150 TL Üzeri Kargo Bedava

Priz Kutusu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kaliteli ve Güvenli Priz Kutuları

Yaşam alanlarında elektrikli cihazları kullanmak için gerekli olan ürünler estetik açıdan şık görünmeyebilir. Ev, ofis ve toplantı salonu gibi alanlarda bu ürünleri bir araya toplamak için priz kutusu modellerini değerlendirebilirsiniz. Priz saklama kutusu farklı malzemeden yapılan tasarımı ile her ihtiyaca yönelik tasarlanır. Kapaklı, vidalı, farklı sayıda ürün içeren yapısı ile işlevsel bir kullanım sunar. Yaşam alanlarında farklı ortamlara kolayca adapte edilebilir. Sabitlendiğinde güvenli bir kullanım sağlar. Priz koruma kutusu özellikle masa altında yer alan ürünler için önem taşır. Sıvıların dökülmesi ile oluşabilecek kazaları önlemek için etkilidir.

Priz Kutusu Modelleri Nelerdir?

Priz kutusu modelleri farklı ihtiyaçlara ve alanlara göre tasarlanır. Sabitlendiği yere ve malzemesine göre sınıflandırılabilir. Alüminyum, plastik, paslanmaz çelik kaplamalarla hazırlanan ürünler mimari açıdan estetik bir görünüm sunar. Toplu kullanım alanlarında şarj noktaları oluşturmak, ofis içinde çalışanların ortak ihtiyaçlarını aynı anda karşılamak için priz kapatma kutusu tercih edilir.

Döşeme Altı Priz Kutusu

Ev ve işyerlerinde şık bir dekorasyon oluşturmak için son zamanlarda döşeme altı priz kutusu modelleri değerlendirilir. Döşeme altı modellerin yüzey koruyucu tabakası aşınmalara karşı dirençlidir. Topraklama soketi binanın topraklama hattına kolayca bağlanabilir. Toz ve kemirgenlerin girişini önlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Taş, fayans halı, parke, PVC gibi farklı zemin döşemeleri için uygun olur. Yük taşıma kapasitesi yüksek olacak şekilde tasarlandığı için güvenli bir kullanım sunar.

Masa Üstü Priz Kutusu

Masa priz kutusu özellikle toplantı salonlarında, ortak kullanım alanlarında sık tercih edilir. Çalışma mekanlarında kullanıcıların ortak ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla birden fazla ürünün tek bir noktada yer almasını sağlar. Kapaklı priz kutusu, farklı malzemelerden üretilir. Ortamın dekorasyonuna uygun olan tasarımlar seçilebilir. Bilgisayar, telefon, tablet gibi cihazların şarj edilmesi, sunumların etkili şekilde projektör yardımıyla aktarılması için masa üstü priz kutusu tasarımları önemlidir. Masanın düz bir zemin oluşturmasını sağlayan priz kutusu kullanılmadığı anlarda kapağı kapalı şekilde kalabilir. Bu sayede çalışma alanı olarak daha geniş bir yüzey sunar.

Toplantı masası priz kutusu ekip çalışmasının verimli olması için önemlidir. Kalabalık ekiplerin bir arada çalışmasını sağlayan tasarım iş yaşamında büyük bir fark yaratır. Ofis, kütüphane, toplantı merkezi, seminer salonu gibi alanlarda sık tercih edilir.

Duvara Monte Priz Saklama Kutusu

Ev, ofis, okul, kütüphane, toplantı merkezi gibi alanlarda yer alan ürünlerin güvenli kullanımı için kapaklı kutu içinde olması önemlidir. Özellikle çocukların bulunduğu ortamlarda elektrik kazalarını önlemek amacıyla duvara monte edilen saklama kutusu modelleri tercih edilebilir. Çocuk kilidi bulunan, duvara vidalama ile sabitlenen, kablo giriş çıkışları için hazneleri bulunan modelleri estetik görünümü ile şık bir duruş sergiler. Farklı renk ve malzemelerden tasarlanan modelleri dekorasyona anında uyum sağlar. Tek veya çoklu prizler için kutu tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Priz Kutusu Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yaşam alanlarınızı dekore ederken veya elektrik tesisatı döşenirken priz kutusu seçimi yapmanız önem taşır. Güvenli ve işlevsel bir kullanım için doğru modeli tercih etmeniz gerekir. Priz kutusu seçerken bazı önemli detaylara göz önüne alarak etkili bir seçim yapabilirsiniz;

 • Priz kutusu seçerken önemli nokta, monte edileceği alana göre değerlendirme yapmaktır. Döşeme altı modellerde yüksek basınca dayanıklı malzemeden üretilen ve haşerelerden uzak kalması için deliksiz şekilde tasarlanan modeller uygun olur.
 • Duvara sabitlenen priz kutusunda dekorasyona uyum sağlayan tasarımları tercih edebilirsiniz. Çocuklu ortamlar için güvenlik kilidi olan modeller uygun bir seçim olur. Vidalama ile sabitlenen kutu tasarımları güvenli bir kullanım sunar.
 • Masa üstü modelleri dağınıklığı ortadan kaldıran, ortak çalışma alanı yaratan işlevsel tasarımlar önem taşır. Sıvı dökülmesi gibi kazaları önlemek için dayanıklı malzemeden üretilen, paslanmaz çelik kutuları değerlendirebilirsiniz.
 • Priz kutu modellerinin elektrik sistemine uyumlu olması önemlidir. Topraklama özelliği olan kablo aparatlarına sahip kutular etkili sonuç sağlar. Boş veya dolu olan donanımlı modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Seçim konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz bir uzmandan destek almanız önemlidir. Hem kendi sağlığınız hem kullandığınız elektrikli cihazlar için doğru ürün seçimi yapmanız gerekir.
 • Halogen free özelliği olan modeller alev iletmez. Bu sayede yangına karşı dayanıklıdır. Elektrik kablolarında çıkan bir arıza anında kıvılcımlardan dolayı zarar görmeyen özellikte modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Değişen ihtiyaçlara ve dekorasyon stillerine kolayca uyum sağlayan modüler priz kutu tasarımlarını inceleyebilirsiniz. İşlevsel tasarıma sahip olan bu modeller özellikle ofis ortamlarında ekip çalışması için önemlidir.
 • Kapaklı modellerde kırılmaları önlemek için 90 dereceye kadar açılabilen tasarımları tercih edebilirsiniz. Masa üstünde özellikle fiş takıldıktan sonra kapak kapandığında fazla yükseklik olmaması rahat çalışmak için önemlidir. Model seçerken tasarım özelliklerine önem vermeniz gerekir.

Priz Kutusu Nasıl Takılır?

Duvara, döşeme altına ve masaya yerleştirilen ürünler farklı özellikler taşır. Uzman kişiler tarafından elektrik sistemine bağlanması gereken bu aparatlar günlük yaşamı kolaylaştırır. Montajı kolay olsa da bu ürünleri elektrik sistemine bağlamak için bir uzman desteği almanız önemlidir. Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan kişiler montaj sırasında sorun yaşayabilir. Yaşam alanlarınızın elektrik sisteminde tamir gerektiren bir soruna neden olmamak, sağlığınızı riske atmamak için bir yetkiliden yardım alabilirsiniz.

Priz Kutusu Fiyatları

Saklama kutularının fiyatları; malzemesine, işlevselliğine, tasarımına ve monte edildiği yere göre değişiklik gösterir. Paslanmaz metalden üretilen ve masa üstüne monte edilen ürünler daha üst fiyat aralığına sahiptir. Döşeme altı modeller dayanıklı yapısı ile yüksek fiyattan sunulur. Duvara monte edilen kapaklı priz kutu modelleri erişilebilir fiyat seçeneği ile sık tercih edilir.

Koçtaş uygun priz kutusu fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekler sunar. Siz de yaşam ve çalışma alanlarınızda estetik bir görüntü oluşturmak için Koçtaş’ın sunduğu erişilebilir priz kutusu fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Hemen yaşam alanlarınızın dekorasyonuna ve elektrik sistemine uygun olan tasarımı sipariş edebilirsiniz.

Güvenilir markaların sunduğu priz kutu tasarımlarını tercih etmeniz hem güvenli kullanım hem etkili sonuç için gereklidir. Kalitesiz tasarımlar elektrik tesisatında büyük sorunlara yol açabilir. Üstelik kullandığınız elektronik cihazlarınızı bozabilir. Elektrik sisteminin yaşam alanlarında düzgün çalışması yaşanabilecek kazaları önlemek için de önem taşır. Ufak bir ihmal arızaya neden olabilir. Kablolarda meydana gelebilen kıvılcımlar büyük yangınlara sebep yaratabilir.

Koruma kutusu seçimi ve montajı önem taşır. Koçtaş güvenilir markaların sunduğu tasarımları size uygun ödeme seçenekleri ile ulaştırır. Garanti süresi ve kapsamı geniş olan kaliteli priz koruma kutularını hemen satın alabilirsiniz.

Priz Kutusu ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Priz kutusu nedir?

Bu ürünlerin bir arada bulunmasını sağlayan, güvenli ve estetik bir duruş sergileyen, şık tasarıma sahip modeller yaşam alanlarında tercih edilir. Priz kutu modelleri, farklı yerlere monte edilerek elektronik cihazların güvenle çalışmasını sağlar. Özellikle ortak kullanım alanlarında ve toplantı mekanlarında birden fazla cihazın elektrik ihtiyacını karşılar.

Priz kutusu ne işe yarar?

Çalışma ve yaşam mekanlarında tercih edilen priz kutu tasarımları estetik bir görünüm yaratır. Masaüstü, duvar, döşeme altı gibi farklı alanlara monte edilen şık tasarımlar ürünün görünümünü ortadan kaldırır. Kapaklı yapısı ile güvenli bir kullanım sunar. Birden fazla cihazın aynı anda şarj edilmesine yardımcı olur. Kablo dağınıklığını ortadan kaldırarak daha düzenli ve minimal bir dekorasyon stili yaratır.

Masa üstü priz kutusu nasıl takılır?

Masa üstü priz kutusu kapalı olduğu durumda düz bir yüzey sağlayan sade tasarıma sahiptir. Masanın iç kısmında yer alan haznesine kolayca yerleştirilir. Elektrik sistemine bağlanması için yer alan aparatları ile güvenli bir kullanım sağlar. Priz kutu modellerini monte ederken yeterli bilgi ve donanıma sahip değilseniz bir uzmandan destek alabilirsiniz. Bu sayede daha etkili bir sonuç almanız mümkün.

Priz kutusu fiyatları ne kadar?

Priz kutusu fiyatları; malzemesine, tasarımına, yerleştirildiği alana göre çeşitlilik gösterir. Döşeme altı modelleri daha üst fiyattan sunulur. Çünkü diğer tasarımlara göre daha kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmesi gerekir. Zemin altında olduğu için yüksek basınca ve kemirgenlere karşı dayanıklı olması önemlidir. Duvara sabitlenen modeller erişilebilir fiyat seçeneği ile her bütçeye uygun olur. İhtiyacınıza ve bütçenize göre uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz.

En Çok Satan Priz Kutusu Hangileri?

Koçtaş Priz Kutusu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Rita Priz Serisi Beyaz
 2. Rita Priz Serisi Füme
 3. Rita Priz Serisi Dore
 4. Rita Priz Serisi Inox
 5. Rita Priz Serisi Dore
Daha fazla göster
91 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: