kullananlara sayısız avantaj sağlar. Sade tasarım özelliklerinden hoşlanıyorsanız tek renk ve sade tasarımla üretilen duş hortumu modelini tercih edebilirsiniz. Batarya sistemiyle şebeke suyun duş alanına aktarılmasını sağlayan ürün modelleri farklı iç yapı özelliklerinde üretilir. İhtiyaç duyduğunuz uzunluğa bağlı olarak duş hortumu model seçimi yapabilirsiniz. Farklı ağırlık yapılarında ve farklı materyal yapılarında üretilen ürün modelleri dış kaplamasıyla dikkatleri üzerine çeker. 

Seçim yaparken banyonuzun tasarım özelliklerini göz önünde bulundurmanız ve buna bağlı tasarım özelliklerinden yararlanmanız önerilir. Spiral benzeri tasarım özellikleriyle üretilen bir duş hortumu çeşitleri esnek yapıda yer alır. Bu ürün esnek yapısından yararlanarak banyo alanında rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz. Uzun kullanım ömrü vadeden duş hortumu modelleri set şeklinde de satışa sunulur. Banyoda ihtiyacınıza bağlı olarak farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerini inceleyebilir, tek veya set şeklinde bu ürünü satın alabilirsiniz. Farklı materyal yapısından elde edilen ürün modelleri farklı kalitelerde yer alır. Farklı markaların üretiminde yer alan ürün modelleri seçimi yaparken batarya özelliklerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Duş hortumu modelleri sadece banyo alanında değil bahçe alanında da tercih edilebilir. Turistik bir yerde yaşıyorsanız bu ürünü kullanarak denizden çıktığınız anda temizlenebilirsiniz.

Duş Spiralleri Özellikleri

Banyoda duş deneyimi sırasında su akıtma işlevi üstlenen duş hortumu modelleri farklı başlık yapılarında satışa sunulur. Esnek yapısı sayesinde kolay ve pratik kullanım avantajı sunan ürün modeli hareket özgürlüğü ile göz doldurur. Hortum yapısının iç kısmında sürekli su geçişine izin veren ürün seçenekleri yer alır. Farklı materyal yapılarından elde edilen hortum iç kısmı paslanmaz, kireçlenme ve aşınma özelliği göstermez. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen bu ürün sorun yaşamanızın önüne geçer. Seçim yaparken materyal yapısına dikkat etmeniz iç kısmın paslanmaz çelik veya krom materyalden elde edilmesine özen göstermeniz tavsiye edilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı kalitelerde yer alır. Kullananlar tarafından sıkça plastik, pvc dış ortam seçenekleri tercih edilir. 

Paslanmaz çelik, krom materyalden elde edilen ürün modelleri düzenli bakım ve temizliği yapıldığında uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Çelik ve krom kaplı olan duş hortumu modellerini de tercih edebilirsiniz. Kullanım yapacağınız alan ve amaca bağlı olarak materyal seçimi yapabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Genel olarak kolay bir şekilde montajlanan ürün modelleri her alana adapte olur. Bu ürünü sadece banyo alanında değil açık hava alanlarında da kullanabilir, turistik bölgelerde tercih edebilirsiniz. Duş hortumu vida aparatları sayesinde kolay bir şekilde sökülüp takılabilir. Farklı uzunluklarda üretilen hortumu tercih ederek uzun yıllar dayanıklılığından yararlanabilir, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Duş Spiralleri Modelleri

Duş hortumu modelleri kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Banyoda farklı bir görünüm kazandıran ürün modelleri sahip olduğu iç mekanizmalarla uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Çelik örgülü, çift kenetli, konik, yaylı, esnek, uzun hortum çeşitleri kullananlara uzun yıllar avantaj sağlar. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerini inceleyerek uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Modelden modele iç kısımda kullanılan materyal değişim gösterir. Krom, çelik kaplı olarak üretilen ürün modelleri sağlamlığı ile göz doldurur. Çelik örgülü duş hortumu modeli kolay deforme olmaz. Uzun yıllar kullanım yapmanıza eşlik eder. Çift kenetli olarak tasarlanan ürün modelleri sunduğu dayanıklılık ile patlamayan özellik sergiler. Çift kenetli yapısı yüksek su debisinden etkilenmez. Kuvvetli su akışı bulunan alanda bu ürün modelini tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. 

Dış kısmı çelik örme özelliği ile üretilen ürün modelleri iç kısmında silikon ve lastikten yapılan materyal yapısı kullanır. Esnek yapıları sayesinde konforlu ve pratik kullanım avantajı sağlayan ürün modeli su basıncının sabit olduğu yerlerde tercih edilebilir. Özellikle başlık tercihi yapacaksanız jakuzi duş hortumu tercihinde bulunabilirsiniz. Gümüş renk ağırlıklı olarak belirtilen ürün modelleri siyah, beyaz gibi farklı renk seçenekleri ile de satışa sunulur. Kişisel zevkinizi, banyo tasarım özelliklerini göz önünde bulundurarak renk seçimi yapabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda bu ürünü tek bir parça şeklinde veya set şeklinde tercih edebilirsiniz. Yedek parça olarak da kullanım avantajı sağlayan duş hortumu modelleri farklı alanlarda tercih edilebilir.

Duş Spiralleri Ölçüleri

Genel olarak banyo ve duş alanında tercih edilen duş spiralleri farklı ölçülerde üretilir. Markaların sunduğu modeller sahip olduğu özelliklerle farklılaşır. Modelden modele değişen özellikler ölçülerde de belirgin şekilde yer alır. Ölçü değerlerini göz önünde bulundurarak duş hortumu seçimi yapabilirsiniz. Kullanım yapacağınız alanda su ile bağlantı kurmanıza olanak sağlayan duş hortumu modeli farklı uzunluk seçenekleriyle üretilir. Farklı uzunluk seçeneklerini değerlendirerek su ile temas kurabilir, suyun sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kullanım alanı ve beklentinize bağlı olarak çeşitli uzunluklarda üretilen ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Ortalama olarak 80 cm’den 3 metreye kadar uzunlukta satışa sunulan ürün modelleri her alanda kullanım avantajı sunar. 

Kullananlar tarafından sıkça 80 cm hortum uzunluğu tercih edilir. Açık alanda kullanım performansından yararlanmak istiyorsanız 175 ile 300 cm arasında değişen ölçülerden de yararlanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından standart değerlere sahip olarak üretilen hortum çeşitleri de yer alır. Esnekliği sayesinde uzama performansı sergileyen çift kenetli duş spirali modelleri dar banyolar için işlevsellik sergiler. Dar bir alana sahipseniz 150 cm uzunluğuna sahip ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Banyo yapmak için tercihte bulunmak istiyorsanız 2 ila 3 m uzunluğunda üretilen duş spirali 200 cm modellerini inceleyebilir, bu modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Farklı alan ve farklı kullanımlar için avantajlı kullanım performansı sergileyen ürün modelleri 5 metreye kadar farklı uzunluklarda satışa sunulur.

Duş Spiralleri Kullanım Alanı

Su aktarımı sağlamasıyla göz dolduran duş spirali 150 cm modeli geleni olarak banyo alanında tercih edilir. Dış ortamı seçenekleri ve spiral hortum yapıları sayesinde farklı alanlarda da kullanım performansı sergiler. Banyo fıskiyesi olarak bilinen duş hortumu seçenekleri sadece banyo alanında kullanılmaz. Tabancalı taharet muslukları olarak da tercih edilen ürün modelleri banyo, duş, tuvalet, mutfak ve açık alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Ürün modelleri mutfak tezgahını konforlu bir şekilde yıkamanızı sağlar. Yıkama ve temizlik işleminde hortumlardan yararlanabilirsiniz. Endüstriyel kullanım performansı ile göz dolduran ürün modelleri bulaşık yıkamak amacıyla da tercih edilebilir. Kullanım alanı özelliklerine bağlı olarak farklı uzunluk değerlerinden yararlanabilirsiniz. Askı aparatı gibi farklı aparat özellikleriyle satışa sunulan ürün modelleri kolay bir şekilde kullanıma eşlik eder. 

Plaj havuz ve farklı alanların tümünde duş hortumu modellerini kullanabilir, kolay bir şekilde temizliğini sağlayabilirsiniz. Genel olarak bu alanlarda plastik materyalden elde edilen ürün modelleri tercih edilir. Ortalama olarak 15 cm esneme payına sahip olarak üretilen ürün modelleri uzun yıllarda yanıcılık sergiler. Plastik materyal 360 derece dönebilme, katlanma özelliği ile yoğun kullanıma eşlik eder. Otel, yurt, pansiyon, okul gibi alanlarda da plastik materyalden elde edilen duş hortum modelini tercih edebilirsiniz. Monte edilecek alan özelliklerine bağlı olarak farklı uzunluklarda üretilen Artema duş spirali modelini satın alabilir, tavan yüksekliği standartlarına uygun olarak tercihte bulunabilirsiniz. Rahat ve kolay kullanabilmeye eşlik eden ürün modelleri ekstra uzun hortumu seçenekleriyle de satışa sunulur.

Duş Spiralleri Fiyatları

Duş bataryaları arasında yer alan modeller metal, plastik yapıda üretilir. Esnek duş hortumu geniş kullanım alanı sergiler. Spiralli yapıda üretilen ürünler farklı markalar tarafından satışa sunulur. Markalar tarafından farklı malzemeler kullanılır. Farklı tasarım özellikleri ile üretilen ürün modelleri kullananların beğenisine sunulur. Kullananların ihtiyaç ve gereksinimlerine yönelik olarak tercih ettikleri siyah duş hortumu modelleri dayanıklı yapılarıyla uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Duş ortamı elde etmenize olanak sağlayan ürün modelleri uzunluk yapılarıyla farklılaşır. Genel olarak uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulan ürün modelleri banyo ve tuvalet alanda kullanım alanı bulur. Paslanmaz çelikten üretilen ürün modellerini tercih ederek uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Plastik malzemeden üretilen ürün modelleri esnek özellikleriyle toplu alanlarda tercih edilebilir. 

Duş spirali fiyatları modelden modele değişim gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen ECA duş spirali modelleri farklı fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Her bütçeye uygun duş spirali fiyatları yer alır. Bütçenize uygun ürün modelleri arasında seçim yapabilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden duş spirali fiyatlarını inceleyerek en uygun fiyatlı ürüne sahip olabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinde farklı markalara ait duş fiskiye hortumu modelleri satışı yapılır. Online Koçtaş mağazası üzerinde filtreleme özelliği yer alır. Bu filtreleme özelliğini kullanarak duş hortumu fiyatlarını artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Bütçenize uygun banyo duş hortumu modelini tercih ederek Koçtaş mağazası üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Kullanım alanı ve kullanım amacı doğrultusunda duş spiralleri seçimi yapmanız tavsiye edilir.

Duş Spiralleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Duş hortumu nasıl değiştirilir? 

Ürün modelleri geniş kullanım alanına sahip olarak yer alır. Kullanım yapacağınız alan özelliklerine bağlı olarak spiral duş hortumu modeli seçimi önem taşır. Kolay bir şekilde monte edilebilme özelliği taşıyan ürün modelleri kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilir. Tornavida yardımıyla vidaları çıkarabilir, alandan duş hortumunu ayırabilirsiniz. 

Duş hortumu nasıl seçilir? 

Seçim yaparken dikkat etmemiz gereken noktalar yer alır. Bu noktaları göz önünde bulundurmanız uygun bir şekilde seçim yapmanız açısından önem taşır. Seçim yaparken kullanım alanı özellikleri, dizaynı, kişisel zevkiniz, beklenti ve ihtiyacınız belirleyici olur. Bu kriterleri göz önünde bulundurarak uygun uzunlukta ürün seçimi yapabilir, farklı markalar tarafından üretilen ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Duş spirali kaç cm olmalı? 

Spiral modelleri farklı uzunluklarda üretilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı uzunluk değerlerinde yer alır. Kullanım yapacağınız alan özellikleri ve boyut özelliklerini göz önünde bulundurarak ölçü değerlerinden yararlanabilirsiniz. Ortalama olarak 80 cm uzunluğunda üretilen pvc duş hortumu modelleri dar alanlarda kullanım performansı sergiler. 3 metre uzunluğunda üretilen modellerde yer alır.

Duş hortumu fiyatları ne kadar? 

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı fiyatlarda satışa sunulur. Fiyat avantajlarını inceleyerek her bütçeye uygun plastik duş hortumu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bütçenize uygun model seçimi yaparak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinde yer alan filtreleme özelliğini kullanarak en uygun fiyatlı duş hortumu fiyatlarına ulaşabilir, bu ürünü satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Duş Spiralleri Hangileri?

Koçtaş Duş Spiralleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Ds10 150Cm Spiral Hortum
  2. Duş Spirali 150 cm 102141009YM
  3. Ds30 150-160Cm Duş Spiral Ho
  4. Silver Flex Duş Hortumu 28364000 
  5. Ottone Meloda Metal Duş Hortumu 200 Cm
Daha fazla göster
55 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: