Peşin Fiyatına 7 Taksit

Sürahi

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Her Evin Vazgeçilmezi Sürahi Çeşitleri

Sürahi her evde bulunması gereken önemli ürünler arasında bulunur. Su ya da farklı sıvıların rahat bir şekilde servis edilmesini mümkün hale getiren ürünler, günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Mutfaklardan restoranlara, kafelerden otellere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genel olarak kulplu olup olmamasına göre kendi içinde ayrıldığını görebilirsiniz. Her modelin farklı bir işlevi bulunur. Örneğin, tutma yeri olmayan ve bombeli bir tasarıma sahip olan modeller genellikle şarap benzeri çeşitli alkollerin servisinde kullanılır. Tutma yeri olan ürünler ise limonata ya da su gibi sıvıların sunumunu kolaylaştırır. 

Evinizde arıtma suyunuz olsa da olmasa da sürahi çeşitleri günlük hayatı kolaylaştıran ürünler arasında bulunur. Mutfak tezgahlarının üzerinde bulunan ürünler, herkesin istediği zaman suya ulaşmasını mümkün hale getirir. Bununla beraber soğuk su tüketmek isteyen kişiler de ürünleri buzdolabında muhafaza ederek günlük hayatlarına işlevsellik katabilir. Ürünler, aynı zamanda misafirleriniz geldiği zaman onlara sunum yapmanızı da kolaylaştırır. Meyve suyu ya da limonata gibi içecekleri ürünlerin içine doldurarak daha rahat bir şekilde servis edebilir, daha şık bir sofra oluşturabilirsiniz. 

Ürünler, işlevselliğinin yanı sıra dekoratif detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Sofrada hoş bir görünüm elde edilmesini mümkün kılan ürünler, misafirlerinize istediğiniz sunumu yapmanızı kolaylaştırır. İçecek servisi yapmayı pratik hale getirmesinin yanı sıra şık detaylarıyla da kullanıcılarının günlük hayatını iyileştiren ürünler, günlük hayatın önemli parçaları arasında yer alır. Sürahi çeşitleri ve fiyatları arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Farklı malzeme, renk ve tasarım alternatiflerine sahip olan ürünler sayesinde aradığınız tarzdaki modele kolay bir şekilde ulaşabilir, sofralarınızı daha şık ve işlevsel hale getirebilirsiniz.

Sürahi Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Sürahi çeşitleri her ne kadar basit bir mutfak ekipmanı gibi gözükse de sahip olduğu özellikler sayesinde kullanan kişilere birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin olumlu tarafları ve fonksiyonelliği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, günlük hayatınızı nasıl daha işlevsel hale getirebileceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

 • Ürünler ilk olarak günlük hayatta her zaman suya erişimi kolaylaştırır. Suyu ürünlerin içine koyarak istediğiniz zaman kolay bir şekilde tüketebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Su arıtıcısı kullanan kişiler ürünleri doldurarak gün içinde ihtiyaç duydukları suya kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Ürünler sadece su doldurmak için kullanılmaz. Seçenekleri incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, camdan üretilen modeller limonata ya da meyve suyu gibi içeceklerin sunumunu kolaylaştırır. Akşam yemeği ya da kahvaltı fark etmeksizin her sofrada işlevsel hale gelen ürünler, sunumlarınızı daha rahat bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir. Böylece gelen misafirlerinize istedikleri içecekleri daha kolay bir şekilde sunabilir, içecek servisini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ürünler işlevselliğinin yanı sıra dekoratif bir parça olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Seçenekleri incelediğinizde farklı tasarımlara sahip olan pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde farklı bir sunum yapmak istediğinizde şık detaylara sahip olan modelleri değerlendirebilir, sofralarınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Yemek takımlarınızla uyumlu olan modeller arasından aradığınız görünümü sunan ürünlere erişebilir, masalarınızın görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde takım halinde satışa sunulan modeller de olduğunu görebilirsiniz. Bardaklar ile birlikte bir arada satışa sunulan takımlar, tek seferde sofralarınızı eşsiz bir şekilde uyumlu hale getirmenize yardımcı olur. Benzer tasarımlara sahip olacak şekilde tasarlanan bardaklı takımlar sayesinde sofralarınızda istediğiniz detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Ayrıca bardak ihtiyacınızı da gidermenize yardımcı olan takımlar, mutfaklarınızın eksik parçalarını tek seferde tamamlamanızı mümkün hale getirir. Sürahi takımı fiyatları ve alternatifleri arasından hayalinizdeki detaylara sahip olan ürünlere kısa süre içinde ulaşabilir, sofralarınızı dilediğiniz gibi tamamlamaya başlayabilirsiniz.
 • Bardaklı sürahi çeşitleri aynı zamanda tasarım çeşitliliği bakımından da birbirinden ayrılır. Seçenekleri incelediğinizde ördekli ya da inekli sürahi çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. İnekli ya da ördek sürahi modelleri çocuklarınızın ilgisini çeker. Aynı zamanda günlük hayatınıza eğlenceli bir parça katmanızı mümkün hale getirir.
 • Sürahi seti modelleri sahip olduğu renk çeşitliliğiyle de öne çıkar. Yemek takımlarınızın renklerini göz önünde bulundurarak sürahi takımı modelleri arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Şeffaf modellerin yanı sıra siyah sürahi seti gibi orijinal parçalara da alternatifler arasından ulaşabilirsiniz. Gold sürahi gibi misafirlerinize şık sunumlar yapabileceğiniz setlere de ürünler arasından erişebilirsiniz. Yeşil sürahi gibi zümrüt detaylarına sahip olan modeller de farklı parçalar arayanlar için idealdir.
 • Ürünler evlerin yanı sıra restoran gibi işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. Örneğin, restoranlarda sıkım limonata varsa ürünler sayesinde müşterilerinize daha rahat bir şekilde servis edebilirsiniz. Özellikle cam şişelerde servis edilen limonata benzeri içecekler, müşterileriniz tarafından daha hijyenik olarak algılanabilir. Ayrıca ürünleri farklı sunumlar yapmak için de kullanabilirsiniz. Kahvaltı servislerinde menüye dahil edilen limonata ya da portakal suyu gibi içecekleri ürünler sayesinde farklı bir şekilde müşterilerinizin önüne koyabilirsiniz. Şık detayları ve işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan ürünler, işletmenizin değerini artırmak konusunda size yardımcı olabilir.

Sürahi çeşitleri ve fiyatları arasından istediğiniz detaylara sahip olan modellere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Farklı içeceklerin servisini yapmak amacıyla kullanabileceğiniz ürünler sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz modellere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Olan Sürahi Çeşitleri

Ürünler incelendiğinde farklı tasarım detaylarına sahip olan pek çok model olduğu görülebilir. Böylece seçenekler arasından istediğiniz görünümü sunan parçalara kolaylıkla ulaşabilir, mutfaklarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürün çeşitleri ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, hangisinin sizin için daha uygun olduğuna pratik bir şekilde karar verebilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin genel olarak tutma yerli ve tutma yersiz olmak üzere iki farklı kategoriye ayrıldığını görebilirsiniz. Hangisinin sizin ihtiyaçlarına daha çok yanıt verdiğini düşünüyorsanız alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Tutma yeri olmayan modellere genel olarak karaf sürahi ismi verilir. Kulpsuz olan modellerde çoğunlukla portakal suyu ya da şarap gibi içecekler servis edilir. Bombeli bir tasarıma sahip olan kulpsuz modeller, şarapların az miktarda hava almasını sağlayarak tazeliğini korumalarını mümkün hal getirir. Ayrıca ürünler, şarapların aromatik saflığını iyileştirmesiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Şarap servis etmeden önce alkolü 15 dakika önce ürünlerin içine koyarak dinlendirebilir, sonrasında sunuma geçebilirsiniz.
 • Kulpsuz olan modeller aynı zamanda sabahları portakal suyu ya da limonata gibi içeceklerin servisinde de işlevsel hale gelir. Rahat bir kullanıma sahip olan ürünler, sofrada çok fazla yer tutmamasıyla da öne çıkar. Kulpsuz olan ürünler genellikle daha uzun olacak şekilde tasarlanır ve tek elle rahat bir şekilde tutulabilir. Böylece istediğiniz içecekleri kolaylıkla servis edebilir, kahvaltı sofralarına farklı bir hava katabilirsiniz. Sabah kahvaltıya bir misafiriniz geleceği zaman ürünler sayesinde hoş bir ambiyans oluşturabilir, sofralarınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz.
 • Kulplu olan modeller ise rahat bir şekilde içindeki içeceği servis etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır. Kulplu olan modeller kulpsuz olanlara göre genellikle daha geniş ebatlara sahiptir. Ürünlerin içinde limonatadan soğuk çaya, kokteyllerden portakal suyuna kadar dilediğiniz içeceği servis edebilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, kulplu tasarımı sayesinde de içeceklerin rahat bir şekilde dökülmesine olanak tanır. Bununla beraber kulplu olan modeller kulpsuz olanlar ile kıyaslandığında genellikle sofrada daha fazla yer tutar.

İstediğiniz tasarıma karar verdikten sonra sürahi bardak takımlarını inceleyerek ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde gidermeye başlayabilirsiniz. Bardaklar ile beraber satışa sunulan sürahi seti kullanıcıların ihtiyaçlarını pratik bir şekilde gidermesini mümkün hale getirir. Sürahi takımı fiyatları ve alternatifleri arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Sürahi Çeşitleri

Tasarımlarının yanı sıra ürünler üretildikleri malzemeler bakımından da birbirinden ayrılır. Böylece herkes aradığı modele kolay bir şekilde ulaşabilir, günlük ihtiyaçlarını gidermeye başlayabilir. Malzemelerin ürünlere kattığı özellikler ve işlevselliği hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, hangisinin sizin aradığınız ürün olduğuna pratik bir şekilde karar verebilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde cam, plastik, çelik, kristal, porselen, seramik ya da bakır gibi malzemeler olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilir, günlük ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.
 • Cam sürahi çeşitleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Genellikle şeffaf bir yapıya sahip olan ürünler, günlük hayatta en çok kullanılan ürünler arasında bulunur. Hijyenik yapısıyla öne çıkan cam, hemen hemen her içeceği servis edebileceğiniz türdedir. Su, şarap, limonata, meyve suyu ya da ayran fark etmeksizin cam şişeler içerisinde istediğiniz içeceği rahat bir şekilde servis edebilirsiniz. Camdan üretilen modeller ofis sürahi olarak da kullanılır. Cam, hijyenik bir yapıya sahip olduğu için kalabalık gruplar için idealdir.
 • Cam sürahi modelleri aynı zamanda kahve ve çay servisi için de idealdir. Kahvenizi demledikten sonra cam modellerin içine koyarak servis edebilir, sabahları kahvaltı sofranızda rahat bir şekilde tüketebilirsiniz. Her ne kadar cam şişeler ısı tutma özelliğine sahip olmasa da içine konulan içeceğin sıcaklığı belirli bir süre istenilen düzeyde kalmayı başarır. Ayrıca herhangi bir toksik içeren madde içermemesi de camı birçok kişi için tercih sebebi haline getirir. Sağlam yapısı ve her türlü içeceğin servis edilebilmesini sağlaması, cam olan modellerin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Günlük hayatta kullanmak için bir ürün arıyorsanız cam sizin için iyi bir seçenek olabilir. Fonksiyonelliği ve pratikliğiyle öne çıkan cam, birçok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber bazı cam modellerin ağır bir yapıya sahip olduğunun da bilinmesi gerekir.
 • Plastik sürahi çeşitleri de kendi içinde birçok avantaj sunar. İlk olarak ürünler, oldukça hafif bir yapıya sahip olduğu için herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Sürahi plastik olduğunda hafif bir yapıya sahip olduğu için günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Bununla beraber plastik olanları günlük su şişesi yapacaksanız ürünleri sıklıkla yıkamanız önerilir.
 • Bakırdan üretilen modeller nostaljik bir görünüme sahip olmasıyla öne çıkar. Seçenekleri incelediğinizde 2 lt sürahi çeşitlerinden daha az kapasiteye sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bakır, genellikle meşrubat ya da ayran gibi içeceklerin servisinde kullanılır. Misafirleriniz geldiğinde onlara farklı bir sunum yapmak istiyorsanız ürünlerin orijinal tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Bununla beraber ürünler, dekoratif bir parça olarak da değerlendirilir. Mutfak tezgahlarında, camlı mutfak dolaplarında ya da vitrinlerde bakırdan üretilen modelleri rahat bir şekilde sergileyebilirsiniz.
 • Bakırdan üretilen sürahi modelleri aynı zamanda işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. Küçük olan modeller, ayran servisini orijinal hale getirmek için değerlendirilebilir. Restoranlarda kebap servisi yaparken sunumu daha otantik hale getirmek isteyen işletmeler bakırdan üretilen modellerin kendine has detaylarından yararlanabilir. Bakır, genellikle kızıl ile kahve arası bir tona sahiptir. Bununla beraber bazı modellerde gold detayları olduğu da görülebilir. İşletmenizin değerini artırmak ve farklı bir hizmet sunmak istiyorsanız bakırdan üretilen modeller sizin için iyi bir seçenek olabilir. 1 litrelik sürahi çeşitleri ile 4 kişilik gruplara 1 bardak ayran servisi yapabilir, işletmenizin sunum kalitesini dilediğiniz gibi artırabilirsiniz.
 • Porselenden üretilen modeller kendine has şık detayları ve ısıyı içinde muhafaza etme yeteneğiyle öne çıkar. Porselen olanları incelediğinizde birçok farklı tasarım detayına sahip olan modeller ile karşılaşabilirsiniz. Genellikle beyaz renkli olsa da bazı porselen modellerde farklı renklerin de kullanıldığını görebilirsiniz. Porselen, yüksek sıcaklıkta pişirilen kilden üretildiği için dayanıklı ve güvenli bir yapıya sahiptir. İçerisine konulan içeceğin saflığını bozmayan malzeme, kaliteli bir ürün arayışında olan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bakteri ya da kirletici maddeleri içeceklere geçirmeyen porselen modeller hem şık hem de işlevsel parçalar arayan kişiler için idealdir. 2 litre sürahi ya da 5 litre gibi seçeneklere sahip olan porselen modeller arasından aradığınız tarzdaki ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Metal sürahi çeşitleri incelendiğinde ürünlerin birçok seçeneğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller tamamen metalden üretilirken bazılarının gövdesi camken kapağı metaldir. Canlı ve parlak bir görünüme sahip olan metal sürahi 2 lt ya da 3 lt gibi seçenekler içerir. Böylece aradığınız hacme sahip olan ürünü seçenekler arasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Paslanmaz çelik sürahi çeşitleri de kendine has modern görünümüyle öne çıkar. Genellikle gri renkli olan ürünler, modern sürahi modelleri arasından seçim yapmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif haline gelir.
 • Kristal sürahi modelleri mutfak gereçleri içinde dekoratif görünümüyle öne çıkan ürünler arasında bulunur. Kristalden üretilen modeller, yeni evlenen ya da yeni bir eve taşınan birinin evine giderken de hediye olarak tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Kendine has canlı görünümü ve dikkat çekici yapısıyla kristalden üretilen modellerin modası hiçbir zaman geçmez. Aynı anda hem klasik hem de modern bir görünüm sunmasıyla kristalden üretilen modeller birçok kişi tarafından tercih edilir.

Tekli ya da sürahi takımı modelleri arasından istediğiniz ürünü kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınızda ya da servislerinizde kullanabileceğiniz ürünlere kolaylıkla erişebilirsiniz. Sürahi çeşitleri ve fiyatları arasından istediğiniz görünüme sahip olan ürünlere vakit kaybetmeden erişebilir, gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.

Özelliklerine Göre Sürahi Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı özelliklere sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçiminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin özellikleri hakkında fikir edinebilir, aklınızdaki parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde dekoratif, akıllı, arıtıcı içeren, musluklu, çeşmeli, mantar kapaklı, vazo ya da çok amaçlı olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Sizin için hangisinin daha uygun olduğunu belirledikten sonra alternatifler arasından aradığınızı bulabilirsiniz.
 • Dekoratif sürahi çeşitleri incelendiğinde geniş bir ürün yelpazesi olduğu görülebilir. Sürahi vazo modelleri, kendine has detaylarıyla evlerinizde dekoratif bir parça olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. İçerisinde çiçek yetiştirebileceğiniz bir yapıya sahip olan ürünler, farklı bir dekor parçası arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Musluklu sürahi çeşitleri ise işlevselliğiyle öne çıkar. Ürünler genel olarak ön taraflarında bir ya da iki adet musluk içerir. Böylece içerisine koyduğunuz sıvıları bardaklarınıza rahat bir şekilde dökebilirsiniz. Musluklu olan modelleri incelediğinizde 3 lt sürahi ya da 10 lt olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir hacim varsa seçenekler arasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kalabalık bir misafiriniz geldiğinde çeşmeli sürahi çeşitlerinin içine limonata koyarak kolay bir şekilde sunumlarını gerçekleştirebilir, sadece musluk aracılığıyla içine koyduğunuz içeceği herhangi bir ekstra işlem yapmadan servis edebilirsiniz.
 • Filtreli sürahi çeşitleri de işlevsel kullanımıyla öne çıkar. Arıtma sürahi olarak da nitelendirilen ürünler, içine konulan suyun daha temiz hale gelmesini mümkün hale getirir. Musluk suyunu içilebilir hale getiren ürünler, günlük hayata işlevsellik katar. Su arıtıcı sürahi çeşitleri genel olarak musluk sularının içinde bulunan klor gibi zararlı maddeleri ortadan kaldırarak suyu herkes tarafından rahat bir şekilde içilebilir hale getirir. Bununla beraber arıtıcılı olan modellerdeki filtrelerin belirli aralıklar ile değiştirilmesi gerektiğini bilmeniz gerekir. Ürünü satın aldıktan sonra genellikle 4 hafta içerisinde filtreleri değiştirilmelidir. Aksi takdirde arıtma işlemini yerine getiremez ve zararlı maddeleri filtreleme konusunda eksik performans gösterir. Satın aldığınız modelin kulanım kılavuzunda yazan detayları inceleyerek arıtıcılı modellerin filtrelerinin ne zaman değiştirileceği konusunda daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Akıllı sürahi olarak da nitelendirilen ürünler sayesinde musluk suyunu normal içme suyuna çevirebilirsiniz.
 • Isıya dayanıklı sürahi çeşitleri de işlevselliğiyle öne çıkar. İçine konulan içecek soğuksa soğuk kalmasını ve sıcaksa sıcak kalmasını sağlar. Örneğin, arkadaşlarınıza servis etmek için ürünlerin içine limonata koyduysanız içeceğiniz soğuk kalır. Benzer şekilde servis yapmak için filtre kahve hazırladıysanız da içeceğiniz sıcaklığını muhafaza eder. İçeceklerin servisini kolaylaştıran ısıya dayanıklı modeller, işlevselliğiyle birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Mantar kapaklı sürahi çeşitleri de şık detaylarıyla öne çıkar. Kendine has zarif görünümüyle öne çıkan ürünler, dekoratif sürahi çeşitleri arasında yer alır. Günlük hayatta su için kullanabileceğiniz gibi ürünleri misafirleriniz geldiğinde de değerlendirebilirsiniz. Fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürünler, şık sürahi modelleri arayan kişiler için iyi bir seçenek olabilir.
 • Çok amaçlı sürahi çeşitleri diğerleriyle kıyaslandığında farklı bir tasarıma sahiptir. Ürünler içecek servisinin yanı sıra bakla gibi kuru gıdaların saklanmasında da işlevsel hale gelir. Genellikle plastikten üretilen modeller, günlük hayata işlevsellik katar.
 • Ölçülü sürahi çeşitleri ise özellikle tatlı tarifleri yaparken kullanışlı hale gelir. Bununla beraber bir günde tüketmeyi hedeflediğiniz bir su miktarı varsa da ölçülü olan modeller sayesinde kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Ölçülü sürahi kaç litre su tükettiğinizi rahat bir şekilde görmenize imkan tanıyan bir tasarıma sahip olduğu için hedeflerinize daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.
 • Başucu sürahi modelleri ise daha kompakt bir yapıya sahiptir. Ürünlerin üst bölümlerinde genellikle hem kapak hem de bardak olarak değerlendirebileceğiniz bir parça yer alır. Böylece su içtikten sonra ürünlerin kapağını kapatabilir, içine toz kaçmasının önüne geçebilirsiniz.

Koçtaş’taki farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından aradığınızı bulabilir, istediğiniz ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Uygun sürahi çeşitleri ve fiyatları sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz mutfak eşyalarına anında sahip olabilirsiniz.

Sürahi Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Sürahi Ne Demek?

Ürünler genel olarak içerisinde içecek servis edebileceğiniz yapıda olan eşyaları nitelendirir. Su ya da limonata gibi içecekleri ürünler sayesinde rahat bir şekilde bardaklara doldurabilirsiniz.

Filtreli Sürahi Nasıl Kullanılır?

Filtreli olan modeller musluk suyunu filtreleyerek içilebilir hale getirecek şekilde dizayn edilir.

Sürahi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ürünler arasından seçim yaparken ilk olarak satın alacağınız modeli nerede kullanacağınızı belirlemelisiniz. Örneğin, misafirlerinize içecek sunumu yaparken kullanacağınız model ile günlük kullanacağınız parça birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir.

En Çok Satan Sürahi Hangileri?

Koçtaş Sürahi kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Digithome H2o Metal Kapaklı Cam Su Şişesi Başucu Sürahisi 1000 Ml Mavi - H2o89203 C1-1-18
 2. Digithome Süzgeç Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1,5 Lt – 097kx90093
 3. Digithome Cam Kapaklı Borosilikat Cam Sürahi 1,5 Lt – 097kx90083
 4. Brita Mxpro All-in-1 Yedek Filtre 2’li
 5. Paşabahçe 80403 Elysia Karaf Şişe 940 Cc
Daha fazla göster
78 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: