750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tilki Kuyruğu Testereler

Tilki Kuyruğu Testereler

Tilki kuyruğu testereler çok amaçlı şekilde kullanılabilen elektrikli el aletleri arasında yer alır. Karşılıklı hareket eden testere sistemi sayesinde kalın ahşap malzemeler, keresteler ve boru parçaları da hızlı ve temiz bir biçimde kesmenizi sağlar. Dalıcı özel dişleri sayesinde kesim yapacağınız parçaların orta kısmını boşaltmadan, kılavuz deliklere gerek duymadan kesme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirilebilen testere bıçakları sayesinde çok amaçlı şekilde kullanılabilir. Tilki kuyruğu testereler ahşap, plastik ve hafif yapı malzemelerinin elle serbest biçimde kesilmesi için geliştirilmiştir. Tilki kuyruğu testere modelleri bıçak hızı ve kesme derinlik kapasitesine göre çeşitlilik gösterir. 

Tilki Kuyruğu Testerelerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Tilki kuyruğu testereler çok amaçlı kullanıma sahiptir. Değiştirilebilir bıçak sistemi sayesinde farklı türde malzemeler için kullanıma uygundur. Ancak marka ve modele göre hangi türden malzemeler için kullanılabileceği ürün özelliklerinden kontrol edilmelidir. Tilki kuyruğu testereler ahşap malzeme ve türevleri ile pvc’den üretilen tüm malzemeler ve çelik muhtevalı hafif yapı malzemeleri üzerindeki kesme ve düzeltme işleri için ideal şekilde kullanılabilir. Tilki kuyruğu testere fazlaca fiziksel güç harcamadan kullanabileceğiniz özellikte üretilmiştir. Kesme işlemini hızlı ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz, bu sayede hem fiziksel enerjinizden hem de zamandan kazanç sağlarsınız. 

Püf Noktası: Tilki Kuyruğu Testereleri Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tilki kuyruğu testere kesim işlerinizi hızlı ve hassas şekilde yapmanıza yardımcı olur. Ancak cihazın sahip olduğu kapasiteye göre testere bıçaklarını doğru şekilde seçmelisiniz. Satın alacağınız cihazın özelliklerine uygun bıçak kullanmanız yapacağınız işin kalitesini arttıracağı gibi iş kazası riskini de azaltacaktır. Öte yandan bükülmüş, körleşmiş bıçakları kesinlikle kullanmayınız. Söz konusu kusura sahip bıçaklar kırılabilir, kesme işleminizi olumsuz yönde etkileyebilir ve geri tepme kuvvetlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Tilki kuyruğu testereler güçlü el aletleridir. Bu nedenle kesim yaparken mutlaka aleti iki elinizle ve sıkıca tutmalısınız.
Tilki kuyruğu testere fiyatları, özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Stanley, Bosch, Makita, Dewalt, Kale, Mac Allister ve Black+Decker markalarının en fonksiyonel ürünleri şimdi Koçtaş güvencesiyle karşınızda! Elektrikli el aletleri arasında yer alan tilki kuyruğu testereler arasından ihtiyacınıza uygun en kaliteli ürünleri, Koçtaş fiyat avantajlarıyla keşfedin.

Daha fazla göster