150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çerçeveli Ayna

Dekoratif Aynalar

Dekoratif aynalar ev, ofis, yazlık gibi pek çok mekan da dekorasyonun hoş bir tamamlayıcısı olarak kullanılan aksesuarlardır. Genel olarak duvara sabitlenen dekoratif aynalar kategorisinde birbirinden farklı tasarımlara sahip pek çok ürün seçeneği yer alır. Bu aksesuarlar sayesinde boş duvarlarınızı süsleyebilir, aynaların mekanı geniş gösterme etkisinden faydalanabilirsiniz.

Her Dekoratif Tarza Uyum Sağlayabilen Ayna Modelleri

Dekoratif aynalar öne çıkan özel çerçeve tasarımlarıyla farklı tarzlardaki mekanlara uyum sağlar. Örneğin ferforje çerçeveli dekoratif aynalar, ağırlıkla klasik veya country tarzda döşenmiş mekanlar da kullanıma uygundur. Düz veya keskin hatlara sahip olan modern çerçeveli dekoratif aynalar ise daha çok modern bir dekorasyona sahip iç mekanlarda tercih edilen dekoratif aynalar arasında yer alır. Bazı ayna modelleri ise çerçevesiz olarak satışa sunulur. Bu tip aynalar da dalgalı, dairesel, damask desenli, kare, dikdörtgen gibi farklı şekillerde üretilebilir.

Farklı Tasarımlara Sahip Dekoratif Aynaların İç Mekanda Kullanımı

Tekli veya çoklu olarak satılan  dekoratif aynalar arasından evinize veya ofisinize uygun bir ürünü tercih ederek mekanlarınızda derinlik etkisini yakalayabilirsiniz. Özellikle  salon aynaları için set halinde satışa sunulan  3’lü ayna seçenekleri bu konuda ihtiyacınız olan dekoratif nesneler olabilir. Set olarak satılmasa da farklı tasarımlara sahip küçük boyuttaki dekoratif aynalardan bir yerine bir kaç adet satın alarak kendinize özgü tasarımlar oluşturabilir; sıradan bir  duvar aynası yerine tercihinizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz. Benzer şekilde her evde ihtiyaç  duyulan standart bir b oy aynası yerine birden çok  dekoratif ayna alt alta dizildiğinde kendinize özgü bir boy aynası elde edebilirsiniz. Dekoratif aynaları koridorlarınızda, salonlarınızda ve oturma odalarınızda kullanabileceğiniz gibi yatak odalarınızda ve banyolarda da makyaj aynası olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Dekoratif aynalar çok sayıda ürün seçeneğine sahip olsa da tercihinizi yapmanız için sadece  Koçtaş yeter. Siz de evinize veya iş yerinize uygun dekoratif aynalar için Koçtaş’ı ziyaret ederek dilediğiniz ürünü online alışveriş kolaylığıyla sepetinize atabilirsiniz!

Daha fazla göster
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: