150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kapı Zilleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Kapı Zilleri

Kapı Zili ÇeşitleriTeknolojinin gelişmesiyle birlikte kapı zili değişim ve gelişim yaşar. Yeni özelliklerle üretilen kapı zili modelleri evlerin ve çoğu yerin en önemli mekanizması haline gelir. Sahip olduğu tınılarıyla kulağa hoş gelen ürün öne çıkan çeşitleriyle göz doldurur. Farklı model ve teknik özellikleri bakımından çeşitlilik sunan ürün ev, ofis gibi tüm kapalı alanlarda kullanım alanı bulur. Ürünü kullanarak misafirlerinizin geldiğini ses düzeyi ile anlayabilir, kapıyı açabilirsiniz. Kapıların dışında konumlandırılan butonları sayesinde ürün tınılarını sergiler.

Kapalı alanların tümü için kullanılan ürün modelleri diafon özellikleriyle kullanışlılık sergiler. Şık tasarımları ile estetik görünüm sağlayan kapı zili çeşitleri dekorasyona katkı sağlar. Farklı çeşit ile sunulan ürün modellerini inceleyerek kablolu, kablosuz, kameralı, sesli, kumandalı gibi geniş seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Kullanacağınız alan ve kullanım amacına bağlı olarak çeşitli fonksiyonlar sergileyen özelliklere sahip kapı zili modellerine sahip olabilirsiniz. Estetik tasarım özellikleriyle öne çıkan modeller geniş ürün yelpazesine sahip olarak satışa sunulur. Kapı zili modelleri arasından zevkinize hitap eden, dekorasyonunuzu tamamlayan ve konforlu kullanım sunan ürünü seçebilirsiniz. Kapıya gelen kişileri görmenizi sağlayan ürün çeşitleri yaşam alanlarına güvenlik sunar. Apartman ve binaların dışında konumlandırılan ürün çeşitleri ikili, üçlü, dörtlü, altılı gibi çeşitlerle satışa sunulur. Kullanım alanına uygun olan modeli seçerek tercih yapabilir, ses düzeyi ayarlamasını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kullanışlı Kapı Zili Özellikleri

Kapalı alanda dışarıdan gelen kişileri haber veren kapı zili ev, otel, işyeri ve farklı birçok alanda kullanım alanı bulur. Ev içinde, dışında ve bina girişinde kullanım alanı bulan kapı zili özel olarak tasarlanır. Eski zamanlarda kullanılan kapı tokmaklarının yerini alan kapı zili sesi güçlü ses düzeyleri ile güvenliği sağlar. Gelen kişinin haberini veren modeller konforlu ve pratik kullanımıyla göz doldurur. Gelişen teknolojiyle birlikte yeni teknik özellikleriyle üretilen kapı zili modelleri eşsiz tasarımlarıyla kullanılan her alana estetik görünüm sunar. Klasik olarak ve teknolojik özelliklerle tasarlanan kapı zili modelleri tüm kullanıcıları memnun eder.

Sahip olduğu özel fonksiyonlar sayesinde teknik donatılan modeller uzaktan kumandalı olarak kullanılabilir. Kablolu, kablosuz ürün modelleri ve kameralı olarak birçok çeşit ile satışa sunulan ürün seçimi yaparken teknik özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Size yönelik ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan özellikler arasından doğru karar verebilirsiniz. Kullanılan alandaki ihtiyaçlarınızı belirleyerek farklı avantajlar sunan ürün modelleri yaşam alanlarında güvenliği arttırır. Kameralı olarak üretilen modelleri tercih edebilir, kapı çaldığında gelen kişiyi görebilirsiniz. Kapıyı kimin çaldığını canlı olarak görmenize olanak sağlayan bu model öncelikli tercihler arasında yerini alır. Kapı zili modelleri tuş sayısı bakımından farklılık gösterir. Renkli dizayn edilen  ürün modelleri kapılara hareket kazandırır, estetik görünüm sunar. Kapı zili fiyatlarını inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. 

Kapı Zili Modelleri

Kapı Zili ModelleriGenel olarak  ürün modelleri elektrikle çalışma performansı sergiler. Şarj edebilir ve pilli kapı zili son yıllarda üretilmeye başlanır. Elektrik tasarrufu sağlayan bu modelleri tercih ederek bütçenizi koruyabilir, ekonomik kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Apartman ve bina girişlerinde kullanım alanı bulan ürün modelleri tüm dairelerin zillerini içerir. Görüntülü model apartmanda yüksek düzeyde güvenlik sağlar. Teknik özellikleri ve tasarımları ile birbirinden ayrılan kapı zili modelleri geniş çeşitlilikle kullanılanlara seçim şansı sunar. Teknolojik yeniliklere ayak uyduran modeller teknolojik donanım özellikleri ile üretilir. Kapalı alanların girişlerinde konumlandırılan kapı zili modelleri daireleri birbirinden ayırt etmek için kullanım alanı bulur.

Karanlık alanlarda kapı zilini rahat bir şekilde görmenize olanak sağlayan ışıklı modeller bina girişinde konumlandırılır. Ürün modelleri marka tasarım ve teknik özellikleriyle birbirinden ayrılır. Işıklı ve kameralı olarak tasarlanan modeller klasik modellere göre farklı özellikler sergiler. Genel olarak apartmanlarda kullanım alanı bulan diafon ve zil çeşitleri gelen kişiye sesinizi duyurmanıza olanak sağlar. Kullanışlı özellikleriyle dikkatleri çeken bu ürün sıkça tercih edilir. Zarif detayları ve özgün kullanımıyla dikkatleri üzerine çeken nostaljik ürün modelleri alana farklı görünüm kazandırır. Dış kapı zilleri üzerinde tek buton bulunur. Bu butonu kullanarak kapıyı açabilirsiniz. Kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak seçim yapabilir, kablolu ürün modellerinden yararlanabilir, elektrik enerjisini kullanabilirsiniz. 

Kapı Zili Çeşitleri

Kapalı alanların girişinde yer alan ürün çeşitleri farklı tasarımlarıyla kullananların seçimine sunulur. Sıkça tercih edilen bu ürün kullanımı pratik ve kullanışlılık sergiler. Uzaktan kumandalı olarak tasarlanan ürün modelleri kullanışlılık açısından beğenileri toplar. Misafir geldiğinde kapı zili butonuna basmaya gerek kalmadan kumanda yardımıyla kapıyı açabilirsiniz. Bu ürünün kilit açma ve mesaj servisi gibi ek özellikleri yer alır. Analog olarak tasarlanan ürün modeli ev ve garaj gibi yerlerin girişinde de kullanılabilir. Bebekli ailelerin sıkça tercih ettiği akıllı kapı zili arasında yer alan bu ürün kullananlara birçok avantaj sağlar.

Görüntülü olarak tasarlanan ürün modeli diafon sistemleri içerisinde yer alan kamera bulundurur. Bu ürün karşılıklı iletişime uygun olarak tasarlanır. Ses ve video sinyallerini alarak ev içinde iletilen sistemden oluşan modeller bir düğme yardımıyla güvenliği sağlar. Duvara monte edilerek kullanım alanı bulan ürün modelleri çift taraflı iletişimi sağlar, ek güvenlik yaratır. Kodlama teknolojisinden yararlanarak üretilen ürün modelleri kapalı alanların tümünde koruma sağlar. Uzaktan komuta gibi ek fonksiyonlar sunan modeller kullanım kolaylığı sağlamasıyla sıkça tercih edilir. Teknolojik yenilikler ile tasarlanan kapı zili modelleri telefon aracılığıyla sinyali çeker, sinyal sayesinde telefona bildirim düşer. Bu bildirimle birlikte kapıyı açabilirsiniz. Modern görünüme sahip olarak üretilen modeller ev alanında dekorasyonunuza eşlik eder. Mekanik ürün modeli elektrikli kullanım sunar, fazla gürültüyü önler. 

Kablosuz Kapı Zilleri

Teknolojinin gelişim ve değişimlerini ürünlerine yansıtan kapı zili markaları kablosuz modelleri ile dikkatleri üzerine çeker. Kablosuz dış ürün modellerini dış kapılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2 butonlu olarak tasarlanan kablosuz modeller çoklu dairelerin kullanımına imkan sunar. Kablosuz kapı zili modelleri avantajlarıyla uzaktan kumanda ile kontrol altına alınabilir. Uzaktan kumandalı modelleri tercih ederek sadece kumanda yardımıyla kapıyı açabilir, zil değiştirebilir ve farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kapı zili kablosuz modelleri pratik kullanımlarıyla göz doldurur. Ön plana çıkan özellikleri bulunan kablosuz  ürün modelleri kolay kuruluma sahip olarak üretilir. Bu ürünü rahatlıkla işlevsel hale getirebilir, güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Uzun süre dayanıklılık sergileyen model kaliteli malzeme yapısıyla uzun ömürlü olur. Ses düzeyini ayarlayabileceğiniz kablosuz  ürün modelleri yüksek ses çıkışlarının önüne geçer. Zili duyma problemi yaşıyorsanız ses ayarını en yüksek ayarda tutabilirsiniz. Yanınızda taşıyabileceğiniz kumandadan yararlanarak kapıya kimin geldiğini her odadan görebilir ve kapıyı açabilirsiniz. Ses özelliklerinden yararlanarak ses yankısının en fazla olduğu alanlarda ses ayarlaması yapabilir, sesi azaltıp arttırabilirsiniz. Kablosuz kapı zilinin tüm kontrollerini kumanda yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek güvenlikli bu ürün aynı zamanda elektrik tasarrufunu sağlar. Kablosuz kapı zili modeli 300 metreye kadar kullanabilir özelliğe sahip olarak yer alır. Bina içerisinde başka dairede olsanız bile zilin çaldığını duyabilir, kontrol edebilirsiniz. 

Güvenli Kapı Zilleri

Kapıya gelen kişinin butona basması ile uyarı veren kapı zili modelleri farklı melodi seçenekleriyle yer alır. Kulağa hoş gelen melodi seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, zil sesini belirleyebilirsiniz. Modelden modele değişen özellikler kapının önüne birisi yaklaştığında farklı melodi çalarak size uyarı verir. Diafon özellikleriyle kullanışlılık sergileyen kapı zili modelleri kameralı ve kamerasız olarak satışa sunulur. Kameralı olarak tasarlanan modeller görüntülü yapısıyla gelen kişileri görmenize olanak sağlar. Ev, ofis, işyeri gibi alanlarda kullanım alanı bulan kapı zili modelleri güvenliği sağlar. Görüntülü kapı zili modelleri tercih ederek güvenliğini arttırabilirsiniz.

Kapı zili fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla yer alır. En uygun fiyatlı ürünleri tercih ederek konforundan ve güvenliğinden yararlanabilirsiniz. Güvenlik ile ilgili sorun yaşıyorsanız çok fonksiyonlu modelleri tercih ederek hem görüntü hem ses hem de kumanda özelliğinden yararlanabilirsiniz. Elektrik sistemleri aracılığıyla çalışma performansı sergileyen modeller ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılar. Net görüntü sunan kameralı modeller şık tasarım özellikleriyle ev alanında hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Kullanıldığı alana estetik özellikler sunan modeller teknolojik yenilikleriyle görüntü kazandırır. Kapalı alanların tümünde işlevsel kullanım sunan zil modelleri konforu ulaşmanıza olanak sağlar. Kullanım alanı ve amacınıza uygun olarak modelleri tercih edebilir, teknik yeni özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

Kapı Zili Fiyatları

Uygun Kapı Zili FiyatlarıKapı zili fiyatları ürünlerin markasına, modeline, sahip olduğu özellik ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Farklı markalar tarafından üretilen kapı zili modelleri kullananların beğenisine sunulur. Modellerin taşıdığı özellikler ve sunduğu avantajlar değişim gösterir. Modeller arasında seçim yaparken zevkinize hitap eden ve beklentilerinizi karşılayan modelleri tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı zil modellerine Koçtaş üzerinden sahip olabilir, ürün karşılaştırmalarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Karşılaştırma sonrası bütçenize en uygun modele karar verip satın alabilirsiniz. Gelişen teknoloji kullanılarak üretilen modeller kablosuz ve kameralı olarak yer alır. Bu modelleri inceleyerek kapalı alanların tümünde güvenlik önlemlerini sağlayabilirsiniz.

Pilli olarak tasarlanan kapı zili fiyatları ile kablolu ürünler arasında değişim görülebilir. Elektrikli ve klasik olarak tasarlanan kapı zili modelleri teknolojik özelliklere sahip olmasıyla farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulur. Güvenlik unsurlarını dikkate alarak seçimlerinizi yapabilir, avantajlı kullanım elde edeceğiniz modeli satın alabilirsiniz. Koçtaş üzerinden fiyat performans karşılaştırması yaparak seçimlerinizi yapabilir, güvenli alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Elektrikten tasarruf elde etmek ve çevre sağlığını korumak istiyorsanız kablosuz olarak tasarlanan kapı zili modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.  Ürün modelleri fiyatları uygun fiyatlarla satışa sunulur. İstediğiniz modeli seçerek satın alabilirsiniz. 

Kapı Zili Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kapı zili nasıl bağlanır?

Ürün modelleri kullananlara birçok model seçeneği sunar. Kablolu ve kablosuz olarak üretilen modeller farklı şekilde bağlanır. Kablolu modeller elektrik gücünden destek alarak çalışır. Kablosuz modeller pil ile çalışma sergiler. Pil takarak bu ürünü çalıştırabilirsiniz. Kablolu modelleri elektrik sistemini kapatarak bağlayabilir, kabloları sinyal alan diğer kablolarla birleştirebilirsiniz.

Kapı zili modelleri nelerdir?

Kapı zili modelleri kullananlara geniş seçenek sunar. Kablolu, kablosuz, kameralı, diafonlu ve klasik tarzda tasarlanan modeller yer alır. Gelişen teknolojiyle birlikte modellerin sunduğu avantajlar değişim gösterir. Yüksek güvenlik sağlayan konforlu modelleri tercih edebilirsiniz.

Kapı zili pili nasıl değiştirilir?

Kablosuz kapı zili modeline sahipseniz bu zilin pillerini düzenli aralıklarla değiştirmeniz gerekir. Zil kutusunda yer alan pil alanını açarak pil değişimi yapabilirsiniz.

Kapı zili alırken nelere dikkat edilmeli?

Kapı zili alırken yüksek güvenlik sağlayan, konforlu ve kullanışlı modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Uzun süre dayanıklılık sergileyen modellerden yararlanarak uzun ömürlü kullanım avantajı da yararlanabilirsiniz.

En Çok Satan Kapı Zilleri Hangileri?

Koçtaş Kapı Zilleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kapı Zili Ledli
  2. Kanarya Zil
  3. Zil Trafosu
  4. Eyfel 16 Farklı Melodi Kablosuz 50m Açık Alan Mesafeli Pilli Kapı Zili EZ-850
  5. Eyfel 16 Farklı Melodi Kablosuz 50m Açık Alan Mesafeli Pilli Kapı Zili
Daha fazla göster
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: