150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Aplikleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Dış Mekanları Ferahlatan Bahçe Aplikleri

Bahçe aplikleri dış mekanlarda istenilen alanların aydınlatılmasını sağlayan işlevsel ürünler arasında yer alır. İç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da sıklıkla kullanılan aplikler, açık alanların daha dekoratif hale gelmesine yardımcı olur. Bahçe aplikleri aynı zamanda belirli yerlerde ihtiyaç duyulan ışıklandırmanın elde edilmesini de kolaylaştırır. Seçenekleri incelediğinizde malzeme, renk, boyut ya da tasarım gibi çeşitli özelliklerle birbirinden ayrılan sayısız model olduğunu görebilirsiniz. Dış mekanlarınızı dilediğiniz gibi süslemek ve bahçelerinizde gereksinim duyduğunuz aydınlık ortamı elde etmek istiyorsanız bahçe apliği çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber ürünler, bahçelerde vurgu parçası olarak da kullanılabilir. Özel olarak süslediğiniz bir duvar ya da ortaya çıkarmak istediğiniz çiçekleriniz varsa ürünler sayesinde daha belirgin hale getirebilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kaliteli aplikler, dışarıda geçirdiğiniz süreyi uzatmanıza yardımcı olan ürünlerden oluşur. Bahçeleri geceleri de kullanmanıza yardımcı olan ürünler, açık alanlarınızı daha verimli bir şekilde değerlendirmenize imkan tanır. Bahçe aplikleri fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınız ürüne vakit kaybetmeden ulaşabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Bahçe Apliği Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Ürünler, birçok avantaj sunmasıyla öne çıkar. Bahçe apliği kullanmanın avantajları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddeleri inceleyebilirsiniz:

 • Bahçe aplikleri, ilk olarak açık alanların daha aydınlık hale gelmesine yardımcı olur. Böylece akşamları da bahçelerinizi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi açık alanda ağırlamak ve samimi bir ortam oluşturmak istiyorsanız ürünlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.
 • Dış mekan aplikleri, işletmelerin bahçelerinde kullanabileceği işlevsel aydınlatma ürünleri arasında bulunur. Eğer işletmenizin açık alanlarında aplik yerleştirebileceğiniz duvarlar varsa aydınlık bir ortamı daha kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca bahçe apliği, ortama farklı bir hava kazandırmasıyla da işletmenize gelen müşterilerin ilgisini çekebilir.
 • Duvara monte edilecek şekilde dizayn edilen ürünler, farklı şekil, renk ve stillere sahip olmasıyla öne çıkar. İster modern ister geleneksel bir tarza sahip olun, bahçe aplikleri arasında kişisel stilinize uyum sağlayan ürüne kolaylıkla erişebilir, açık alanlarınıza hayalinizdeki görünümü kazandırabilirsiniz.

Bahçe apliği modellerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, sahip olduğunuz alanları daha iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Her türlü amaca hizmet edecek şekilde dizayn edilen bahçe aydınlatma aplikleri sayesinde istediğiniz aydınlatmayı şık detaylarla elde edebilirsiniz.

Her Tarzla Uyum Sağlayan Bahçe Apliği Modelleri

Ürünler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığı ürüne kolaylıkla ulaşmasını mümkün hale getirir. Ürünler genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Dış mekan aplikleri genel olarak alttan ve üstten aydınlatmalı olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Her iki tasarım da ürünlerin ayrı bir görünüm kazanmasını sağlar.
 • Alttan aydınlatmalı ürünlerde lamba aşağı doğru sarkıtılır. Genellikle etrafında çeşitli şeritler olan bir tasarıma sahip olan alttan aydınlatmalı modeller, şık detaylarıyla birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • Üstten aydınlatmalı modellerde ise lamba bölümü yukarı doğrudur. Bununla beraber her aplik, alttan aydınlatmalı olanlardaki gibi şeritle kaplı değildir.

Hangi tasarımın sizin için daha uygun olduğunu belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, hayalinizdeki görünüme pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bahçe aplik fiyatları arasından bütçenize ve kişisel zevklerinize uygun parçaya anında erişebilirsiniz.

Malzemelerine Göre Bahçe Aplikleri

Ürünlerin malzemeleri ve özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Bütün bahçe apliği modellerinin lamba bölümü camdan üretilir. Bununla beraber ürünleri incelediğinizde gövde malzemelerinin ABS akrilik, polietilen, plastik, polikarbon ve alüminyum gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz.
 • Sert plastik olarak da bilinen polietilen, sağlam yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen malzeme, sunduğu renk çeşitliliğiyle herkesin aradığını kolaylıkla bulmasını sağlar. Kırılmalara ve çatlamalara karşı dayanıklı olması da malzemenin önemli avantajları arasında bulunur.
 • ABS akrilik, darbe mukavemetine sahip olmasıyla dikkat çeker. Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için dış mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Akrilik, kolaylıkla şekil alan bir malzeme olduğu için bazı modellerin kenarında ve üzerinde çeşitli oymalar bulunur. Oymalar, vintage esintileri taşıyan tasarımlardan hoşlanan kişilerin ilgisini çeker.
 • Polikarbon, güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir malzeme olduğu için dış mekan aydınlatmalarında kullanılan popüler malzemeler arasında yer alır. Güneş kaynaklı solma benzeri istenmeyen durumların önüne geçen malzeme, aplikler için idealdir.
 • Alüminyum, bakım gerektirmeyen bir malzemedir. Kendine has parlaklığı sayesinde apliklerin canlı bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca pas tutmaması ve şeklinin bozulmaması, alüminyumdan üretilen ürünlerin öne çıkan avantajları arasında bulunur.
 • Plastik bahçe aplikleri renk çeşitliliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Açık alanlarınıza farklı renkler kazandırmak istiyorsanız plastik modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Hafif yapısıyla da öne çıkan ürünler, zorlu hava koşullarına karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Bahçe aplikleri fiyatları ve malzemelerini inceleyerek hangisinin sizin için daha uygun olduğunu belirleyebilir, dış mekanlarınızda istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir malzeme varsa dış mekan bahçe aplikleri arasından kolaylıkla bulabilir, hayalinizdeki görünümü kısa sürede elde edebilirsiniz.

Bahçe Aplikleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe aplik lamba modelleri arasından seçim yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız önemlidir:

 • Bahçe duvar aplikleri arasından seçim yapmadan önce ürünleri kullanacağınız yeri iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. Seçenekleri incelediğinizde farklı boyutlarda üretilen birçok model olduğunu görebilirsiniz. Bahçeniz küçükse küçük bir aplik takarak ihtiyacınız olan ışığı elde edebilir, açık alanlarınıza işlevsellik kazandırabilirsiniz. Yan yana birden fazla parça kullanmak istiyorsanız da benzer şekilde küçük bahçe duvar üstü aplikleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Renk, seçimi yaparken göz önünde bulundurulması gereken önemli kriterler arasında bulunur. Evinizin dış cephesinin renklerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. İşletmenizin bahçesi için aplik arıyorsanız da benzer şekilde restoran ya da kafenizin tasarımını göz önünde bulundurarak ürünler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bahçe apliği çeşitlerini incelediğinizde kahverengi, gri, beyaz, sarı ve siyah gibi farklı renkler olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca tek renkli modellerin yanı sıra sarı ve siyah benzeri farklı renklerin bir araya getirildiği tasarımlar da bulunur. İstediğiniz renge karar verdikten sonra seçenekler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Renkle beraber malzeme de dikkat edilmesi gereken kriterler arasında bulunur. Örneğin, parlak ve canlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız alüminyum olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Koçtaş fırsatları sayesinde uygun bahçe aplik fiyatları ve seçeneklerine pratik bir şekilde ulaşabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere anında sahip olabilirsiniz. İstediğiniz modele karar verdikten sonra ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Bahçe Aplikleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe apliği modelleri nelerdir?

Ürünler, genel olarak alttan ve üstten aydınlatmalı olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Bununla beraber seçenekleri incelediğinizde renk, tasarım çizgisi ve malzeme bakımından birbirinden ayrılan modeller olduğunu görebilirsiniz. Açık alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırmak istiyorsanız duvara monte ederek kullanabileceğiniz apliklere ulaşabilir, bahçelerinize işlevsellik kazandırabilirsiniz.

Bahçe apliği fiyatları ne kadar?

Bahçe aplikleri malzeme, marka ve boyut gibi çeşitli kriterler bakımından birbirinden ayrılır. Bununla beraber ürünler arasında herkes bütçesine uygun olan modeli kolaylıkla bulabilir. Özel olarak aradığınız bir ürün varsa bahçe duvar aplikleri içinden erişebilir, dış mekanlarınızda istediğiniz detayları yakalayabilirsiniz.

Bahçe aplikleri alırken nelere dikkat edilmeli?

Bahçe aplik modelleri arasından seçim yaparken renk, malzeme ve tasarım detaylarına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca ürünlerin alttan mı üstten mi aydınlatmalı olmasını istediğinizi de belirlemelisiniz. Aklınızdaki tasarıma karar verdikten sonra seçenekleri inceleyebilir, açık alanlarınıza zarif bir görünüm katabilirsiniz.

En Çok Satan Bahçe Aplikleri Hangileri?

Koçtaş Bahçe Aplikleri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Bahçe Duvar Lambası Oval Ip44 E27 60w Cam
 2. Horoz Begonya-1 Bahçearmatürü Siyah
 3. 292 Rehber Aplik Led 6500k Siyah
 4. Ultra Aplik Şapkali Led 3000k 12w Siyah
 5. Bahçe Duvar Lambası Daire Ip44 E27 100w Cam
Daha fazla göster
30 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: