150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları

Hırdavat malzemesi ve aksesuarları, evler ve işyerlerinde kullanılan malzemeler ve bu malzemeler ile birlikte kullanılan tüm aksesuarları ifade eder.Bu malzeme ve aksesuarlar yapılan işlemler kolaylaştırmak, her hangi bir şeyi bir yere sabitlemek, taşınmasını kolaylaştırmak ve benzer amaçlar ile kullanılır. Tekerlekler, ipler, teller, makaralar, el aletleri ve taşıma ayağı gibi malzemeler hırdavat malzemeleri arasında yer alır. 

İşlerinizi Kolaylaştıran Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları

Hırdavat malzemesi ve aksesuarları kullanım amaçları, özellikleri gibi alanlarda seçeneklere ayrılır. Kaydırmaz bant, merdivenlerde ya da eğimli yüzeylerde kaymayı engellemek için kullanılan özel bir banttır. Mermer, granit, fayans ve benzeri yüzeylerin üzerinden geçerken kaymasını engelleyerek güvenliği sağlamak için kullanabilirsiniz. Zemine yapıştırılarak kullanılan bantlar dış etkenlerden kolay şekilde etkilenmez. Kaydırmaz bant ile ilgili renk seçenekleri mevcuttur. Siyah, kahverengi, sarı gibi renklerde bantları güvenlik amaçlı tercih edebilirsiniz. Duvar koruyucu stoper, kapı ve çekmece gibi yerlerin açılması anında duvara zarar vermesini engellemek için kullanılan aksesuar çeşididir. Kapı kollarına ya da uygun yerlere takılarak kullanılır. Esnek yapısı ile duvarların ve diğer yüzeylerin zedelenmesini engeller. Yere sabitlenerek kullanılan modeller ile kapıların çok fazla geriye kadar açılmasının önüne geçilir. Evlerinizde kapılarınız arka kısımlarında kullanabildiğiniz gibi iş yerleri gibi yoğun kullanılan yerlerde de değerlendirilebilir. 

Hırdavat malzemesi ve aksesuarları arasında yer alan kablo toplayıcı ürünler, elektrik ya da diğer kablo çeşitlerinin kullanıldığı yerlerde gereksiz kalabalığın oluşmasını engellemek için kullanılır. Kabloların kötü bir görüntüye sahip olmasını ve zarar görmesini engeller. Çok fazla kablo kullanılan yerler için idealdir. Tablo askıları, duvara asılmak istenen tablo ve benzeri aksesuarların sabitlenebilmesi için kullanılır. Evinizde duvara zarar vermeden tablo ve benzeri şeyleri asmak için kullanabilirsiniz. Farklı modelleri bulunan askılar, tabloların büyüklüklerine uygun seçenekler ile kullanılır. Makara ve tekerlekler, inşaat alanlarında yapılan işlerin kolaylaştırılması için özel olarak üretilir. Tekerlekler ile ağır malzemeler kolay şekilde taşınırken makaralar ile yüksek katlara çıkartılmak istenen malzemeler rahatlıkla çıkartılır. Yine hırdavat malzemesi ve aksesuarları içerisinde yer alan contalar, su tesisatı içerisinde borulardan suyun sızmasını engellemek için kullanılır. Musluk kullanılan her alanda contaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Pullar, vidaların daha sağlam olarak tutturulması için tasarlanmıştır. Klemensler, bağlantı elemanları ve diğer montaj malzemeleri hırdavat işlerinde ihtiyaç duyulan diğer malzemelerdir. Hırdavat malzemesi ve fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kullanım amaçlarına göre değişir.
Koçtaş’ta her ihtiyaca uygun hırdavat malzemesi ve aksesuarları mevcut. Aradığınız ürünleri farklı seçenekleri ile birlikte kolayca bularak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

En Çok Satan Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları Hangileri?

Koçtaş Hırdavat Malzemesi ve Aksesuarları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Pul Metrik 8 mm
  2. Raf Bağlantı Seti Çoklu Yüzeyler
  3. Tanıtım Kartı Zinciri 500
  4. Fiberli Somun Metrik 6 mm
  5. Şofben Vidası
Daha fazla göster
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: