150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hortum Makaraları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Hortum Makaraları

Bahçe işlerinin genelinde sulama ve yıkama yapmak için gerekli birçok ekipmanlar yer alır. Hortum makaraları bu ekipmanların içerisinde bulunur. Musluktan akan suyu hedeflediğiniz yere ulaştırmak amacıyla ürünlere duyulan ihtiyaç artar. Kova ya da bidonu kullanarak su taşımak yerine hortumları kullanabilir, sulamak istediğiniz yerde su akışını sağlayabilirsiniz. Hortum makaraları sayesinde hortumu düzenli bir şekilde tutabilir, hortum aracılığıyla arabayı yıkayabilir, bitki sulamada bu ürünü kullanabilirsiniz. Farklı uzunluklarda üretilen hortum modelleri bu sayede düzenli bir şekilde hortumun saklanmasına olanak sağlar. Hortumları kullanırken ekipmanların zarar görmesini önlemek adına makara sistemini kullanabilirsiniz. Sulama yaparken su kanallarının olası kazalardan etkilenmemesi, kırılmaması ve zarar görmemesi adına hortumunuzla uyumlu hortum makara setini tercih edebilirsiniz.

Bahçe hortum sarma makarası modellerini ev, bahçe, balkon, su kanallarının tümünde tercih edebilir, dağınık görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz. Taşımada kolaylık sunan bu ürün işlevsel özellikleri sayesinde su kaçaklarının önüne geçer, hortumları korur. Farklı alanlarda da bu ürünü kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşlevsel özellikle tasarlanan hortum makaraları farklı markalar tarafından üretilir. Farklı kullanımlara hizmet eden hortum makaraları modelleri günlük işlerinizde pratiklik ve hız kazandırır. Hortum makara sistemini kullanarak sulama, yıkama, temizleme sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Hortumlara takılıp düşmeden süreci sürdürebilirsiniz. Hortumları düzenli ve tertipli bir şekilde saklamak istiyorsanız hortumunun özelliklerine uygun olarak tasarlanan modelleri kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her anda işlerinizi kolayca halletmenize olanak sağlayan ürün modelleri geniş ve dar alanlarda kullanışlılık sergiler. Sulama yapacağınız alanın boyut özelliklerine bağlı olarak hortum makara boyutlarından yararlanabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip olarak üretilen seçenekler gelişmiş özellikleri sayesinde suyu istediğiniz noktaya kolay bir şekilde taşımanıza olanak sağlar. Bu ürünü kolay bir şekilde hareket ettirebilir, su kaynağına kolayca ulaşabilirsiniz.

Hortum Makaraları Kullanım Amacı

Hortum makarası açık alanların tümünde kullanışlılık sergiler. Bu ürünler su kanallarının düzenli bir şekilde saklanmasına olanak sağlar. Gelişen teknolojiyle birlikte zenginleştirilen seçenekler bahçe başta olmak üzere dış mekanların tümünde etkin kullanım sunar. Hortum makaraları modelleri kalite ve dayanıklılık bakımından çeşitlilik gösterir. Çeşitleri inceleyerek alana ve size hitap eden modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Günlük hayatın hemen hemen her alanında işlevsel özellik sergileyen hortum makaraları farklı katman yapıları sayesinde sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklılık sergiler. Güvenli kullanım sunan ürünler esnek ve bükülmeye karşı dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar. Kullanım amacı ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteren modelleri inceleyebilir, seçimlerinize yer verebilirsiniz.

Duvara monteli, ayaklı, otomatik olarak dizayn edilen modeller kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak seçimler sunar. Seçenekleri değerlendirerek bahçe ve garaj önü gibi dar alanlarda bu ürünleri kullanabilirsiniz. Duvara monteli modelleri kullanarak dar alanlarda alandan tasarrufu destekleyebilirsiniz. Geniş bir alanı sulamak istiyorsanız birden fazla noktayı sulamanıza olanak sağlayan ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Otomatik mekanizmaya sahip olarak üretilen hortum makaraları hortumun kendi kendisine toplanmasına olanak sağlar. Yorulmadan kısa bir süre içerisinde otomatik sistemi kullanarak hortumun toplanmasını gerçekleştirebilirsiniz. Açık alanlarda verimli kullanım olanağı sağlayan seçenekler kompakt ve portatif tasarımları sayesinde geniş, dar mekanlar için ideal kullanım sunar. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün modelleri gelişmiş sistemleri sayesinde su ihtiyacının giderilmesine destek olur. Endüstriyel alanlarda işlevsel özellik kazanan hidrolik hortum makaraları otomatik döner sistemi sayesinde hortumların yıpranmasını önler. Farklı özellik taşıyan modelleri inceleyerek kullanım amacınıza yönelik olarak seçimlere yer verebilirsiniz. Hortum makaraları farklı boyutlarda tasarlanır.

Hortum Makaraları Kullanımı

Hortum makaraları farklı tasarım özellikleriyle üretilir. Farklı dizaynları da üretilen ürünlerin sunduğu model çeşitliliğiyle kullanım biçimlerine bağlı değişim gösterir. Otomatik olarak tasarlanan modeller döner özellikteki mekanizmaları sayesinde kabloyu kolay bir şekilde sarmanıza olanak sağlar. Kısa bir sürede kabloyu toplamanıza yardımcı olur. Manuel sistemle üretilen ürünler kol gücüyle kabloyu makaraya sarmanıza olanak sağlar. Hemen hemen her alanda kullanım konforu sunan hortum makaraları bahçe ve dış alanların tümünde işlerinizi kolaylaştırmaya destek olur. Sahip olduğu mekanizma ve tasarım özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Özelliklerine bağlı olarak hortum aparatlarını kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Endüstriyel alanlarda da kullanışlı olan ürün modelleri kullananlara sayısız avantaj sağlar. Endüstriyel alanda kullanıma elverişli olarak tasarlanan büyük boyutlu hortum makaraları yaklaşık olarak 100 m ve üzerinde kablo sarma mekanizmasına sahip olarak üretilir. Duvara monteli olarak da dizayn edilen modeller yer alır. Bu modeller işlevsellik kazanmasıyla geri sarmalı hortum makaraları olarak bulunur. Yaşam alanınızı derli toplu bir düzen içerisinde sunmak, karmaşadan uzaklaştırmak istiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Tüm alanlarda kullanıma elverişli olarak dizayn edilen modeller toplama ve sarma makarası olarak da geçer. Bu ürün kolay bir şekilde kurulumu çok yönlü özelliğiyle kullananlara sayısız avantaj sağlar. Boruları zarar görmeden bu ürüne sarabilirsiniz. Sabit bir noktadan kablonun kullanımına olanak sağlayan duvara monte modeller küçük ve dar alanlarda sıkça tercih edilir. Küçük bahçe ve balkonunuz varsa bu modeli kullanılabilir, aynı zamanda alandan tasarruf edebilirsiniz. Duvara monteli, tekerlekli modeller, otomatik sarma mekanizmasıyla üretilen modeller kullanım amacınıza uygun olarak farklı markalar tarafından üretilir.

Hortum Makaraları Seçimi

İşlevsel ve kullanışlı özelliklerle tasarlanan hortum makaraları farklı markalar tarafından üretilir. Hortumu sarması satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta yer alır. Hortumun sarılmasına kolaylık sağlayan bu ürün aynı zamanda kabloları sarmak için de tercih edilir. Sulamak istediğiniz materyalin özelliğini belirleyerek farklı katman düzeyine sahip hortum makaralarını tercih edebilirsiniz. Sarmak istediğiniz hortumun boyut özellikleri seçimleri de oradan etkiler. Hortumun çapı, boyutu, basınç kuvveti modelleri seçme açısından önem taşır. Kullanışlılık açısından farklı özelliklere sahip olarak üretilen hortum aparatlarını tercih edebilir, ergonomik özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Günlük işlerinizi kolaylaştıran, tasarımlarıyla göz dolduran modeller kullananların tercihine bağlı olarak seçenekler sunar.

Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen materyal yapıları kaliteli ve nitelikli özelliklerle kullanım alanının özelliklerine uygun seçilebilir. Kullanım yapacağınız alanın boyut özelliklerine bağlı olarak modelleri tercih edebilir, uygun boyut seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünü günlük hayatınızın her alanında kullanabilir, kablo ve hortumun ebat özelliklerine bağlı olarak ince, kalın modellere göz atabilirsiniz. Duvar tipi olarak tasarlanan hortum makaraları modelleri dar alanda tasarruf etmeniz açısından önem taşır. Yerden tasarruf etmek isteyenler için verimli kullanım imkanı sunan ürün modelleri çelik, demir modelleriyle de yer alır. Bu ürünü uzun yıllar paslanmayan yapısıyla güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Mevsim değişiminden etkilenmeyen modeller metal maddesiyle hem bireysel hem profesyonel kullanımlara eşlik eder. Farklı boyut ve niteliklere sahip olan ürünleri tercih ederek rahat ve konforlu kullanım sağlayabilirsiniz .Basınçlı ürün modelleri bahçe sulama, araç yıkama gibi işlemleri pratik bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

Hortum Makaraları Kullanım Alanları

Hortum makaraları geniş kullanıma sahip olarak yer alır. Ev, sanayi, araba yıkama ve buna benzer tüm alanlarda bu ürünleri kullanabilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün modelleri kullananlara seçim şansı sunar. Bu ürünün model ve çeşitlerini inceleyerek seçiminize yer verebilirsiniz. Hortum makaraları aynı zamanda çiçek sulama, yıkama işlemlerinde kullanabilir, balkonu bu aparatlardan yardım alarak yıkayabilirsiniz. Garaj önü ve bahçe hortum makaraları modelleri duvara monteli olarak da tercih edilebilir, duvara monte etmek istemiyorsanız ayaklı olarak tasarlanan ürün modellerini tercih edebilirsiniz.

Kilitleme, frenleme, üst üste sarmaya elverişli olarak dizayn edilen modeller vinçlerde ve otomasyon sistemlerinde sıkça kullanılır. Bu ürünü sabit bir konumdan kullanabilir, duvara monte ederek ev ve ortak alanlarda işlevsel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda evinizin önünde bulunan veranda bahçe, balkon, garaj ve farklı tüm alanlarda bu ürünün ergonomik kaydırma altyapısından yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu sistem özellikleriyle kolay taşımaya imkan sağlayan bahçe hortum makaraları dayanıklı tasarımı ve dengeli ayak takımı ile uzun süre dik durur. Sarsıntılara karşı koruma sergiler. Geri sarımlı ve otomatik olarak dizayn edilen ürün modelleri ellerinizi kirletmeden hortum, kabloları toplamanıza olanak sağlar. Sulama yaptıktan sonra hortumları toplamak ve düzenli bir şekilde saklamak istiyorsanız hortum makaraları tercih etmeniz tavsiye edilir. Uzun hortumları kısa bir sürede toplayan ve düzenli durması için ideal kullanım sunan ürün modelleri karmaşık görüntüden uzak kullanım vadeder.

Kullanışlı Hortum Makaraları

Bahçe, balkon, veranda ve buna benzer tüm alanlarda kullanışlılık sergileyen ürünler hem hijyen hem görünüm açısından yüksek performansta kullanım sunar. Farklı tasarım özellikleriyle göz dolduran bu ürün bahçe, teras ve balkonlarda verimli bir şekilde kullanıma destek olur. Uzun süre dayanıklılığı ile göz dolduran ürün yüksek konforlu deneyim yaşamanıza olanak sağlar. Bu ürünü bahçenizde kullanabilir, dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Pek çok alanda kullanım sergileyen hortum makaraları fonksiyonel kullanım avantajlarıyla kullananlara sayısız avantaj sunar. Farklı markalar tarafından satışa sunulan ürün modelleri alan ve kendi ihtiyacınıza yönelik seçenekler sunar. Bu seçenekleri değerlendirerek yüksek performanslı ürüne sahip olabilirsiniz.

Sadece bahçe sulamasında değil, temizlik yaparken, ilaçlama yaparken ve farklı tüm alanlarda bu ürünleri kullanabilir, verimli kullanım imkanından yararlanabilirsiniz. İlaçlama ve sulama gibi işlemleri yaparken pratik ve kısa sürede işinizi bitirmenizi olanak sağlayan modeller ihtiyacınıza yönelik alternatifler sunar. Damlama hortumu farklı uzunluklarda ve kullanım alanına bağlı olarak tercih edebilir, hortum makaraları ile kolay bir şekilde toplayabilirsiniz. Uzun yıllar bitkilerinizi sunmanıza olanak sağlayan ürün modelleri yıkama alanlarında da tercih edilebilir. Sadece tarım yapılan alanda ve ilaçlama yapılan alanda değil farklı birçok alanda etkisini sürdürür. Bu ürünü verimli bir şekilde kullanmak adına başlıklarından da yararlanabilirsiniz. Teknik olarak geliştirilen bu ürünler bitkilerinizi düzenli bir şekilde sağlamanıza olanak sağlar.

Hortum Makaraları Çeşitleri

Bahçenize ektiğiniz bitkilerin düzenli bir şekilde sulanmasına olanak sağlayan çim gibi görünüm olması açısından önem taşır. Bitkiler için sulama önemli detay olarak yer alır. Düzenli sulama yapabilmek, bitkilerin canlı görünmesine destek olabilmek için hortum makaralarından destek olabilirsin alabilirsiniz. Kalın ve ince seçenekleri değerlendirerek bitkilerinizi uygun su hortumu makarası ile kullanabilir. Düzenli olarak bitkilerinizi sulayabilirsiniz. Bu sayede bahçelerinizin daima estetik bir görünüme erişmesine destek olabilirsiniz. Teras, balkon gibi alanlarda bulunan bitkilerin bakımını düzenli olarak yapabilir, kaliteli olan ürünler sayesinde uzun süre bu bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Hortum makaraları çeşitlilik sunar. Alternatifleri değerlendirerek farklı büyüklükteki bahçelerde bu ürünü kullanabilirsiniz.

Büyük ve küçük boyutlu bahçelerde kullanım olanağı sağlayan modeller kullanım kolaylığı sunar. Hem fonksiyonel hem de etkili ürün olan hortum makaraları modelleri alternatifleriyle ihtiyacınız olan alanda yüksek performans sergiler. Bahçe alanında düzene önem veriyorsanız bu ürünü kullanabilir, uzun yıllar dayanıklılığından yararlanabilirsiniz. Bahçenizde renkli içeriklere sahip olmak istiyorsanız, bu bitkileri düzenli bir şekilde sulamaya yardımcı olacak hortum makaralarını kullanabilirsiniz. Çelik materyalden elde edilen çelik hortum makaraları uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Pek çok seçenek sunan modellerini değerlendirerek hem hijyenik hem konforlu kullanımından yararlanabilirsiniz. Katlanır olarak dizayn edilen modeller verimli bir şekilde bahçenizde bakım yapmanıza olanak sağlar. Basınçlı hortum makaraları suyu verimli kullanmanıza destek olur. Eşit bir şekilde yayılan suyun bitkilerinize akmasına olanak sağlar. İnsan vücudunda olduğu kadar bitkiler içinde suyun önemi büyük yer tutar.

Hortum Makaraları Uzunlukları

Dış mekanların tümünde kullanılmak amacıyla dizayn edilen hortum makaraları 1 / 2, 3 / 4 gibi kendi içerisinde farklı seçenekler sunar. Farklı basınç ayarlarıyla üretilen hortum makaraları farklı yapılar ve farklı işlevsel özellikler sunar. Kolaylıkla alanı sunmanıza destek olan hortum makaraları suyun basıncı ile profesyonel deneyim yaşamanıza destek olur. Su ile temas eden bitkiler verimli bir şekilde büyür, kırılmaz. Hortum makara çeşitleri yüksek performans sunmasıyla kullananların beğenisini toplar. Hortum makaraları sayesinde sulama yaparken zorlanmadan bitkilerin büyüdüğünü izleyebilirsiniz. Su ihtiyacını verimli bir şekilde karşılamanıza olanak sağlayan ve aşırı su tüketiminin önüne geçen ürün modelleri özel olarak tasarlanan tabanca alternatifleriyle satışa sunulur.

Canlı ya da canlı olmayan seçenekleri değerlendirerek kullanım sürecinde kolaylık sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı boyut özellikleriyle tasarlanan hortum aparatları modellerini inceleyerek verimli bir şekilde kullanma fırsatı elde edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından geliştirilen ürün modelleri dayanıklı yapıları ve işlevsel tasarımları sayesinde bitki yetiştirirken size yüksek performanslı sonuç sunar. Alan özelliklerine bağlı olarak ürün modellerini tercih edebilir, uzun yıllar bu ürünün dayanıklılığından yararlanabilirsiniz. Hortum makaraları farklı uzunluklarda üretilir. Bahçenizin boyut özelliklerini göz önünde bulundurarak uzunluk seçeneklerini değerlendirebilir, seçimlere yer verebilirsiniz.

Hortum Makaraları Fiyatları

Geniş ve dar alanların tümünde düzgün bir şekilde sulama yapmak ve sulama yaptığınız ürünü düzgün bir şekilde toparlamak için hortum makaralarına ihtiyaç duyulur. Farklı markalar tarafından geliştirilen hortum makaraları geniş alternatiflerle kullananlara sunulur. Bitki ve sebzeleri verimli bir şekilde geliştirmenize ve büyümesine yardımcı olan ürün modelleri çiçeklerin bakımı için sıkça kullananlar tarafından tercih edilir. Hortum makaraları farklı markaların bünyesinde farklı kalitelerde yer alır. Markadan markaya dayanıklılık yapısı ve materyal türü değişim gösterebilir. Hortum makaraları fiyatları markadan markaya değişim gösterir.

Hortum makaraları fiyatları belirlenirken markanın ele aldığı fiyat politikası belirleyici olur. Hortum makaraları fiyatları ürünün sahip olduğu boyut özelliği, materyal yapısı, dayanıklılığı, sunduğu avantajlarla birlikte belirlenir. 100 m hortum aparatıyla 50 m modeller  arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Seçiminizi yaparken özellikleri ve sunduğu avantajlarını iyi bir şekilde belirlemeniz ve ihtiyacınızı karşılar nitelikte ürünü tercih etmeniz tavsiye edilir. Koçtaş mağazası üzerinden hortum aparatlarına ulaşabilir, hortum makaralarını inceleyebilirsiniz. Koçtaş ve online Koçtaş mağazası üzerinden bu ürünü uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Online Koçtaş mağazası üzerinde yer alan filtreleme özelliğinden yararlanarak fiyatı artan ve azalan şeklinde listeleyebilir, en uygun fiyatlı ürüne ulaşabilirsiniz.

Hortum Makaraları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hortum sarma makarası nasıl kullanılır?

Hortum ve kabloların düzenli bir şekilde toplanmasına olanak sağlayan hortum sarma makarası geniş kullanım alanına sahip olarak yer alır. Bu ürünü ihtiyaçlarınız doğrultusunda alabilir, hortum ve kabloları sararak saklayabilirsiniz.

Hortum makarası fiyatları ne kadar?

Otomatik hortum makarası farklı markalar tarafından üretilir. Hortum dolama makarası fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Hortum arabasının taşıdığı özellikler, materyal yapısı, marka yapısı fiyatlarını doğrudan etkiler. İhtiyaç ve gereksinimlerinize uygun olan ürün modelini tercih ederek fiyat avantajlarından yararlanabilir, Koçtaş mağazası üzerinden bu ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar.

En Çok Satan Hortum Makaraları Hangileri?

Koçtaş Hortum Makaraları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Boş Hortum Arabası UO-DY640
  2. Boş Hortum Makarası
  3. Duvara Monte Makara Set 1/2-25M
  4. Mikro Hortum Makarası 10 Metre
  5. Hortum Makara Seti
Daha fazla göster
28 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: