750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Somun Sıkma Makineleri

Somun Sıkma Makineleri

Elektrikli el aletleri arasında yer alan somun sıkma makineleri, özelliklerine göre ayrılan farklı modelleri ile önemli ölçüde ihtiyaçlarınızı karşılar. İmalat sanayinden inşaat sektörüne kadar sayısız alanda kullanabileceğiniz makineler, temel yapı ve tadilat işlerinde baş rol oyuncusudur. Birbirinden farklı özelliklere sahip somun sıkma makineleri akülü ya da şarjlı olması, kademe ayarları, sıkma gücü ve dönüş kabiliyeti gibi görevleri yerine getirir. Somun sıkma makinesi çeşitleri, uzun ömürlü ve kesintisiz bir kullanım sunar. 

İşlevselliği İle Dikkat Çeken Somun Makinesi Çeşitleri

Akülü ve aküsüz modelleri bulunan somun sıkma makineleri, teknik özelliklerine göre marka ve model bakımından faklılık gösterir. Mobilya montajı, otomobil lastiklerinin değişimi, torna atölyesinde parça birleştirme gibi pek çok alanda kullanılabilir. Rahat ve konforlu tadilat işleri için en önemli yardımcınız olan makineler, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmanıza yardımcı olur. Ahşap, beton ve metal yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz somun sıkma makinesi fiyatları da geniş bir yelpazede yer alır. Marka ve özelliğe göre fiyatları değişen ürün alternatifleri ile tanışabilirsiniz. 

Somun Sıkma Makinelerinin Teknik Altyapısı

Farklı akü güçlerine sahip olan makineler, amatör ve profesyonel kullanıcılar için kategorilere ayrılır. 4,0 Ah akü kapasitesine sahip olan somun makineleri, profesyoneller için standarttır. Ağırlıkları da değişebilen makineler 1,5 kg ile başlayıp 5 kg'a kadar çıkabilir. Makinelerin bir diğer özelliği de darbe güçleridir. Dakikada 2000-2700 darbe gücüne sahip makineler olabildiği gibi düşük seviyelerde seyreden ürünler de vardır. Pek çok hız ayarı ve uç çeşidi bulunan somun sıkma makineleri ile kullanım alanınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Doğru yerde doğru performans sergileyen ürünler, işinizi kısa sürede yapmanızı sağlar. Şarj olma süreleri 30 dakikadan başlayan makinelerin 120 dakika sonra da kullanıma hazır hale geldiği görülür. Makinenin performansına göre şarj süresi değişir. Seri bir şekilde çalışan makine ile ev ya da ofisinizdeki tadilat işlerini kolaylıkla tamamlamanıza yardımcı olur. Kalite ve performans dengesini üst seviyelerde tutan somun sıkma makineleri şimdi Koçtaş'ta! İhtiyacınız olan ürünü Koçtaş güvencesi ile hemen sepetinize atın ve gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayın!

Daha fazla göster