150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Günlük hayatta kimi zaman vakit geçirmek kimi zaman dinlenmek için değerlendirilen bahçeler, dekorasyonlarıyla öne çıkıyor. Bahçelerde öne çıkan bahçe dekorasyon ürünleri sayesinde çeşitlendirmeler yapmanız da mümkün. Zevkinize göre bir bahçe dekorasyonu yapmak için değerlendireceğiniz alanı tanımalı ve atmosferine uygun parçalar seçmelisiniz. Büyük parçaların yanı sıra yüzeyleri de değerlendirerek renkli ve dinamik bir dekorasyon yakalayabilirsiniz.

Birbirinden Renkli Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe dekorasyon ürünlerinin çok sayıda çeşidi arasından bahçenize en uygun modeli seçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde bahçenizin giriş bölümü için asılabilir dekoratif ürünler, her renk ve çeşitte beğeninize sunulmuş durumda. “Hoşgeldiniz! “ yazılı bir bahçe süsü ile sevdikleriniz için sıcak bir karşılama ortamı hazırlayabilirsiniz. Ahşap ağırlıklı bir bahçe ya da balkon tasarımını tercih edenler için ahşap bahçe dekorasyon ürünleri uygun olurken mevcut peyzaj tasarıma uygun çiçekli seçenekler de tercih edilebilir. Hemen her zemin çeşidine uygun seçeneği bulunan asılabilir bahçe dekorasyon ürünleriyle bahçenizi ya da balkonunuzu sıradan bir görünümden kurtarabilir, oturma grubunuzu ya da çiçeklerinizin bulunduğu peyzaj bölümünü zahmetsizce renklendirebilirsiniz.

Püf Noktası: Bahçe Süsleri Nasıl Değerlendirilebilir?

Bahçe çitlerinizi ya da balkon duvarlarınızı tek bir dekoratif ürünle süslemeyebilir, birkaç tane modeli beraber kombinleyerek oldukça renkli bir görünüm kazanabilirsiniz. Çeşitli hayvan figürlerinin bulunduğu metal materyale sahip modeller, çapraz şekilde duvarınızdaki yerlerini alabilirler. Düz bir zemine monte edilmesinin de oldukça kolay olduğu dekoratif ürünler için ihtiyacınız olan tek parça zemininize uygun çiviler olacaktır. Çit ya da desenli zeminler içinse küçük metal görünümlü çengeller, zemininize hasar vermeden bahçe dekorasyon ürünlerinizi asmanıza yardımcı olacaktır. Bahçe süsleme için çok büyük bir bütçe ayırmanız gerek yok. Sahip olduğu figüre ve materyale bağlı olarak fiyat değişkenliği gösteren dekoratif ürünlerle siz de bütçenize uygun bir tasarımı kolayca oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız asılabilir bahçe dekorasyon ürünleri ile bahçe ya da balkon dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Bahçe mobilyalarınıza en uygun bahçe süslerini seçmek için Koçtaş’ı inceleyebilir, zevkinize en uygun ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi hızlı ve kolay şekilde oluşturabilirsiniz!

En Çok Satan Bahçe Dekorasyon Ürünleri Hangileri?

Koçtaş Bahçe Dekorasyon Ürünleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. T-may Beyaz Dolomit Taşı 5 Kg 4-6 Cm Bahçe Süsü, Ve Akvaryum Dekorasyonu Için Dere Çakılı
  2. Kırmızı Pomza Taşı 8-16 Mm 5 Litre Volkanik Cürüf Ponza Lav Kırığı
  3. T-may Beyaz Dolomit Taşı 25 Kg 2-4 Cm Bahçe Süsü, Ve Akvaryum Dekorasyonu Için Dere Çakılı
  4. T-may Beyaz Dolomit Taşı 15 Kg 4-6 Cm Bahçe Süsü, Ve Akvaryum Dekorasyonu Için Dere Çakılı
  5. Asılabilir Balkon Ve Bahçe Süsü 956229b
Daha fazla göster
56 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: