150 TL Üzeri Kargo Bedava

Ofis Koltukları ve Kanepeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Şık ve Dekoratif Ofis Koltukları ve Kanepeleri

Kurumsal bir imaj yaratmak, markanızın kimliğini vurgulamak ve müşterilerinizi şık bir ortamda karşılamak için ofis dekorasyonu önemlidir. Çalışma yaşamında başarıyı vurgulayan detaylardan biri ofis dekorasyonunda kullandığınız parçalardır. Ofis koltukları ve kanepeleri, müşterilerinizin bekleme salonunda rahat etmesini sağlar. Ofis koltuğu, şık tasarımı ve konfor sunan detayları ile konuklarınızın üst düzey bir deneyim yaşamasına yardımcı olur.

Ofis kanepeleri, farklı ebatlarda ve değişik kumaşlarda üretilir. Ofis ortamınızın yapısına göre seçim yapabilirsiniz. Genel olarak deri ofis koltuğu tercih edilse de özgün stilinizi yansıtmak için farklı kumaş türlerini değerlendirebilirsiniz. Çalışma yaşamında kariyerinizi sürdürdüğünüz mekânlardan biri olan ofisin dekorasyonu zevkinizi ortaya çıkarmalıdır. Özgün tarzınızı yansıtan ofis dekorasyonu müşterilerinizle bağ kurmanızı sağlar. Ofis kanepe takımları, çalışma ortamınızın şık ve rahat görünmesi için önemlidir.

Ofis Koltuğu Takımı Modelleri Nelerdir?

ofis koltuk modelleriOfis koltuğu; bekleme salonu, lobi, toplantı odası gibi alanlarda sık kullanılır. İkili ofis koltuğu genel olarak tercih edilse de tekli sunulan tasarımlar da dekorasyon içinde yer alır. Tekli ofis koltuğu, iş görüşmesi yapılan özel toplantı odalarında değerlendirilir. Adayların birebir görüşme esnasında rahat ve güvende hissetmesini sağlar. Konforlu yapısı ve ergonomik tasarımı ile dar alanlar için idealdir. Küçük ofis ortamlarında tekli ofis koltuğu kullanılabilir.

Deri Ofis Kanepeleri

Ürün modelleri, keyifli ve rahat bir çalışma ortamı oluşturmak için önemlidir. Çalışanlarınızın ve müşterilerinizin gün içinde rahat etmesi, şık bir ortamda bulunması markanızın kimliğini yansıtmak için kritik öneme sahiptir. Bekleme salonlarında bulunan deri ofis koltuğu modelleri, gösterişli ve dikkat çeken bir duruş sergiler. Ofis bekleme koltuğu olarak da bilinen deri kanepeler, bel ve sırt desteği sağlayan tasarımı ile öne çıkar. Pürüzsüz ve parlak deri yüzeyi marka imajını yansıtır. Güçlü bir duruş sergileyen deri ofis koltuğu modelleri kalabalık ortamlar için idealdir. Kolay temizlenen ve hijyenik kullanım sunan deri malzeme konuklarınızın konforu için uygun bir seçenek olur. Üçlü ofis koltuğu, bekleme salonları ve toplantı odaları için tercih edilir. Kalabalık ortamlarda üç kişinin rahat bir şekilde oturmasını sağlayan bu ürün modelleri dişçi, diyetisyen, psikolog, güzellik uzmanı, danışmanlık hizmeti veren profesyoneller için uygun bir dekorasyon parçası olur. Rahat ofis koltuğu, müşterilerinizin ofisinize geldiğinde kendini konforlu hissetmesini sağlar. Kendini huzurlu ve güvende hisseden müşteriler çalışma yaşamında başarılı olmanız için etkilidir.

Chester Ofis Koltuğu Nedir? Özellikleri Nelerdir?

2’li ofis koltuğu ve 3’lü ofis kanepesi olarak sunulan Chester takımlar, deri malzemesi ile öne çıkar. Uzun yıllardır ofis ve iş yeri dekorasyonunda kullanılan bu ofis koltuğu tasarımları başarılı bir marka imajı vurgular. Klasik tasarımı ve gösterişli yapısı ile iş yaşamında etkili bir performans gösterdiğinizi yansıtır. Genellikle kahve tonlarında tercih edilse de son dönemlerde bordo, yeşil, kırmızı gibi canlı renkleri de tasarlanmaya başlamıştır. Modern ve sıra dışı bir dekorasyon stili oluşturmak isteyen, yaratıcı ekiplerin çalıştığı ortamlarda canlı renklerde hazırlanan ofis koltuğu modelleri seçilir. Beyaz ofis koltuğu ise minimalist dekorasyon stilini vurgulamak isteyen profesyoneller için uygundur. Özellikle sağlık ve güzellik sektöründe faaliyet gösteren uzmanlar ofis ortamında beyazın güven veren etkisinden faydalanır.

Chester Ofis Koltuğu Özellikleri

Geçmişten günümüze kadar ofis dekorasyonlarında önemli bir yer tutan Chester ofis koltuğu takımları kumaş ve tasarım olarak bazı özellikler taşır;

 • Her zevke hitap eden tasarımı ile iş yaşamında sık tercih edilir. Klasik ve modern dekorasyon zevklerine anında uyum sağlar. Rahat bir oturma deneyimi sunarken aynı zamanda zarif yapısı ile gücü simgeler.
 • Kapitone deseni düğmeler ile sağlanarak Chester ofis koltuğu takımlarını benzersiz hâle getirir. Özellikle sırt yaslama kısmında yer alan düğmeli kapitone deseni ofis dekorasyonu için dikkat çeken bir detay oluşturur.
 • Kol kısımlarında yer alan gümüş, bakır ve gold yansımalı zımbalar özel bir desen oluşturarak Chester ofis koltuğu takımlarına incelik katar. Ofis ortamının çekici ve şık görünmesi için zımba detayları önemlidir.
 • Kollu ve kolsuz tasarımları ile Chester ofis koltuğu takımları iş yaşamında rekabeti temsil eder. Sırt ve kol kısımları aynı doğrultuda olan ve birleşimi kusursuz şekilde sağlanan üçlü takımlar bekleme salonlarında şık bir görünüm sunar.
 • Kumaş seçimi dekorasyon zevkinizi ortaya çıkarır. İlk zamanlar sadece deri kumaşlardan üretilen Chester ofis koltuğu modelleri son dönemlerde nubuk, ekose ve kadife gibi farklı kumaş türlerinden üretilir.
 • Konaklama merkezlerinde, ofis ortamlarında, bekleme salonlarında, hastane gibi toplu kullanım alanlarında kullanılan Chester ofis koltuğu modelleri rahat bir tasarıma sahip olmalıdır. Kaliteli sünger ve dayanıklı iskelet sistemi ile hazırlanan ürün takımları konukların son derece rahat hissetmesini sağlar.

Kumaş Ofis Koltuğu Modelleri

Kadife, nubuk, ekose gibi farklı kumaş türlerinden üretilen ofis koltuğu modelleri son dönemlerde dekorasyon parçaları arasında öne çıkar. Startup kültüründe benzersiz bir görünüm sunan renkli tasarımlar ofis ortamının daha yaratıcı ve enerjik olmasını sağlar. Tekli, ikili, üçlü ofis koltuğu modelleri kullanım amacına ve ofis ortamına göre tercih edilebilir. Yüksek çalışan sayısına sahip kalabalık ofislerde ve yoğun müşteri trafiği olan iş yerlerinde üçlü ofis koltuğu tasarımları kullanışlı olur.

Yönetici odalarında, toplantı salonlarında ve görüşme alanlarında tekli ofis koltuğu modelleri öne çıkar. Birebir görüşmeler için özel olarak yapılan ofis dekorasyonlarında kumaş tekli koltuklar zarif bir duruş sergiler.

Kumaş Ofis Koltuğu Kullanırken Önemli Noktalar

Ofis ortamlarında kumaş koltuklar kullanırken bazı detaylara önem vermek gerekir. Uzun süreli ve dayanıklı bir tasarım oluşturmak için seçimin doğru yapılması, kullanım esnasında hassas davranılması ve gerekli bakımların uygun zamanlarda tamamlanması önem taşır:

 • Günün büyük bir bölümünü ofis ortamlarında geçiren çalışanların dinlenme zamanlarında ve konukların bekleme anlarında kullandığı ofis koltuğu kaliteli kumaştan üretilmelidir.
 • Terletmeyen ve leke tutmayan kumaşlar kalabalık ortamlar için fonksiyonel bir kullanım sunar. Müşterilerin ve çalışanların bekleme zamanlarında kullandığı kumaş koltuklar içecek lekelerine maruz kalabilir. Leke tutmaz kumaşlardan üretilen ofis koltuğu modelleri iyi bir seçim olur.
 • Ortak kullanım alanlarında yer alan ofis koltuğu modelleri hijyenik bir yapıda olmalıdır. Çabuk temizlenen, hızlı kuruyan ve bakteri oluşumunu engelleyen kumaş türleri ofis koltuğu için idealdir.
 • Ofis koltuğu seçerken kumaşın yapısı ve iç dolgunun hacmi önem taşır. Çok yumuşak olan ürünler konukların içine gömülmesine neden olabilir. Rahat bir oturma pozisyonu için ofis koltuğunun ideal dolgunlukta olması gerekir.
 • Kumaş malzemeden üretilen ofis koltuğu modellerini temizlerken ve kullanırken yırtılmalara sebep olan sert hareketlerden kaçınmak gerekir. Sert kıllı fırçalar, yoğun kimyasal içeren deterjanlar, sivri ve delici aletler ürünlerin kumaşında deformelere neden olabilir.

Ofis Kanepesi ile Dekorasyon Önerileri

ofis koltuk fiyatlarıOfis ortamlarında fazla vakit geçiren çalışanlar ve müşteriler için dekorasyonun şık olması önem taşır. Özellikle marka konumlandırma açısından ofis ve iş yeri dekorasyonu doğru yapılmalıdır. Klasik bir dekorasyon benimseyenler deri ofis kanepelerini tercih edebilir. El dokuma halılar, antika parçalar, şık tablolar ve vazolar ile ofisi bir müze görünümüne kavuşturabilirsiniz. Danışmanlık, sağlık, finans ve sigortacılık sektörlerinde klasik dekorasyon stilleri sık kullanılır.

Startup kültürü, daha canlı ve enerjik olmayı gerektirir. Yaratıcılık sektöründe olan ajanslar, teknoloji şirketleri, gençlerin ağırlıkta olduğu ofisler daha modern dekorasyon parçalarını içerir. Renkli objeler, geometrik aydınlatmalar, ekose kumaştan üretilen canlı desenler içeren ürünler bu ortamlarda tercih edilir.

Ofis kanepesi ve dekorasyon parçaları seçerken çalışma yaşamanızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Yaptığınız işin uzmanlığını yansıtan, sektörünüzün inceliklerini vurgulayan detaylar dekorasyon stilinizde öne çıkar. Ürün hem konukların hem çalışanların rahat etmesi için önemlidir. Doğru ürünü seçerek çalışma ortamınızı benzersiz hâle getirebilirsiniz.

Kalabalık ortamlarda ve ortak kullanım alanlarında kullanılan ofis kanepelerin iskelet sistemi dayanıklı olmalıdır. Farklı fiziksel özelliklere sahip olan kişilerin kullanacağı ürünlerin dayanıklı olması gerekir. Ahşap ve metal parçalardan üretilen ürünler iskelet sistemi duruşunu etkiler. Sırt yaslama ve oturma alanı dolgu malzemesi ile konforlu hâle getirilen ürünler farklı vücut ağırlıklarına uygun olmalıdır. Özellikle tekli koltuk tasarımlarında dengeli bir duruş sağlanması gerekir.

Bu ürün ile çalışma takımlarınızı bir bütün hâline getirebilirsiniz. Çalışma yaşamınızda huzurlu ve yaratıcı bir atmosfer oluşturmak için ofisinizin düzenli olması gerekir. Dekorasyon stilinde bütünlük yaratılan ofisler düzenli ve temiz görünür. Çalışırken disiplinli ve verimli hissetmenizi sağlar. Ofisinizi dekore ederken çalışma sandalyenizi, konuklarınızı ağırladığınız ürünlerinizi, masa ve kütüphane mobilyalarınızı aynı stilden seçebilirsiniz. Deri ofis kanepeleri ile yüksek sırt yaslama kısmı olan çalışma sandalyeleri iyi bir uyum yakalar. Deri malzemeden üretilen çalışma sandalyeleri ile Chester koltuk takımlarını birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle yazıhane olarak bilinen ofislerde bu tarz dekorasyonlar sık tercih edilir. Geniş ahşap bir masa, konuklarınız için cam yüzeyi olan bir sehpa, geniş ve rahat çalışma sandalyesi, deri malzemeden üretilen ürünler markanızın güçlü imajına tam uyum sağlar.

Ofis Kanepesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünler arasında seçim yaparken bazı önemli detaylara dikkat etmek gerekir. Evinizden farklı bir atmosfere sahip olan ofis alanlarında tercih edilen dekorasyon parçaları marka imajını güçlendirmek için önem taşır:

 • Ürünler, rahat ve işlevsel bir tasarıma sahip olmalıdır. Ortak kullanım alanında olduğu için ürünün kolay temizlenmesi önemlidir. Leke tutmayan kumaşlar, silinebilir deri malzemeler ofis koltuğu için idealdir.
 • İş yaşamına uygun ebatlarda koltuk seçilmesi gerekir. Gereğinden fazla büyük olan ürünler iş yerinizin dar görünmesine neden olabilir. Çalışırken veya konuklarınızı ağırlarken rahat etmeniz için ideal ölçülerde olan ürünleri seçmelisiniz.
 • Ürün ideal yumuşaklıkta olmalıdır. Fazla yumuşak ve pofuduk olan şilteler konukların rahat bir pozisyonda oturmasına engeldir. Çok sert yapıdaki süngerler ise konforlu bir deneyim sunmak için yeterli performansı gösteremeyebilir. İdeal şekilde dolgu malzemesi kullanılan ürün iyi bir seçim olur.
 • Ofis dekorasyonu işinizdeki uzmanlığı ve başarınızı temsil eder. Bu nedenle ürünleri seçerken kaliteli ve sağlam tasarımları tercih etmeniz önem taşır. Klasik veya modern dekorasyona uyum sağlayan ürün modellerini seçebilirsiniz.
 • Ürünler, diğer dekorasyon parçalarıyla uyum içinde olmalıdır. Eğer ofisiniz klasik detaylarla süslenmiş ise Chester ofis koltuğu modelleri ideal bir seçenektir. Modern dekorasyona sahip ofisler için ekose kumaşlardan üretilen ofis koltuğu uygun olur.
 • Güvenilir markaların sunduğu sağlam iskelet sistemine ve dayanıklı kumaşa sahip olan ofis koltuğu modelleri ofisiniz için kusursuz bir seçim olur. Uzun süreli kullanım açısından güvendiğiniz markaların tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Ofis Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Ofis kanepeleri ortak kullanım alanlarında ve kalabalık ortamlarda kullanıldığı için çabuk kirlenir. Özellikle konaklama tesislerinde ve lobilerde yer alan ofis koltuğu modellerinin temiz görünmesi marka kimliği açısından önemlidir. Ürün modellerini temizlerken dikkat etmeniz gereken önemli nokta, kumaş yapısıdır. Ürünler, her zevke uygun olan kumaşlardan üretilir. Farklı kumaş türleri temizleme aşamasında yapmanız gereken uygulamaları etkiler. Uygun şekilde temizlenmeyen ürünlerin kumaşı kısa sürede zarar görebilir. Estetik olmayan görünümler yaratan bu durumu önlemek için kumaş yapısına uygun temizleme işlemi yapılmalıdır.

Deri Ofis Koltuğu Modellerini Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis ve iş yerlerinde çok sık tercih edilen ofis koltuğu modelleri deri seçeneklerdir. Deri malzemeden üretilen ürünler şık ve güçlü bir imaj yaratır. Hassas bir yapıda olan hakiki deri malzeme doğru şekilde temizlenirse ilk günkü etkileyici görünümünü uzun süre koruyabilir. Deri ofis koltuğunu temizlerken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz ve doğru uygulama yapmanız gerekir:

 • Deri ofis koltuğunu temizlerken nazik hareketler yapmaya özen göstermeniz önemlidir. Derinin yırtılması veya yıpranması estetik olmayan görüntülere neden olur. Yumuşak bir bez kullanmak ve hassas dokunuşlar yapmak gerekir.
 • Deri ofis kanepeleri çok fazla ıslak silinmemeli, sonrasında hemen kurulanmalıdır. Aşırı ıslak silinen deri yüzeyinde lekelenmeler oluşabilir. Kurulama işlemi derinin pürüzsüz görünmesi için önem taşır.
 • Deri ofis koltuğu temizlenirken yoğun kimyasal içeren temizlik ürünlerini kullanmamak gerekir. Oje çıkarıcı, çamaşır suyu ve tuz ruhu gibi ağartıcı temizlik malzemeleri derinin yapısına zarar verir.
 • Bulaşık teli, sert kıllı fırça ve pürüzlü sünger gibi temizlik araçları silme işleminde kesinlikle kullanılmamalıdır. Yumuşak bir bez yardımıyla silmek yeterli olur. Aksi hâlde deri çizilebilir.
 • Deri koltukların üzerine oluşan lekeler için silme işlemi yapmak yerine bezi bastırmayı deneyebilirsiniz. Dökülen içecekler için silme işlemi daha fazla alana yayılmasına neden olur. Yumuşak mikrofiber bezi bastırmanız yeterlidir.
 • Deri ofis koltuğunu temizleme işleminden sonra parlatmak ve yumuşatmak için vazelin kullanabilirsiniz. Vazelin ile hafif şekilde silinen deri ürünler ilk günkü gibi etkileyici görünür.
 • Deri ofis koltuğunu temizlerken kullanılan deterjanlar arasında beyaz sabun, arap sabunu ile su karışımı bulunur. Bu malzemeler ile temizlik yapabilir, vazelin ile parlatabilirsiniz.

Kadife Ofis Koltuğu Temizleme

Kadife ofis koltuğu modelleri şık ve zarif görünür. Ancak belli aralıklarla silinmeyen kadife koltuklar zamanla etkileyici görüntüsünü kaybedebilir. Bu nedenle ofis ortamlarında kullandığınız kadife kumaştan üretilen ürünleri düzenli aralıklarla temizlemeniz gerekir.

Kadife ürünü temizlenirken öncelik bir elektrikli süpürge yardımıyla tozu alınmalıdır. Hafif tüylü bir yapıda olan kadife ofis koltuğu tozun birikmesine neden olabilir. El süpürgesi ile tozu almak koltuğun temizlenmesi için önemlidir. Silme işleminde ise dikkat edilmesi gereken önemli nokta, tüylerin yönüne doğru uygulama yapmaktır. Ilık su ve doğal kaynaklı temizlik malzemeleri ile kadife ofis koltuğunu silebilirsiniz. Yumuşak bez yardımıyla silinen ofis koltuğu hijyenik bir kullanım sunar. Leke yapan bir madde döküldüyse kadife kumaşın emmesini önlemek için ürün üzerine hemen bir peçete veya havlu koyabilirsiniz. Bu sayede dökülen madde kadife kumaşa işlemeden emilmiş olur.

Kadife ofis koltuğu son dönemlerde sık tercih edilir. Özellikle modern dekorasyon stilinde öne çıkan bu ofis koltuğunu temizlerken karbonatlı su veya sabunlu su karışımlarını kullanabilirsiniz.

Nubuk Ofis Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Ürünler arasında çok tercih edilen seçeneklerden biri de nubuk modellerdir. Dayanıklı ve pratik kullanımı ile öne çıkan nubuk koltuklar, iş yerinin hareketli yaşamı için idealdir.

Nubuk ofis kanepeleri leke tutmayan bir duruş sergiler. Ancak bazen zorlu lekeler yaratan maddeler dökülebilir. Bu gibi durumlarda hızlı hareket etmek ve yumuşak bir bez yardımıyla dökülen maddeyi silmek önemlidir. Alkol yardımıyla lekeyi kolayca çıkarabilirsiniz.

Yağ lekelerinde nubuk kumaşı zedelemeden işlem yapmak için tuz kullanabilirsiniz. Yağ lekesinin üstüne bir miktar tuz dökmek ve beklemek sonrasında silmek etkili sonuç verir.

Ofis ve iş yerinde kullanılan nubuk kanepelerde tükenmez kalem izlerine sık rastlanır. Bu lekeleri çıkarmak için beyaz sabundan destek alabilirsiniz. Rendelenmiş beyaz sabunu suyla karıştırarak silme işlemi yapabilirsiniz.

Nubuk ofis kanepelerini silerken dikkat edilmesi gereken önemli nokta, sert araç gereçler kullanmamaktır. Fırça ve süngerler kumaşın yapısını aşındırabilir. Tüylerin yönüne doğru yumuşak bir bezle silmek koltuğun temizlenmesi için yeterlidir.

Ofis Koltuğu Fiyatları

ofis ve koltuk mobilyalarıOfis koltuğu fiyatları; malzemesine, kalitesine, işlevsel özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik gösterir. Chester tarzı deri ofis kanepeleri kumaş seçeneklere göre farklı ofis koltuğu fiyatları ile sunulur. Tekli ve ikili ofis koltuğu fiyatları ile iş yerlerinin konforlu olmasını sağlar. Ofis düzeninize göre uygun olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kadife kumaştan üretilen ürünler modern dekorasyon için idealdir. Ajanslar, teknoloji şirketleri, çocuk gelişim atölyeleri, danışmanlık hizmetleri gibi alanlarda sıcak bir atmosfer yaratmak için kumaş ofis kanepeleri tercih edilir.

Klasik dekorasyon stiline sahip, hastane ve okul gibi kalabalık alanlarda kolay silinebilir yapısı ile deri ofis kanepeleri öne çıkar. Üçlü ofis koltuğu fiyatları ve modelleri, kaliteli yapısı ile uzun süreli kullanım sunar. Koçtaş, her ihtiyaca yönelik tasarladığı mobilya seçenekleri ile yaşam alanlarınızı daha konforlu hâle getirir. Siz de çalışma alanlarınız için uygun olan ofis kanepelerini Koçtaş ayrıcalıkları ile inceleyebilir, erişilebilir ofis koltuğu fiyatları sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Ofis koltuğu fiyatlarını inceleyerek bütçenizi fazla zorlamadan kurumsal imajınızı güçlendirebilirsiniz.

Ofis Kanepeleri ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Ofis koltuğu alırken nelere dikkat etmeli?

Ürünü alırken malzemesine, kullanım amacına, ebatlarına dikkat edilmelidir. Küçük ofisler için tekli koltuk modelleri uygun olurken kalabalık ortamlar için üçlü takımlar değerlendirilebilir. Ortak kullanım alanlarında kullanılan ürünler için kolay temizlenen kumaşlar tercih edilmelidir. Deri ürünler, güçlü ve gösterişli yapısı ile marka imajını vurgular. Aynı zamanda kolayca silinebilir.

Ofis koltukları nasıl olmalı?

Ofis ve iş yerlerinde çalışanların dinlenme zamanları, konukların bekleme anları için kullanılan ofis koltukları rahat bir tasarıma sahip olmalıdır. İdeal dolgunlukta olan ürünler ideal bir oturma pozisyonu sağlar. Kolay temizlenen ve leke tutmayan ürün tercih edilerek uzun süreli kullanım elde edilebilir.

Ofis koltuğu kumaşı nasıl olmalı?

Bu ürünlerde kullanılan kumaşlar leke tutmayan ve çabuk temizlenen bir yapıda olmalıdır. Kaliteli ve dayanıklı kumaşların kullanılması ürünlerin uzun süreli kullanımı için önem taşır. Ortak kullanım alanlarında yer alan ürünler çabuk kirlenir. Bu nedenle silinebilir, lekelere karşı dirençli bir kumaştan üretilmesi hijyenik kullanım için önemlidir.

Ofis koltukları nasıl temizlenir?

Ofis kanepeleri nubuk, deri ve kadife gibi kumaşlardan üretilir. Bu kumaşların temizlik uygulamaları birbirinden farklıdır. Deri kumaşlar yumuşak bir bez yardımıyla silinebilir. Vazelin ile deri kumaşı parlatabilirsiniz. Nubuk ve kadife kumaşları ise tüylerin yönüne doğru silebilirsiniz. Rendelenmiş beyaz sabun ve su karışımı ofis koltuklarını silmek için etkilidir.

En Çok Satan Ofis Koltukları ve Kanepeleri Hangileri?

Koçtaş Ofis Koltukları ve Kanepeleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Seduna Thunder Pro Yönetici Koltuğu | Ofis Sandalyesi
 2. Herkese Mobilya Madrit Fileli Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Ofis Koltuğu Çalışma Koltuğu Büro Koltuğu Krom Ayak
 3. Herkese Mobilya Brs Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Makam Koltuğu Çalışma Koltuğu Ofis Büro Koltuğu
 4. Yildiz Ayak Ofis Sandalye Ayaği
 5. Herkese Mobilya Balat Deri Yönetici Koltuğu Müdür Koltuğu Makam Koltuğu Çalışma Koltuğu Ofis Büro Koltuğu
Daha fazla göster
232 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: