200 TL Üzeri Kargo Bedava

Köpük

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Poliüretan Köpükler

Farklı markalar tarafından üretilen işlevsel köpük modelleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Poliüretan köpük çeşitleri dayanıklı madde özellikleri bünyesinde barındırması ile kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Parlak ve tozsuz bir yüzey elde etmek istiyorsanız kullanım amacınıza bağlı olarak poliüretan ürün modelini tercih edebilirsiniz. Kullanım çeşitliliğine bağlı olarak tercih edilen ürün modelleri geniş ürün yelpazesinde kullananlara sunulur. Profesyonel uygulama olanağı sunan ürün modelleri metal, plastik, kauçuk gibi parçaların bakım ve onarımını yapmanıza olanak sağlar. Poliüretan köpük uygulama son zamanlarda sıklıkla tercih edilen ürün modeli arasında yerini alır. Ortamda yer alan gürültüyü azaltmak ve ortadan kaldırmak için bu ürünü güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Silikon kir ve toz tutmama performansıyla dikkatleri üzerine çeken ürün modeli kullananlar tarafından beğenileri toplar. Sahip olduğunuz parçaların sorunsuz çalışmasını sağlamak istiyorsanız bu sprey köpük çeşidini kullanabilir, kolay kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Poliüretan ürün modelleri farklı markalar tarafından üretilir ve satışa sunulur. Renksiz ve leke bırakmayan özellikleri sayesinde öne çıkan köpük türü saniyeler içerisinde kuruma performansı sergiler. Koku yapmayan özellikleriyle kullananların beğenisini toplayan ürün modeli parlak yüzey elde etmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Bu ürünü yüksek dayanıklılık isteyen yerlerde kullanabilir, performansından yararlanabilirsiniz. Ürün modelleri farklı ağırlık yapılarında ve farklı markalar tarafından satışa sunulur. Akvaryum ve dış mekanların tümünde bu ürün modelini kullanabilirsiniz.

Poliüretan Köpük Özellikleri

Poliüretan köpük modeli su yalıtımı amacıyla tercih edilebilir. Su yalıtımının yanında ses, ısı yalıtımında da kullanılan ürün modeli derz ve dolgu yalıtımı sunar. Ürün modeli kullanarak boşlukları doldurabilir, kapı ve pencere tamiri gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik tesisatı, delik ve çatlak kapatmada yüksek performanslı sonuç elde etmenize olanak sağlayan ürün modeli doğal kaynakların korunmasında da tercih edilebilir. Bu ürün modellerini bina yapımı ve inşaat sektöründe tercih edebilir, bina yalıtımına yüksek oranda katkı sağlayabilirsiniz. Poliüretan köpük modeli sayesinde ısıdan tasarruf elde edebilir, alev geciktirici özelliğinden yararlanarak olası yangın durumunu en aza indirebilirsiniz. Kullanım yapacağınız alan özellikleri ve uygulama şekline bağlı olarak bu ürün modellerini 2 farklı kategoride değerlendirebilirsiniz.

Poliüretan köpük modeli uygulama çeşitleri pipet, sprey olarak yer alır. Sprey modelini bina yalıtımında tercih edebilir, iyi ve yüksek oranda yalıtım elde edebilirsiniz. Diğer türlere göre uygulama yapılan alana yapışan ve yapıyı kaplayan ürün modelleri böcek, kemirgenlere karşı dayanıklılık gösterir. Antibakteriyel özellik sergilemesi sayesinde bakteri ve virüs içermez. Yangın gibi olası kaza durumlarına karşı dayanıklılık sergileyen ürün modelleri yangın durumunun ilerlemesinin önüne geçer. Hemen hemen her türlü yüzeye bu ürünü kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Su ile temas halinde çürüme ve kopma yapmayan ürün modelleri duvarların nefes almasına olanak sağlar. Hava koşullarını dikkate alarak bu ürün modellerini kullanabilir, hava olaylarından etkilenmeyen yapısından yararlanabilirsiniz. Uzun yıllar dayanıklılığı ile göz dolduran ürün modelleri tabanca ile de uygulama performansı sergiler.

Köpük Seçimi

Poliüretan köpük seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar yer alır. Akustik, yalıtım, hidrolik amacıyla tercih edecekseniz bu ürün modellerini farklı boyut seçenekleriyle kullanmanız gerekir. Kullanım alanı geniş olan ürün modelleri bina yapımında tercih edilen maddelerden en önemlisi olarak yer alır. Kapı ve pencere sabitlemek istiyorsanız çatı ve terasları yalıtımlı doldurmak istiyorsanız ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Sprey şeklinde de satışa sunulan poliüretan ürün modeli yer alır. Bu uygulama sırasında dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar bulunur. Uygulama yapmak istediğiniz bölgeyi öncelikli olarak temizlemeniz, temizlediğiniz bölgeye uygun miktarda ürün tercihinde bulunmanız önem taşır. 

Her türlü yüzeye kolay bir şekilde uygulama performansı sağlayan ürün modeli kolay bir şekilde yapışır. Yüksek kaliteli yapışkanlı özelliğinden yararlanarak izolasyonu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yalıtım amacıyla tercih edeceğiniz ürün modeli ısıl iletkenliği de sağlar. Kullanım yapacağınız alanda yalıtıma ek ısı iletkenliği sağlayan ürün modeli yalıtım sonuçlarını verimli bir şekilde elde etmenize destek olur. Satın almadan önce ısı iletkenlik noktasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Poliüretan köpük yalıtımı performanslarına bağlı olarak markadan markaya değişim gösterir. Markaların bünyesinde farklı gramaj değerlerinde satışa sunulan köpük modelini inceleyebilir, tercihinizi yapabilirsiniz. Poliüretan köpük fiyatları markadan markaya ve sergilediği performansa bağlı olarak değişim gösterir.

Köpük Çeşitleri

Gündelik hayatta sıkça tercih edilen köpük modeli geniş kullanım alanına sahip olarak yer alır. Farklı markalar tarafından üretilen köpük çeşitleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Yüksek sıcaklara karşı dayanıklılık sergileyen ürün modelleri tüm hava koşullarında uygulanabilir. Yüksek sıcaklığa sahip koşullarda bu ürünü kullanabilir, erimeyen yapısından yararlanabilirsiniz. Katı halde bulunan, orijinal formunu koruyan ürün modelleri inşaat sektöründe geniş kullanım alanı bulur. İzolasyon ve yalıtım işleminde bu ürün modellerini tercih edebilir, güvenli bir şekilde kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. İnşaat sektöründe geniş kullanım alanı bulan ürün modeli ısı yalıtımı, mimaride ısıyı içeride tutma, çevreyi koruma ve farklı avantajlarıyla göz doldurur.

Kapı ve pencerelerin yerlerine yerleştirilmesi işleminde bu ürün modelini kullanabilir, büyüklü küçüklü boşluklarda doldurma sağlayabilirsiniz. Boşlukları doldurmak amacıyla işlevsel kullanım performansı sağlayan ürün modeli geniş çeşitlilikte üretilir. Farklı çeşitlerden yararlanabilir, açık hücre yapısını alanlara yansıtabilirsiniz. Köprülü yapıda performans sağlayan ürün modeli kendine özgü yapısı sayesinde kolay bir şekilde uygulanır. Sıvı çeşitleri farklı ambalajlarda satılır. Kullanım amacınıza uygun olarak seçenekleri inceleyebilir, size hitap eden çeşidi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. İnşaat malzemesi çeşitleri arasında satışa sunulan ürün modelleri beklenti ve ihtiyaçları karşılar nitelikte tasarlanır. Köpük çeşitleri amatör ve profesyonel kullanıma uygun olarak yer alır.

Köpük Kullanım Alanı

Geniş kullanım alanına sahip olarak üretilen ürün modelleri genel olarak ısı yalıtımı ve ses yalıtımı amacıyla tercih edilir. Pratik kullanım avantajına sahip olarak yer alan ürün modeli hava geçirmeyen özelliği sayesinde yangın gibi durumların önüne geçer. Olası yangın durumların büyümesini engeller. Yüksek sıcaklık altında yüksek dayanıklılık sergileyen, alev yapmayan yapıda üretilen, içeriğiyle hava geçirmeyen yapısı sayesinde duman geçişine izin vermez. Farklı boyutlarda geliştirilen ürün çeşitleri amatör ve profesyonel kullanıma uygun olarak yer alır. Kolay kullanıma sahip olarak üretilir. Geniş çeşitlilikten yararlanarak kullanım pratikliği elde edebilir, tüp, kutu, sprey şekilde bu ürünü tercih edebilirsiniz. El yardımıyla ya da tabanca yardımıyla uygulama avantajlarından yararlanabilir, pratik kullanım avantajını her alanda tercih edebilirsiniz.

Profesyonel olarak bu işle ilgileniyorsanız amatör kullanıma uygun olarak tercih edilen ürün aparatlarını kullanabilirsiniz. Uygulama sonrasında yapışkan performansı sergileyen ürün modelleri hava geçişlerini en aza indirir. İzolasyon sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, soğuk havalarda iç mekanları dış ortama göre sıcak tutma avantajından yararlanmak istiyorsanız köpük çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında alanı dış ortama göre serin tutan ürün modelleri aynı zamanda yıpranmaların da önüne geçer. Uzun yıllar bu ürünün sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sahip olduğu özellikleriyle kullananlara geniş avantaj sunan ürün modelleri güçlü yapısıyla çevreye karşı duyarlılık gösterir. Bu ürünü kolay ve pratik şekilde uygulayabilirsiniz. Temizlik gerektirmeyen ürün pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilir. Su geçirmez yapısı uzun süre bozulmasının önüne geçer. Devamlı yenilemeye ihtiyaç duymayan ürün modeli uzun süreli kullanım olanağı sunar.

Her Alana Uygun Köpükler

İnşaat sektöründe sıkça yararlanılan ürün modelleri sadece inşaat sektöründe kullanılmaz. Geniş kullanım alanına sahip olarak üretilen köpük yapıştırıcı modelleri günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alır. Araba koltukları, yastık ve farklı birçok alanda bu ürünü kullanabilirsiniz. Kapı pencere boşluklarında kullanımı yaygınlık gösteren ürün modelleri dışarıda yer alan sesin içeriye girişini engeller. Sesin dışarıya çıkmasına engel olan ürün modelleri ses yalıtımına destek olur. Duvarlar arasında bu ürünü kullanabilir, zaman içinde oluşan çatlakları doldurabilirsiniz. Sprey şeklinde tasarlanan ürün çeşitleri uygulama yapılacak alana, ihtiyaç duyulan miktarda bağlı olarak farklı gramaj değerlerinde satışa sunulur. İnşaat alanında yoğun kullanım performansı sergileyen ürün modellerini büyük boy seçenekleriyle tercih edebilirsiniz.

Profesyonel kullanım yapacaksınız ve geniş alanlarda ürünü tercih edeceksiniz büyük boy avantajlarından yararlanabilirsiniz. Amatör kullanıma yönelik olarak küçük boy seçenekleri de yer alır. 600 gr gibi küçük boy seçeneklerini değerlendirerek pratik kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Ev içinde kullanım kolaylığı sunan ve uygulama avantajları ile göz dolduran ürün modelleri kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Ürün bitmese bile saklayabilir performansından yıllar boyu da yararlanmaya devam edebilirsiniz. Çoklu biçimde satışa sunulan ürün modelleri set şeklinde de satın alınabilir. İhtiyaç duyulan her anda yardımınıza koşan ambalajlar uzun süre depolanmaya uygun olarak yer alır. Kullanım alanı ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak ürün çeşitlerini değerlendirebilir, beyaz köpük çeşidini tercih edebilirsiniz.

Köpükler ile Yalıtım

Farklı sektörlerde kullanım alanı bulan genel olarak inşaat sektöründe tercih edilen ürün modelleri köpük tabancası ile birlikte kullanım performansı sergiler. Isı, ses yalıtımı yapmak amacıyla bu ürün çeşitlerini kullanabilir, tabancadan yararlanabilirsiniz. Farklı amaçlar için bu ürün çeşitlerinden yararlanabilir, tabanca kullanımıyla kolay bir uygulama gerçekleştirebilirsiniz. Poliüretan maddesi yapı sektörü içerisinde geniş kullanım alanı bulur. Köpük malzemesi içerisinde tek bir madde yer alır. Bu maddeyi kullanarak sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Yalıtım amacıyla tercih edilen ürün çeşidi kolay bir şekilde kurur, kuruma prensibi olarak havadaki nemden faydalanır.

Nem aracılığıyla katı forma dönüşen ürün modeli sert bir şekil almaz. Sertlik seviyesi genel olarak montaj, dolgu, derz için kullanım alanı bulur. İzolasyon çalışması yapacaksınız bu ürün çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz hemen hemen her alanda etkili sonuç doğuran ürün modeli tabanca ile birlikte çalışma performansı sergiler. Katı haldeymiş gibi duran ürün çeşidi esnek forma sahip olarak yer alır. Birçok alanda esnek formundan yararlanarak uygulama gerçekleştirebilir, etkili sonuç alabilirsiniz. Pencere ve kapıların montajında geniş kullanım alanı bulan ürün modeli tutucu yardımıyla pratik şekilde sabitlenir. Tabanca kullanarak montajı güvenli hale getirebilirsiniz. Farklı formlarda ve boyutlarda satılan ürün çeşitlerini inceleyerek seçiminizi yapabilir, her alanda yalıtımı gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Köpükler

Kapı pencere montajı ve dış yalıtım malzemesi olarak tercih edilen ürün çeşitleri tabanca yardımıyla kolay bir şekilde uygulanır. Isı geçirmeyen özelliği ile birlikte yalıtım sağlayan ürün inşaat sektöründe sıkça tercih edilen madde olarak yer alır. Sadece ısı yalıtımı konusunda değil aynı zamanda ses yalıtımı da gerçekleştiren ürün yüksek performanslı sonuç elde etmenize olanak sağlar. Müzik ile uğraşıyorsanız müzik sektörü tarafından sıkça tercih edilen sprey formatında yer alan ürün çeşidini kullanabilirsiniz. Ses yalıtımı konusunda üst düzey performans sergileyen ürün modelleri suya karşı dayanıklılık sergiler. Su geçirmeyen özelliğinden yararlanarak uzun yıllar dayanıklılık sergileyen ürün çeşidini her alanda tercih edebilirsiniz. Havuz kenarı, mutfak ve banyo gibi alanlarda su yalıtım özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Ekonomik yollu çözüm elde etmenize olanak sağlayan ürün çeşitleri yangına karşı sizi korur. Önlem almak istiyorsanız ürün çeşitlerinden yararlanabilir, olumsuz durum ve kaza durumlarını minimuma indirebilirsiniz. Belirli bölgelere uygulama yaparak yüksek performanslı sonuç elde edebilirsiniz. Ürün fiyatları kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Markadan markaya değişim gösteren ürün fiyatları gramaj olarak da farklı değerler alabilir. Uygulama yapacağınız alana sıktıktan sonra doğrudan hava ile etkileşime giren ürün çeşidi kullanım performansını sergilemeye başlar. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden markalar tarafından üretilen ürün çeşitleri teknolojinin gelişmesiyle değişime uğrar, teknik yenilikleri kullananlara yansıtır. Doğa dostu ürünler olarak sunduğu işlevsel özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Köpük Avantajları

Kaplama özelliği sergilemesi uzun süre dayanıklılık sergileyen köpük çeşidi doğaya karşı sorumluluk üstlenir. Kullanım alanına uygun olarak farklı boyut seçeneklerini değerlendirebilir, şantiye ve inşaat sektöründe bu ürün çeşidinden yararlanabilirsiniz. Kapı, cam ve pencere ürünlerinin tümünün montajında bu ürün seçenekleri işlevsel performans sergiler. Uzun süre dayanıklılık yapısıyla yüksek performanslı sonuç elde etmenize olanak sağlayan ürün çeşidi kolay bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirmenize destek olur. Elektrik tesisatı iç yapısında da yalıtım sağlayabilir, yarı sert ürünlerden destek alabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliğinde satışa sunulan ürün modelleri yoğun bir şekilde satışa sunulur. 

İnşaat sektöründe, çatı alanında kullanım avantajı sağlayan ürün çeşitleri kiremitlerin yapıştırılmasında tercih edilir. Su geçirmez özelliği sayesinde alanı koruyan ve geniş kullanım alanında performans sergileyen ürün çeşitleri birkaç hamle içerisinde uygulama yapmanıza olanak sağlar. Tekne gibi alanda uygulama yapmak istiyorsanız aparatı vidalı şekilde açıp sıkabilirsiniz. Kullanım amacı ve uygulama şekline göre çeşitlilik arasında ayrımlar yaşanır. Uygulama tipine bağlı olarak çeşitlerini inceleyebilir, tabanca ve pipet yardımıyla uygulama gerçekleştirebilirsiniz. İnşaat alanında kullanım performansından yararlanabilir, genleşme katsayısı değerlerine göre seçim yapabilirsiniz. Poliüretan köpük çeşitleri arasında sıkça yararlanılan modellerden biri pipetli seçenekler olur. Tabanca ve pipet yardımıyla dar ve geniş alanların tümünde uygulama yapabilirsiniz.

Ergonomik Köpükler

Köpük modellerini tabanca ile birlikte gerçekleştirebilir, monte edilen alana sıkabilirsiniz. Dar alanlarda boşlukları doldurmak için tabancadan yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve amatör kullanıma eşlik eden ürün modelleri ürün uygulamasının kolay bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Hasır köpük modelleri en popüler ve yaygın kullanım alanlarına sahip model olarak yer alır. Pipet kullanarak kolay bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Dar alanlarla pipet yardımıyla rahat kullanım olanağından yararlanabilir, bina yapımında bu ürünü tercih edebilirsiniz. Sık tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise antibakteriyel özellik sergilemesi olur. Hızlı ve güçlü yapıştırma performansı sergileyen ürün modeli böcek, yangın ve hava koşullarına karşı etkilenme göstermez. Sahip olduğu özelliklerle ihtiyaçlarınıza cevap veren ürün modelleri seçimleri beklentilerinizi karşılar.

Bina yapımı yapıyorsanız bu ürün modellerinden yararlanabilir, yalıtımı gerçekleştirebilirsiniz. Antibakteriyel özelliklere sahip olan ürün modeli hızlı ve güçlü yapışma özelliği sayesinde uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Termal, akustik, hidrolik izolasyon için tabancalı poliüretan köpük modelini kullanabilirsiniz. Kullanım alanları geniş olan ürün modelleri kapı, pencere tamiri, çatı yalıtımı, elektrik tesisatı, çatlak, delik onarma, soğuk hava deposu yalıtımı gibi pek çok alanda tercih edilir. Uygulama alanı ve kullanım şekline bağlı olarak değişim gösteren ürün modellerini inceleyebilir, farklı markalar tarafından üretilen poliüretan dolgu köpüğü tercih edebilirsiniz. Ortalama olarak 600 gr ve 500 ml seçenekleriyle satışa sunulan ürün modelleri farklı markalar tarafından farklı kalite yapılarıyla üretilir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılar nitelikte hazırlanan ürün çeşitlerini inceleyebilir, boyut avantajlarından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak bu ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Köpükler Fiyatları

Yapı sektöründe geniş kullanım alanına sahip olarak yer alan ürün modelleri Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulur. Pencere, kapı, ses yalıtımı, havuz, teknik gibi alanlarda kullanım performansı sergileyen ürün çeşitleri duvar, çatı kiremitlerinin yerleştirilmesi için de tercih edilebilir. Su geçirmeyen, yangın önleyen ve dış etkenlere karşı alanı koruyan ürün modelleri yüksek performansa dayanıklılık sunar. Genel olarak dış cephe yenileme işlemi tercih edilen ürün çeşitleri hava ve nemi geçirmez. Poliüretan köpük fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Markalar kendi içerisinde farklı fiyat politikalarına yer vererek ürün satışı yapar. Poliüretan köpük fiyatları boyut özellikleri, iç yapısı, sergilediği performansa bağlı olarak da değişim gösterir.

Koçtaş web sitesi, mobil uygulaması ve mağazalarında yer alan farklı markaların ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazasını ziyaret ederek poliüretan köpük fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz. Online Koçtaş mağazası üzerinde filtreleme özelliği bulunur. Filtreleme özelliğinden yararlanarak poliüretan köpük fiyatlarını artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun çeşitlilikte ürün çeşitleri satışı yapan Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Geniş kullanım alanına sahip poliüretan köpük modelini tercih ederek poliüretan ürün tabancası kullanabilirsiniz. Uygulama yapacağınız alanın özelliklerine bağlı olarak sprey poliüretan köpük tabancası tercihinde de bulunabilirsiniz. Ev içi kullanım için pipetli modelleri tercih edebilir, dar alanların tümünde uygulama kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Köpük Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Poliüretan köpük nedir?

Dolgu, derz, yalıtım, ses ve su geçişini önlemek amacıyla kullanılan malzemeye poliüretan köpük denir. İnşaat sektöründe geniş kullanım alanı bulan ürün çeşitleri birçok sorunun önüne geçer. Isı, ses yalıtımı yapmak amacıyla bu ürün çeşitlerini kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Poliüretan köpük ne işe yarar?

Ürün çeşitleri inşaat sektörü gibi alanlarda geniş kullanım alanı bulur. Amatör ve profesyonel kullanıma uygun olarak bu ürün çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Isı, ses yalıtımı yapmak amacıyla tercih edilen ürün modelleri aynı zamanda yapıştırma performansı da sergiler. Çatı işleminde kiremitleri bu ürünü kullanarak yapıştırabilir, uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilir.

Poliüretan köpük nasıl temizlenir? 

Ürün modelleri uygulama sonrasında temizlenmeye ihtiyaç duyabilir. Temizlenme işlemi sırasında ürün çeşidinin temizleme spreyini kullanabilirsiniz. Temizleme spreyi aracılığıyla ve spatula yardımıyla köpüğü kazıyabilir veya alanı temizleyebilirsiniz. Koçtaş mağazası üzerinden ürün modellerini inceleyebilir, bütçenize uygun ürün çeşidini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Poliüretan köpük nasıl kullanılır?

Uygulama yapacağınız alanın özelliklerine bağlı olarak ürün çeşidini tabanca, pipet ve sprey şeklinde kullanabilirsiniz. Dar ve geniş alanların tümünde kullanım performansı sergileyen ürün modelleri farklı aparatlarla uygulama performansı sergiler. Tabanca yardımıyla alana uygulayabilir, saniyeler içerisinde kurumasını bekleyebilirsiniz.

Poliüretan köpük lekesi nasıl çıkar?

Uygulama sonrası çevre kirliliği yaşanabilir. Oluşan köpük lekesini çıkarmak adına ürün spreyi tercih edebilirsiniz. Spreyi sıktıktan sonra spatula yardımıyla lekeyi kazıyabilir, alanı temizleyebilirsiniz. Olası leke durumlarını en aza indirmek için uygulama öncesinde yere farklı materyaller serebilir, alanı koruyabilirsiniz.

En Çok Satan Köpük Hangileri?

Koçtaş Köpük kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Pu Köpük 750 ml 600 gr
  2. Selsil Poliüretan Montaj Köpüğü 600 gr
  3. B1 Yangın Dayanıklı Köpük 900 gr Manuel
  4. Selsil Poliüretan Köpük Tabanca Temizleyici 500 Ml.
  5. Akfi̇x Pu Yapıştırma Köpüğü Pi̇petli̇ 800 Ml
Daha fazla göster
51 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: