65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  48   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Elektrikli Radyatörler

Elektrikli radyatörler, bulunulan ortamları ısıtmak için elektrikten başka bir sisteme ihtiyaç duymayan ısıtıcı çeşitleridir. Daha pratik ve ekonomik olması sebebi tercih edilir. Kolay şekilde kurulması ve kullanım alanlarında rahatsızlık vermemesi elektrikli radyatörler için avantaj olarak görülür. Tekerlekli aparatları ile kullanılmak istenen yere taşınarak değerlendirilebilir.

Isınmanın Pratik Yolu: Elektrikli Radyatör Çeşitleri

Elektrikli radyatörler ısıtma sistemleri ve özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Isıtma sistemlerine göre elektrikli radyatör çeşitleri içerisinde suya da havanın ısıtılmasına göre farklı özelliklere özellikleri bulunur.

Elektrikli radyatör ısıtıcı çeşitleri havanın ısıtılması şeklinde ortamın ısıtılmasını sağlar. Cihazın içerisine alınan havanın, sistem içerisinde bulunan sıcak rezistanslar kullanılarak ısıtılması şeklinde çalışır. Radyatör ısıtıcı içerisinde ısıtılan havanın dışarı iletimi şeklinde ortamın ısıtılması sağlanır. Bu cihazlar ile ilgili olarak rezistans gücüne göre 500 W ile 2000 W arasında değişen seçenekleri bulunur.

Elektrikli petek çeşitleri görünüş ve özellik olarak kalorifer sistemlerinde kullanılan peteklere benzerlik gösterir. İçerisinde su bulunan petekler kombi ve benzeri cihazlar ile değil, içerisinde buluna rezistanslar ile ısıtılır. Bu şekilde ortamın ısıtılması sağlanır. Bu ürünler ile ilgili de farklı güç seçenekleri bulunur.

Elektrikli radyatör panel modelleri farklı özellikler ile sunuluyor. Dijital gösterge, cihazın ayalarının dijital olarak yapılabildiği göstergeyi ifade eder. Gösterge sayesinde kolay ayar değişikliği yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği ile uzun süre kullanılmayan cihazların kapanması sağlanır. Cihazlar belli aralıklar ile ortamın sıcaklığını ölçerek istenilen çalışması gerektiğinde çalışır. Bu özelliği ile elektrikli radyatörler diğer ısıtıcılara göre daha ekonomik şekilde kullanılabilir.  

Elektrikli Radyatörler Nerelerde Kullanılır?  

Elektrikli radyatörler avantajları ve özellikleri sebebi ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Havayı kurutmaması ve toz yakmaması sayesinde insanı rahatsız etmez. Baş ağrısına sebep olmaması ile de rahat şekilde kullanılır. Radyatör panel ısıtıcı çeşitleri kızgın ısıtma yüzeyine sahip olmadığı için güvenli şekilde kullanılabilir. Isıtıcıların istenilen yer taşınmasına imkân veren ayakları sayesinde her yerin ısıtılmasında kolaylık sağlar. Duvara monte ederek ya da ayaklı şekilde taşıyarak kullanabilirsiniz. Elektrikli radyatörlerin bu özellikleri ve avantajları ile evde, iş yerinde, ofiste, ihtiyacınız olan her yerde ısıtıcı olarak değerlendirebilirsiniz.

En şık ve ekonomik elektrikli radyatörler ve taşıma ayaklarını Koçtaş’ta online alışveriş kolaylığıyla bulabilir, dilediğiniz ürünün siparişini hemen şimdi verebilirsiniz.

Daha fazla göster