150 TL Üzeri Kargo Bedava

Fırın

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Fırınlar

Fırınlar  evlerimizde en çok kullanılan mutfak eşyalarından birisidir. Akla ilk olarak pasta, börek, kek gibi hamur işlerini pişirirken kullanmak gelse de fırında pişen yemeklerin sayısı da hiç az değildir. Günümüzde  fırın modelleri çok geniş seçenekler sunmaktadır. Tekli mini fırınların yanı sıra  ocaklı fırınlar,  elektrikli ocaklı fırın ve ankastre fırın en çok tercih edilen fırın modelleri arasında yer almaktadır.

Fırın Modelleri Arasından İhtiyacınıza Uygun Olanı Seçin

Mekandan tasarruf yapmak istiyorsanız ankastre fırınlara bir göz atmanızda fayda var. Ankastre fırınlar özellikle küçük mutfaklarda daha geniş kullanım alanı kazanmanızı sağlar. Mutfak dolabında bırakılan uygun boşluğa yerleştirilebilen ankastre  fırınlar son teknolojiye göre tasarlanmıştır ve multi fonksiyonel, ön ısıtma, ızgara özelliği, led ekran, ekran kilidi, altı fonksiyon pişirme seçeneği ve fanlı ısıtma seçeneği gibi birçok zengin özelliğe sahiptir. Çıkarılabilir ön cam özelliği de kirli, yanmış cam sorununa çözüm olmuştur. Ayrıca gri rengiyle şık bir görüntüsü vardır. 

En yaygın fırın modeli olan ocaklı fırın ocak ve fırın ihtiyacınızı aynı anda karşılar.  Fırınlı ocak olarak da tabir edilen bu fırınların ocak bölümleri çeşitlilik gösterir. Dört bölmesi de gazlı olan ocaklı fırınların yanı sıra  elektrikli ocaklı fırın da  seçenekler arasındadır. Elektrikli ocaklı fırınların bir bölmesi elektrikle çalışmaktadır. Bu fırınlarda da turbolu fırın, turbosuz fırın seçenekleri mevcuttur. Beko marka ocaklı fırınlarda beyaz ve gri renk seçenekleri vardır.  Fırınlı ocak fiyatları ise marka ve teknolojik özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Fırın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Birbirinden zengin seçenekler sunan fırınlar arasından seçim yaparken mutfağınızda fırınınızı konumlandıracağınız yerin ölçülerinden, fırın kullanım alışkanlıklarınıza kadar değişen bir skalada ürünleri incelemelisiniz. Fırın kullanım sıklığınız düşükse mutfağınızda fazla yer kaplayacak modellerden uzak durmanız ideal olacaktır. Ancak çok tercih ettiğiniz bir yemek pişirme yöntemiyse fırınınız hem pratik kullanımlı hem de teknolojisi yüksek olmalıdır ki tüm ihtiyaçlarınıza kolay ve hızlıca yanıt versin.  Fırın fiyatları da sahip olunan model, tasarım ve teknolojik donanım özelliklerine göre farklılık göstermektedir.  

Fırın Kurulumu ile İlgili Faydalı Bilgiler

Aldığınız  fırınlar mutlaka yetkili servis tarafından kurulmalı. Ürünün kutusunu siz açmamalısınız.  Fırınlar yetkili servis tarafından kurulursa, ürünler üretim ve işçilik hatalarına karşı iki yıl garanti kapsamına alınır. Aldığınız fırın ankastre fırın ise dolap genişliğini ayarlayıp öyle kurulum yaptırmalısınız.

Her zevke, her evin ihtiyacına uygun fırınlar için sizleri Koçtaş' ın internet sitesini şimdi tıklayın ve yüksek kaliteye uygun fiyat ve online alışveriş kolaylığıyla sahip olmanın keyfini çıkarın. 

Daha fazla göster
56 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: