750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Basküller

Basküller

Basküller, insanların kilosunu öğrenmek için kullandığı aletlere verilen isimdir. Baskül özellikle diyet veya spor yapanlar için vazgeçilmez aletlerdendir. Baskül, satış ve benzeri ticari işlemler için kullanılacak kadar hassas olmamakla birlikte yeterli tartma kapasitesine sahiptir. Küçük ev aletleri arasında gelen basküller tartı ismi ile de bilinirler.

Baskül Modelleriyle Kilo Kontrolü Yapmak Çok Kolay! 

Baskül çeşitleri çalışma türlerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Teknolojik olarak gelişmiş olan modeller elektronik baskül adıyla satışa sunuluyor. Dijital modeller ağırlığı ekran üzerinde gösterme özelliğine sahiptir. Dijital baskül modellerinde ağırlık tartma özelliğinin yanı sıra pek çok farklı özellikler bulunur. Boy, cinsiyet ve yaş gibi özelliklerin baskülün elektronik sistemine girilmesi ile vücut kilo endeksi ve benzeri bilgilere ulaşılabilir. Hafıza özelliği ile de son tartılma işlemlerini hafızasında tutarak daha sonradan gösterebilir. Zayıflamak isteyenler için bu özellik büyük kolaylık sunar. Basküller, elektronik tartı modellerinin yanında mekanik seçeneklere de sahiptir. Mekanik sistemler, ağırlığın yazacağı bir ekrana sahip olmazlar, kilo bilginiz üzerinde rakamlar bulunan bir ibreyle gösterilir. Basküller tasarım özelliklerine göre de farklılıklar gösterir. Cam baskül modelleri şık görünümleriyle beğeni toplayan modellerdendir. Bu modellerin bazılarının üzerinde hoş desenler mevcuttur. Cam modelleri kullanırken çizilme ya da kırılmaya karşı dikkatli olunması gerekir. Baskül fiyatları, özelliklerine ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Koçtaş’ta farklı özelliklerde dijital ya da mekanik baskül çeşitlerini bulabilirsiniz.

Baskül Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dijital tartı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu sahip olduğu taşıma kapasitesidir. Elektronik ya da dijital tartıların üzerine konular ağırlıklara dayanma güçleri bu açıdan önem taşır. Taşıma kapasitesinin üzerinde ağırlık tartılması tartıya zarar verir. Mekanik basküller için ise gösterge kısmında bulunan ağırlık kadar tartım işlemi yapılabilir. Tartı fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterir. Yağ ölçme, endeks gösterme ve hafıza özelliği bulunan modeller diğerlerine göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Seçim yapılırken bu konuya dikkat edilmesi doğru tercih yapılmasını sağlar. 
Dijital ya da mekanik baskül seçeneklerini Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri ile her zevke hitap eden basküller arasından seçiminizi şimdi tek tıkla alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster