750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kule Tipi Isıtıcılar

Kule Tipi Isıtıcılar

Kule tipi ısıtıcılar, infrared teknolojisine sahip ısıtıcı çeşitleridir. Kızıl ötesi olarak da bilinen infrared hızlı ve etkili şekilde ısıtma sağlayan bir teknolojidir. Kızıl ötesi ısıtıcılarda kullanılan infrared teknolojisi ile cihazlar açıldığında hızlı şekilde ısıtma sağlanır. Kule tipi ısıtıcılar, diğer infrared ısıtıcılardan farklı olarak dikey şekilde kullanım amacı ile tasarlanmış modellerdir.

Isıtma Gücü ve Teknolojik Özellikleriyle Kule Tipi Isıtıcı Çeşitleri

Kule tipi ısıtıcılar, güçleri, ısıtma alanları, renkleri ve kullanım özelliklerine göre çeşitlere sahiptir.

Kule tipi infrared ısıtıcılar 750 W ile 2500 W arasında güç seçenekleri ile sunulabilir. Bu güç seçeneği en yüksek gücü belirtirken birçok modelde daha düşük güçlere ayarlanabilme özelliği de bulunur.

Kule tipi ısıtıcılar metrekare değerine göre tek ısıtıcı ile 20 metrekare alan ısıtılabilecek modeller gibi ısıtabildikleri alana göre de farklı seçenekler sunuyor. Yeni teknoloji ile donatılmış olan kule tipi ısıtıcılarda dijital gösterge ve uzaktan kumanda özellikleri bulunuyor. Kule tipi ısıtıcılar farklı renk ve tasarım seçenekleri de sunar. Beyaz ve siyah renk ağırlıklı olmak üzere değişik renklerde tasarlanabiliyor. Tasarım özelliklerine göre ise kule tipi ısıtıcılar ayaklı ve sabit modellere sahiptir.  Ayaklı ısıtıcı modelleri yükseklik ayarı yapılabilmesine imkan sunması ile kullanıcı dostudur.

Kule Tipi Isıtıcı Kullanım Alanları

Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanıma uygun olması dolayısıyla  kule tipi ısıtıcılar geniş bir kullanım alanına sahiptir. İnfrared teknolojisi sayesinde ısıtıcının ışığının vurduğu yerde etkili şekilde ısıtma sağlayabilir. Bu özelliği sayesinde kafe ve restoran gibi yerlerin açık alanlarında kullanıma uygundur.

Kule tipi ısıtıcılar kullanıldığı kapalı alanlarda baş ağrısı yapmazlar. Bu sayede evleriniz ya da iş yerleriniz için sağlıklı şekilde ısıtma yapabilirsiniz. Devrilme ve aşırı ısınma tehlikelerine karşı emniyet kilidine sahip olması sebebiyle de kule tipi ısıtıcıları çocuklarınızın odasında da güvenle kullanabilirsiniz.

Kule tipi ısıtıcılara yönelik tüm  ihtiyaçlarınız için  güvendiğiniz kaliteli ürünleri Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Şimdi online alışveriş için Koçtaş’ı tıklayın ve dilediğiniz ürünün siparişini verin.

Daha fazla göster