200 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Gardıropları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Bebek Gardıropları

Bebeklerin eşyalarını depolamak amacıyla tercih edilen bebek gardıropları farklı markalar tarafından üretilir. Birbirinden farklı özel tasarım seçenekleriyle yer alan bebek gardıropları farklı materyal yapısından elde edilir. Bebek gardıropların içine bebeklere ait kıyafet ve diğer araç gereçlerinin tümünü koyabilirsiniz. Geniş çeşitlilikte satışa sunulan ürün modelleri bebek odalarının düzenli ve tertipli olmasına destek olur. Bebeklere ait elbiseyi yerleştirebileceğiniz bebek gardıropları zengin ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulur. Bebeğiniz seçim yaparken odanın genel özellikleri ve ölçüsüne bağlı olarak tercihte bulunabilirsiniz. Bebeklerin eşyalarının konulması için tasarlanan ürün modelleri hem kız hem erkek çocuklar için farklı seçenekler de satışa sunulur. Cinsiyet fark etmeksizin bebek gardıroplarından yararlanabilir, birbirinden farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle ebeveynlerin beğenisine sunulan ürün modelleri farklı kapak sayılarından elde edilir. 2, 3, 4 kapak seçenekleriyle satışa sunulan bebek gardıropları isteğe bağlı olarak daha geniş yapıda da tercih edilebilir. Genel olarak kullananlar tarafından 3 kapaklı modeller sıkça tercih edilir. Bebek gardrop modelleri tek şekilde de satın alınabilir veya bu ürünü takım şeklinde de tercih edebilirsiniz. Geniş renk ve desen seçeneğine sahip olan ürün modelleri farklı tasarım özellikleriyle göz doldurur. Odada yer alan diğer dekorasyon ürünleriyle uyumu yakalayan ürün modelleri işlevsel özellik sergilemesi ile kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. Beyaz, gri, ekru, pembe, mavi gibi geniş renk seçeneklerinden yararlanabilir, yatak ve diğer ürünlerle kombinleyebilirsiniz. Set şeklinde de satışa sunulan bebek gardrobu modelleri çalışma masası, kitaplık gibi farklı parçalar ile birlikte de satın alınabilir.

Bebek Gardrop Modelleri

Bebek gardıropları farklı malzeme yapısından elde edilir. Geniş ürün çeşitliliğinde sunulan ürün modelleri kullananlara sayısız avantaj sağlar. Sadece ahşap malzemeden değil cam, metal, ayna gibi farklı materyal çeşitlerinden üretilen çekmeceli bebek dolapları modellerini de inceleyebilirsiniz. Odanın tasarımı, özellikleri, boyut ve kişisel zevkinize uygun olarak materyal tercihinde bulunabilir, geniş renk yelpazesinden yararlanabilirsiniz. Bebek gardıropların açılma kısmında kapı kulpları bulunur. Kapı kulplarını farklı renk ve tasarım özelliklerinde tercih ederek odanın genel havasını değiştirebilirsiniz. Cam detaylar kullanarak oluşturulan ürün modelleri alana şık ve modern görünüm kazandırır.

Ahşap sahip bebek giysi dolapları modelini tercih ettiyseniz cam detaylarla birlikte bu modeli zenginleştirilebilir, bu şekilde tasarlanan bebek elbise dolabı modellerine değerlendirebilirsiniz. Cam detay odaya derinlik kazandırır. Arkası şeffaf şekilde kullanım alanı sergileyen cam detay alana farklı bir dekoratif özellik sunar. Dolap içinin gözükmesini istemiyorsanız dekoratif perdelerle iyi birlikte cam bebek gardıroplarını kullanabilirsiniz. Zengin tasarım seçenekleriyle satışa sunulan farklı markalar tarafından geliştirilen bebek gardıropları modelleri genel olarak kız ve erkek çocuklarına uygun seçeneklerle satışa sunulur. Kız bebek odası için tercihte bulunacaksınız perdeli modelleri kullanabilirsiniz. Metal tasarımlar daha çok erkek çocukları tarafından tercih edilir. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen metal ürün modelleri dayanıklılığıyla uzun süre kullanım olanağı sunar. Kırılma ve deforme olma riski düşük olan bebek gardıropları modellerini tercih ederek uzun yıllar sunduğu işlevsel özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Bebek Gardıropları Seçimi

Ebeveynler tarafından bebekler adına tercih edilen bebek gardıropları seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar yer alır. Satın alma işlemi gerçekleştirilirken bebeklerin ilerleyen dönemlerde de bu ürün modellerinden kullanması amacıyla tercihleri değerlendirmeniz tavsiye edilir. Modern, klasik ve farklı tasarım özellikleriyle üretilen bebek gardıropları bebeklerin giysisine uygun olarak üretilir. Bebek gardıropları yarı klasik ve modern olmak üzere 2 farklı kategoride satışa sunulur. Bebek gardıropların modelleri keskin hatta sahip tasarım ve model stilleriyle birlikte göz doldurur. Genel olarak bebek odası gardırop modelleri çekmeceli, sürgülü, perdeli, camlı ve farklı özelliklerle yer alır. Genel olarak kullananlar tarafından klasik tasarıma sahip ürün alternatifleri sıkça tercih edilir. 

Country tarzda hazırlanan bebek gardıropların modelleri de bulunur. Renkli, desenli ve perde detaylarıyla şıklığı yansıtan ürün modelleri modern görünüm sunar. Dolap tercihinde bulunurken odanın genel atmosferine uygun seçim yapmanız ve dekorasyon stiline uygun model tercihinde bulunmanız önem taşır. Erkek ve kız bebeklere yönelik olarak geliştirilmiş geniş ürün yelpazesinden yararlanarak ürünleri değerlendirebilir, fonksiyonel kullanımlarından yararlanabilirsiniz. Hem ölçü hem tasarım olarak geniş ürün yelpazesinde satışa sunulan bebek gardıropları ebeveynler tarafından tercih edilir. Modeller arasında seçim yaparken birden fazla durumu göz önünde bulundurmanız önerilir. Hem erkek hem kız bebek gardıropları farklı tasarım özellikleriyle üretilir. Tasarım ve renk olarak birbirinden ayrılır. İkiz bebek için tercihte bulunacaksınız büyük ebatlarda tasarlanan gardrop seçimi yapabilirsiniz.

Estetik Bebek Gardıropları

Estetik bebek gardıropları içerisinde bebek kıyafetleri olmak üzere farklı eşyaların tümünü koyabilir, depolayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanımı avantajıyla göz dolduran ürün modelleri mobilya kategorisi içerisinde yer alır. Farklı eşyaları saklama konusunda kullananlara avantaj sağlayan bebek gardıropları farklı özelliğe sahip olarak üretilir. Sadece giyim ürünlerini değil farklı eşyaları da saklamak için bu ürün modellerini kullanabilir, eşyaları organize edebilirsiniz. Kullanım alanında düzeni sağlayan ve dağınıklığı önleyen ürün modelleri başta kıyafeti olmak üzere kitap ve kullanılmayan eşyaların tümünü saklar. Bebek gardıroplarını kapaklı ve kapaksız seçenekleri değerlendirerek tercih edebilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız tasarım özellikleriyle odaya bütünlük sağlayan modeller geniş yelpazede satışa sunulur. 

Bebek gardıropları genel olarak yatak odalarında tercih edilir. Ebeveynler tarafından sıkça giysi saklamak amacıyla kullanılan ürün modelleri kapaklı, geniş ve yüksek özelliklerde tercih edilir. Düzeni sağlamak açısından tercih edilen ürün modelleri farklı ağaç türlerinden elde edilir. Tercih yaparken ürünün materyal yapısına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Kıyafetleri olası olumsuz durumlara karşı koruyan ve saklanmasına destek olan ürün modelleri her yaştan kullanıcıya hitap eder. Bebekler için de ihtiyaç olarak görülen bebek gardıropları ebeveynler tarafından bebekler için seçilir. Bebeklerinize ait kıyafetleri ve oyuncakları bu alanda güvenle saklayabilir, hijyen ve konforundan yararlanabilirsiniz. Bebeğinizin oda tasarımına uygun olarak yapacağınız seçimler bebek odalarını düzenli ve şık gösterir. Bebeklerinize özel olarak üretilen estetik bebek gardıropları farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulur. Boyut seçeneklerini değerlendirerek dar ve geniş alanların tümünde bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. Dar bir alana sahipseniz minimal tasarım özellikleriyle üretilen bebekler  gardroplarını tercih edebilirsiniz.

İşlevsel Bebek Gardıropları

Bebekleriniz için oda hazırlığı yaparken bebeklerinize avantaj sağlayan ve ergonomik kullanım özellikleriyle dizayn edilen bebekler dolaplarını tercih edebilirsiniz. İşlevsel bebek gardıropları modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Ebeveyn ve bebeklerin hayatına dokunuş sağlayan ürün modelleri bebek ve çocukluk döneminde kullanılabilir şekilde dizayn edilir. Geniş çeşitlilikten yararlanarak bebeklerinizin kıyafetlerini saklayabileceğiniz ve ona ait eşyanın düzenli bir şekilde yer alacağı ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Bebek gardıropları farklı renk ve tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Bebeğinizin yaşam alanında düzeni ve şıklığı sağlamak istiyorsanız birbirinden farklı ürün modellerini inceleyebilir, bebekleriniz için değerlendirebilirsiniz. Ahşap materyal kullanılarak üretilen bebek gardıropları modelleri uzun yıllar dayanıklılığını korur. Uzun süreli kullanıma avantajından yararlanmak istiyorsanız ahşap materyalden elde edilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. 

Canlı, soft ve koyu renk tonlarıyla elde edilen ürün modelleri farklı desen yapılarına sahip olarak üretilir. Odanın havasını değiştiren bebek gardıropları seçimlerine yer verebilir, kendi zevkinizi bebek odasına yansıtabilirsiniz. Depolama yapacağınız eşya ve kıyafetlerin sayısına yönelik olarak ahşap bebek gardırop boyut özelliklerinden yararlanabilir, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan ölçüyü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Kullanım yapacağınız alan dar ve çok fazla eşya depolaması yapmak istiyorsanız işlevsel bebek gardıropları modellerinden yararlanabilirsiniz. Önü açık olarak dizayn edilen ürün modelleri dar alanlara kullanışlılık sergiler. Sağlıksız madde içermeden üretilen bebek gardıropları modelleri sağlık açısından uygunluk gösterir. Dekoratif olarak düzenleme yaparken farklı renk ve tasarım özelliklerinden yararlanabilir, bebeğinizin oda tasarımına uygun olarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Bebeklerin İhtiyacı Bebek Gardıropları

Dünyaya yeni katılan bebekler için gardırop seçimi yaparken farklı materyal yapılarından üretilen küçük bebek dolapları modellerini inceleyebilirsiniz. Bebeklerin ihtiyacı olan bebek gardıropları bebek sağlığı göz önünde bulundurarak üretilir. Ebeveynler tarafından tercih edilen bebeklerin ihtiyaç duyduğu birçok eşya ve kıyafeti saklama amacıyla kullanılan ürün modelleri bebek ve çocukluk döneminde işlevsel özellik sergiler. Kıyafet ihtiyaçlarının yanı sıra bez, oyuncak, kitap ve farklı materyallerin tümünü depolama amacıyla bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. Bebek gardıropları bebeklerin eşyalarını ve farklı parçaları düzenli bir şekilde organize ederek kaldırmanıza olanak sağlar. Sadece bebeklik döneminde değil çocukluk ve gençlik döneminde de bu ürünün sunduğu avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Dayanıklı materyal yapısıyla uzun kullanım ömrüne sahip olarak yer alan bebek mobilyaları çocuklarınız büyüdükçe ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenebilir. Askı bölümü, raf bölümü ve farklı bölümleri zaman içerisinde değiştirebilirsiniz. Bebeğinize ait bezleri saklamak için raflardan yararlanabilir, çekmece sistemini buna bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Kapılı ve kapısız üretilen ürün modelleri oda büyüklüğüne uygun olarak tercih edilebilir. Dar ve minimal tasarım özellikleriyle dizayn edilen odaya sahipseniz kapaksız bebek gardıropları modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş bir alana sahipseniz kapaklı modelleri kullanabilir, kapıları sayesinde içerisinde yer alan parçaların dışarıdan görünmesini engelleyebilirsiniz. Hayata ilk defa gözlerini açan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı tasarım özellikleri ve ölçülerde üretilen bebek gardıropları modellerini inceleyebilir, uygun seçimi yapabilirsiniz.

Bebek Gardrop Özellikleri

Birden fazla eşyanın saklanması amacıyla tercih edilen ürün modellerine sahip olduğu özelliklerle dikkatleri üzerine çeker. Kullanım alanı yapacağınız odada düzenleme sunan ve eşyaların toplu bir şekilde saklanmasına olanak sağlayan ürün modelleri uzun yıllar kullanım avantajı sergiler. Bebek dolapları bebeğiniz için seçeceğiniz birden fazla parçayı güvenle korur. Parça sayısına bağlı olarak farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. 2 kapılı dolap modelleri uzun süreli kullanıma eşlik eder ve kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. 2 kapılı modeller minimal tasarım özelliklerine sahip odalarda ve dar alanlarda tercih edebilir. İşlevsel özellikleri sayesinde konforlu ve kolay kullanım olanağı sunan ürün modelleri geniş odalarda da kullanım alanı bulur. Depolama yapacağınız eşya miktarına bağlı olarak 2 kapılı bebek dolaplarını tercih edebilirsiniz. Tasarım özellikleriyle farklılık gösteren ürün modelleri bebeğinize ait tüm eşyaları düzenli ve istenen şekilde depolamanıza olanak sağlar. 

Uygun genişliğe sahip model tercihinde bulunarak uzun ömürlü kullanım avantajından yararlanabilir, masif ağaçtan elde edilen ürün modellerini bebek odası için değerlendirebilirsiniz. Çift kapılı tasarım özellikleriyle üretilen ürün modelleri geniş iç hacme sahip olarak yer alır. Bebeğinize ait tüm eşyaları bu alan içerisinde depolayabilirsiniz. Çift kapılı ürün modelleri sahip olduğu raf, çekmece ve askı sistemiyle birlikte kullananlara birden fazla alanda avantaj sağlar. Sadece bebeklik döneminde değil çocukluk ve gençlik döneminde de bu ürünün geniş iç yapısından yararlanabilirsiniz. Bebek dolapları içerisinde farklı tarzda kıyafetleri kolay bir şekilde saklayabilir, ayakkabı gibi farklı parçaları da depolayabilirsiniz. Seçim yaparken iç hacim yapısı, boyut özellikleri seçimleri doğrudan etkiler. Özelliklere dikkat ederek seçim yapmanız, tasarımlarıyla göz dolduran bebek odası dolabı modelleri arasında tercihte bulunmanız önem taşır. Farklı renk tonları ve ölçülerde üretilen ürün modellerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. 

Bebek Gardıropları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birden fazla eşyayı saklamak için tercih edilen bebek dolapları seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunur. Sadece bebeklere artık giyim ürünlerini değil diğer eşyaların tümünü bu ürün içerisinde düzenli ve sağlıklı şekilde depolayabilirsiniz. Bebeklikten ileri yaşlara kadar kullanım avantajı sağlayan mobilya kategorisinde satışa sunulan bebek dolapları modelleri farklı özelliklerle yer alır. Seçim yaparken özellikleri ve sunduğu avantajları değerlendirebilirsiniz. Seçim yaparken belli noktaları göz önünde bulundurmanız kolay ve uygun seçim yapmanız açısından önem taşır. Bebek gardıropları farklı ölçülerde üretilir. 

Oda yapınıza ve alan özelliklerinize bağlı olarak ölçüleri değerlendirebilir, verimli bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Kullanım yapacağınız alanın genişliği seçimleri doğrudan etkiler. Dar bir odaya sahipseniz oda alanını daraltmamak için tek kapılı ve sürgülü bebek dolabı modellerinden yararlanabilirsiniz. Geniş bir alana sahipseniz çift kapılı olarak tasarlanan ürün modelleri arasında seçim yapabilir, kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gardropların kaç kişi tarafından kullanılacağı seçimleri doğrudan etkiler. Kardeşiyle birlikte kullanım yapılacaksa geniş ve 2 kapılı olarak dizayn edilen bebek gardıropları tercih edebilirsiniz. Seçim yapmadan önce dolabın sahip olduğu ölçü değerlerine dikkat etmeniz önem taşır. Dolapların iç yapısı farklı özelliklerle dizayn edilir. İç yapısındaki özellikleri göz önünde bulundurarak beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte tasarlanan ürün modellerini satın alabilirsiniz. En, boy ve farklı yükseklik değerlerine sahip olarak bebek gardıropları üretilir. Bebek dolapları içerisinde raf, çekmece, askı alanları ve ayakkabılık kısımları gibi bölümler yer alabilir.

Bebek Gardıropları Montajı

Alan özellikleri ve kişisel zevkinize uygun olarak seçimini yaptığınız bebek gardıroplarını uygun bir şekilde montajlayarak uzun yıllar sunduğu işlevsel özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bebeklerine ait tüm eşyaların depolanmasına olanak sağlayan bebek dolap modelleri eşyaların düzenli ve uygun şekilde saklanmasına olanak verir. Yeni doğan bebekler için önem taşıyan ürün modelleri bebek kıyafet ve eşyalarını dış çevreden korur. Hastalık, alerji ve reaksiyonlarına karşı koruma sağlayan ürün modelleri bebekler için büyük öneme sahip olarak yer alır. Bebek odası için tercih ettiğiniz ürün modelini kurulum kılavuzuna dikkat ederek kurabilir, duvara sabitleyebilirsiniz. Dolabı duvara sabitlemeniz bebek odası açısından önem taşır. 

Dolabın hareket etmediğinden emin olmanız, bebeğinizin güvenliği için oldukça önemli yere sahip olarak yer alır. Dolap içini düzenlerken bebeğinizin sıkça kullandığı parçaları belirgin yerlere koymanız düzen açısından ve kullanışlılık açısından size yardımcı olabilir. Kullanılmayan ya da ihtiyaç duymayan parçaları arka bölümlere yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme yaparken bebek ihtiyaçlarına uygun olarak yaptığınız sıralama dolabın işlevsel özelliklerinden yararlanmanızı sağlar. Mevsim özelliklerine uygun olarak düzen sağlayabilir, kıyafet ve eşyalarını bu sıralamaya uygun olarak yerleştirebilirsiniz. Bebek dolabı montajı yaparken vida, matkap gibi ürünlerden yararlanmanız gerekir. Montaj sırasında kullanacağınız alanı belirlemeniz ve bu alanda montaj yapmanız önerilir.

Bebek Gardıropları Ölçüleri

Bebek odaları için tasarlanan ürün modelleri ebeveynlerin seçimiyle kullanım alanlarına uygun tercih edilir. Kullanım alan özelliklerine ve genişliğine bağlı olarak farklı ölçülerde tasarlanan ürün modelleri değerlendirilir. Birbirinden farklı ölçülerde tasarımlar yer alır. Oda büyüklük ve kullanım özelliklerine bağlı olarak bu ölçü değerlerini değerlendirebilirsiniz. Bebek dolap ölçüleri farklı seçeneklerde yer alır. Seçeneklerle birlikte fiyatları ile değişim gösterir. Genel olarak 2, 3, 4 kapılı ürün modelleri satışa sunulur. 3 ve 4 kapaklı olarak tasarlanan ürün modelleri kardeşli ve geniş alana sahip olan bebek odalarında tercih edilir.

3 ve 4 kapaklı olarak tasarlanan bebek gardıropları geniş iç hacme sahip olmasıyla kullanışlılık sergiler. Bu ürün içerisinde hem yazlık, hem kışlık hem de farklı eşyaları depolayabilirsiniz. 2 kapılı olarak hazırlanan ürün modelleri tek çocuk için ideal kullanıma eşlik eder. İdeal büyüklüğe sahip olarak yer alan ürün modelleri tek çocuğun tüm eşyalarını kaldırmanıza olanak sağlar. Yeni doğan bebek odasına eşlik eden minimal tasarım özellikleri ile üretilen küçük dolap modelleri de yer alır. Dar bir odaya sahipseniz yeni doğan bebeğiniz için bu çeşitleri değerlendirebilir, 2 ve 3 kapaklı olarak tasarlanan bebek gardıropları arasında seçim yapabilirsiniz.

Bebek Gardıropları Fiyatları

Bebek gardırop fiyatları sahip olduğu özellik, tasarım, marka, kalite ve ölçülerine bağlı olarak değişim gösterir. Bebek dolapları farklı tasarım özellikleriyle üretilir. Çekmeceli, raflı, askılı ve geniş iç hacme sahip ürün modelleri ile minimal tasarım özelliklerine sahip olarak üretilen ürün modelleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Bebek gardrop fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Bebek gardrop fiyatları markanın sahip olduğu fiyat politikasına bağlı olarak belirlenir. Bütçenize en uygun bebek dolapları fiyatlarına ulaşarak bebeğiniz için satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden farklı markaların üretiminde yer alan ürün modellerini inceleyebilir, seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinde bebek dolap satışına yer verilir. Online Koçtaş mağazasında filtreleme özelliğinden yararlanabilir, bebek dolapları fiyatlarını artan ve azalan şeklinde listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu alandan bebek dolapları fiyatlarını karşılaştırabilir, seçimlerinizi yapabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası geniş ürün yelpazesiyle beklenti ve ihtiyaçları karşılar nitelikte ürün satışına yer verir. İhtiyaç ve beklentinize uygun olarak ürün modelini tercih edebilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Geniş model yelpazesinden yararlanarak farklı ölçüye sahip ürün seçimlerine yer verebilir, bebeğiniz için bu ürün modelleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Bebek Gardıropları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bebek dolabı nasıl olmalı? 

Bebeğiniz için dolap seçimi yaparken bebeğinizin ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulundurmanız ve buna bağlı seçim yapmanız önerilir. Bebek dolabı seçimi yaparken odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız, kullanım alanı özelliklerine uygun seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Raflı, askılı ve çekmeceli olarak tasarlanan bebek gardıropları modelleri kullanım avantajı sunmasıyla bebek odasında tercih edilir. 

Bebek dolabı neyle silinir? 

Farklı materyal yapılarından elde edilen bebek gardıropları modelleri kolay bir şekilde temizlenebilir. Ürün modellerini temizlerken sirkeli su gibi karışımlardan yararlanabilirsiniz. Yüksek kimyasal içerikli deterjan kullanımı bebek gardıropları için tavsiye edilmez. Nemli bez yardımıyla bebek gardıroplarını silebilir, temizliği gerçekleştirebilirsiniz. 

Bebek gardırop fiyatları ne kadar?

Farklı markalar tarafından üretilen bebek gardıropları modelleri fiyatları değişim gösterir. Marka, özellik, materyal yapısı, boyut gibi kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenir. Seçimini yaptığınız bebek gardıropları modellerinin fiyatlarını inceleyerek Koçtaş mağazası üzerinden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: