150 TL Üzeri Kargo Bedava

Şişme Deniz Yatağı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Şişme Deniz Yatağı

Tatil günlerinde sulu alanlarda kullanışlılık gösteren şişme deniz yatağı modelleri sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirmenize destek olur. Deniz yatağı modelleri farklı tasarım özellikleriyle farklı markalar tarafından üretilir. Günün yorgunluğunu stresini atmak için flamingo deniz yatağı modellerinden yararlanarak sulu alanların tümünde bu ürünün sunduğu avantajdan yararlanabilirsiniz. Karmaşa, gürültü ve stresin azaltıldığı deniz, havuz gibi alanlarda kullanışlılık gösteren şişme deniz yatağı modelleri kısa süre içerisinde deşarj olmanıza olanak sağlar. Tatil günlerini keyifli ve dolu dolu yaşamanıza olanak sağlayan ürün modelleri farklı çeşitlilikte satışa sunulur. Farklı yaş grubu ve tarza yönelik olarak üretilen deniz yatağı modelleri farklı tasarım özellikleriyle göz doldurur. Seçim yaparken çocuklarınıza veya yetişkin boyuna özel olarak tasarlanan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Su alan üzerinde uzanmak ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız fileli deniz yatağı modellerini tercih ederek sevdiğiniz kitapları suyun üzerinde okuyabilirsiniz.

Deniz, havuz gibi alanlarda keyif yapmanıza olanak sağlayan deniz yatağı modelleri suyun hareketlerine kendinizi bırakmanızı sağlar. Güneşin tadını ve günün keyfini bu ürün modelleri üzerinde çıkarabilirsiniz. Ürün modelleri sunduğu yüksek konfor avantajı sayesinde kullananlar tarafından beğeni toplar. Deniz manzarasını deniz üzerindeyken izleyebilir, dinlenebilir ve keyifli aktiviteleri deniz dalgaları üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Denizde yer alan küçük dalgaların hareketleriyle keyifli zamanlar geçirebilir, eşsiz doğa manzarasını ürün modeli üzerinde izleyebilirsiniz. Hafif sallantı ile birlikte huzur dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız boyut özelliklerini göz önünde bulundurarak ürün seçimine yer verebilirsiniz. Sadece dinlenmek amacıyla değil su oyunları oynamak amacıyla da Bestway deniz yatağı modellerini kullanabilirsiniz. Suyun üzerinde gezinti yaparken uykuya dalabilir, günün stresini bu alanda atabilirsiniz. Deniz yatağı modelleri sadece deniz alanında kullanım alanı bulmaz. Tatile gittiğiniz otelin havuzunda da bu ürün modelini kullanabilir, farklı boy avantajlarını inceleyerek kişisel zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz.

Şişme Deniz Yatağı Çeşitleri

Farklı markalar tarafından üretilen bebek deniz yatağı modelleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Çocuk ve yetişkinlere özel olarak tasarlanan ürün modelleri farklı boyuta haber tarzlarıyla yer alır. Birbirinden farklı boyut avantajlarını inceleyerek seçiminizi yapabilir, çocuklarınız ve yetişkinler için ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu ve yılın stresini atmak için tatile giderken birbirinden farklı tasarım özellikleriyle üretilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Kişisel zevk, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda seçim yapabilir, alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Deniz yatağı çeşitleri geniş ürün alternatifleriyle satışa sunulur. Ürün alternatiflerini değerlendirerek size hitap eden ürün modelini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri pompa yardımıyla şişirilebilir. Pompa ve ürün boyutuna uygun olarak geliştirilen farklı parçalardan yararlanarak kısa süre içerisinde sahip olduğunuz ürünü şişirebilirsiniz.

Her yaş grubunun beğenisini toplayan deniz yatağı modelleri geniş renk seçenekleriyle satışa sunulur. Kişisel zevkinize bağlı olarak renk seçeneklerini değerlendirebilir, kırmızı, mavi, mor, sarı renk tonlarında elde edilen ürün modellerini satın alabilirsiniz. Seçim yaparken kişisel zevklerinizin yanında çocuğunuzun hayal dünyasına hitap eden ve çocuğunuzun beğendiği karakterleri yansıtan ürün modellerini de tercih edebilirsiniz. Sevilen çizgi film karakterleri baskılı seçenekleriyle göz doldurur. Şişme deniz yatağı modelleri çocukların hayal dünyasına hitap eder. Sadece çocukların değil yetişkinlerin hayal dünyasına da hitap eden ürün seçenekleri yer alır. Farklı desen yapılarını inceleyerek seçimini yaptığınız ürünü havuz, deniz gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Büyüklüğüne bağlı olarak 2 ve 3 kişinin rahat bir şekilde sığabileceği şekilde tasarlanan deniz yatağı modelleri birden fazla kişinin keyifli saatler geçirmesine destek olur.

Şişme Deniz Yatağı Kullanım Alanı

Genel olarak deniz alanında tercih edilen büyük deniz yatağı modelleri göl, havuzda da kullanıma uygun olarak yer alır. Vinil ve plastik malzeme kullanılarak üretilen ürün modelleri suda batmayan özelliğiyle su üzerinde seyahat etmenize olanak sağlar. Sahip olduğunuz deniz yatağını şişirerek kullanabilir, su yüzeyinde kalmasını sağlayabilirsiniz. İç yapısının havayla dolması deniz üzerinde sabit bir şekilde yürümesine olanak sağlar. Su yüzeyinde batmayan ürün modelleri üzerinde güneşlenebilir, farklı oyunları oynayabilir, tatilin keyfini eğlenceli bir şekilde çıkarabilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan ürün modelleri hava pompası yardımıyla dakikalar içerisinde şişirilir. Büyük boyut seçeneklerini değerlendirerek birkaç dakika içerisinde bu ürünü şişirilebilir, birden fazla kişinin eğlenmesine olanak sağlayabilirsiniz. Tatil ve deniz keyfinizi verimli, etkili bir şekilde geçirmenize olanak sağlayan ürün modelleri güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sergiler. 

Kullanım sonrasında şişme deniz yatağı içerisinde yer alan havayı boşaltabilir, az yer kaplayan ürünü depolayabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik olan ürün modelleri rahat bir şekilde taşınabilir. Birbirinden farklı ürün çeşitleriyle eğlenceli bir tatil geçirebilir, günün yorgunluğunu stresini üzerinizden atabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden markalar üretiminde bulundurduğu deniz yataklarını teknolojik olarak dizayn eder. Farklı kullanım avantajları sunan ürün modellerini inceleyerek farklı özellik yapılarından yararlanabilirsiniz. Ürün modelleri boyut, renk, şekil, işlevsellik ve tasarım özellikleri bakımından birbirinden ayrı özellikler gösterir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak geniş model seçeneği inceleyebilir, tercihinizi yapabilirsiniz. Oturaklı olarak dizayn edilen modeller çocuklar açısından sıkça tercih edilir. Oturaklı bölmesi sayesinde çocuklar bacaklarını iç bölünme geçirebilir ve güvenli bir şekilde suyun tadını çıkarır.

Şişme Deniz Yatağı Modelleri

Ürün modelleri tek kişilik, çift kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, dev boyutlar gibi geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Seçimini yaptığınız modelin özelliklerine dikkat ederek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kapasiteleri değişim gösteren ürün modelleri farklı malzeme yapılarından elde edilir. Ürünün sahip olduğu materyal yapısı ve dayanıklılık seviyesi modelden modele değişim gösterir. Modeller arasında seçim yaparken kullanım alanı ve amacınıza bağlı olarak tercihte bulunmanız önem taşır. Deniz, göl, havuz gibi alanlarda kullanım performansı sergileyen ürün modelleri amatör ve profesyonel kullanıma eşlik eder. Dayanıklı, sağlam ve korumalı özelliklere sahip olarak üretilen çift kişilik deniz yatağı modelleri eğlence amacıyla tercih edilebilir.

Deniz koltuğu olan modeller gölgelikli ve fileli özellikleriyle göz doldurur. Güneşin sıcağından korunmak ve çocuğunuzun güvenli bir şekilde su içerisinde gezintiye çıkmasını sağlamak istiyorsanız gölgelikli ve fileli modelleri tercih edebilirsiniz. Koltuklu olarak tasarlanan modeller kullananların konforunu arttırır. Modern detaylara sahip olarak üretilen ürün modelleri güneşten koruyucu özelliğiyle tenteli, gölgelikli olarak üretilir. Açılabilir deniz yatağı modellerini tercih edebilir, içecek koyma ve tutma bölmeli olarak dizayn edilen modelleri tercih edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere bağlı olarak model seçeneklerini değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Fileli olarak tasarlanan modeller genel olarak havuzda tercih edilir. Keyif yapmak isteyen kişiler tarafından beğeni toplayan ürün modelleri deniz sandalyesi olarak da adlandırılır. Hem çocuk hem yetişkinlere hitap eden şişme deniz koltuğu modelleri farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur.

Şişme Deniz Yatağı Seçimi

Deniz, havuz, göl alanında kullanım performansı sergileyen şişme deniz yatağı modeli seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar yer alır. Seçim yaparken ne bol ne dar olan ürün modellerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Seçim yaparken almak istediğiniz deniz yatağı modelinin boyut özelliklerine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Büyük ebatlı olarak tasarlanan model seçenekleri konforlu ve pratik kullanım avantajı sunar. Rahat bir şekilde sığabileceğiniz deniz şişme yatağı modeli seçimi yapmanız önerilir. Seçim yaparken ölçülerin yanı sıra sahip olduğumuz fiziki özellikleri de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Deniz yatağı satın alırken taşıma kapasitesini ve özelliklerini incelemeniz doğru bir seçim yapmanıza olanak sağlar. Sahip olduğunuz modelin taşıma kapasitesine bağlı olarak model tercihi yapmanız verimli ve pratik kullanım avantajını doğurur. Deniz ve göl gibi alanlarda keyif yaparken aynı zamanda içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. 

Bardak koymak için alan bulunduran ürün modelleri özel bölümleri ile göz doldurur. Tatile gitmeden önce deniz yatağınızı kontrol etmeniz olası kaza durumların önüne geçmeniz için tavsiye edilir. Pompa yardımıyla kısa süre içerisinde şişirerek kullanım performansı sergileyen ürün modelleri deniz ve havuz gibi alanlarda güvenli bir şekilde kullanım performansı sergiler. Konforlu kullanım için baş kısmı ayrı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Baş bölgesinin ayrı bir şekilde konumlandırıldığı ürün modelleri uyandığınızda kendinizi rahat ve konforlu hissetmenize olanak sağlar. Yatış pozisyonu alarak deniz, göl, havuz gibi alanlarda keyifli seyahat deneyimi elde edebilirsiniz. Çocuğunuz için seçim yapmak istiyorsanız çocuğunuzun özelliklerine göz önünde bulundurarak ürün modellerini incelemeniz gerekir. Çocuğunuzun boyut özellikleri, zevki, ihtiyaç ve beklentileri seçimleri doğrudan etkiler. Bebek grubu için seçim yaparken deniz yatağı modellerinden minimal tasarım özellikli olarak üretilen havuz yatağı modellerini tercih etmeniz gerekir. Su yatağı olarak adlandırılan ürün modelleri çocukların güven içerisinde denizde eğlenmesini sağlar.

Eğlenceli Şişme Deniz Yatağı

Konforlu, pratik ve işlevsel şekilde kullanım performansı sergileyen ürün çeşitleri sahip olduğu özelliklerle birbirinden ayrılır. Renkli ve desenli seçenekleriyle göz dolduran şişme deniz yatağı modelleri küçük, büyük farklı yaş gruplarına hitap eder. Çocuk ve bebeklere yönelik olarak tasarlanan şişme havuz yatağı modelleri genel olarak karpuz, ananas, unicorn, flamingo, timsah ve miniklerin dünyasına hitap eden çizgi karakterlerle elde edilir. Bu tasarım özelliklerinin yanında dondurma, patlıcan, pizza, şekilli deniz yatağı modelleri de çocukların beğenisini kazanır. Cinsiyet fark etmeksizin her 2 cinsiyette çocukların ilgisini çeken tasarımlar gökkuşağı, tavus kuşu, kaktüs melek kanadı gibi modellerle dikkatleri üzerine çeker.

Genel olarak pembe renginin tercih edildiği deniz yatağı modelleri futbol tutkunu çocuklar için taraftar renklerinde de üretilir. Farklı markalar tarafından üretilen renk modellerini tercih edebilir, çocuğunuzun hayal dünyasına hitap eden ürün modelini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kolay ve kısa sürede şişirilerek kullanım performansı sergileyen ürün modelleri çocukların su ile tanışmasını ve denizde oynamasını sağlar. Denizde eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlayan şişme kano modelleri farklı fonksiyonel özelliklerde üretilir. Timsah deniz yatağı modellerinde tutma kolları bulunur. Tutma kolu sayesinde bu ürünü çocuklar güvenli bir şekilde kullanılabilir. Eğlenceli tasarım ve özellikleri ile üretilen ananas, limon gibi ürün modelleri kolay bir şekilde taşınabilir. Bu ürünü kolay bir şekilde her alanına götürebilir, su olan bütün alanlarda kullanabilirsiniz.

İşlevsel Şişme Deniz Yatağı

Yaz aylarında su içerisinde eğlenmenize olanak sağlayan deniz yatağı çeşitleri farklı şekillerde tasarlanır. Dikdörtgen, kare, yuvarlak olarak tasarlanan ürün modelleri kolay bir şekilde şişirilerek kullanılabilir. Bu ürünü pompa yardımıyla kısa süre içerisinde şişirilebilir, şişme oyun havuzları, kaydırak, havuz oyuncakları ile birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Renkli tasarım özellikleriyle çocukların beğenisini kazanan ürün modelleri ebeveynlerin dikkatini çeker. Havaların ısınmasıyla birlikte suyla oynamak isteyen çocukları bu ürün modelleriyle güvenli bir şekilde deniz, göl, havuz gibi alanlara sokabilirsiniz. Küçük çocukların ferahlamasını sağlayan ürün modelleri çocukların keyifli vakit geçirmesine destek olur. Mavi, beyaz, sarı, yeşil, kırmızı, turuncu gibi geniş renk seçenekleriyle satışa sunulan ürün modelleri sahip olduğu sevimli desen ve figürlerle çocukların beğenisini kazanır. Bu ürün modellerini bahçenizde bulunan havuzda kullanabilir, site içerisinde yer alan açık havuzda da tercih edebilirsiniz. 

Farklı boyut özellikleri ile üretilen farklı derinliklere sahip şişme deniz yatağı modelleri çocukların güvenle oyun oynayabilecekleri alanı yaratır. Farklı tip ve şekillerde üretilen ürün modelleri ergonomik tasarım özellikleri sayesinde pratik bir şekilde kurulur. Pratik bir şekilde toplanır. Hafif özellikleri sayesinde bu ürünü istediğiniz alana taşıyabilir, uzun süreli dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan ürün modelleri sadece bebek ve çocuklar için değil yetişkinler için de uygun boyut ve tasarımlarda üretilir. Eğlenceli ve keyifli oyun ortamı yaratan ürün modelleri serinlemek istediğiniz her anda size destek olur. Hem vakitten hem de enerjiden tasarruf ederek bu ürünün pompayla şişirebilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanan şişme deniz yatağı modelleri geniş renk ve boyut seçenekleri ile satışa sunulur. Konforlu kullanım avantajından yararlanarak bu ürünü havuz, deniz, göl gibi alanda tercih edebilirsiniz.

Estetik Şişme Deniz Yatağı

Estetik tasarım özellikleri göz önünde bulundurarak üretilen şişme deniz yatağı modelleri geniş renk skalasında satışa sunulur. Geniş renk skalasını inceleyerek farklı çeşitte tasarlanan deniz yataklarına ulaşabilirsiniz. Tek kişinin kullanabileceği şekilde tasarlanan ürün modellerinin yanında çift kişilik, katlanabilir, dar, geniş yuvarlak, desenli, gölgelikli, yastıklı, bardaklıa bulunan ürün modelleri yer alır. Çocukların hayal dünyasına hitap eden farklı geometrik şekillerde ve farklı karakterlerde üretilen ürün modelleri bulunur. Külah, meyve, içecek, patates kızartması, dondurma, kivi, cup kek, pizza, yunus balığı gibi farklı şekillerde tasarlanan şişme deniz yatağı modellerini çocuklarınız için inceleyebilirsiniz.

Fanatik bir futbol takımını tutuyorsanız takım amblemini yansıtan ve takım renklerinin sahip olduğu ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Tutunma yerleri sayesinde güvenli bir şekilde denizde eğlenmenize olanak sağlayan ürün modelleri otel havuzlarında da tercih edilebilir. Havuz, göl, deniz gibi alanlarda kullanım performansı sergileyen şişme deniz yatağı modelleri gökyüzünü izlemek için de iyi bir tercih olarak yer alır. Bu ürün modelini kullanarak günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilirsiniz. Çift kişilik olarak tasarlanan ürün modelleri geniş model seçeneği ile satışa sunulur. Suyun tadını verimli ve eğlenceli bir şekilde çıkarmak istiyorsanız çift kişilik model tercihinde bulunabilir, arkadaş grubunuzla birlikte eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Çocuk Şişme Deniz Yatağı

Bebek ve çocuklar tarafından sıkça kullanılan ürün modelleri deniz ve havuz kenarında vakit geçirmeyi seven çocuklar tarafından ilgi görür. Çocukların hem güvenliğini sağlayan hem de hayal dünyalarına hitap eden ürün modelleri havuz ve deniz kenarında eğlenceli, keyifli zaman geçirmelerine olanak sağlar. Çocuklar için tasarlanan ve farklı markalar tarafından üretilen deniz yatağı çeşitleri bulunur. Bu çeşitleri inceleyerek çocukların keyifli ve verimli zaman geçirmesine destek olabilir, suyu sevmelerine olanak sağlayabilirsiniz. Ürün modelleri içerisinde en çok tercih edilen model seçeneklerinden biri de gölgeli olan deniz yatağı çeşitleri olur. Gölgeli modeller çocukları güneş ışınlarından korur. Yeni dünyaya gelen bebeklerin ve çocukların cildi yetişkinlere göre hassas yapıda yer alır. Hassas cilt yapılarının olumsuz anlamda etkilenmemesi ve güneşe maruz kalmaması için gölgeli modelleri tercih etmeniz tavsiye edilir.

Gölgeliği bulunan ürün modelleri çocuk ve bebekli aileler için ideal seçimler olur. Deniz ve havuzdan çekinen çocuklar için çocukların ilgisini çeken ve çocukların hayal dünyasına hitap eden, farklı desen özelliklerle üretilen deniz yatağı modelini tercih edebilirsiniz. Çizgi karakter ve şekilli olarak tasarlanan ürün modelleri çocuk ve bebeklerin ilgisini çeker, beğenisini kazanır. Yüzme öğretmek amacıyla ürün modellerini tercih edebilir, çocukla deniz arasında bu ürünle bağ kurabilirsiniz. Kolay temizlenebilir, yıkanabilir ve silinebilir malzemeden üretilen ürün modelleri hafif tasarım özellikleriyle kolay bir şekilde bir alandan bir alanın taşınabilir. Bu ürünü içerisinde yer alan havayı çıkararak uygun bir şekilde uzun yıllar depolayabilirsiniz.

Şişme Deniz Yatağı Kullanımı

Geniş çeşitlilikte satışa sunulan ürün modelleri uygun bir şekilde kullanıldığında uzun yıllar dayanıklılık sergiler. İhtiyaç, beklenti ve kişisel zevkleriniz doğrultusunda ürün seçimi yapabilir, dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat ederek uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Şişme deniz yatağı modelleri kullanılırken hem güvenlik hem de dayanıklılık açısından avantaj sağlar. Ürün modellerinin sahip olduğu ölçü özellikleri,  materyal yapısı ve tasarımı kullananların beğenisini toplar. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar yer alır. Bu noktalara dikkat etmeniz ürünü verimli bir şekilde kullanım açısından önem taşır. Seçim yaparken bu ürünü kullanacak kişi sayısı ve kişilerin fiziksel özellikleri seçimi doğrudan etkiler. Yetişkin bir kişi için seçim yaparken büyük boyutlu olarak tasarlanan deniz yatağı seçimi tavsiye edilir. 

Vücut yapınıza uygun olarak minimal tasarım özellikleriyle üretilen ürün modellerini de tercih edebilirsiniz. Su üzerinde rahat hareket etmek ve suyun keyfini çıkarmak istiyorsanız fiziksel özelliklerinize uygun olarak tasarlanan ürün çeşidini satın almanız gerekir. Şişirme sırasında ortaya çıkan delik ve yırtık durumunu göz önünde bulundurarak bu ürünle denize girmeniz önerilmez. Şişirme sırasında ürünü kontrol etmeniz tavsiye edilir. Baş kısımlı olarak tercih edilen ürün modelleri baş kısım sayesinde konforlu ve pratik kullanım avantajı sağlar. Suyun üzerinde keyifli vakit geçirirken aynı zamanda dinlenmek istiyorsanız baş kısımlı olarak tasarlanan deniz yatağı modelini tercih edebilirsiniz. Çocuk için seçim yapmak istiyorsanız çocuklar için üretilen küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği karakter, renk ve tasarım özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız çocuğunuzun suya karşı olumlu duygular beslemesini sağlar.

Şişme Deniz Yatağı Fiyatları

Geniş ürün yelpazesinde satışa sunulan ürün modelleri farklı fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Şişme deniz yatağı fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Şişme deniz yatağı fiyatları belirlenirken ürünün sahip olduğu özellik, tasarım, boyut belirleyici olur. Şişme deniz yatağı fiyatları çeşitlilik ve sunduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Her yaş grubu ve her zevke hitap eden ürün seçeneklerini değerlendirerek seçiminizi yapabilir, güvenli bir şişme deniz yatağı modelleri farklı markaların üretiminde yer alan ürün seçeneklerini size sunar. Online Koçtaş ve Koçtaş mağazası üzerinde yer alan deniz yatağı modellerini inceleyerek beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tasarlanan ürünün kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Online Koçtaş mağazası üzerinde şişme deniz yatağı fiyatlarını artan ve azalan şeklinde listeleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. En uygun fiyatlı ürün modeline sahip olarak kullanım avantajlarından deniz, göl, havuz gibi alanlarda yararlanabilirsiniz. Her yaş grubuna hitap eden ürün modelleri her yaş grubunu mutlu eder. Bu ürünü aynı zamanda sevdiğiniz dostlarınız ve çocuğunuz için tercih edebilir, onları mutlu edebilirsiniz. Şişme kano fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla Koçtaş mağazası üzerinde kullananlara sunulur.

Şişme Deniz Yatağı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Deniz yatağı nasıl şişirilir?

Sahip olduğunuz şişme deniz yatağı modelini pompa yardımıyla kısa süre içerisinde şişirebilirsiniz. Ürün modeline sahip olduğu ağız kısmını göz önünde bulundurarak uygun pompayı tercih etmeniz, ürünü şişirmeniz için tavsiye edilir. 

Şişme deniz yatağı kaç kg taşır?

Deniz yatağı modelleri çocuk, yetişkin, bebeklere yönelik olarak farklı model seçenekleriyle satışa sunulur. Birbirinden farklı boyut ve çeşitlilikte satışa sunulan ürün modellerini inceleyerek kilogram özelliklerinize uygun model tercihinde bulunabilirsiniz.

Deniz yatağı fiyatları ne kadar?

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı fiyatlarda satışa sunulur. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerini inceleyerek fiyat avantajları hakkında bilgi alabilir, bütçemize uygun ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Şişme Deniz Yatağı Hangileri?

Koçtaş Şişme Deniz Yatağı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Deniz Yatağı Pro 43028
  2. Mat Renkli Deniz Yatağı 44007
  3. Unicorn Yatak 41114
Daha fazla göster
11 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: