150 TL Üzeri Kargo Bedava

Basküller

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Basküller ile Kilo Kontrolünüzü Ölçün

Baskül genel anlamıyla kilo ölçümü yapmaya yarayan yardımcı cihazlardandır. Ürünler kendi içinde hassas, dijital, akıllı ve elektronik tartı gibi çeşitli kategorilere ayrılır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan modeller sayesinde herkes aradığını kolaylıkla bulabilir. Baskül tartı kilo ölçümü dışında vücut kitle indeksi, yağ ölçme ve hafıza özelliği gibi ek özellikleri ile dikkat çeker. Yağ ölçen baskül fiyatları cihaz özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fiyatlar marka, model ve ek özelliklerden etkilenir. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkes, bütçesine hitap edeni kolaylıkla bulabilir.

Baskül genellikle her evde bulunan ve evde yaşayan kişiler tarafından kilo ölçümü ile farklı vücut analizlerinin yapılabildiği yardımcı bir alettir. Gelişen teknolojiye bağlı olarak basküller yalnızca ağırlık ölçümü yapan cihazlar olmaktan çıkmıştır. Tercihe bağlı olarak farklı özelliklere sahip pek çok cihaz modeli mevcuttur. Yeni nesil dijital tartılar vücutla ilgili pek çok noktada bilgi almayı kolaylaştırır. Üretim malzemesine bağlı olarak da çeşitli modeller karşımıza çıkar. Cam yüzeyli tartı modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Cam baskül çeşitleri hem estetik anlamda hem de aktif kullanım anlamında avantajlar sunar. Bununla birlikte dekoratif özelliği ile ön plana çıkan bambu dış yüzeyi bulunan modeller de mevcuttur. Hafif yapılı modeller saklanma ve taşıma anlamında kolaylık sağlar. Özellikle diyet dönemlerinde düzenli kilo ölçümü yapılması gerektiğinden hafif yapılı bir model her yere taşınabilir ve kolaylıkla kullanılabilir olacaktır.

Sağlıklı bir yaşam için kilo kontrolü oldukça önemlidir. Özellikle kilo ve boy oranı anlamına gelen vücut kitle endeksi sağlıklı olma durumunu gösteren ölçütlerden bir tanesidir. Kas yapma, kilo alma veya verme gibi süreçlerde olan herkes tartılardan yararlanır. Bu cihazlar çalışma prensipleri ile sundukları çeşitli fonksiyonlar sayesinde pek çok seçeneğe sahiptir. Geçmişten günümüze kadar kullanılan mekanik modeller pratik ve basit yapılı cihazlardır. Mekanik baskül modelleri ibreli ölçümleri ile bazı zamanlarda sonuç üzerinde oynama oluşturabilir. Bu modellerden sonra ilk kez yalnızca kilo ölçümü yapan dijital modeller çıkmıştır. Daha sonra ise kilo kontrolünden daha nitelikli fonksiyonlara sahip kilo kaydı, kitle endeksi gibi özellikler sahip cihaz modelleri üretilmiştir. Farklı özellikleri ile birbirinden ayrılan modeller dayanıklı materyalleri ile yüksek ağırlık ölçümleri yapabilir.

Düzenli olarak kilo ölçümü yapmak kişilerin istedikleri ideal kiloya ulaşmalarına yardımcı olabilir. Vücut ağırlığı haftalık, günlük hatta gün içerisinde dahi değişebilen bir ölçüdür. Egzersiz, yiyecek ve içecek tüketimi ile bağırsak hareketlerinden etkilenir. Düzenli aralıklarla bu değişimleri takip etmek önemlidir. Bebeklerin gelişim ve büyüme evrelerini takip etmek adına bebek baskülleri mevcuttur. Vücut ağırlığını takip etmek kişileri kilo vermeye ya da kilo almaya teşvik edebilir. Daha çok banyo ve mutfaklarda kullanılan baskül çeşitleri ile çeşitli hedeflere ulaşılabilir.

Analog Basküller

Basküller genel olarak analog ve dijital olmak üzere ikiye ayrılır. Analog modeller üzerlerindeki ağırlık ölçüsünü sıkışarak kadranında gösteren iç yay sistemi çalışma prensibi ile çalışır. Analog modeller en düşük fiyatlara satılan ürünler arasında yer alır. Bu modellerde pile ihtiyaç yoktur ve ölçüm sonucu kişilerin kadran üzerinden okuması ile sonuca ulaşılır. Analog modellerin kullanıma hazır olabilmesi için kalibre yapılması gerekir. Kalibrenin yapılabilmesi için tartıdaki ibre sıfır değerini gösterene kadar kadran altındaki tekerleğin çevrilmesi gerekir. Bu modeller dijital modeller gibi pil gerektirmez ve arıza oluşturacak elektrik aksama sahip değildir.

Analog modellerin boyutları diğer modellere kıyasla daha büyüktür. Bundan dolayı büyük, geniş alanlara sahip kişiler için daha uygun olacaktır. Mekanik olarak da adlandırılan analog basküller kompakt bir yapıya sahiptir ve kolaylıkla temizlenebilir. Mekanik modeller basit çalışma prensipleri ile kullanıcılar tarafından kolaylıkla tamir edilebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Büyük kadranlı analog modeller ölçü sonucunu okumayı kolaylaştırır.

Analog modeller yalnızca kilogram cinsinden ölçüm yapabilir. Gram cinsinden ölçüm yapamadığı için bu özelliğe sahip bir cihaz isteyen kişiler için uygun olmayacaktır. Yalnızca vücut ağırlığı ölçüsünü öğrenmek isteyen kişiler için analog modeller oldukça idealdir. Tartı modellerinin doğru sonuçlar vermesi önemlidir. Dijital modeller analog modellere kıyasla daha doğru ölçüm yapabilir. Analog modellerin doğru sonuçlar için düz bir zeminde kullanılması önemlidir.

Akıllı Baskül Özellikleri

Akıllı tartı çeşitleri, kişilerin vücut analizleri ve kilo ölçümleri ile ilgili bilgileri telefon, tablet gibi cihazlarda yer alan spor uygulamaları gibi uygulamalar ile senkronize edebilmek için Wifi ya da bluetooth bağlantısı kullanan ölçüm aracı modellerindendir. Akıllı modellerin çoğunda kilo ölçümünün yanında vücut yağ yüzdesini, kemik ve kas kütlesini, kalp atış hızını ve farklı kondisyon ölçümlerini yapmayı sağlayan sensörler bulunur. Vücut analizini sağlayan akıllı modeller kilo kontrol sürecini etkili ve güvenli bir şekilde takip etmeye yardımcı olur.

Geleneksel tartı modellerinin görünümünü beğenen ancak dijital modellerin doğru ölçüm sonuçlarına ulaşmak isteyen kişiler için üretilen analog görünümlü akıllı modeller mevcuttur. Bu modeller mekanik görünüme sahip olmakla aynı zamanda dijital bir ekrana sahiptir. Analog görünümlü dijital modeller yalnızca vücut ağırlığını ölçer.

Akıllı modeller klasik modellerin sunduğu avantajların çok daha ötesine geçebilir. Akıllı modeller akıllı telefonlarla eşleşerek kilo hareketliliğini gözlemlemek için oldukça pratik bir yol sunar. Bu modeller boy ve kilo ile birlikte vücut kitle endeksini ölçer. Akıllı cihazlar fiyat performans açısından sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Farklı modeller farklı yağ analizleri yapsa da bu fark çok küçük ölçüde değişiklik gösterir. Manganez çelik sensörlere sahip yağ ölçebilen akıllı tartılar 50 kilograma kadar ağırlık değişikliklerini algılayabilme özelliğine sahiptir. İnce ve küçük boyutlu modeller her yere kolaylıklar uyum sağlar.

Vücut Analizi Yapabilen Baskül Modelleri

Akıllı baskül modellerinden satın alırken dikkat edilmesi gereken bir dizi nokta bulunur. Bu noktalardan ilki ürün kullanım amacıdır. Yalnızca kilo ölçümü için bir cihaz aranıyorsa klasik modeller uygun olacaktır. Bu kapsamda 160 kilogramlara kadar ölçüm yapabilen cam banyo tartısı olarak bilinen modeller beklentileri karşılar. Farklı renklerde ve desenlerde tasarlanan ürünler yaşam alanlarının dekorasyonunu güçlendirir.

Akıllı modeller üzerine çıkılması ile çalışmaya başlar ve kullanım sonrası otomatik olarak kapanabilir. Bu özellik tasarruf etmeye yardımcı olur. Darbelere karşı dayanıklı temperli cam yüzeye sahip modeller uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.

Özellikle vücut geliştirme, kas geliştirme, spor dallarıyla ilgilenme gibi faaliyetlerle uğraşan kişiler için vücut analizi yapan modelleri oldukça idealdir. Vücuttaki yağ, kas, kemik, sıvı seviyesi ile ilgili ölçümleri yapabilen bu cihaz modelleri ile yağ- kas dengesi kontrol altında tutulabilir. Hafıza özellikleri sayesinde bu kontrol işlemi oldukça kolaylaşır. Bu ürünler sayesinde toplam kilonun ne kadarının ne kadarının kas kütlesi olduğu anlaşılabilir. Bununla birlikte yağ ve kas kütle oranlarının kişilerin fiziksel karşılaştırılmalarının yapılması da bu ürünler ile mümkündür. Ölçüm sonucundaki analiz genel referanslar ışığında değerlendirilerek yapılır. Verimli bir spor egzersiz ve diyet düzeni için bu cihazlardan yararlanılabilir.

Elektronik Basküller ve Gelişmiş Özellikleri

Elektronik, dijital basküller analog modelin çok ötesine geçen özelliklere sahiptir. Bu modeller kas ve kemik kütlesi, yağ, kilo, kalp atış hızı ve vücut sıvıları gibi ayrıntılı vücut analizi verileri sunar. Hafıza özelliği ile ölçümlenen sonuçlar uzun süreler kayıtlı tutularak değişimler rahatlıkla gözlemlenebilir.

Değiştirilebilen özelliklere sahip elektronik baskül modelleri sahip oldukları modlar sayesinde vücut geliştiriciler, profesyonel sporcular gibi kişiler tarafından tercih edilir. Pille çalışan bu elektronik cihazların pil ömrü yaklaşık 18 ay kadardır. Farklı kullanıcıların vücut analizlerini model özelliklerine farklı sayılarda kişi için kaydedebilen modeller aile içerisindeki herkesin bireysel olarak verilerini saklamasını ve takip edebilmesini sağlar.

Kilo almak ya da vermeye çalışırken düzenli olarak kullanılan bu cihazlar verileri arşivleme özellikleri ile öne çıkar. Klasik cam yüzeyli modeller geniş bir cam platform yüzeye ve kolay okunabilen dijital LCD ekrana sahiptir. Yaklaşık 150 kilograma kadar ölçüm yapabilen elektronik baskül çeşitlerinin fiyatları özelliklerine ve marka bilinirliğine göre değişebilir. Kullanımı rahat cam modeller üzerine çıkıldığı an açılarak ölçüm yapar. Kullanım sonrası otomatik kapanma özelliğine sahip olmaları pillerin ömrünü korur. Yemek hazırlarken kesin ölçülerle çalışmaya izin verene hassas mutfak terazileri mevcuttur. Bu modeller gram cinsinden ölçümler yapabilir. Dijital hassas modeller 1 gram ile 10 kilogram arasında ölçüm yapabilmekle birlikte LED ekranları sayesinde kolay okunabilirlik sağlar.

Şıklığıyla Ön Plana Çıkan Yuvarlak Tasarımlı Tartı Modelleri

Şık ve estetik tasarımlara sahip ürünler yalnızca banyolarda değil evlerin her köşesinde uyumlu olarak kullanılabilir. Temperli cam yüzeye ve büyük bir LCD ekrana sahip kompakt yapıda yuvarlak tartılar da mevcuttur. Bluetooth ve Wifi özellikleri ile bağlanma imkânı sunan modeller verileri doğrudan telefon, tablet gibi cihazlara aktararak sağlık ve fitness uygulamaları ile senkronize edilebilir. Bu özellikleri sayesinde kilo durumu izlenerek kontrol altında tutulabilir. Hassas tartı arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir.

Genellikle 8 kullanıcıya kadar kişilerin verilerini depolayabilen bununla birlikte özel hamilelik moduna sahip modeller USB şarj kablosu ile güçlendirilen dahili bir bataryaya sahiptir. İlk kullanım şarjı ortalama 12 ay kadar dayanan elektronik modeller herhangi bir yüzey üzerinde halı da dahil ölçüm yapabilir. Ölçüm aralığı hata payı bulundurmayan yüksek hassasiyetli sensör sistemi bulunan yuvarlak tasarımlı modeller şeffaf, cam ya da bambu materyal alternatifi sunar. Düşük pil kullanımına ve geniş LCD ekrana sahiptir. Otomatik kapanma özelliğine sahip olan ve aşırı yük durumlarında uyarı veren estetik görünümlü yuvarlak modeller 180 kilograma kadar ölçüm yapabilme yeteneğine sahiptir.

Yuvarlak tasarımlı elektronik cihaz modelleri arasında bulunan darbelere ve düşmelere karşı dirençli sertleştirilmiş temperli cam malzemeden üretilir. Hatasız ölçüm yapabilmek adına yüksek sensör hassasiyetine sahip modeller ayak dokunuşu ile otomatik olarak çalışmaya başlar ve kullanım sonrası kendiliğinden kapanır.

Baskül Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Baskül alırken öncelikle üründen beklenen fonksiyonlar belirlenmelidir. Basküllerin günümüzde yalnızca kilo ölçümü yapan cihaz olmaktan çıkmaları bu duruma sebep gösterilebilir. Bu ürünler ile kilo dışında pek çok veriye ulaşmak mümkün olmuştur. Vücut kitle indeksi, yağ, kas, kemik, vücut sıvısı gibi değerler vücut analizi yapan basküller tarafından tespit edilebilir. Bu ölçümler yapabilmesi ile birlikte hafızasına kaydetmesi baskülleri daha da kullanışlı hale getirir. Bu gibi özelliklerde üretilen modeller arasından isteklerinize uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Baskül modelleri artık yalnızca işlevlerine göre değil farklı kriterlere göre de birbirinden ayrılır. Yalnızca kilo ölçümü gerçekleştiren klasik baskül modelleri mevcuttur. Ancak bu modeller farklı renk, form, desen gibi tasarımlarda üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Bütün aile bireyleri için kullanılacak bir ürün modeli tercih edilecekse küçük yaştaki aile fertleri de göz önünde bulundurularak kaymaz yüzeye sahip bir baskül modeli tercih edilebilir. Böylelikle doğru tartım sonuçlarına ulaşılabilir.

Pille çalışan modelleri olduğu gibi pilsiz çalışan modeller de mevcuttur. Pilsiz çalışan basküller çevre dostu olarak kabul edilir. Hafif yapılı bir model her zaman için daha kullanışlı olacaktır. Üretildiği malzemeye göre farklı tasarımlara sahip basküllerin cam yüzeye sahip modelleri genellikler en çok tercih edilen baskül modelleri arasındadır. Bu seçim yapılırken kişisel zevkler göz önünde bulundurulabilir.

Basküller ile Doğru Tartım İşlemi

Basküller ile yapılan doğru tartım işlemi sayesinde kilo kontrolünün ele alınmak istendiği durumlar rahatlıkla yönetilebilir. Doğru ölçüm yaptığından emin olunan cihaz modelleri tercih edilmelidir. Baskül almadan önce araştırma yapılırken cihaz modelinin yüksek ölçüdeki ağırlıkları ölçebilir olup olmaması değerlendirilmelidir. Doğru tercihin ardından cihazın doğru konumlandırılması gerekir. Cihaz modeli kadar cihazın koyulduğu zemin de ölçülen verinin doğruluğu adına büyük bir paya sahiptir.

İlk olarak kullanılacak zeminin halı veya başka bir yükselti kumaş gibi bir parçayla kaplı olmaması gerekir. Düz bir fayans, parke, laminant gibi bir yüzey alanı baskülü koymak için ideal olacaktır. Baskül yalnızca zemin üzerine konulup ölçüm gerçekleştiriliyor ve daha sonra dolap gibi herhangi bir yere kaldırılıyorsa kullanım için aynı zemin üzerini seçerek ölçüm yapmaya dikkat edilmelidir. Zeminin yanıltma payını ortadan kaldırmak için aynı zemini kullanmak önemlidir. Hatta mümkünse baskülün banyo, mutfak gibi evin herhangi bir köşesinde kendine ait bir yeri olmalıdır. Bu adımlar doğru tartım yapabilmek, baskülün doğru sonuçlar verebilmesi için izlenmesi gereken adımlardır.

Doğru bir ölçüm için kişinin tartılma zamanının da doğru olması gerekir. Doğru ölçüm sonuçları için uygun zaman diliminin sabahları aç karnına olduğu çoğu kişi tarafından bilinir. Öğlen ya da akşam vakitlerinde yeni yemek yenilmesi ölçüm sonuçlarının hatalı çıkmasına sebep olur.

Tüm Ailenin Kullanımına Uygun Baskül Modelleri

Aile içerisinde baskül yalnızca bazı kişiler tarafından değil herkes tarafından kullanılır. Bundan dolayı tercih edilecek modelin herkesin ölçüm sonuçlarını kaydedebilen bir cihaz modeli olmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede kişiler bireysel olarak ölçüm sonuçlarını karşılaştırabilme imkanını yakalar. Özellikle kilosuna dikkat eden veya diyete başlayan kişiler için tartılar vazgeçilmez yardımcı cihazlardandır. Yalnızca yetişkinler için değil çocuklar ve ergenler için kilo kontrolünün yapılması gelişimleri açısından önemlidir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda tercih edilecek modelin kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermesi beklenir.

Kişiler ergenlik dönemlerinde hızlı bir gelişim çağı olduğu için kilo problemleri ile karşılaşabilir. Bu durumun psikolojik sonuçları da vardır. Bu süreçte anne ve babalar kilo problemi yaşayan ya da kilo problemi yaşamasını istemedikleri çocukları için doğru ölçüm sonuçlarına ulaşabilecekleri tartı modelini tercih etmelidir. Ergenlik döneminde sağlıksız bir şekilde alınan kiloların önüne geçilmez ise ileride farklı sağlık problemlerine yol açabileceği unutulmamalıdır. Bu kapsamda yalnızca kilo ölçümü değil boy ve kilo oranına göre hangi kiloda olunması gerektiğini yani vücut kitle endeksi ölçümünü yapabilen cihaz modellerine ihtiyaç vardır. Bu sebeple dijital baskül modelleri sürecin ilerletilmesi adına faydalıdır. Bütün aile bireylerinin düzenli aralıklarla tartılması sağlık açısından değerlidir. İç organların yağlanma seviyesini dahi gösterebilen vücut analizli modeller ile olası sağlık problemlerinin önüne geçilebilir.

Kullanıcı Yorumları ile Baskül Modelleri

Basküller çok çeşitli olmaları sebebiyle pek çok kullanıcı yorumuna sahiptir. Vücut analizi yapan modeller yalnızca ağırlık ölçümü yapmadığı çeşitli verileri kişilere sağladığı için olumlu dönüşler sağlar. Vücutta bulunan kas, yağ, sıvı ve kemik oranlarının ölçülebilmesi sayesinde kullanan kişilere ne kadar kilo almaları veya vermeleri ile ilgili fikir veren bu cihazlar son zamanlarda pek çok kişinin evine girmiştir.

Vücut analizi yapan modeller doğru düz bir zemin üzerinde doğru sonuçlar verir. Aralıklarla yapılan ölçüm sonuçlarına göre hareket eden kullanıcılar bu cihazlardan oldukça memnundur. Vücut analizi gibi farklı ölçümler vermeyen yalnızca ağırlık ölçümü yapan klasik mekanik cihaz modelleri mevcuttur. Bu modellerde dijital LCD ekran bulunmadığı ve ibrenin hareketiyle sonucun gösterge ekranında sayılar üzerinde belirdiği için doğru sonucun okunması kimi durumlarda zor olabilir. İbrenin hangi sayılar aralığında durduğunu görmeye çalışmak yerine dijital ekran üzerinde kilonun direkt yazması kullanıcılar için daha kullanışlıdır.

Dijital basküllerde cihazı kullanmak için eğilip açıp kapamaya ihtiyaç yoktur. Cihaz üzerine çıkıldığında kendiliğinden açılarak kilo ölçümü yapar. Bu da kullanıcılara büyük kolaylık sunar. Tüm baskül çeşitlerinin doğru ölçümler yapabilmesi için düz bir zemin üzerinde kullanılması şarttır. Düz bir zemin üzerinde kullanılmayan cihazlar yanlış sonuçlar vererek kullanıcıları yanıltabilir. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Kullanıcı yorumları cihaz modeli seçiminde oldukça etkilidir.

Baskül Fiyatları

Baskül fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Tartı fiyatları genel olarak marka ve modeline göre farklı fiyat aralıklarındadır. Aynı ya da yakın seviyedeki ürün modelleri arasında da fiyat farklılıkları görülebilir. Bunun sebebi birtakım ek özellikler olabilir. Bununla birlikte birebir aynı özelliklere sahip ürün çeşitlerinin farklı fiyatlara sahip olması marka değeri ile açıklanabilir.

Tartılar sağlı yaşamın kontrol edilmesinde yardımcı cihazlardandır. Özellikle beslenmesine dikkat edenler ile sporcu kişiler bu cihazları düzenli olarak kullanır. Yalnızca kilo ölçümü yapan cihaz modelleri bulunduğu gibi farklı vücut analizleri yapan modeller de mevcuttur. Yağ, kas, sıvı, vücut kitle endeksi gibi analizler yapabilen cihaz modelleri klasik modellere kıyasla daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Dijital banyo baskülleri, hassas teraziler, kantarlar gibi kullanım amaçlarına göre farklılaşan cihaz modellerine her bütçeye uygun olarak ulaşmak mümkündür.

Koçtaş, ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz, teknolojik özellikleri ile pratik kullanım imkânı sağlayan modelleri satışa sunar. Cihazlarda bulunan ek özelliklere dikkat ederek bu modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Sağlıklı yaşama adım atmak ve pratik bir şekilde kilo veya vücut analizi ölçümü yapabilmek için Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde avantajlı fiyatlarla sunulan baskül modellerini hemen inceleyebilirsiniz.

Baskül Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Baskül Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dijital basküllerin üzerlerine konulan ağırlıkları taşıyıp ölçebilmeleri önem taşır. Mekanik baskül çeşitlerinde gösterge kısmında bulunan ağırlık ölçüm yapabilme kapasitesini gösterir. Tartı fiyatlar sahip oldukları hafıza özelliği, yağ ölçme ve vücut kitle endeksi gösterme gibi özelliklere göre değişebilir. Sonucu okuması kolay olan, üzerinde rahat durulabilen, neme, rutubete karşı dayanıklı ve kullanıcıların takip etmek istedikleri verileri ölçebilen özellikleri olanlar sıklıkla tercih edilir.

Dijital Tartı Ekranındaki “Lo” Yazısı Ne Anlama Gelir?

Dijital tartılar pille çalışan, kilo verisini üzerinde bulunan ekran aracılığıyla gösteren elektronik cihazdır. Piller düşük güce sahip olduklarında pilin yakın zamanda biteceği uyarısı olan “Lo” yazısı cihazın ekranında belirir. Böyle bir durumda cihaz pillerinin değiştirilmesi gerekir. Cihazın arka kısmında bulunan pil yuvası kapağı çıkarılmalı ilk önce bitmiş piller çıkarılmalıdır. Ardından cihazın ihtiyaç duyduğu sayı ve incelikte olan piller yerine yerleştirilmelidir.

Akıllı Basküllerin Özellikleri Nelerdir?

Baskül modelleri içerisinde bulunan akıllı modeller ile vücut değerleri ile ilgili birçok verinin takibi kolaylıkla yapılabilir. Bu ürünlerin içerisinde bulunan sporcu, hamile, bebek gibi kişisel ihtiyaçlara bağlı olarak tasarlanan modlar kullanıcıların kilo grafiğini çizer bunun yanında kas, yağ, sıvı dengesinin korunması adına birtakım veriler elde edilmesini sağlar. Wifi ve bluetooth bağlantısı ile veriler telefon aracılığıyla takip edilebilir.

En Çok Satan Basküller Hangileri?

Koçtaş Basküller kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Goldmaster Masterfit Geniş Ekranlı Yağ Ölçer Fonksiyonlu Vücut Analizli Tartı Baskül Gm8153
  2. Arzum Ar5034 Colorfit Çevre Dostu Cam Banyo Baskülü - Beyaz
  3. Goldmaster Motive In-6123 Dijital Banyo Baskülü
  4. Yağ Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Baskül
Daha fazla göster
24 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: