200 TL Üzeri Kargo Bedava

Piknik Sepetleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Piknik Sepetleri

Piknik yapmak güzel havaları değerlendirmenin en keyifli yollarından biri olmakla birlikte mutfak gereçlerini piknik alanlarına taşımak bazen zahmetmli olabiliyor. Cam malzemeler kırılabiliyor, en gerekli eşya evde unutulabiliyor ya da piknik sepetinin ağırlığı hevesleri kaçırabiliyor.&nbsp Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve ihtiyaç duyduğunuz her şeyi set halinde içinde bulunduran piknik sepetleri ile pikniklerinizde kötü sürprize yer yok.

Piknikleri Güzelleştiren Ayrıntılar: Piknik Sepeti Modelleri

Çok parçalı piknik sepetleri ile evden çıkarken Her şeyi aldık mı? telaşını ortadan kaldırması ve kolay taşınabilir olması dolayısıyla ilgi görüyor. Set halinde satılan piknik sepetleri içerisinde bardak, tabak, kaşık, çatal ve bıçakların tümü eşit sayıda yer alıyor. Bu setler genellikle 6 kişinin ihtiyacına göre tasarlanıyor. Üstelik piknik sepetleri farklı renklerde satıldığı için seçme şansı da bulabiliyorsunuz. Set halinde satılan piknik sepetleri için sayılabilecek en önemli avantajlardan biri de, malzemeleri taşımak üzere özel bir kaba sahip olmaları. Çanta şeklinde taşınabilen bu kaplar piknik malzemelerini taşımayı bir sorun olmaktan çıkarıyor. Kullanım kolaylığı sağlamak üzere ergonomik bir tasarımla üretilen piknik seti aynı zamanda şık bir görünüme sahip. Bazı piknik sepeti modelleri için taşıma kabının kek fanusu biçiminde tasarlanmış olması, malzeme taşıma dışında bir işlevle de farklı zamanlarda bu üründen yararlanabilmeye olanak sağlıyor. Ayrıca keyifli zamanlarınıza sağlık endişesinin gölge düşürmemesi için piknik sepetleri gıda ile temasında sakınca bulunmayan maddelerden üretiliyor. Tasarım ve malzeme kalitesine bağlı olarak piknik sepeti fiyatları değişiklik gösteriyor. İçinde servis için ihtiyaç olabilecek temel malzemelerin bulunduğu bir piknik sepeti kullanmak, piknik hazırlığını pratikleştirmenin yanında, yeniden kullanılabilir malzemeler olması dolayısıyla, aynı zamanda maliyet avantajı sağlıyor. Piknik setinizde yer alan ürünleri bulaşık makinesinde yıkayabiliyorsunuz. Tek kullanımlık bir ürüne ihtiyacınız varsa alüminyum tabak seti de tercih edebilirsiniz.
Pikniğe gitmeyi kolaylaştıracak ve uygun fiyatla alabileceğiniz tüm ürünler için online alışveriş kolaylığıyla şimdi Koçtaş’ı ziyaret edin, sepetinize eklediğiniz ürünlerle baharın ve yazın tadını en güzel şekilde çıkarmaya başlayın!

Daha fazla göster
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: