Peşin Fiyatına  7 Taksit

İnşaat Malzemeleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İnşaat Malzemeleri

İnşaat malzemeleri, yapılarda inşaat, tamir ve tadilat işlerinde kullanılan malzemelerdir. İnşaat ve tadilat işlerinizi kolaylaştırmak ve daha etkili iş yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. İnşaat malzemelerini bir yerden başka yere kolay şekilde taşıyabilmek için özel malzeme ve aletler de mevcuttur. Malzeme çeşitleri içerisinde farklı alanlarda kullanılan tuğlalar ve bunların montajı için gerekli olan malzemeler, inşaat işlerinde kullanılan ip ve brandalar, taşıma ve depolama işlemlerinde kullanılan kutular bulunur.

İnşaat İşlerine Uygun İnşaat Malzemesi Çeşitleri

İnşaat malzemeleri, kullanım alanı ve üretim özelliklerine göre farklı seçeneklere sahiptir. Şeffaf cam tuğla, yapılar içerisinde kullanılan ışık geçirgenliği sağlayabilmeniz için kullanabileceğiniz özel bir tuğla çeşididir. Renkli ve desenli şeffaf tuğla modellerini evinizin içerisinde ya da dış cephenizde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. İnşaatçı ipi, inşaat işlerinde bağlama ve sabitleme gibi amaçlar ile kullanılan ip çeşididir. Fosfor özelliği olan çeşitleri inşaat alanlarında özellikle karanlık yerlerde dikkat çekmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kinnap ipi ise doğal malzemelerden üretilen sağlam ve uzun ömürlü bir ip türüdür. Bu ipler nemden etkilenmediği için dış alanlarda da kullanabilirsiniz. İnşaat artıklarının ya da başka malzemelerin toplanması ve atılması için moloz çuvalı kullanabilirsiniz. Taşıma kolisi ise taşıma işlemlerinde size kolaylık sağlayan bir üründür. Ev taşıma işlemlerinde ya da ofis arşiv işlemlerinde kullanılabilen koliler sağlam yapıları ile uzun süre sorunsuz kullanılabilir. Bunun yanı sıra koliler küçük boydan jumbo boya kadar farklı seçeneklere sahiptir. İnşaat malzemeleri arasında yerini alan mobilya taşıma battaniyesi ise, taşınma işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılan bir diğer malzemedir. Bu battaniyeleri taşınacak ya da depolanacak olan mobilyalarınızın çizilmesinin önüne geçmek için kullanabilirsiniz. Taşınırken ihtiyacınız olacak bir diğer malzeme ise balonlu naylondur. Taşınacak ya da kargoya verilecek malzemeleri bu malzeme ile kolayca kaplayabilirsiniz. Dilediğiniz uzunlukta alabileceğiniz naylonlar ile güvenli taşıma sağlayabilirsiniz. İnşaat malzemeleri arasında branda çeşitleri de bulunur. Brandalar yüzeylerin korunması, birbirinden ayrılması ve kaplanması için kullanılır. Çok amaçlı brandalar ve diğer branda çeşitleri takviyeli kumaş ya da benzeri malzemelerden üretildiği için açık ya da kapalı alanlarda rahatça kullanabilirsiniz
Aradığınız tüm inşaat ve izolasyon malzemelerine Koçtaş'tan ulaşabilirsiniz. Geniş ürün skalasına sahip inşaat malzemeleri ile tadilatlarınızı kolaylıkla yapabilir, uygun fiyat avantajıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Daha fazla göster
40 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: