150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kule Tipi Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çeşitli Özellikleriyle Kule Tipi Isıtıcılar

Kule tipi ısıtıcılar düğmesine basıldığı andan itibaren hızlı bir biçimde ısıtma sağlayan infrared teknolojisine sahip aygıtlardır. Kızılötesi ışınların desteği ile çalışan infrared ısıtıcılar, etkili bir ısıtma sağlar ve kısa sürede çalışmaya başlar. Kule tipi ısıtıcıların infrared ısıtıcılardan ayrılma sebebi dikey biçimde çalışma göstermesidir. Dikey infrared ısıtıcılar renkleri, güç kapasiteleri, ısıtma alanları, kullanım özelliklerine göre çeşitli modellere sahip elektrikli ısıtıcılardır. 

Sundukları maksimum güç 750 W-2500 W skalasında değişiklik gösterebilen farklı çeşitleri bulunur. Belirtilenden daha düşük güç ayarlarında kullanmak isterseniz alçak ayarda kullanabilirsiniz. Kule tipi ısıtıcılar ısıtma gücü sunduğu alan genişliklerine göre değişik modellere sahiptir. Tek başına 20 metrekare alanı ısıtabilen çeşitleri de mevcuttur. 

Tasarımlarında ve renklerinde farklı seçenekler bulunabilir. Beyaz, siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan ısıtıcıları bulunduracağınız alanın dekorasyonunuza uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Isıtıcılar sabit şekilde durabilir ya da ayaklı olan modelleri mevcuttur. Ayaklı ısıtıcılar kullanmak istediğiniz yüksekliğe ayarlanabilerek kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım şeklinize göre model tercihinizi yapabilirsiniz.  

İleri teknoloji ürünü olan bazı ısıtıcılar dijital göstergeye sahip olabilir. Uzaktan kumanda özelliği olan ısıtıcılar yerinizden kalkmadan cihazı kontrol edebilme seçeneği sunar. Kule tipi dikey ısıtıcılar kapalı alanlarda kullanılabildiği gibi açık alanlarda da kullanıma uygundur. İhtiyacınız olan ortamda kullanabilirsiniz.  

Kule Tipi Isıtıcı Modelleri

Kule tipi infrared ısıtıcılar kızılötesi teknoloji özelliğinin getirisiyle ışığın vurduğu yerleri yoğun şekilde ısıtabilme yeteneğine sahiptir. Restoran, lokanta, kafe gibi çok fazla insanın bulunabildiği mekanlarda hem açık hem de kapalı bölgelerinde kullanılabilme avantajı sunar. Kule tipi elektrikli ısıtıcılar vücutta baş ağrısı gibi olumsuz etkiler yaratmaz ve sağlığınıza negatif etkileri yoktur. Sıklıkla kullanılan ortamlar olan eviniz veya iş yeriniz gibi kapalı mekanlarda sağlığınız için endişelenmeniz gerekmez. Bazı modellerde bulunan emniyet kilidi aniden oluşabilecek olumsuz durumlara karşı koruma sağlar. 

Devrildiğinde anında cihazın devre dışı kalması emniyetli kullanım olanağı verir. Aşırı ısınmaya karşı güvenli kullanım sağlayan ısıtıcılar, ayarlanan dereceye geldiğinde durur. Güvenlik kilidi sayesinde evinizin dilediğiniz odasına, çocuk odalarına da koyabilirsiniz. Veito kule tipi ısıtıcı açık ve kapalı ortamlarda kullanabilmenize olanak tanır. Tasarımı oldukça modern olan Veito kule tipi ısıtıcı az yer kaplaması sebebiyle küçük ortamlar için ideal boyutlardadır. 

Luxell kule tipi ısıtıcılar uzun ömürlü ve güvenli kullanım imkânı sunar. Ayarlanabilir termostat özelliğiyle pratiktir. Kısa sürede alanı ısıtabilen yapısının yanında kademeli güç kullanımı özelliğiyle seçimi kullanıcıya bırakır. Kule tipi fanlı ısıtıcılar hem dekoratif hem de ısıtması işlevini görmesi için tercih edebileceğiniz türlerdendir. Kullanma biçiminiz doğrultusunda zemin üzerinde bulundurabilirsiniz ya da duvara monte edebilirsiniz. 

Çeşitli kule tipi ısıtıcıları modellerini Koçtaş’ta inceleyebilirsiniz. Sunduğu avantajlarla birlikte dilediğiniz kule tipi ısıtıcı modeline Koçtaş’tan ulaşabilirsiniz. 

Kule Tipi Isıtıcılar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular 

Kule Tipi Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Kule tipi ısıtıcı alırken kullanılacak mekânın genişliğini göz önünde bulundurabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olacak güçte ısı sağlayan bir model tercih edebilirsiniz. Tasarım özellikleri ve rengine bakarak dekoratif açıdan uygun bir seçim yapabilirsiniz. Güvenlik kilidi olması çocuk sahipleri için önemli bir özelliktir. Eğer çocuğunuz varsa veya evcil hayvana sahipseniz güvenlik kilidi özelliğine sahip ısıtıcıyı seçmek isteyebilirsiniz. 

Kule Tipi Isıtıcı Fiyatları Ne Kadar? 

Kule tipi ısıtıcı fiyatları ne kadar geniş alanlara ısıtma gücü sağlayabildiği, tasarım farklılıkları gibi çeşitlenebilen özellikleri doğrultusunda değişebilir. Ayaklı veya sabit olma özelliklerine göre de kule tipi ısıtıcı fiyatları farklılık gösterebilir. Dijital göstergesi bulunması, emniyet kilidi gibi nitelikler de kule tipi ısıtıcı fiyatlarına etki eden faktörlerdendir.

En Çok Satan Kule Tipi Isıtıcılar Hangileri?

Koçtaş Kule Tipi Isıtıcılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Micatronic 2400 Watt Termostatlı Kule Tipi Isıtıcı
  2. Brightech 2500 W Karbon Elektrikli Isitici
  3. Micatronic 1900 Watt Termostatlı Kule Tipi Isıtıcı
  4. Raks Mika A200 Kule Tipi Isitici
  5. Karbon Infrared Isıtıcı CH 1200 LT
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: