150 TL Üzeri Kargo Bedava

Portatif Klima

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Portatif Kullanıma Uygun Portatif Klimalarla Oluşan Konfor

portatif klima modelleriKolayca taşınabilen ve hareket ettirilebilen portatif klima modelleri, portatif kullanım deneyimi için uygundur. Hafif şekilde üretilen mobil klima çeşitleri, odalarınız arasında bu ürünleri rahatlıkla hareket ettirebilmeniz için idealdir. Aynı zamanda az alan kaplayacak şekilde dizayn edilen ürünler, yer tasarrufu yapmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Kullanışlı ayakları sayesinde zeminde zorlanmadan ilerleyebilen seyyar klimalar, bulunduğunuz odayı iklimlendirmeniz için geliştirilmiştir. Ayakları 360 derecelik bir açıyla kullanılmaya elverişli modeller, hareket özgürlüğü elde etmenize yardımcı olur. Parke zeminlerin yanı sıra halı üzerinde ve mermer yüzeylerde de modellerin kullanışlı ayaklarından yardım alabilirsiniz.

Açık ya da koyu renkler kullanılarak tasarlanan çok sayıda çeşit size sunulur. Bu sayede evinizin ya da ofisinizin dekorasyonuna uyum gösteren modelleri kolayca seçebilirsiniz. Çalışma ortamınızı ya da yaşam alanınızı ideal sıcaklık düzeyinde tutmak için portatif klimaların kullanıcı dostu özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu özellikler arasında yer alan hızlı ısıtma ve hızlı soğutma desteği, verimli bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Yıl boyunca yararlanabileceğiniz modeller, odanızın sıcaklığının sabit kalması ve de yaşam alanınızın hava kalitesinin artması için elverişli özelliklere sahiptir. Portatif klima kullanarak daha hijyenik ve daha kaliteli bir solunum gerçekleştirebilirsiniz.

Portatif Klimaların Öne Çıkan Önemli Özellikleri

Dengeli hava dağılımı sağlayan çeşitler, odanızda yer alan tüm kişilerin konforunu arttırmayı başarır. Son derece sessiz bir şekilde çalışan mobil klimalar sayesinde günün her saatinde iklimlendirme desteğinin avantajlarından keyifle yararlanabilirsiniz. Çalışırken minimum oranda elektrik tüketimi yapan ürünler, doğaya ve bütçenize olumlu katkılarda bulunmanız için uygundur. Farklı çalışma modları ve farklı programları bulunan çeşitler, esnek bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Uzaktan kumanda aracılığıyla farklı özelliklerini yönetebileceğiniz klimalar, hızlı ve pratik bir deneyim edinmek isteyen kişilerden tam not alır.

Tasarımlarında gösterge ışıklarına yer verildiği için kullanıcılarını kolayca bilgilendiren portatif klima 9000 BTU kapasiteli modeller de bulunur. Gösterge ışıkları sayesinde ürünün çalışıp çalışmadığını kolayca anlayabilir, tuşların üzerinde yer alan işaretleri rahatça görebilirsiniz. Ergonomik ve geniş olarak üretilen tuşlar yardımıyla ürün özelliklerini yönetmeniz kolaylaşır. Bu ürünleri teknik özelliklerinin yanı sıra portatif klima fiyatları açısından da inceleyerek bütçenizle uyumlu modellere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Portatif klima fiyatı açısından farklılık gösteren çok sayıda alternatifin bulunması, zengin seçkiden dilediğiniz şekilde yararlanmanızı sağlar. Soğutma ve ısıtma performansı son derece yüksek olan iklimlendirme ürünleri, evinizi mevsim koşullarına adapte etmenizi kolaylaştırır. Anında çalışma özelliği bulunan ürünler, etkili sonuçlar almanız için özenle geliştirilmiştir.

 • Turbo mod özelliği ile dikkat çeken modeller, ısıtma ya da soğutma işlemlerini maksimum performansla gerçekleştirmeniz için üretilmiştir.
 • Zaman ayarlayıcısı bulunan modeller, geniş bir zaman aralığında ürünün çalışma süresini belirleyebilmenizi sağlar.
 • Geniş ve yüksek kapasiteli su tankı bulunan mobil klimalar, suyu buhara dönüştürerek ortamın hava kalitesini arttırır.

Mobil Klimaların Yarattığı Avantajlar

Kısıtlı alanları etkin şekilde kullanmaya devam ederek evinizi iklimlendirmek için mobil klima kullanabilirsiniz. Odanızı değiştirdiğinizde klimanızı da yanınızda götürmeniz, iklimlendirme desteğinden yararlanmaya devam etmeniz için idealdir. Güç seçeneklerini kullanıcılarına sunan en iyi modeller, performans ve enerji verimliliği arasında denge oluşturmanızı sağlar. Kanat açısı değiştirilebilir olan mobil klimalar da yararlanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Esnek kanat açısı ayarı özelliği ile beraber farklı kullanımları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz alana doğru havanın daha etkili şekilde ulaştırılmasını sağlamak için manuel kanat açısı ayarı özelliğinden yardım alabilirsiniz. 

Otomatik yatay salınım özelliği de bulunan modelleri tercih ederek havanın yatay şekilde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 9000 BTU portatif klima seçenekleri arasında da yatay salınım desteği ile çalışan modeller yer alır. Isıtma ve soğutma kapasiteleri farklılık gösteren birçok klimanın bulunması, gereksinimlerinizi karşılayacak ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Portatif klima pencere kiti ile beraber kullanabileceğiniz klimalar, ortam sıcaklığını sabit tutmanıza yardımcı olur. Yükseklik ve derinlik seviyelerini dikkate alarak farklı klima çeşitleri arasından evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin uzun kablo desteği ile tasarlanmış olması da işlerinizi kolaylaştırır. Hem uzun hem de dayanıklı kabloları bulunan modelleri pratik bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Portatif Klima Fiyatlarını Etkileyen Detaylar

Üretici markalara bağlı olarak fiyatları farklılık gösteren modeller, geniş bir yelpaze ile size sunulur. Böylece hem beklentilerinize hem de bütçenize uyum gösterecek modelleri kolayca seçebilirsiniz. Sahip oldukları ısıtma ve soğutma kapasitelerinin yanı sıra su tankı kapasiteleri de portatif klima fiyatlarını etkileyen detaylar arasındadır. Seyyar klima fiyatları bakımından alternatif ürünleri incelerken ayak detayına da dikkat etmelisiniz. Portatif ayakları bulunan ve de ekonomik fiyatlara sahip olan portatif klimalar, son derece kullanışlı ürünlerdendir. Ürünlerin salınım modlarına ve zaman programlaması özelliğine bağlı olarak da portatif klima fiyatı değişiklik gösterir. 

Dijital ekran özelliğine sahip olup olmadıklarına bağlı şekilde de portatif modellerin fiyatları değişkenlik gösterir. Öte yandan hortumlu ve hortumsuz mobil klima çeşitlerini de fiyat seviyeleri açısından gözden geçirebilirsiniz. Hava akşının güvenli bir biçimde yöneten hortumlu ve hortumsuz modeller, arzu ettiğiniz ısı düzeyini kısa sürede oluşturur. Hava akışı kapasitesi ve kesintisiz çalışma süresi gibi ayrıntıları göz önünde bulundurarak da mobil klima fiyatları yönünden bütçenize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş alanları iklimlendirmek için yüksek kapasiteli modelleri seçmeye özen gösterebilirsiniz. Ayarlanabilir termostat kısmı ve LED ekran bölümü, ürünlerin farklı özelliklerini etkin şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Portatif Klima Seçiminde Dikkate Alınması Gerekenler

Uzaktan kumandalı kullanıma uygun olan portatif klimaları seçmeniz, oturduğunuz yerden farklı modları kolayca aktif hale getirmenize imkân tanır. Ayarlanabilir fan hızı desteğini kullanıcılarına sunan portatif klimaları seçmeniz, ihtiyaçlarınıza çözüm üreten iklimlendirme cihazlarından yararlanmanızı sağlar. Isıtma ve soğutma fonksiyonlarına ek olarak nem alma desteğini de kullanıcılarına sunan modeller ile işlevselliğe erişebilirsiniz. Nem alma özelliği, odanızdaki fazla nemi azaltıp daha rahat solunum gerçekleştirmenize yardımcı olur. Soğutma alanı ve ısıtma alanı performansına dair bilgileri detaylı olarak inceledikten sonra alternatif ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz. 

Öte yandan klimaların kapladıkları alanları ve bu ürünlerin ağırlık seviyelerini de seçimlerinizi şekillendirirken göz önünde bulundurmanız gerekir. Havayı serinletme ve ortam havasını temizleme gibi önemli fonksiyonlara sahip portatif klima modelleri seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Hava debisi performansı ve çalışma voltajı aralığı gibi önemli teknik detayları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı dostu iyonizer teknolojisinden faydalanarak hava kalitesini ve hava temizliğini arttıran modelleri seçmeye de özen gösterebilirsiniz. Otomatik yeniden başlatma fonksiyonu ile dikkat çeken iklimlendirme ürünlerini de eviniz için tercih edebilirsiniz. Böylece elektrik kesintisi sonrasında çalışmaya kaldığı yerden devam eden bir portatif klimaya sahip olabilirsiniz.

Pratik Şekilde Yapılabilen Portatif Klima Kullanımı

uygun portatif klima fiyatları

Tasarımlarını tamamlayan pratik düğmeler aracılığıyla çeşitlerin farklı işlevlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Sıcaklık ayarını değiştirmeyi sağlayan düğmeler, ortam koşullarına bağlı olarak esnek bir biçimde klimanızı kullanmanıza yardımcı olur. Program hafızası özelliği bulunan portatif klimalar, önceden belirlediğiniz programları tekrar uygulayarak işlerinizi kolaylaştırır. Uyku modu özelliği de bu işlevsel iklimlendirme ürünlerinin öne çıkan detayları arasındadır. Uyku saatlerinizde odanızın sıcaklığının sabit kalmasını sağlayarak daha keyifli bir biçimde dinlenebilirsiniz. 

Enerji sınıfı notlarına bağlı olarak göz atabileceğiniz alternatifler arasından beklentilerinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Doğa dostu soğutucu gazlardan yararlanarak kullanıcılarına hizmet veren bu ürünler, çevreye duyarlı iklimlendirme cihazlarını tercih etmek isteyen kişiler için idealdir. Yazları serinlemek, kış ayların da ise ısınmak için kullanabileceğiniz portatif klima modelleri, yaşam konforunuzu artırmanıza yardımcı olur. İç ünite ve dış ünite kısımlarını bir arada içeren modeller, kısa bir sürede kurulum yapıp iklimlendirme işlemlerine başlamanızı sağlar. İçeriklerinde yıkanabilir toz filtresi detayına da yer verilen modeller, düzenli olarak temizleyebilmeniz için uygundur. Toz filtresi özelliği, ortamdaki tozun klimanızdan odanıza geçmesini engeller. Evinizin farklı köşelerine yerleştirebileceğiniz mobil klimalar, devrilme ve kayma gibi problemlere karşı da dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Ürünleri yerleştireceğiniz alanların eğimsiz ve kuru zemine sahip noktalar olmasına dikkat ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

 • Odanızın nem ve sıcaklık seviyesini elverişli koşullara getirmek için klimanızın kullanıcı dostu kumandasındaki düğmelerden yardım alabilirsiniz.
 • Önerilen kullanım alanı kapasitesini göz önünde bulundurarak portatif klima alternatiflerine göz atabilirsiniz.
 • 24 saatlik bir zaman dilimini programlamaya imkân tanıyan modeller, geniş bir aralıkta klimanızın çalışma performansını ayarlamanız için geliştirilmiştir.

Portatif Klimaların Kullanım Alanları

Kapalı ortamlarda kullanılmaya uygun olan portatif klimalar, kapasitelerine bağlı olarak farklı alanlara etki etmeyi başarır. Yaz ve kış mevsimleri boyunca kullanılmaya elverişli modeller, ısıtma ve soğutma işlemlerini yerine getirme özelliğine sahiptir. Dar ya da geniş odalarda kullanılabilen ürünler, ebatları ve çalışma kapasiteleri bakımından esneklik gösterir. Bu sayede küçük boyutlara sahip modelleri dar odalarda, yüksek çalışma kapasitesine sahip klimaları ise geniş odalarda kullanabilirsiniz. Evinizdeki farklı odalarda yararlanabileceğiniz portatif klimalar, tekerlekleri sayesinde odalar arasında kolayca taşınmaya uygundur. Bu işlevsel ürünleri aynı zamanda ofis, kafeterya ve mağaza gibi farklı kapalı ortamlarda da kullanabilirsiniz. 

İklimlendirmek istediğiniz alana portatif klimanızı taşıyarak bu bölgede gerekli soğutma ve ısıtma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Hava kalitesinin arttırılması gereken kapalı alanlarda da mobil klimaları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Havayı temizleme ve tozları filtreleme özellikleri ile öne çıkan bu ürünler, daha kaliteli bir solunum için geliştirilmiştir. Öte yandan fazla nemli noktalarda nem seviyesini azaltmak adına nem alma fonksiyonuna sahip portatif klimaları tercih edebilirsiniz. Farklı hız kademelerinden yararlanarak portatif klimaları geniş bir performans aralığıyla yönetmek için buna uygun özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Alanın büyüklüğüne ve ortamdaki sıcaklık değerlerine bağlı olarak fan hızı kademesini artırıp azaltarak düzenleme yapabilirsiniz.

Akılcı Özellikleri ile Portatif Klimalar

Arıza teşhis özelliği bulunan portatif klima modellerini kullanmanız, olası sorunları kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Panjur bölümünün açısı değiştirilebilen iklimlendirme ürünleri de akılcı özellikleri ile dikkat çeker. Panjur kısmının açısını gereksinimlerinize uygun şekilde ayarlayarak daha etkili bir biçimde klimanızın hava üflemesini sağlayabilirsiniz. Oda sıcaklığı seviyesini uzaktan kumanda aracılığıyla görmeyi sağlayan klimalar yardımıyla anlık bilgilere erişebilirsiniz. Üfleme sıcaklığı seviyesini LED ekran üzerinden belirten portatif klima çeşitleri de oldukça kullanışlıdır. Kış aylarında klimanızı çalıştırarak ısınmak istediğinizde sıcak başlatma özelliğine sahip modellerden yararlanabilirsiniz. Böylece ilk andan itibaren sıcak hava dağılımının sağlanması sayesinde ekstra konfor kazanabilirsiniz. 

Otomatik olarak sıcaklık kontrolü yapma özelliği de portatif klimaların sahip olduğu beğeni toplayan detaylar arasında yer alır. Bu sayede sıcaklık seviyesi belirlediğiniz düzeyden farklı bir noktaya eriştiğinde klimanızın devreye girerek iklimlendirme sağlar. Taşıma işlemlerinde kolaylık yaratan tasarımları da portatif klimaların önemli özelliklerinden biridir. Kolayca kavrayabileceğiniz şekilde dizayn edilen gövdeleri sayesinde bu ürünleri iki elinizle birden kontrol ederek dilediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Öte yandan havalandırma panelleri düzenli olarak hareket eden modeller, hava salınımının etkili bir biçimde gerçekleşmesine yardımcı olur. Havalandırma panelleri sabitlenebilen çeşitler ise stabil bir destek elde ederek odanızı iklimlendirmenizi sağlar.

Farklı Çalışma Özellikleri Bulunan Portatif Klimalar

portatif klima modelleriUyku modu ile gece saatlerinde kullanıcılarının uyku kalitesini artıran portatif klimalar oldukça kullanışlıdır. Kuru çalışma özelliği ile dikkat çeken modeller, nem giderme ihtiyacı duymadığınız zamanlarda işlerinizi kolaylaştırır. Su tankı aracılığıyla iklimlendirme yapan klimalar da bulunur. Öte yandan nem alma özelliğine sahip klimalar aracılığıyla fazla nemi gidererek konfor kazanabilirsiniz. Saat bazında programlanabilen mobil klima çeşitleri ise sadece belirli bir zaman aralığında çalışıp otomatik olarak kapanır. Antibakteriyel filtre teknolojisinden faydalanarak kullanıcılarına hizmet veren klimaları da yaşam alanlarınızı iklimlendirmek için kullanabilirsiniz. Son derece hijyenik bir kullanım yaşatan antibakteriyel portatif klimalar, bakteri oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Gelişmiş teknolojilerden yararlanmalarının yanı sıra akılcı dizayn özellikleri de portatif klimaların dikkat çeken detayları arasında bulunur.

Tasarımlarında taşıma koluna yer verilen pratik klimaları bu koldan yararlanarak bulunduğunuz odaya rahatça taşıyabilirsiniz. Buhar özelliği ile çalışan klimaları da daha kaliteli bir solunum ve daha temiz bir hava için tercih edebilirsiniz. Buhar yoğunluğunu değiştirebileceğiniz bu klimalar, aileniz ve sizin için oldukça etkili bir destek sağlar. Portatif soğutucular arasında yer alan buhar desteğiyle ortam sıcaklığını düşüren modeller, yaz sıcaklarına karşı etkili bir çözüm elde etmeniz için geliştirilmiştir. Maksimum buhar hacmi kapasitelerini dikkate alarak alternatif klimalar arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nemlendirici fonksiyonuna da sahip olan ürünler, farklı seviyelerde nem oluşturmanız için geliştirilmiştir. Bu sayede odadaki kuru havayı daha nemli hale getirerek rahatlık kazanabilirsiniz.

Portatif Klimaların Güven Veren Teknolojileri

Aşırı ısınma problemine karşı motor koruma özelliği bulunan portatif klima çeşitleri, son derece emniyetli bir kullanım yaşamak isteyen kişilerin tercihidir. Normal üfleme seçeneğine ek olarak doğal üfleme opsiyonu ile de dikkat çeken klimalar, farklı ihtiyaçlara akılcı çözümler sunar. Uyku modu üflemesini tercih ederek uykunuzda rahatça dinlenip kaliteli bir şekilde solunum yapabilirsiniz. Hem uyku kalitesini arttıran hem de nem oranını ideal seviyede düzenleyen ürünler de bulunur. Nemlendirici haznesi kapasitelerini inceleyerek alternatif modeller arasından evinize ve beklentilerinize uygun seçimler gerçekleştirebilirsiniz. 

Dikey ve ince tasarım özelliği ile dikkat çeken çeşitler, kısıtlı alanları etkin şekilde kullanarak iklimlendirme desteğinden yararlanmanız için dizayn edilmiştir. Öte yandan dikey tasarımlı klimaların taban kısmının geniş şekilde tasarlanması, bu ürünlerin devrilme problemine karşı korunmasını sağlar. Açık ve kapalı tuşları aracılığıyla çalışmasını kolayca kontrol edebileceğiniz klimalar, anlık kontrol desteği için uzaktan kumanda ile beraber geliştirilmiştir. Uzak mesafelerden dahi klimalara sinyal göndermeyi başaran klimalar, kullanım konforu elde etmenize yardımcı olur. Akıllı cep telefonu uygulamaları aracılığıyla yönetilebilen portatif klimalar da bulunur. Bu sayede cep telefonunuz üzerinden klimanızın özelliklerini değerlendirip çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Koçtaş üzerinden inceleyebileceğiniz çok sayıda model, gereksinimlerinize uygun opsiyonlardan oluşur. Fiyatı ve özellikleri açısından size uygun olan bir portatif klimayı Koçtaş kalitesiyle şimdi satın alabilirsiniz.

Portatif Klimalar Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En İyi Portatif Klima Hangisi?

Farklı markaların geliştirdiği portatif klimalar, birbirinden özel fonksiyonları ile dikkat çeker. Beko ve Evaporatif gibi önemli markaların tasarladığı portatif klima çeşitleri, kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkar. Çalışma kapasitelerine, motor özelliklerine ve boyutlarına göre en iyi klima alternatiflerini inceleyebilirsiniz. Ağırlıkları ve sahip oldukları alternatif programlar da portatif klimaları tercih ederken değerlendirebileceğiniz detaylar arasındadır.

Portatif Klima Soğutur Mu?

Sadece soğutma veya sadece ısıtma özellikleri bulunan portatif klimalar aracılığıyla iklimlendirme sağlayabilirsiniz. Hem soğutma hem ısıtma desteğini kullanıcılarına sunan portatif klima modelleri de yararlanabileceğiniz ürünler arasındadır. Hızlı çalışma özelliği bulunan klimalar aracılığıyla ortam sıcaklığını çok kısa bir sürede azaltıp soğuma sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumanda üzerinden klimanızın çalışma performansını esnek bir biçimde yönetebilirsiniz.

Portatif Klima Pencere Aparatı Nasıl Takılır?

Hortum bölümü yardımıyla portatif klima pencere aparatını cihazınıza monte edebilirsiniz. Dışarıdan gelecek havayı engelleyerek ısı düzeyini koruyan pencere aparatları, farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede evinizin penceresiyle ve de portatif klimanızla uyumlu olan aparatları seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sıcak havanın ve böceklerin dışarıda tutulmasını sağlayan pencere aparatlarına tekil olarak ya da kit halinde ulaşabilirsiniz.

En Çok Satan Portatif Klima Hangileri?

Koçtaş Portatif Klima kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Havadar Soğutucu AC 6030
 2. Symphony Winter i Evaporatif Soğutucu
 3. Evaporatif 65 Watt Soğutucu Vantilatör
 4. Mobil Klima 2022 9000 BTU
 5. Mobil Klima 7000 BTU Soğutma Promo
Daha fazla göster
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: