750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Elektrikli Silikon Tabancaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
9 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Elektrikli Silikon Tabancaları

Elektrikli silikon tabancaları daha çok yapıştırma ve tamirat işleri için tercih edilse de, kullanım alanları oldukça geniştir ahşap, metal, plastik, kumaş, karton gibi aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde kullanılabilir. Üstelik kaymaz, iz bırakmaz ve koku yapmaz. Sıcak silikon tabancası olarak da bilinen elektrikli silikon tabancaları kullanımı oldukça basittir. Tabancanın arkasına silikon mumu yerleştirip tetiğine basmanız yeterlidir. Böylece mum, sıcak olan iç kısımdan eriyerek çıkacaktır. Bu sayede tabancanız her türlü işiniz için hazır hale gelir.

Elektrikli Silikon Tabancaları Nasıl Güvenli ve Doğru Şekilde Kullanılır?

Hobi alet ve aksesuarları seçenekleri arasından edineceğiniz silikon tabancanızın arkasına ona uygun mumu yerleştirin ve mum sıcak kısma girene kadar bastırın. Daha sonra biraz bekleyip kullanmayı deneyin. Mum tamamen erimişse tabancanız kullanım için hazır demektir. Elektrikli silikon tabancaları ihtiyacınız için seçim yaparken küçük ya da büyük, kablolu ya da kablosuz olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca tabancanızın mum haznesine uygun mumu öğrenip mumunuzu ona göre almalısınız. Çünkü bazı tabancalar sadece kendi mumlarını kullanabilmektedir. Kazalara mahal vermemek adına, kullanmadığınız zamanlarda tabancanızın fişini çekmeyi ve sıcakken tabancanın ucuna ve erimiş silikona dokunmamanız gerektiğini de unutmayın. Elektrikli silikon tabancaları arasında yer alan sıcak hava tabancası, bir diğer adıyla ısı tabancası başlıca olarak boya sökme, sıyırma ve yapıştırıcıyı sökme ve şekillendirme ve kurutma olmak üzere birçok alanda kullanılır. Çok sıcak havayı uzağa iletebildikleri için kullanılırken dikkatli olunması gereken sıcak hava tabancaları tüm hobi ya da tadilat işlerinizde kurtarıcınız olacak. Rapid, Bosch, Black+Decker, Dremel, Dewalt, Mac Allister, Stanley gibi markaların uygun ve geniş fiyat aralığına sahip ürünleri bulunmaktadır. Bütçenizi yormayacak silikon tabancası fiyatları için Koçtaş'ın geniş ürün yelpazesi arasında keşfe çıkabilir, yüksek kaliteyi uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her türlü hobi uğraşınızda, küçük tamir, tadilat gibi işlerinizde zahmetsizce  kullanabileceğiniz elektrikli silikon tabancaları uygun fiyatlarla Koçtaş'ta sizleri bekliyor. Şimdi tıklayın ve alışverişe başlayın. 

Daha fazla göster