750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Duş Spiralleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duş Spiralleri

Duş spirali, duş başlığı ile sıcak su çıkışının olduğu musluk arasında bağlantı sağlayan yardımcı aparattır. Duş hortumu şeklinde de ifade bulan bu aparat, kullanım biçiminize göre farklı uzunlukta ve değişik formlarda olabilir. Duş spiralleri kişisel yaşamda küçük ama önemli bir yere sahiptir. Banyoların bir çeşit rahatlama ve arınma yeri olduğu gerçeğinden yola çıkarsak kolay ve güvenli kullanılabilen duş spirallerinin önemi daha iyi anlaşılabilir.

Teknik Özellikleriyle Duş Spiralleri Çeşitleri

Genelde 150 cm olan duş spiralleri kullanım amacına uygun olarak 175 cm ve 200 cm uzunlukta çeşitleri de bulunabilmektedir. Paslanmaz krom kaplı olabilen duş spiralleri, paslanmaz çelik kaplı da olabilmektedir. Banyonuzun dekoratif yapısına bağlı olarak altın kaplama ve gümüş kaplama duş spiralleri ve PVC duş spiralleri de mevcuttur. El duşlarınızın spiral bölümleri her bozulduğunda ya da herhangi bir hasara maruz kaldığında tüm bir set almanız gerekli değildirDuş spirali modelleri genellikle tüm el duşlarına uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Kullanım kolaylığına göre size en uygun yapıya ve boyutlara sahip olan duş spiralini seçmeniz sizin faydanıza olacaktır. Pek çok marka ve model duş spiralleri bulabilirsiniz. Örneğin Eca duş spiralinin burkulmaz özelliği vardır. 50 kg çekme dayanımına sahiptir. 70 dereceye kadar çalıma sıcaklığı ve 5 bara kadar çalışma basıncı özelliği bulunmaktadır. Uzunluğu 150 cm ve krom kaplı olan bu duş spirali, işçilik ve üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti altına alınmıştır.

Duş Spirallerinin Temizliği İçin Püf Noktaları

Duş spirallerinin kullanım sürelerini arttırmak için yapısal özelliklerini göz önüne alarak temizlemek en doğru tercih olacaktır. Duş spirallerini temizlerken kireç çözücü, alkol ve asit gibi kimyasal maddelerden uzak durmak gerekir. Su ve hafif bir deterjan veya sabun ile ıslatılmış, yumuşak bir bezle temizleyiniz. Temizlik esnasında aşındırıcı ihtiva eden deterjan ya da sabun kullanılması tavsiye edilmemektedir. Çelik tel ya da aşındırıcı bir maddeyle temizlemek yerine su ve hafif bir sabunla temizlemek bu aparatın ömrünü uzatacaktır.

Duş hortumu fiyatları marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilir. Siz de banyonuzun dekoruna uygun, rahat kullanmanız için ideal uzunlukta ve bütçenize uyan kaliteli duş spirallerini Koçtaş’ta, üstelik online alışveriş kolaylığıyla bulabilirsiniz. 

Eskimiş duş spiralinizi kaliteli ve dayanıklı yeni bir spiralle değiştirmek ya da banyonuza yeni bir hava kazandırmak için duş spiralleri modellerinden dilediğinizi şimdi sepete ekleyin.

Daha fazla göster