150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Sulama Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bahçe Sulama Ürünleri
  
Siz de evinizde, terasınızda ya da balkonunuzda manzaranızı güzelleştirecek bakımlı ve rengarenk çiçeklerin hayalini kuranlardan mısınız? Canlı ve gür görünümlü, tüm renkleriyle bahçenizi güzelleştiren bitkiler yetiştirmenin yolu doğru sulamadan geçer. Sulama aparatları ile bitkilerinizi canlı bir görünüşe kavuşturarak bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Sulama Aparatları Çeşitleri Nelerdir?

Bahçeniz veya evinizde yetiştirdiğiniz bitkileri sulamak keyifli olduğu kadar rehabilite edici bir uğraştır. Bir çiçeğin yavaş yavaş açmasını izlemenin keyfi büyüktür. İşte bunun için sulama aparatları arasından ilk önereceğimiz seçenek, çiçek sulama kabı anlamına gelen sulaklar. Ev saksılarınızı ya da bahçedeki çiçeklerinizi sulaklar ile kolayca sulayabilirsiniz. Sulak üzerinde bulunan delikler suyun yavaş yavaş akmasına ve bitkinin her yerine ulaşmasını sağlar. Çiçek sulama kaplarını istediğiniz boyut ve renklerde bulabilmeniz mümkün.  

Bahçeniz sulaklar ile sulanamayacak kadar büyük mü? İşte o zaman hem kolaylık hem de zaman tasarrufu sağlayacak sulama ürünleri yardımınıza koşabilir. Sulama setleri, sulama tabancası ile bu ürüne adapte edebileceğiniz hortum ve musluk bağlantısından oluşur. Bahçenizin büyüklüğüne göre sulama tabancası özelliklerini ve hortum boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Hortum ve Aparatlarıyla Bahçe Sulamanın Keyfine Varın

Sulama aparatları arasından büyük alanlarda sulama yapabilmek için seçeceğiniz ürün elbette tüm alanı sulamanıza yetecek büyüklükte bir hortumdur. Ancak çok büyük alana sahip bahçeler için hortumlar bile tek başına yeterli olmayabilir. Bu durumda hortum setleri ihtiyacınızı giderebilir. Bu set içinde bulunan hortum tabancaları ile hortumunuzu bağlantı noktasına adapte etmeniz yeterli. Hortum tabancasının püskürtme özelliği genelde ayarlanabilir biçimde olur ve sprey şeklinde püskürtme sağlayarak tüm bahçenizde etkili bir sulama yapmanızı sağlar. Hortum tabancasını ayarlanabilir özellikte almanızda fayda var. Bu sayede suyun nasıl ve ne yoğunlukta dağılabileceğini siz belirleyebilirsiniz. Hortum tabancası üzerinde hortum bağlantısı bulunur. Hortumunuzu buraya adapte etmek için hortum bağlantı aparatları kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun bir hortuma gereksinim duymanız halinde bu hortumu kolaylıkla bahçenize uzatabilmek ve düzenli bir şekilde taşıyabilmek için hortum makaraları bulunmaktadır. Bu ürün ile hortumu makaraya sararak dağılmasını engelleyebilir ve taşınmasını kolaylaştırabilirsiniz. Hortum ve makarayı ayrı ayrı almak yerine ikisini bir arada barındıran ve düzenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlayan, aynı zamanda az yer kaplayan hortumlu makaraları da tercih edebilirsiniz. 

Sulama Bilgisayarından Fıskiyeye Çok İşlevsel Sulama Aparatları

Sulama aparatları ile bahçe sulama işleri her zamankinden çok daha keyifli bir uğraşa dönüşecektir. İster sulama setleri ile bahçenizi kendi elinizle sulayın, isterseniz de bahçenizde bir veya bir kaç yere konumlayacağınız fıskiye ve damlatıcılar ile bahçeniz kendi kendine sulansın. Tercihinizi fıskiye ve damlatıcılardan yana yapacaksanız daha işlevsel olması açısından tek bir yöne değil tüm yönlere su dağıtacak özelliklere sahip bir ürün kullanmalısınız. Bu sayede daha fazla alan sulanırken siz de içiniz rahat bir şekilde bu anın tadını çıkarabilirsiniz. Sulama aparatları olarak son önerimiz ise sulama bilgisayarları. Yoğun işleriniz arasında bahçenize zaman ayıramıyorsanız bunu dert etmenize gerek yok. Sizin belirlediğiniz zaman diliminde bahçenizin sulanmasını sağlayan ve gözünüzü arkada bırakmayan sulama bilgisayarları ile bu işi kolayca halledebilirsiniz. Sulama aparatları arasında kullanışlı bir ürün olan bu alet, zamanlama özelliği sayesinde istediğiniz saatte ve istediğiniz süre boyunca bahçenizi sulayarak hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de bahçenizi güzelleştirecektir.
  
Bahçenizi Güzelleştirecek Tüm Sulama Aparatları…

Sulama aparatları ister terasınızdaki çiçekleriniz, evinizde baktığınız saksılarınız ya da bahçeniz için, isterseniz de daha büyük toprak alanları için size kolay ve rahat bir kullanım sağlar. Sulama yapmak istediğiniz bitkilerin çeşitliliğine ve sıklığına, bununla birlikte bu alanın büyüklüğüne göre ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip sulama aparatları bulabilirsiniz. Size zamandan tasarruf sağlayacak, gözünüzü arkada bırakmayacak, bakımlı ve güzel bir bahçeye sahip olmanızı sağlayacak sulama aparatları zengin bir fiyat çeşitliliği de sunmakta.

Siz de bahçenizi güzelleştirecek bu ürünlere göz atmak isterseniz ihtiyacınız olan özelliklere sahip sulama aparatlarını size uygun fiyatlarla Koçtaş&rsquo ta bulabilirsiniz. En nefis bahçeler için tüm ihtiyaçlarınızı şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster
296 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: