65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  76   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kamp Malzemeleri 

Doğa tutunu bireyler tarafından sıklıkla tercih edilen kamp malzemeleri, güvenli bir biçimde kamp yapmak için kullanılıyor. Kamp yapmak için gereken araç ve gereçlerin dayanıklı malzemelerden imal edilmesi büyük önem taşıyor. Kamp yapılacak bölgenin hava şartları, kamp için gereken malzemelerin sağlam olmasını gerektiriyor. Kamp araç ve gereçleri arasında; çadır, sırt çantası, kamp ocağı, tencere, tabak, çatal, kaşık, bıçak, bardak, çaydanlık, ip, matara, termos, saklama kapları, fener, elektronik cihazlar için şarj cihazları ve çöp poşeti gibi temizlik malzemelerinin yanı sıra, uyku tulumu, hamakmat gibi konfora yönelik materyaller yer alıyor.

Kamp Malzemeleri Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kamp malzemeleri seçiminde öncelik elbette çadır. İyi bir çadır demek, tatile de iyi bir başlangıç demektir. O nedenle çadır seçiminde bir çok noktaya dikkat etmelisiniz; materyaline, kullanılacak kişi sayısına, ağırlık ve boyutuna... İçerisinde konaklayacağınız ürünün iplerinin ve çıtalarının sağlam olması da önemli; yani materyalinin kalitesine ekstra önem göstermelisiniz. Rahat kurulum sağlayan pratik modelleri ise kamp hayatının daha keyifli geçmesine yardımcı olacaktır. Geniş olan modellerin tercih edilmesi, kullanıcıların rahatlığı açısından büyük önem taşır. Kamp malzemeleri arasında olmazsa olmaz olan termoslar ise, fonksiyonel kullanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Uzun yolculuklarda sıcak ve soğuk içecekleri taşımaya yardımcı olan termoslar, gelişmiş sıcaklık ve soğukluk sistemleri ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Ürünlerin kapaklı modellerinin sağlam ve korunaklı olması pratik kullanım özelliği sunuyor, kamp hayatında kolaylık sağlıyor. Kamp hayatının işlevsel araç gereçleri arasında yer alan matlar ise, şişme ya da köpükten imal edilen çeşitleri ile çadır içerisinde rahat bir şekilde uyumaya yardımcı oluyor. Kamp malzemeleri arasında bulunan şişme matların kaliteli sağlam malzemelerden üretilmesi, ürünün dayanıklılık göstermesini ve kısa vadede patlamamasını sağlıyor. Köpük mat çeşitlerinin, rahat olması ve yerdeki materyallerden kullanıcıları koruması önem taşıyor. Kompakt tasarımları ile her yere kolaylıkla taşınabilen ürünler, uzun seyahatlerde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Fonksiyonel kullanım özelliklerine sahip kamp malzemeleri şimdi Koçtaş'ta! Her yere kolaylıkla taşınabilen kamp malzemeleri arasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilir, hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster