Peşin Fiyatına  7 Taksit

Mikser

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı ve Şık Mikserler

Mutfak alanında kolaylık sunan mikser modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Profesyonel anlamda leziz içerikler hazırlamanıza olanak sağlayan mikser modelleri pasta ve kek hazırlığında kolaylık sunar. Birçok yiyecek maddelerini karıştırmak ve çırpmak amacıyla ürün modellerini kullanabilirsiniz. Elektrikten aldığı güçle çalışma performansı sergileyen elektrikli mutfak aleti geniş ürün çeşitliliğinde satışa sunulur. Mutfakta kullananlara yardımcı olarak öne çıkan ürün modelleri genel olarak pasta kreması hazırlığında, kek harcı, krep ve pek çok yiyeceğin karışımında tercih edilir. Dakikalar içerisinde farklı gıdaları çırpmak amacıyla da mikser modellerini kullanabilir, pratik özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden markalar ürün üretiminde teknolojinin gelişimini yansıtır. Son dönemlerde trend olan renk tonlarını ürün modelleri arasında bulabilirsiniz. Geniş renk skalasında üretilen ürün modelleri mutfak alanına hoş bir görünüm kazandırır. Renk avantajlarını incelerken modası geçmeyecek şekilde tasarlanan tasarımlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Elektrikli mutfak aletleri denilince akla beyaz renk tonu gelebilir. Beyaz renginin yanında yeşil, mavi, pembe ve farklı renk tonlarından da yararlanabilirsiniz. Antrasit, gri ve siyah renk tonu son yıllarda sıkça tercih edilir. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri geniş renk yelpazesiyle satışa sunulur. Mikser çeşitleri kendi arasında farklılık gösterir. El mikserleri, tezgah üstü mikser, manuel kullanım avantajı sunan ürün modelleri gibi geniş çeşitlilikten yararlanabilirsiniz. Mutfak alanında ihtiyaç ve beklentilerinize cevap verir nitelikte tasarlanan model seçimi yapabilir, bütçenize uygun ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mikser Modelleri

Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan Beko mikser modelleri yemek pişirmede size kolaylık sunar. Farklı tarifleri dakikalar içerisinde karıştırmanıza ve hazırlamanıza yardımcı olan ürün modelleri sahip olduğu çeşitlilikle kullananların beğenisine sunulur. El mikseri, stand mikser ve manuel mikser olarak çeşitlilik sunan ürün modelleri mutfak alanında beklenti ve ihtiyaçlara cevap verir nitelikte üretilir. Mini mikser modelleri ev alanında sıkça kullanılır. Amatör kullanıma uygun olarak tasarlanan el mikser modeli kolay bir şekilde temizlenebilir. Hafif yapı özellikleri ve minimal tasarımları sayesinde ihtiyaç duyulan ürün her alanda kolay kullanım avantajı sunar. Genel olarak sıkça tercih edilen ürünlerin başında yer alan el mikser modelleri farklı hız ayarlarına sahip olarak üretilir.

Hız ayarını planlayarak farklı hızlarda çırpma ve karıştırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. El mikser modelleri elektrik ihtiyacı duymadan çalışma performansı sergiler. Az miktarda ve karıştırılması zor olmayan gıdaları mikser modeli ile kısa süre içerisinde karıştırabilirsiniz. Tezgah üstü olarak kullanım avantajı sağlayan tezgah üstü ürün modelleri sahip olduğu güçlü donanım özellikleri sayesinde farklı gıdaları kısa süre içerisinde karıştırılır. Hamur karıştırma gibi işlemleri dakikalar içerisinde mikser modeli ile gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel alanda da kullanım avantajı sağlayan tezgah üstü çırpıcı mikser modelleri renkli tasarım özellikleriyle göz doldurur. Sahip olduğu gelişmiş donanım özellikleri ve teknolojik yenilikleriyle farklı hız seçenekleri sunan ürün modelleri farklı miktarda malzemeleri karıştırır. Malzeme ve tarif özelliklerine uygun olarak pratik çözümler sunan ürün modelini tercih edebilir, sos, krema gibi farklı yiyecekleri kısa süre içerisinde hazırlayabilirsiniz. Ergonomik tasarım özellikleriyle ön plana çıkan ürün modelleri farklı parça yapılarından oluşur.

Mikser Seçimi Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Profesyonel ve amatör kullanım amacıyla ürün seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar yer alır. Set üstü, manuel ve otomatik kullanım avantajı sunan model seçenekleri kullanım alanı ve amacı doğrultusunda tercih edilebilir. Yüksek miktarda verim almak istiyor ve elektrik tüketen modeller arasından seçim yapmak istiyorsanız farklı markalar tarafından üretilen ürün modellerini inceleyebilirsiniz. Her modelin kendi özelliklerine bağlı olarak tüketim detayları değişim gösterir. Farklı materyal ve malzeme yapılarından elde edilen ürün modelleri gıdayla temas eder. Sağlığa zararlı madde bulundurmayan ürün modelleri gelişmiş teknolojik yeniliklerle birlikte üretilir. Mikser modellerini uzun yıllar kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşlevsel özellikleriyle kullananların dikkatini çeken ürün modelleri basit bir şekilde çırpma işlemini gerçekleştirir.

Ekstra fonksiyonlara sahip olarak üretilen ürün modelleri de bulunur. Profesyonel anlamda kullanım yapacaksınız fonksiyonel özellikleri olan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Çırpma, karıştırmanın yanında rendeleme, doğrama, dilimleme gibi işlemleri de yapan profesyonel ürün modelleri farklı aparat yapılarıyla yer alır. Aparatları takıp çıkararak pratik kullanım avantajından yararlanabilir, aynı zamanda mikser modelini set şeklinde de satın alabilirsiniz. Sıcaklığa karşı dayanıklı malzemeden üretilen ürün modelleri kullanışlılık sergiler. 700 ile 1500 v arasında çeşitlilik gösteren motor gücü taşıyan ürün modelleri hızlı bir şekilde işlemi gerçekleştirir. Seçim yaparken yemek yeme, pişirme alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurmanızı tavsiye edilir. İhtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda ürün modelleri arasında seçim yapabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mikser satın alabilirsiniz.

Mutfakta Yardımcı Mikser Setleri

Mutfak alanında hayatı kolaylaştıran aynı zamanda zamandan ve enerjiden tasarrufu sağlayan elektrikli ev aletlerinin başında ürün modelleri gelir. Birbirinden lezzetli tarifleri hazırlamanıza olanak sağlayan mutfak aletleri aşçı ve yemek yapan kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Mutfak işlerini dakikalar içerisinde yapmanıza olanak sağlayan mikser modelleri elektrikli mutfak eşyası kategorisinde yer alır. Mikser seti modelleri set şeklinde de satışa sunulur. Birbirinden farklı yemek ve tatlıların hazırlanmasına destek olan ürün seti modelleri mutfak alanında sıkça kullanılır. Mikser seti parçalarını kullanarak birbirinden farklı lezzetli yiyecekler hazırlayabilir, zahmetsizce bu içerikleri karıştırabilir, çırpabilir, yoğurabilirsiniz.

Kuru ve ıslak malzemeleri karıştırarak homojen kıvama getiren ürün modelleri elektrik enerjisi ile çalışma performansı sergiler. Elektrikten aldığı güç performansına bağlı olarak zaman ve enerjiden tasarrufu destekleyen ürün modelleri ev ve profesyonel mutfaklarda kullanım alanı bulur. Hemen hemen her türlü gıda malzemesinin çırpılması ve karıştırılmasına olanak sağlayan ürün modelleri dakikalar içerisinde işlemi tamamlamanıza olanak sağlar. Geniş çeşitlilikte satışa sunulan ürün çeşitleri kullanım şekli ve amacına uygun olarak tercih edilebilir. Büyük hacim yapısı ve güçlü motor özelliklerinden yararlanarak profesyonel anlamda mikser modelini tercih edebilirsiniz. Bireysel kullanıma uygun olarak üretilen model seçenekleri yer alır. Minimal tasarım özellikleri ve pratik modelleriyle üretilen bireysel kullanıma uygun mikser modelleri evlerde kek, hamur işi tariflerinin hazırlanmasında kolaylık sağlar. Mikser seti modelleri her bütçeye uygun seçenekler sunar. Lokanta, restoran, pastane gibi alanlarda kullanım alanı bulan ürün modelleri büyük hacimli yapısıyla sanayi tipi ürün modelleri arasında yer alır.

Mikser Çeşitleri

Ürün çeşitleri farklı işlevsel özellikleriyle geniş ürün yelpazesine satışa sunulur. İhtiyaç ve beklentileri karşılamaya yönelik olarak üretilen ürün modelleri farklı tasarım özellikleriyle göz doldurur. Farklı aparatlar ve ek parçalarla çalışma şekline sahip olan ürün modelleri müşteriler tarafından beğenileri toplar, dikkatleri üzerine çeker. Mutfakta uygun modeli seçerken ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Yemek hazırlığında hayatınızı kolaylaştırıcı etki bırakan ürün çeşitleri zaman ve enerjiden tasarruf da destek olur. Farklı markalar tarafından geliştirilen ürün modellerini tercih edebilir, çırpıcıya sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Farkı parçalara sahip olarak üretilen ürün model seçenekleri yer alır. Farklı başlık yapılarından yararlanarak farklı gıdaları kısa süre içerisinde çırpabilir, yoğurabilir, karıştırabilirsiniz. Mikser seti parçaları hamur yoğurma aparatı ve çırpma teli ile birlikte satışa sunulur. 

Gelişmiş teknolojiyi yakından takip eden markalar modellere bu gelişmişliğini yansıtır. El blender aparatı ile birlikte de satışa sunulan ürünler yer alır. Modelden beklediğiniz beklentilere bağlı olarak model tercihi yapmanız verimli kullanım avantajından yararlanmanız açısından önem taşır. Üçlü olarak satışa sunulan ürün setine sahip olabilir, çırpıcı başlık, karıştırıcı başlık ve doğrayıcı başlık avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yemek hazırlığı yaparken bu başlıkları kullanarak karıştırma, çırpma, doğrama gerektiren tarifleri kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Özel amaçlar için ve özel tarifler için kullanım avantajı sağlayan başlık yapıları mutfakta işlerinizi kolaylaştırır. Hızlı ve pratik şekilde yemek hazırlığı yapmanıza olanak sağlar. Farklı lezzetteki yemek ve tatlıları kısa zaman içerisinde hazırlayabilir, misafirlerinize sunabilirsiniz. Farklı model seçeneklerini değerlendirerek geniş renk yelpazesinden yararlanabilir, farklı materyal yapılarından üretilen mikser makinesine sahip olabilirsiniz. Mutfağınızda hakim olan tasarım özelliklerini göz önünde bulundurarak model tercihinde bulunabilir, mutfağa farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Estetik Görünümlü Mikserler

Tezgah üstü kullanıma uygun olarak tasarlanan stantlı mikser modelleri malzemeleri karıştırılır ve yoğurur. Derin hazneye sahip olarak tasarlanan tezgah üstü kullanım mikser modelleri sahip olduğu hacim özellikleriyle farklı malzemeleri karıştırmak için işlevsel kullanım avantajı sunar. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı hacim yapılarına sahip olarak yer alır. Stantlı olarak satışa sunulan bu mikser tek başına ayakta durabilir. Çırpma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirir. Bu mikser içerisinde farklı yiyecekleri koyarak karıştırma, çırpma, yoğurma işlemini yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri genel olarak 5 ile 15 lt hacimlerinde yer alır.

 Güçlü motor gücüne sahip ürün modelleri 500 ile 1500 v bandında güçlü çalışma performansını sergiler. Ürünü kullanım sıklığına bağlı olarak tercih edebilir, tariflerinizi kısa süre içerisinde hazırlayabilirsiniz. Motor gücü özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız ve farklı kademelerde hızlı ayarlarını incelemeniz seçimleriniz açısından önem taşır. Genel olarak 3 farklı hız ayarına sahip üretilen ürün modelleri farklı hız ayarlarıyla da satışa sunulur. Paslanmaz çelik, plastik, cam gibi farklı malzemeden üretilen ürün modellerini inceleyebilir, materyal özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Yapışma, kırılma ve farklı olumsuz durumlara karşı direnç gösteren hazne yapıları çırpma teli ve başlıkları ile birlikte homojen karışım elde etmenize olanak sağlar. Sıçrama engelleyici başlık yapısına sahip olarak üretilen ürün modelleri etrafın kirlenmesinin önüne geçer.

Mikser Özellikleri

Amatör ve profesyonel kullanım amacıyla tasarlanan büyük ve ağır modellerin yanında minimal tasarım özellikleri ile üretilen portatif, hafif, pratik modeller de yer alır. Minimal hacimli olarak dizayn edilen ürün modelleri motor kısmı ve çırpma telinden oluşur. Mutfak alanında az miktarda yer kaplayan ürün modelleri kolay bir şekilde saklanabilir. Amatör kullanıma uygun olarak yer alan ürün modelleri genel olarak elektrik ile birlikte çalışma performansı sergiler. Hızlı ve güçlü motor özelliklerinden yararlanarak dakikalar içerisinde çırpma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Temel çırpma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştiren ürün modelleri sahip olduğu başlıklarla birlikte kullananlara birçok alanda avantaj sağlar. 

Farklı elektrik gücüne sahip olarak üretilen ürün çeşitleri yer alır. Paslanmaz çelik, plastik, cam gibi materyal yapılarından yararlanabilir, ek aparatlarla birlikte ürün modellerini kullanabilirsiniz. Farklı içecekleri hazırlarken çırpma telinden yararlanabilir, gıda öğütücü gibi farklı aparatlı setleri de satın alabilirsiniz. Ürün modelleri farklı motor gücü ile çalışma performansı sergiler. Sahip olduğu aparat yapılarıyla birçok farklı tarif hazırlayabilir, kadife kıvamını yiyecek ve içeceklerde elde edebilirsiniz. Çırpma telini kullanarak farklı yiyecek ve içecekleri hazırlayabilir, katı ürünleri öğütmek için öğütücü hazneden destek alabilirsiniz. Kafeler tarafından sıkça tercih edilen öğütücü hazne kahve yapımında kullanılabilir. Birbirinden farklı renk seçenekleri arasında kişisel zevkinize hitap eden ürün modellerini seçebilirsiniz.

İşlevel Mikserler

Günün yorgunluğunu ve stresini atmak için mutfak alanında zaman geçiriyor olabilirsiniz. Bu zamanı verimli ve etkili kılmak için işlevsel ürün modellerinden destek alabilirsiniz. Kısa sürede yemek hazırlama ve beslenme ihtiyacını karşılamanıza olanak sağlayan ürün modelleri hızlı ve pratik özellikleriyle göz doldurur. Pratiklik yanında sağlıklı yiyecekler hazırlamanıza destek olan elektrikli mutfak aleti bütün yemek hazırlıklarında size destek olur. Keyifli ve eğlenceli zaman geçirmenize olanak sağlar. Mutfak alanında yardımcı olan mikser modelleri yemek hazırlık aşamasını hızlandırır. Zaman ve enerjiden tasarruf elde etmenize olanak sağlar. Ergonomik tasarım özellikleri sayesinde mutfak alanına hoş görünüm kazandıran ürün modelleri geniş çeşitlilikte satışa sunulur.

 Son yıllarda tercih edilen sade, modern, tek renk ürün modelleri moda anlayışıyla uyumluluk gösterir. Minimal tarza sahip mutfak alanına sahipseniz tek renk üretilen ürün modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfak alanında çok zaman geçiriyor ve günün büyük bir kısmında burada olmaktan hoşlanıyorsanız birbirinden şık tasarımla üretilen set üstü mikser modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Farklı tarzlara yönelik olarak hazırlanan ve üretilen işlevsel ürün modelleri klasik, modern, minimal tarz oluşturmak isteyen kişilere zengin ürün çeşitliliği sunar. Minimal tarzda oluşturulan ürün modelleri kolay bir şekilde saklanabilir. Hafif ve küçük olması sayesinde kolay bir şekilde kaldırılıp kolay bir şekilde depolanmaya olanak sağlayan minimal tasarımının ürün modelleri yorgunluğun önüne geçer.

Yüksek Performanslı Mikserler

Ev, restoran, kafe ve farklı işletmeler tarafından tercih edilen yüksek performanslı ürün modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Ev tipi kullanıma uygun olarak da yer alan yüksek performanslı mikser modelleri büyük hacim yapısı ve güçlü motor özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Endüstriyel mikser olarak da geçen mikser modelleri uzun süre karıştırma işlemini yapabilir. 8 ile 60 lt hacme sahip olarak üretilen bu mikser modelleri 300 kg kapasiteye kadar ulaşan model çeşitliliğinde yer alır. Farklı motor gücüne sahip ürün çeşitlerini kullanarak ideal çeşitleri tercih edebilirsiniz. İşletmeler tarafından yeterli büyüklükte ve enerji sınıfında üretilen ürün modelleri robot mikser kategorisi içerisinde yer alır. 

Tek bir motor ile birden fazla başlığı çalıştırabilme potansiyeline sahip model restoran, kafe ve farklı işletmelerde kullanım avantajı sağlar. Mutfak alanında pratiklik ve hız kazandıran ürün modelleri başarılı bir şekilde yiyecek ve içecek hazırlığına olanak sağlar. 5 farklı fonksiyonundan yararlanarak kısa süre içerisinde birbirinden farklı lezzetler, yiyecek ve içecekleri oluşturabilirsiniz. Doğrama, rendeleme, dilimleme, çırpma ve blander başlıklarına sahip olarak birden fazla işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir, ısıya dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Geniş halka yapısına sahip olarak üretilen modeller ölçü kabına sahip olarak yer alır. Pratik kullanımıyla kısa süre içerisinde birden fazla kişiye ikramlık hazırlamanıza destek olur. Gelişmiş tasarıma sahip ürün modelleri içerisinden uygun model tercihi yapabilir, yemek hazırlığında yüksek performanslı ürün kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ergonomik Mikserler

Kek, pasta, krema, tatlı, tuzlu içecek ve farklı yiyeceklerin tümünü kısa sürede hazırlanmasıyla bilinen ürün modelleri küçük ev aleti olarak yer alır. Sadece kek çırpmak amacıyla kullanılmayan bu mikser modelleri kıvamlı muhallebi hazırlamanıza destek olur. Zorlu tarifleri kısa süre içerisinde elde etmenize olanak sağlayan ürün modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Tatlı, tuzlu birçok tarifi mikser araçlarını kullanarak kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir ve lezzetli ikramlıklar hazırlayabilirsiniz. Kullanım amacı ve alanınıza bağlı olarak farklı büyüklük ve kapasiteden oluşan ürün modeli arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentilerinize uygun olarak dizayn edilen ürün modelleri arasında seçim yapabilir, sunduğu avantajlardan mutfak alanında yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 İnsan gücü gerektirmeden zorlu karışımları kısa sürede hazırlayan ürün modelleri hem emekten hem zamandan tasarruf olanak sağlar. Ürün sadece karıştırma ve çırpma amacıyla tercih edilmez. Sahip olduğu başlık yapılarından yararlanarak farklı kullanım amaçlarından da destek alabilirsiniz. Ortalama olarak 2 çırpıcı uçlu satışa sunulan ergonomik tasarım özellikleriyle göz dolduran ürün modelleri paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Farklı hız ayarı sayesinde istenilen hızla tarifleri kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Katı hamurları bile başarıyla yoğuran ürün modelleri markadan markaya farklı fonksiyonel özellikler taşır. Gelişmiş teknolojik yeniliklerle üretilen model seçeneklerini değerlendirebilir, bütçenize hitap eden ürün model seçenekleri arasından seçtiğiniz ürün satın alabilirsiniz.

Mikser Fiyatları

Mikser fiyatları modelin sahip olduğu özellik, teknik detay, büyüklük, set içeriği ve sunduğu avantajlara bağlı olarak değişim gösterir. Mikser fiyatları belirlenirken ürünün motor gücü, el tipi, stantlı model seçimi, hacimli yapısı, aparat özellikleri, malzeme türü, renk ve tasarım özellikleri fiyatın üzerinde etki bırakır. Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı özellikler taşıyabilir. Profesyonel ve amatör kullanım avantajlarıyla dikkatleri üzerine çeken ürün modelleri farklı kapasite ve motor gücünden oluşur. Farklı markaların mikser fiyatlarını inceleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun markayı tercih edebilirsiniz.

Koçtaş mağazası üzerinden farklı markaların ürün modellerine ulaşabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinde geniş ürün yelpazesi yer alır. Online Koçtaş mağazasını kullanarak el mikser seti fiyatlarının filtreleme özelliğinden yararlanarak artan ve azalan şekilde sıralayabilirsiniz. Mikser fiyatlarını uygun ve en yüksek şeklinde görebilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Farklı tasarım özellikleriyle ve farklı tarzlarıyla dikkatleri üzerine çeken ürün modelleri mutfak alanına hoş bir görünüm kazandırır. Mikser modellerini sevdiğiniz dostlarınıza hediye etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Kişisel zevk, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda ürün modelini tercih edebilir, bu modeli tek veya set şeklinde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Seçimini yaptığınız modeli güvenli bir şekilde bu alandan satın alabilirsiniz.

Mikser Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mikser nasıl kullanılır?

Elektrik gücüyle birlikte çalışma performansı sergileyen ürün modelleri farklı hız ayarlarından oluşur. Hız ayarlarını kullanarak, elektrikten aldığınız güçle ürün modelini çalıştırabilir, kullanabilirsiniz.

Mikser kullanırken nelere dikkat etmeliyiz? 

Ürün modellerini kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Bu noktalardan ilki elektrik kullanımı olur. Elektrik kullanımı gerçekleştirirken elektrik prizi ile ürün arasındaki uzaklığın uygun bir şekilde tercih edilmesi önem taşır. Kullanım sırasında materyal türüne bağlı olarak hız ayarlaması yapabilirsiniz.

Mikser kaç watt olmalı?

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri watt değeri değişim gösterir. Ortalama olarak 1500 watt değerine sahip olarak üretilen ürün modellerini tercih edebilir, yüksek performanslı sonuç elde edebilirsiniz. 

Mikserle neler yapılır?

Ürün modellerini kullanarak kek çırpabilir, krema ve farklı soslar elde edebilirsiniz. Sıvı ve farklı yoğunlukta materyallerin karıştırılmasına, çırpılmasına olanak sağlayan ürün modelleri verimli bir şekilde kullanım avantajı sunar.

En Çok Satan Mikser Hangileri?

Koçtaş Mikser kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Schafer Prochef Gusto Stand Mikser-rosegold
  2. Kiwi Kcw 1112 Kahve Köpürtücü Beyaz
  3. SIS 1151 Mikser
  4. Kiwi Kcw 1112 Kahve Köpürtücü Pembe
  5. Ar1023 Mixxi 700 Watt Mikser - Nar
Daha fazla göster
44 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: