150 TL Üzeri Kargo Bedava

Uzatma Kablosu ve Grup Priz

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Uzatma Kabloları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte uzatmalara duyulan ihtiyaç artar. Bu ürünler belli uzaklıktaki teknolojik aletlere ulaşmanıza olanak sağlar. Günlük yaşamın her alanında teknik özellik sergileyen eşyaların kullanımı artış gösterir. Elektronik cihaza sahipseniz birden fazla elektronik cihazınızı parçalar sayesinde aynı anda şarj edebilir, televizyon, cep telefonu, elektrikli süpürge, bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin tümünü prize aynı anda takabilir, bu ürünlerden yararlanarak kısa süre içerisinde şarj olmalarına olanak sağlayabilirsiniz. E-kitap okumaktan hoşlanıyorsanız prize yakın yerde oturmadan e-kitap okuma işlevini sürdürebilirsiniz. Saç kurutma makineleri, masa lambası ve farklı teknolojik özelliklere sahip olarak üretilen ürün modellerinin prize takılmasına olanak sağlayan kullanışlı modeller farklı markalar tarafından üretilir. Evinizde yer alan prizlere belli uzaklıkta bulunuyor ve prizin yanında konumlandırılmış elektronik cihazlara sahip değilseniz kullanışlı modellerden yararlanabilirsiniz.

Priz sayısını arttıran uzatma kabloları işlevsel özellikleriyle göz doldurur. Kullananların beğenisini kazanan ürün modelleri priz sayısını artırmanıza ve kısa süre içerisinde teknolojik aletlerden yararlanmanıza olanak sağlar. Taşınabilir priz özelliği sergileyen ürün modelleri hayatınızı kolaylaştırır. Pratik ve kolay kullanım özelliğinden yararlanarak hayatınıza konfor kazandırabilirsiniz. Ürünler uzatma kablosu olarak da bilinir. Ev, ofis, işyeri, okul, kütüphane ve farklı alanların tümünde bu ürünün özelliklerinden yararlanabilir, birden fazla priz elde edebilirsiniz. Güç uzatıcı gibi farklı isimle de bilinen ürün modelleri priz niteliği taşır. Birden fazla prize dönüştürülebilen ürün modelleri uzun sayılabilecek kabloya sahip olarak yer alır. Farklı güç ve enerji taşıyan bu ürün genel olarak akıllı cep telefonu gibi elektronik cihazlarda tercih edilir. Priz ile koltuk arasında mesafe bulunuyorsa bu kablonun uzun özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Uzatma Kablosu Çeşitleri

Bu ürünler sahip oldukları uzun kabloları sayesinde farklı mesafede elektrik bağlantısına ulaşmanıza olanak sağlar. Grup prizi olarak da bilinen bu ürün pek çok çeşidiyle satışa sunulur. Elektrik aktarıcı aygıtları satın almak istiyorsanız sayısız seçeneği inceleyebilir, bu seçenekler arasında değerlendirme yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri geniş alternatif seçenekler ile satışa sunulur. Çeşitleri kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak değerlendirebilir, kabloların uzunluğu arasında seçim yapabilirsiniz. 2 m, 3 m ve farklı uzunluklarda üretilen ürünler kullanım alanınıza uygun seçenekler sunar. İhtiyaç ve beklentilerinize bağlı olarak 5 ve 10 m uzunluğunda üretilen ürün modellerini de satın alabilirsiniz. 

grup priz modelleriPriz sayısı seçimleri doğrudan etkiler. Bu ürünlerin üzerinde 2, 3, 4 tane priz seçenekleri yer alır. Farklı büyüklükte tasarlanan ürün modelleri 5 ve 10’lu grup priz özelliğiyle de yer alır. Seçim yaparken kablo uzunluğu, priz sayısını göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. İhtiyaç duyduğunuzdan fazla prize sahip olmak yüksek oranda güç tüketimini sunar. Güç tüketiminden avantaj ve tasarruf elde etmek istiyorsanız priz sayısını buna bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Spesifik özelliklere sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çeken kablo yapısı enerjiden tasarruf elde etmenize olanak sağlar. Kullanmadığınız zaman fişten çıkararak bu ürünü kaldırabilirsiniz. Korumalı priz gibi geniş çeşitlilikte sunulan ürün modelleri çocuklu evlerde tercih edilebilir. Güvenli kullanım avantajından yararlanarak her alan ve her yerde elektrik desteğini elde edebilirsiniz.

Uzatma Kablo Kullanımı

uzatma kablo çeşitleriBu ürünler geniş kullanım alanına sahip olarak satışa sunulur. Kullananlar tarafından beğeniyle karşılanan bu ürün uzun kablo yapılarıyla her an her yerde kullanılabilir. Elektriği pratik ve verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan ürün modelleri ev, okul, işyeri ve farklı alanların tümünde kullanım avantajı sergiler. Birçok alanda bu ürünleri kullanabilir, elektrik bağlantısından ve gücünden yararlanabilirsiniz. Evinizde yer alan prizlerden uzak alanlarda elektrik desteğinden yararlanabilir, evin her odasında bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. Ev içerisinde konumlandırılan prizlerin koltuk arkası gibi alanlarda yer alması olası bir durum olarak yer alır. Bu durumda prize ulaşmanız güç olabilir. Prize uzak kalmamak için bu ürünlerden yararlanabilir, uzatma kablosunun sunduğu avantajlardan destek alabilirsiniz.

Uzatma kabloları farklı boyut seçenekleriyle yer alır. Evin metrekare özelliğine bağlı olarak bu uzunluklardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli uzunluklarda sahip olarak üretilen ürün modelleri elektriği her alana dağıtmasıyla kullananların beklentilerini karşılar. Genel olarak televizyon, beyaz eşya, telefon, tablet, bilgisayar gibi ürünlerde elektriğe sıkça ihtiyaç duyulur. Günün her anında ihtiyaç duyduğunuz elektriğe uzatma kabloları sayesinde ulaşabilirsiniz. Aynı anda tüm cihazların çalışmasına olanak sağlayan bu ürünler farklı teknolojik aletlerin şarj edilmesi için de tercih edilebilir. Bu ürünleri kullanırken ıslak alanlarda tercih etmemeniz tavsiye edilir. Kullanım gerçekleştirirken ürün özelliklerine bağlı olarak dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Tercih ettiğiniz ürün çeşidinin kullanım kılavuzunu inceleyerek bu noktaları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Geniş Kullanımlı Uzatma Kabloları

Geniş kullanım alanına sahip uzatma kabloları farklı alanlarda kullanım performansı sergiler. Belirli uzaklıktaki alana ulaşmanıza olanak sağlayan su uzatmaları musluk ile su arasında bağlantı görevi üstlenir. Musluk uzatma aparatından yararlanarak farklı uzaklıktaki suyu kullanım alanınıza getirebilirsiniz. Musluk için üretilen modeller farklı markalar tarafından üretilir. Bahçe, tarla, işyeri ve farklı alanlara su aktarmak istiyorsanız musluk uzatma hortumundan yararlanabilirsiniz. Mutfak alanında geniş kullanım alanı bulan hortum modelleri su ihtiyacını gidermenize destek olur. Yemek yapımından bulaşık yıkarken ve temizlik aşamalarının tümünde musluk hortumu çeşitlerinden yararlanabilir, su ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Su uzatma aparatı kullanım performansı ve sunduğu avantajlarla kullananların ihtiyaç ve beklentilerini karşılar. Batarya uzatma aparatı olarak da yer alan bu ürün çeşidi sadece ev alanında değil işletmelerde de tercih edilebilir. 

uzatma kablo modelleriKullanım yapacağınız alan özelliklerine bağlı olarak farklı materyal yapılarından elde edilen musluk uzatma aparatı plastik modellerini tercih edebilirsiniz. Bir alandan bir alana su taşıması yapmak istiyorsanız farklı markalar tarafından üretilen su borusu uzatma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Plastik, krom gibi materyal çeşitliliği ile satışa sunulan çeşme uzatma aparatı modelleri uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Mutfak bataryası uzatma aparatı plastik uzun yıllar dayanıklılığıyla kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. İhtiyaç ve beklentilerinize bağlı olarak krom uzatma modelini de tercih edebilirsiniz. Uzatma fiyatları farklı modele ve ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Krom uzatma fiyatlarını inceleyerek model seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinde farklı markalara ait  boru uzatma aparatı seçenekleri satışa sunulur. Koçtaş mağazası üzerinde yer alan seçenekleri değerlendirerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Online Koçtaş ve Koçtaş mağazası uygun fiyat avantajlarıyla uzatmaların satışına yer verir.

Uzatma Kabloları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Uzatma aparatı çeşitleri nelerdir?

Uzatma aparatları geniş kullanım alanı bulur. Su, elektrik ve farklı alanda bu ürünlerden yararlanarak sunduğu avantajlardan destek alabilirsiniz. Krom uzatma fiyatlarını inceleyerek uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz.

Musluk uzatma aparatı ne işe yarar? 

Musluk alanında kullanım performansı sergileyen ürün modelleri bir alandan bir alana su taşınması için kullanılım sergiler. Uzak mesafede su taşıması yapmak istiyorsanız musluk uzatma aparatından yararlanabilirsiniz.

Uzatma aparatı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Aparat seçimini yaparken kullanım alalım ve amacı belirleyici olur. Kullanım alanı özelliklerine bağlı olarak aparat seçimi yapmanız önerilir. Krom ve plastik materyalden elde edilen ürünler uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Ürün fiyatlarını inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Daha fazla göster
651 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: