Peşin Fiyatına 7 Taksit

Çerçeveli Ayna

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yaşam Alanlarını Güzelleştiren Çerçeveli Ayna Çeşitleri

Çerçeveli ayna modelleri, yaşam alanlarına farklı bir hava katmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Geleneksel ayna modellerinde yer alan çerçeveler, ürünlerin farklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Farklı renk, malzeme ve tasarımlara sahip olan kenarlar sayesinde yaşam alanlarınıza istediğiniz detayları pratik bir şekilde katabilir, hayalinizdeki görünümü yakalayabilirsiniz. Duvarlarınıza farklı bir görünüm kazandırmak ve odalarınıza kişilik eklemek istiyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. 

Aynalı çerçeveler klasik modellerle kıyaslandığında daha dikkat çekici bir görünüm sunmasıyla öne çıkar. Kenar bölümleri ürünlerin daha fazla öne çıkmasını sağlar ve yaşam alanlarında istenilen görünümün elde edilmesini kolaylaştırır. Çerçeveli ayna çeşitlerini incelediğinizde farklı malzeme, renk, tasarım ve boyuttan üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Ürünleri nerede kullanacağınıza karar verdikten sonra istediğiniz özelliklere sahip olan modellere kolay bir şekilde ulaşabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kare ya da dikdörtgen gibi farklı şekillere de sahip olan ürünler, yaşam alanlarında istenilen değişikliğin pratik bir şekilde yapılmasını mümkün kılar. Y

atak odalarından oturma odalarına, salonlardan banyolara kadar birçok farklı alanda kullanabileceğiniz ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınızı hem işlevsel hem de şık hale getirebilirsiniz. Ayrıca ürünleri evlerin yanı sıra otel, okul, alışveriş merkezi, restoran ya da kafe gibi işletmelerde de kullanabilirsiniz. İşletmelerinizin orijinal bir görünüm kazanmasını istiyor ve müşterilerin ilgisini çekebilecek bir dekorasyon elde etmeyi amaçlıyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Çerçeveli ayna modelleri sunduğu geniş kullanım alanı sayesinde herkesin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılamasına yardımcı olur. Çerçeveli ayna modelleri fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz nitelikleri sunan parçalara kısa süre içinde erişebilir, hayalinizdeki detayları yakalamaya başlayabilirsiniz.

Çerçeveli Ayna Kullanmanın Avantajları

Çerçeveli ayna çeşitleri kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin fonksiyonelliğine dair daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz atabilir, aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz;

 • Çerçeveli ayna çeşitleri ilk olarak duvarlarınıza karakter katmanıza yardımcı olmasıyla öne çıkar. Kenarlığa sahip olmayan modeller daha sade bir görünüm sunarken çerçeveler istediğiniz detayları daha rahat bir şekilde elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Ürünler, özellikle açık konsepte sahip olan alanlarda işlevsellik kazanır. Örneğin, Amerikan mutfak konseptine sahip bir mutfağınız varsa ve oturma odanızla mutfağı bir araya getirmekte zorlanıyorsanız ürünler sayesinde iki oda arasında geçiş noktası elde edebilirsiniz. Alanları birbirine bağlamak söz konusu olduğunda işlevsellik kazanan ürünler, dekorasyonunuzda istediğiniz değişikliği yapmanızı kolaylaştırır.
 • Ürünler, duvarlarınızda bulunan kusurları gizlemenizi kolaylaştırır. Duvarınız delindiyse, çatlak varsa ya da çeşitli kusurlar oluştuysa ürünler sayesinde bu sorunlu görüntüyü ortadan kaldırabilir, yaşam alanlarınızın zarif bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ürünler yatak odalarından oturma odalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Böylece yaşam alanlarınızda ayna ihtiyacınız varsa ürünler arasından kolay bir şekilde bulabilir, duvarlarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Kenarlı tasarım sayesinde şık bir görünüm kazanan ürünler, hemen hemen her dekorasyon tarzıyla da eşsiz bir şekilde uyum sağlar. Modern ya da klasik fark etmeksizin her yere uyum sağlayacak şekilde özel olarak dizayn edilen ürünler sayesinde hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Beyaz ya da siyah çerçeveli ayna çeşitlerini inceleyerek iç mekanlarınıza uygun olan parçaları bulabilir, istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Çerçeveli ayna fiyatları ve modelleri arasından gereksinimlerinizi giderecek parçalara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çerçeveli Ayna Çeşitleri

Çerçeveli ayna modelleri üretildikleri malzemelere göre kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Ürünlerin malzeme detayları genel olarak şu şekildedir;

 • Seçeneklere göz attığınızda kenarlarının metal, plastik, ahşap ya da hasır gibi çeşitli malzemelerden üretildiğini görebilirsiniz. Her malzeme ürünlere farklı bir özellik kazandırmasıyla geniş bir kitle tarafından tercih edilir.
 • Ahşap çerçeveli ayna çeşitleri yaşam alanlarına natürel bir doku kazandırmasıyla öne çıkar. Hem klasik hem de modern tasarımlarla uyum sağladığı için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Bununla beraber rustik ya da country tarzındaki mobilyalarla da başarılı bir şekilde uyum yakalar. Doğal görünümü ve yaşam alanlarına sıcak bir hava katması, ahşaptan üretilen modellerin öne çıkan detayları arasında bulunur.
 • Metal çerçeveli ayna çeşitleri daha çok modern tasarımlara sahip olan odalarda kullanılır. Özellikle endüstriyel tarzla eşsiz bir şekilde uyum yakalayan metal, çağdaş parçalardan hoşlanan kişiler için idealdir. Endüstriyel tarzın yanı sıra ürünleri minimal tarzla dekore ettiğiniz odalara farklı bir hava katmak için de değerlendirebilir, hayalinizdeki görünümü yakalayabilirsiniz.
 • Plastik çerçeveli ayna çeşitleri daha çok hafif bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Örneğin, çocuk odalarında bir çerçeveli ayna kullanmak istiyorsanız plastik olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber plastik, sunduğu renk çeşitliliği sayesinde herkesin istediği renkteki modele ulaşmasını kolaylaştırır. Böylece yaşam alanlarınızı hayalinizdeki gibi süsleyebilir, istediğiniz renk detaylarını elde edebilirsiniz.
 • Hasır çerçeveli ayna çeşitleri ise daha çok country ya da naturel tarzlarla uyum sağlar. Bununla beraber hasır modelleri yazlık evlerde de yaşam alanlarınıza ferah bir görünüm kazandırmak için değerlendirebilirsiniz. Daha çok spor bir tarza sahip olan ürünler, mutfak ya da oturma odası gibi alanlarda tercih edilir. Yerleştirildiği ortama samimi bir hava kattığı için birçok kişi tarafından tercih edilir.

Çerçeveli ayna fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz malzemeden üretilen modele ulaşabilir, yaşam alanlarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Farklı malzemelerin ürünlere kazandırdığı özelliklerden yararlanabilir, duvarlarınızı aklınızdaki gibi süslemeye başlayabilirsiniz.

Renklerine Göre Çerçeveli Ayna Modelleri

Çerçeveli ayna modelleri renk çeşitliliği sayesinde yaşam alanlarında istediğiniz derinliği elde etmenizi kolaylaştırır. Ürünlerin renkleri genel olarak şu şekildedir:

 • Gold çerçeveli ayna çeşitleri çoğunlukla salon gibi alanlarda kullanılır. Bununla beraber otellerin toplantı odalarında ya da restoran bölümlerinde de gold renkli modeller tercih edilir. Avangart bir görünüme sahip olan ürünler, yaşam alanlarına şık bir görünüm kazandırmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Uyumlu mobilyalarla bir araya getirildiğinde avangart tarzda dekore edilen salonlarda eşsiz bir görünüm elde edilmesini sağlar.
 • Beyaz çerçeveli ayna ise daha zarif bir görünüme sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Hem klasik hem de modern tarzda dekore edilen odalarda şık bir hava katmayı başarır. Bununla beraber beyaz çerçeveli banyo aynası da yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan parçalar arasında bulunur. Banyoların daha temiz bir görünüm kazanmasını sağlayan ürünler, birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Siyah çerçeveli duvar aynası da daha mistik ve modern bir görünüm elde etmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği modeller arasında bulunur. Açık renkli mobilyalarla beraber kullanıldığında kontrast elde edilmesini sağlayan siyah renkli aynalı çerçeve modelleri ile yaşam alanlarınıza farklı detaylar katabilirsiniz.
 • Bronz çerçeveli ayna da hem modern hem de klasik dekorasyonlarla başarılı bir şekilde uyum sağlar. Kahverengi benzeri metalik bir renge sahip olan modeller, yaşam alanlarınızda istediğiniz detayları yakalamanızı kolaylaştırır.

Farklı renk seçeneklerine sahip çerçeveli ayna modelleri fiyatları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.

Şekillerine Göre Çerçeveli Ayna Çeşitleri

Ürünler, şekil alternatifleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Seçeneklere göz attığınızda yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Kare çerçeveli ayna çeşitleri yaşam alanlarında daha simetrik bir görünüm elde etmek isteyenlere hitap eder. Dikdörtgen olanlar ise büyük duvarları eşsiz bir şekilde tamamlamasıyla öne çıkar. Oval olanlar da dikdörtgen olanlarla benzer bir işlevi yerine getirir. Yuvarlak olanlar, yumuşak kenarları sayesinde yaşam alanlarına zarafet katar. Koçtaş’taki seçenekleri inceleyerek aradığınız modellere uygun fiyatlarla ulaşabilir, istediğiniz detayları elde etmeye başlayabilirsiniz.

Çerçeveli Ayna Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çerçeveli ayna nedir?

Ürünler, genel olarak kenarlara sahip olan parçalardan oluşur. Malzeme ve renk gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan kenarlar, yaşam alanlarına farklı bir görünüm kazandırmanızı mümkün hale getirir.

Çerçeveli ayna satın alırken hangi özelliklere dikkat edilmeli?

Ürün seçiminde bulunmadan önce satın aldığınız modelleri nerede kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Ardından renk ve malzeme gibi farklı özellikler arasından sizin için uygun olanı tercih edebilir, yaşam alanlarınızda istediğiniz görünümü yakalamaya başlayabilirsiniz.

Çerçeveli ayna duvara nasıl monte edilir?

Ürünlerin monte edilmesi herhangi bir tablo ile benzerdir. Duvarlara vida yerleştirdikten sonra kanca yardımıyla ya da ürünlerin arka bölümlerinde bulunan delikler aracılığıyla montaj işlemini kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
29 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: