150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Yatak Başlığı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yatak Odalarının Vazgeçilmezi: Çift Kişilik Yatak Başlığı

Yatak başlığı yatak odalarının önemli parçaları arasında bulunur. Çift kişilik yatak başlığı çeşitleri ile yatak odalarınızın duvarlarını koruma altına alabilir, daha rahat bir uyku deneyim elde edebilirsiniz. Hemen hemen bütün çift kişilik yataklara uyum sağlayacak şekilde özel olarak dizayn edilen çift kişilik yatak başlıkları, sahip olduğu boyut çeşitliliği sayesinde herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Ayrıca çift kişilik başlık çeşitleri farklı tasarımlara sahip olması sayesinde yaşam alanlarınızda istediğiniz dekorasyonu elde etmenizi kolaylaştırır. Hem klasik hem de modern yatak odalarına uyum sağlayabilecek biçimde tasarlanan ürünler, yaşam alanlarına farklı bir hava kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. 

Her ne kadar çift kişilik yatak başlığı kullanmak zorunda olmasanız da ürünler ekstra destek sağlaması, duvar hasarını önlemesi ve evlerinizin genel dekorasyonunu yükseltmesiyle yaşam alanlarınızın vazgeçilmez parçaları arasında yer almayı başarır. İşlevselliği dekoratif çizgilerle bir araya getirerek kullanıcılarının aynı anda birden fazla ihtiyacını karşılayan çift kişilik yatak başlığı çeşitleri, günlük hayata pratiklik kazandırır. Renk ya da ölçü gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan modeller arasından gereksinimlerinizi giderecek parçalara kısa sürede ulaşabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Uygun çift kişilik yatak başlığı fiyatları arasından bütçenizi zorlamadan yaşam alanlarınızı geliştirebilecek ürünlere anında sahip olabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Çift Kişilik Yatak Başlıkları

Çift kişilik başlık çeşitleri kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunmasıyla öne çıkar. Ürünlerin sunduğu avantajlar ve olumlu yönleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, yaşam alanlarınızı nasıl daha iyi bir hale getirebileceğiniz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Çift kişilik başlık çeşitleri ilk olarak ekstra baş ve sırt desteği sağlamasıyla öne çıkar. Yatağınızda uyumanın haricinde vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız ürünler sayesinde daha konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Yatakta kitap okuyor, sosyal medyada geziniyor ya da çeşitli farklı işlerle ilgileniyorsanız ürünler sayesinde yaşam alanlarınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz desteği ürünler sayesinde pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.

çift kişilik yatak başlığı modelleri

 • Çift kişilik yatak başlığı çeşitleri soğuk havalarda işlevsel hale gelir. Duvar ile sizin aranızda bir bariyer görevi gören çift kişilik yatak başlığı modelleri, soğuğu uzak tutabilir. İyi bir gece uykusu söz konusu olduğunda sıcaklık iyi bir rol oynar. Kış aylarında soğuğun size yansımasının önüne geçen çift kişilik yatak başlıkları, daha konforlu bir şekilde uyumanızı mümkün hale getirir. Bununla beraber yaz aylarında da duvardan sıcak hava girebilir. Evinizin duvarı çok iyi bir yalıtıma sahip değilse çift kişilik yatak başlığı kullanarak uyku sırasında ortamın sıcaklığını istediğiniz düzeyde tutabilirsiniz.
 • Çift kişilik yatak başlıkları, genel olarak başınız ile soğuk ya da sıcak duvar arasına bir yalıtım katmanı ekler. Bu nedenle uyku kalitenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Yüksek kaliteye sahip olan çift kişilik yatak başlıkları, yaşam alanlarınızın daha rahat ve davetkar hale gelmesine imkan tanır.
 • Ürünler sırtınız için destek sağlamasıyla da öne çıkar. Böylece yatakta televizyon izlemekten hoşlanıyorsanız ihtiyaç duyduğunuz desteği elde edebilirsiniz. Bununla beraber çift kişilik yatak başlığı çeşitleri yastığınızın sabit kalmasına yardımcı olur. Yastığınızın yataktan düşmesinin önüne geçerek daha rahat bir uyku deneyimi elde etmenize imkan tanır.
 • Çift kişilik yatak başlığı modelleri genellikle rahat bir şekilde temizlenebilecek biçimde üretilir. Ufak lekeleri kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz bir yapıya sahip olan modeller, yaşam alanlarınızın her zaman temiz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 • Çift kişilik yatak başlıkları, duvarın hasar görmesinin önüne geçmesiyle de fonksiyonellik sunar. Yatağınızın kenarları ya da köşeleri duvara sürterek sıvanın kalkmasına neden olabilir. Ayrıca yatak köşeleri duvarlarda delik ya da çatlaklar oluşmasına neden olabilir. Bununla beraber çift kişilik yatak başlığı çeşitleri duvar ile yatak arasında ek bir parça görevi gördüğü için duvarlarınızın daha sağlam kalmasına yardımcı olur.
 • İşlevselliğinin yanı sıra ürünler dekoratif olarak da yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırmanıza imkan tanır. Farklı renk, malzeme ve tasarım seçeneklerine sahip olan ürünler sayesinde yaşam alanlarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilir, hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Çift kişilik yatak başlıkları, yaşam alanlarınızın dekorunun merkezi bir parçası olabilir. Evlerinize ister modern ister klasik bir görünüm kazandırmak isteyin aklınızdaki tasarımı çift kişilik yatak başlığı çeşitleriyle daha rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilen ürünler arasından istediğiniz dokuyu elde edebileceğiniz modele pratik bir şekilde erişebilirsiniz.

Çift kişilik yatak başlığı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, hayalinizdeki tasarımı yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı çift kişilik başlık çeşitleri sayesinde ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Başlığı Çeşitleri

Çift kişilik başlık çeşitlerini incelediğinizde birçok farklı tasarım olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından yaşam alanlarınıza uyum sağlayacak parçalara pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Çift kişilik yatak başlığı modelleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde genel olarak üç farklı tipte model olduğunu görebilirsiniz. Duvara monte, ayaklı ve çerçeveye monte çift kişilik başlık çeşitleri arasından istediğiniz tasarımı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Duvara monte çift kişilik yatak başlığı modelleri, yaşam alanlarınızda büyük bir etki oluşturmanıza yardımcı olan ürünler arasında bulunur. Sade ve minimal bir tasarım sunması, ürünlerin öne çıkan avantajları arasında bulunur. Bununla beraber kurulumunun kolay olması sayesinde duvara monte ürünler herkes tarafından kullanılabilir. Odalarınızda daha fazla alan elde etmek istediğinizde ürünleri kolay bir şekilde yerinden çıkarabilir ve ihtiyacınız olan alanı elde edebilirsiniz. Kolay bir şekilde kurulabildiği gibi çıkarılabilen de çift kişilik yatak başlığı modelleri, yaşam alanlarının daha fonksiyonel bir şekilde değerlendirilmesine 
 • Duvara monte edilerek kullanılan çift kişilik yatak başlığı modeller, çok yönlü yapılarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Odalarınızın tarzına uyum sağlayacak şekilde özelleştirebileceğiniz ürünlerle hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Genellikle yüksekliği ayarlanabilecek şekilde dizayn edilen çift kişilik yatak başlıkları, istediğiniz noktaya monte edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Böylece odalarınızı istediğiniz gibi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca duvara monte modelleri yatağınızdan büyük tercih ederek farklı bir etki ortaya koyabilirsiniz.
 • Ayaklı modeller genellikle yere kadar uzanır. Böylece yatağınızla tamamen bütün bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bununla beraber yandan bakıldığında yataklarla bütünleşen çift kişilik yatak başlığı modeller, odalarında uyum elde etmek isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Çerçeveye monte çift kişilik yatak başlığı çeşitlerini incelediğinizde birçok farklı boyut seçeneği olduğunu görebilirsiniz. Bu ürünler arasından seçim yaparken yatağınızın boyutlarını iyi bir şekilde değerlendirmeniz önemlidir.

Farklı tasarımlara sahip olan çift kişilik yatak başlığı çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınıza hayalinizdeki görünümü kazandırabilirsiniz. Çift kişilik yatak başlığı fiyatları ve modellerini inceleyerek istediğiniz tasarıma kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çift Kişilik Yatak Başlıkları

Çift kişilik yatak başlığı modellerini incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen ürünler olduğunu görebilirsiniz. Her malzeme kendi içinde bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Çift kişilik başlık modelleri ve malzeme özellikleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, hangisinin sizin için daha uygun olduğuna kısa süre içinde karar verebilirsiniz.

çift kişilik yatak başlıkları

 • Çift kişilik başlık çeşitleri ahşap, metal, kumaş ya da suni deri gibi birçok farklı malzemeden üretilir. Her malzeme farklı bir işleve sahip olmasıyla kullanıcıların aradığını bulmasını kolaylaştırır. Bununla beraber farklı malzeme çeşitleri sayesinde odalarınızda istediğiniz görünümü daha rahat bir şekilde kazandırabilirsiniz.
 • Çift kişilik ahşap yatak başlığı modelleri hem klasik hem de modern evlerle eşsiz bir şekilde uyum sağlar. Yaşam alanlarına doğal bir görünüm kazandırmak isteyenler için iyi bir seçenek haline gelen ahşap, odalarında natürel dokular elde etmek isteyen kişilere hitap eder. Bununla beraber ilk bakıştan itibaren dikkatleri üzerinde toplayan görünümü ve ahşabın sağlam yapısıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sunar.
 • Suni deriden üretilen çift kişilik yatak başlığı çeşitleri yaşam alanlarına canlı bir görünüm kazandırmasıyla dikkat çeker. Çoğunlukla parlak bir görünüme sahip olan ürünler, odalarınıza ferah bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Suni deri sayesinde yumuşak bir yapıya sahip olan çift kişilik yatak başlıkları, konforlu olmasıyla da dikkat çeker. Bununla beraber odalarınıza çarpıcı detaylar eklemek istediğinizde suni deriden üretilen modellerden yardım alabilirsiniz.
 • Kumaş çift kişilik yatak başlığı çeşitleri sahip olduğu desen ve renk çeşitliliğiyle öne çıkar. Hemen hemen her yere uyum sağlayacak modellere sahip olan kumaş çift kişilik başlık çeşitleri, kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Dayanıklılığıyla da öne çıkan çift kişilik yatak başlığı modelleri, odalarınıza güzel detaylar katmak isteyen kişilere hitap eder. Bununla beraber suni deri ya da ahşapla kıyaslandığında temizlenmesi biraz daha zor olabilir.
 • Metal olan çift kişilik yatak başlığı çeşitleri yaşam alanlarına endüstriyel detaylar kazandırmak isteyen kişiler arasında oldukça popülerdir. Genellikle metal çerçevelerin orta kısmında suni deri ya da kumaş bir bölüm yer alır. Evlerine modern detaylar kazandırmak isteyen kişiler ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilir.

Çift kişilik başlık fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz görünümü sunan modele kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen ürünler arasından tarzınızı yansıtacak parçalara kolaylıkla erişebilir, hayalinizdeki görünümü evlerinize taşıyabilirsiniz. Hem dekoratif hem de işlevsel etkileriyle öne çıkan çift kişilik yatak başlıkları, evlerinizi istediğiniz gibi dekore etmenize yardımcı olur. Birçok farklı malzeme alternatifi arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, çift kişilik yatak başlığı çeşitleri aracılığıyla kişisel stilinizi dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.

Ölçülerine Göre Çift Kişilik Yatak Başlıkları

Çift kişilik yatak başlığı ölçüleri incelendiğinde birçok farklı alternatif olduğu görülebilir. Böylece yataklarınızın ölçülerine uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Çift kişilik başlı ölçüleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz atabilir, yataklarınızın ölçüsüne uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 • Ürünler derinlik, genişlik ve yükseklik bakımından birbirinden ayrılır. Böylece hem yataklarınızın hem de yaşam alanlarınızın ölçülerine uygun olanı zorlamadan bulabilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Ürünlerin genişliklerini incelediğinizde genellikle 140 cm, 150 cm, 160 cm ya da 180 cm gibi farklı boyutlarda ürünler olduğunu görebilirsiniz. Yatağınızın ölçülerini ve nasıl bir görünüm elde etmek istediğinizi belirledikten sonra seçenekler arasından pratik bir şekilde tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Derinlik de ürünleri birbirinden ayıran önemli özellikler arasında bulunur. 5 cm ya da 8 cm gibi farklı derinliklere sahip olan çift kişilik yatak başlıkları, odalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapmanıza olanak tanır. Odalarınızı çok fazla kapatmak istemiyorsanız daha küçük ebatlı olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Ürünlerin yükseklikleri de birbirinden farklıdır. Duvara monte olan modeller daha az yüksekliğe sahipken diğerleri daha yüksek bir ebata sahiptir. 38 cm ya da 100 cm gibi farklı yüksekliklere sahip olan modeller arasından aradığınız modele kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Çift kişilik başlık fiyatları ve ebatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından aradığınızı bulabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Renklerine Göre Çift Kişilik Yatak Başlığı Çeşitleri

Çift kişilik başlık çeşitlerini incelediğinizde birçok farklı renk alternatifi olduğunu görebilirsiniz. Böylece evlerinizin genel tasarımını göz önünde bulundurarak istediğiniz ürüne kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Genel olarak ürünlerin renkleri şu şekildedir:

 • Çift kişilik yatak başlığı çeşitlerini incelediğinizde beyaz ve krem ağırlıklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Beyaz, yaşam alanlarına ferahlık kazandırmasıyla öne çıkar. Bununla beraber krem, zarif dokusuyla istenilen görünümün elde edilmesini kolaylaştırır.
 • Mor, genellikle yaşam alanlarında çarpıcı renkler kullanmayı tercih edenlere hitap eder. Yaşam alanlarınıza farklı renkler kazandırmak istiyorsanız mor gibi canlı renkler arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü evlerinize taşıyabilirsiniz.
 • Sütlü kahve gibi ara tonlar da birçok kişi tarafından tercih edilir. Sütlü kahve, çoğu renkle uyum yakalayabilmesiyle geniş bir kitleye hitap eder.
 • Kahverengi tonları da evlerde sıklıkla kullanılan renkler arasında bulunur. Kahverengi, yaşam alanlarının daha natürel bir doku kazanmasına yardımcı olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.
 • Seçenekleri incelediğinizde farklı renklerin bir arada kullanıldığı modeller olduğunu görebilirsiniz. Siyah ya da krem gibi renklerin birlikte kullanıldığı modeller, evlerinize farklı bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur.

Odanızda bulunan mobilyaların genel renklerini göz önünde bulundurarak seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan ürünler sayesinde aklınızdaki tasarımı kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Başlığı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik yatak başlığı seçimi yapmadan önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, sizin için uygun modele pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

çift kişilik yatak başlığı fiyatları

 • Çift kişilik yatak başlığı seçimi yapmadan önce odanızın boyutlarını iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. Uzunluk, genişlik ve derinlik gibi farklı özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından yaşam alanınıza uygun olanı bulabilir, hayalinizdeki görünümü yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.
 • Duvara monte çift kişilik başlık çeşitleri arasından seçim yapmayı düşünüyorsanız yatağınızın boyutundan büyük modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yatağınızdan geniş olan başlıklarla farklı bir görünüm elde edebilir, hayalinizdeki görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz.
 • İstediğiniz ölçüye karar verdikten sonra satın alacağınız ürünün malzemesini belirlemeniz gerekir. Suni deri, ahşap ya da kumaş gibi farklı malzemelerden üretilen modeller arasından yaşam alanlarınıza uygun olanı bulabilir, istediğiniz dokuyu yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz. Suni deri daha parlak bir görünüm sunarken ahşap yaşam alanlarının natürel bir dokuya kavuşmasına yardımcı olur. Kumaş çift kişilik yatak başlığı çeşitleri renk ve desen çeşitliliği sayesinde aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır. Metal ise yaşam alanlarınızın daha endüstriyel bir şekilde tasarlamak istediğinizde tercih edebileceğiniz malzemeler arasında bulunur.
 • Malzemeyi tercih ettikten sonra hangi rengin yaşam alanlarınızla daha iyi bir şekilde uyum yakalayacağına karar vermeniz gerekir. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan ürünler arasından aradığınızı bulabilir, istediğiniz detayları yaşam alanlarınıza katabilirsiniz. Koyu ya da açık tonlar arasından istediğiniz tasarımı zorlanmadan bulabilirsiniz.

Koçtaş’ın avantajlar dolu dünyasındaki çift kişilik başlık fiyatları arasından bütçenize uygun olanı bulabilir, evlerinizi istediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Malzeme, renk, tasarım ve boyut gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından yaşam alanlarınıza hitap edeni kolaylıkla bulabilir, istediğiniz detayları elde edebilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Başlığı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik yatak başlığı nedir?

Ürünler genel olarak yataklarınız ile duvarınız arasında bir bariyer oluşturmanıza yardımcı olur. Böylece daha konforlu bir uyku deneyimi elde etmenizi mümkün hale getirir.

Çift kişilik yatak başlığı çeşitleri nelerdir?

Ürünleri incelediğinizde duvara monte edilerek ya da yatakların etrafında çerçeve olarak kullanılan birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber ahşap, metal, kumaş ya da suni deri gibi farklı seçeneklere sahip olan çift kişilik yatak başlıkları, herkesin aradığı tasarımı kolaylıkla bulmasını sağlar.

Çift kişilik yatak başlığı ölçüleri nelerdir?

Her yere uyum sağlayacak biçimde çeşitlendirilen ürünler arasından sizin için uygun ölçüyü kolaylıkla bulabilirsiniz. 140 cm, 150 cm, 160 cm ya da 180 cm gibi farklı genişliklere sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilirsiniz.

Çift kişilik başlık alırken nelere dikkat edilmeli?

Ürün seçiminde bulunmadan önce yaşam alanlarınızın gereksinimlerini dikkate almanız ve ona uygun ölçüler arasından tercihte bulunmanız gerekir. Ardından renk, malzeme ya da tasarım detayları arasından kişisel zevklerinizi yansıtan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çift kişilik yatak başlığı fiyatları ne kadar?

Ürünlerin fiyatını malzeme, marka ya da ölçü gibi çeşitli kriterler belirler. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından bütçenize uygun olanı bulabilir, bütçenizi zorlamadan istediğiniz detayları yaşam alanlarınıza kazandırabilirsiniz.

En Çok Satan Çift Kişilik Yatak Başlığı Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Yatak Başlığı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Kamelya Kumaş Baza Başlığı Gri 150x100 Cm
 2. Kamelya Kumaş Baza Başlığı Krem 160x100 Cm
 3. Vassi Başlık Bej 160x200
 4. Safir Başlık 160 Lık Bej
 5. Safir Başlık 90 Lık Bej
Daha fazla göster
44 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: