150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mum Silikon

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Mum Silikonlar

Modern işleme teknikleri ve basit işlerde kullanım amacıyla tercih edilen mum silikon modelleri kullanılan ürünü koruma üstlenir. Elektronik, medikal, otomotiv, mobilya, yiyecek ve içecek ve farklı birçok sektörde geniş kullanım alanına sahip olarak yer alan mum silikon modelleri yüksek derecede yapışma performansı sergiler. Yüksek dereceli yapışma, performans gücü ve ekonomik maliyeti kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Güvenilir işlem basamakları ile yapışma sergileyen ince mum silikon modelleri sıcak işlemde yüksek performans elde etmenize olanak sağlar. Sıcak uygulama yaparak kullanabilme yeteneğine sahip bu yapıştırıcıyı kullanabilir, işlem sırasında ya da kalıplama uygulamaları sırasında sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz

Mum silikon modelleri 27 ile 80 derece üzerinde erime performansı sergiler. Bu ürün soğuduktan sonra katılaşır. Mum silikon modeli yapıştırılan malzemenin dış etkenleri ve deformasyonlara karşı yüksek dayanıklı olmasına olanak sağlar. Sahip olduğu kimyasal bileşenler sayesinde bu ürün yapıştırıcıların çok farklı çeşitleri olmasını sağlar. Yüksek bazlı sıcaklıkta erime performansı sergileyen mum silikon modelleri polyester ve farklı yapıştırıcılar gibi farklı teknik özelliklerine sahip olarak üretilir. Oda sıcaklığında bu ürün katı halde konumlanır. Silikonu kullanmadan önce mutlaka eritmeniz tavsiye edilir. Erimeden kullanılması yapıştırma özelliğine sergilememesine neden olabilir. Silikon tabancası kullanarak mum silikon mu kolay bir şekilde eritebilir, yapıştırabilirsiniz. Farklı faaliyetler arasında kullanım avantajı sunan  silikon tabancası mumu modelleri kolay bir şekilde uygulama sergiler. Optimum düzeyde yapıştırma sağlayan sıcak silikon mumu üstün performans, zaman, maliyet, avantajı sağlamasıyla işlerinizi kolaylaştırır. Ekonomik olan bu ürünün sunduğu yüksek performanstan yararlanabilir, farklı etkinliklerde kolay bir şekilde bu ürünü uygulayabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Mum Silikonlar

Genel olarak yapıştırılmak amacıyla tercih edilen mum silikon modelleri sahip olduğu formlarla kullanıcılar tarafından tercih edilir. İnce olarak tasarlananları tercih edebilir, tüm etkinliklerinizde sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hem ekonomik olması hem de kullananlar tarafından basit bir şekilde uygulanabilir olması her evde ürünün yer almasına olanak sağlar. Malzeme çantalarında yerini alan mum silikon modelleri yapıştırılan noktayı kolay kolay bırakmaz ve koku yapmadan yapıştırmanız olanak sağlar. Bu  sıcak silikon çubuğu yapıştırma işleminden sonra çıkarttığınızda iz bırakmama özelliği sayesinde tercih edebilirsiniz. Silikon tabancasıyla kullanım sunan ürün arkasına yerleştirdiği silikonu tetiğe basmanız halinde sıcak alana doğrudan uygulama yapar.

Mum silikon modelleri tabancanın ucunda erimiş halde yapıştırma olanağı sunar. İstenilen bir şekilde yapıştırma sağlaması adına ısınan silikonu sürmeniz gerekir. Ahşap, plastik, metal gibi alanların tümünde yüksek performanslı yapıştırma olanağından yararlanabilirsiniz. Elektronik parçalarının devrelerinde yer alan elektriği yalıtma da ya da küçük sigortaları koruma amaçlı da mum silikon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kumaş, deri, karton, halı çerçeve, kablo, süs ve hediyelik eşya yapımında ve geniş sektörlerde mum silikon ürünleri kullanabilirsiniz. Şeffaf renkte geniş anlamda kullanım sergileyen renkli modelleri geniş renk seçeneğiyle satışa sunulur. Siyah, mor, kırmızı, pembe, yeşil, sarı gibi pek çok renk seçeneklerini değerlendirebilir, dekor renklerine uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Kayma yapmayan, yapışkan, iz bırakmayan, koku yapmayan malzeme hayallerinizi etkinliğe yansıtmanıza olanak sağlar. Cam eşyaları sabitlemek için de mum silikonun yüksek performansından yararlanabilirsiniz.

Mum Silikonlar ile Tasarım

Farklı renk seçenekleriyle satışa sunulan mum silikonları kullanarak tasarım özelliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Şeffaf renkteki modelleri genel olarak 7 ile 11 milimetre ölçülerinde satışa sunulur. Tabancanızın boyut özelliklerine bağlı olarak kullanım yapacağınız konumu seçmeniz tavsiye edilir. Her türlü işlerde ve el işleri uygulamalarında rahat bir şekilde kullanım olanağı sunan bu ürünler farklı malzemeleri nokta atışıyla kolay bir şekilde yapıştırmanızı sağlar. Uzunluğu yaklaşık olarak 30 santime kadar çıkabilen mum silikon modelleri güçlü yapıştırma özelliği ile göz doldurur. Yapışma işlemi sırasında problem yaşatmayan materyalleri bile kolay bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Güvenilir uygulama deneyimi sunan mum silikon modelleri hemen eriyebilme özelliği ile kolay bir şekilde işlemi yapmanıza olanak sağlar.

Farklı sayılarda paket satışıyla yer alan bu ürünleri ihtiyacınız doğrultusunda satın alabilirsiniz. İnce kalın özelliklerle üretilen modelleri kolay bir şekilde sökülmez, düşmez ve kokmaz. Kuru ve serin ortamlarda mum silikon modellerini uzun ömürlü şekilde saklayabilirsiniz. Görünüme önem veren biriyseniz bu yapıştırıcıların tasarım ve estetik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Sadece dekoratif ürünlerin yapımında değil farklı ürünler de yapıştırılır. Berber salonunda da kalın çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ürünleri tamir ederken işlevsellik ve tazeliğini koruyan mum silikon modelleri etkili yapıştırıcılar arasında yer alır. Sızdırmazlık, hava geçirgenliği sayesinde hobilerinizde bu ürünü tercih edebilirsiniz. Yüksek performans gösteren silikon çeşitleri dekore edeceğiniz ürünleri tasarlamanıza olanak sağlar.

Mum Silikonlar Fiyatları

Mum silikon fiyatları sahip olduğu özellik, seçenek ve markalara göre değişim gösterir. Farklı paket seçenekleri ile satışa sunulan model silikon ürünleri paketteki yer alan sayı adedine göre de fiyatları değişim gösterir. Farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarını karşılayan mum silikon çeşitleri birçok çalışmada kullanım alanı bulur. Mobilyalardan düşen parçaları sabitlemek için, çocuk odasındaki halıyı düzenlemek için ve farklı birçok aktivite de mum silikonun sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Mum silikon ürünleri son derece basit ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Büyük ve küçük parçalardan oluşan ürünler kolay bir şekilde parçaları yapıştırmaya olanak sağlar.

Farklı deformasyonlara karşı dayanıklılığı arttıran ürünler hayal gücünüze bağlı olarak dekoratif ürünleri oluşturmanıza olanak sağlar. Mum silikon fiyatları sahip olduğu marka özelliğine bağlı olarak değişim gösterir. Ürün çeşitlerini Koçtaş üzerinden inceleyebilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden mum silikon fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun olan ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online mağazayı kullanarak güvenli alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Online mağaza üzerinde yer alan filtreleme özelliğini kullanabilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, mum silikon fiyatlarını artan ve azalan şeklinde listeleyebilirsiniz. En ucuz fiyatlı ürünü bu alandan bulup kolay bir şekilde satın alabilir, kullanım avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yaşadığınız alanı güzelleştirmek, sevdiklerinize hediye hazırlamak ve tüm çalışmalarınızda dayanıklılığından yararlanmak istiyorsanız farklı renk ve teknik özelliklerle üretilen ürünlere sahip olabilir, kalınlık ve incelik özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Mum Silikonlar Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mum silikon nedir?

Özel tabanca sistemiyle kullanılabilen ürünlerin başında yer alan ürün özel mekanizmaya sahip olan tabancanın arkasına yerleştirilen malzeme olarak bulunur. Bu ürün ısındığı zaman erir, akar ve yapıştırma performansı sergiler. Yapıştırma amaçlı olarak tüm sektörlerde bu ürünün kullanım performansından yararlanabilirsiniz.

Mum silikon ne işe yarar?

Soğuk bir şekilde satışa sunulan ürünler sıcaklık uygulamasıyla erir ve akışkan hale gelir. Eriyen silikon modeli yapışma performansı sergiler. Erimiş şekilde bu ürünü alana sürülerek yapıştırma özelliğinden yararlanabilir, farklı sektörlerde bu özelliğini kullanabilirsiniz. 2 farklı parçayı yapıştırma performansı sergileyen ürün farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur. Genel olarak dekoratif ürünlerin yapımında tercih edilen silikon uzun yıllar dayanıklılığını korur.

Mum silikon kaç derecede erir?

Yüksek sıcaklık değeri karşısında erime performansı sergileyen silikon modeli erimiş yapısıyla farklı materyalleri yapıştırmanıza olanak sağlar. Ortalama olarak 160 ile 180 derece arasında silikon erime sergiler. Yüksek sıcaklık olmadan bu ürünün yapıştırma özelliğinden yararlanamayabilirsiniz. Sıcak uygulama karşısında sunduğu avantajları ortaya çıkaran silikon modeli tabanca yardımıyla kullanılabilir.

Silikon mum nasıl kullanılır?

Silikon çeşidi olarak bulunan silikon mumu ürünü silikon tabancası yardımıyla kullanılır. Silikon tabancası elektrikten aldığı güç ve performans ile iç yapısında kullanılan silikonu eritir. Silikon tabancası yardımıyla silikon yüzde 60 derecede ısıya maruz kalır. Bu ısı işleminden sonra erimeye başlar. Eriyen silikon yapıştırma performansını ortaya çıkarır. Yüksek verim alabilmek adına silikon tabancasından yardım almanız tavsiye edilir.

En Çok Satan Mum Silikon Hangileri?

Koçtaş Mum Silikon kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Sıcak Silikon Mumu Pro-t 12/190 M
  2. Brio Eritme Mum Şeffaf 50 Li
  3. Brio Eritme Mum Şeffaf 6 Lı
  4. Stein Kalın Şeffaf Sıcak Silikon - Mum Silikon 4 Adet
  5. Stein İnce Şeffaf Sıcak Silikon - Mum Silikon 10 Adet
Daha fazla göster
37 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: