150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mum

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ortamı Aydınlatan ve Koku Yayan Mumlar

Mumlar, kendi içinde kokulu ve kokusuz olmak üzere genel anlamda iki farklı kategoriye ayrılır. Kokulu mum çeşitleri, ruh halinizi iyileştirmenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Kokusuz olanlar ise ortamda istediğiniz detayları vurgulamanıza yardımcı olur. Farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak biçimde tasarlanan ürünler, evlerden işyerlerine kadar birçok yerde kullanılabilir. Ayrıca sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız dekoratif mum çeşitlerini inceleyebilir, farklı detaylara sahip olan şık ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Ürünler, uzun zamandır iç ve dış mekanların aydınlatılmasında kullanılır. Dekoratif olarak da oldukça önemli olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. 

Mum çeşitleri, nereye yerleştirilse yerleştirilsin mekana özel bir etki katma gücüne sahip olmasıyla öne çıkar. Odanın görünümünü bir bütün olarak etkileyerek rahat ve hoş bir ambiyans elde edilmesini mümkün hale getirir. Hem astrolojik hem de dini bir anlama da sahip olan ürünler, evlerde birçok amaç için tercih edilir. Renk, tasarım, şekil ve kullanım şekli gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler, herkesin arasından seçim yapabileceği pek çok alternatif içerir. Hem acil durumlarda hem de dekoratif amaçlarla kullanıldığı için mumlar evlerde olması gereken temel ürünler arasında yer alır. Mum fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, iç ve dış mekanlarınıza farklı bir hava katmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarıyla Mumlar

Ürünler sahip olduğu geniş kullanım alanıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin kullanım alanları hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda yer alan listeyi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz:

 • Ürünler temel olarak karanlık bir ortamı aydınlatma amacıyla kullanılır. Elektrik kesintisi durumlarında işlevsel hale gelen ürünler, zor durumlarda ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Bununla beraber dikkatli bir şekilde kullanılmaları gerekir. Mum yaktıktan sonra uyumak çeşitli kazalara neden olabilir.
 • İşlevselliğinin yanı sıra ürünler dekoratif bir parça olmasıyla da öne çıkar. Örneğin, evinizde şömine varsa ürünleri rafına dizerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Evlerinizdeki kirişlere dekoratif olanları yerleştirerek estetik bir hava yakalayabilirsiniz. Çeşitli süs eşyalarıyla bir araya getirildiğinde ürünlerle ortamın ambiyansını tamamen değiştirebilirsiniz.
 • Ürünler aynı zamanda romantik bir akşam yemeği sırasında ortama loş bir ışık kazandırmak amacıyla da tercih edilir. Şamdan gibi birçok farklı şekle sahip olan ürünler sayesinde akşam yemeklerinize zarafet katabilir, ambiyansa hoş detaylar ekleyebilirsiniz.
 • Pastaların üzerinde de sıklıkla değerlendirilen ürünler, kutlama amacıyla da sıklıkla tercih edilir. Doğum günleri ya da özel kutlamalarda farklı seçeneklerden faydalanabilir, renkli ürünlerle hoş bir atmosfer yaratabilirsiniz.
 • Koklu modeller ise evlerinize zarif bir şekilde harika bir koku katmanın ve istenmeyen kokuları örtmenin iyi bir yoludur. Çeşitli koku türlerine sahip olan ürünler, herkesin beğenisini kazanabilecek seçenekler içerir. Ortama taze bir hava katmasının yanı sıra ferahlatan kokulu ürünler, tütsü kullanmak istemeyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir.
 • Ürünler, sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen kişiler arasında da oldukça popülerdir. Mum yakmak, sakinlik ve esenlik duygusu uyandırmak için eşsiz bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Kokulu ve kokusuz olanlar, kaygınızı gidermenize imkan tanır.
 • Meditasyon yapan kişilerin de tercih ettiği ürünler, uygulamanızı desteklemenize yardımcı olur. Niyetinizi evrene gönderirken yanan bir mumun alevine odaklanmayı içeren birçok tezahür tekniği ve görselleştirme egzersizi bulunur. Bununla beraber Hıristiyanlık gibi dinlerde de mumun önemi büyüktür.

Farklı kullanımlarıyla öne çıkan mum çeşitleri, herkesin ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olabilir. Mum fiyatları ve modellerine göz atarak aradığınız modele kolaylıkla erişebilir, ürünleri istediğiniz amaçlarla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mum Kullanımının Dekorasyonunuza Katkısı

Ürünler, kullanım alanı çeşitliliğinin yanı sıra sunduğu avantajlarla da dikkatleri üzerinde toplar. Mumların sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, ürünlerin fonksiyonelliği hakkında fikir edinebilirsiniz:

 • Sakin bir ortam yaratmak istiyorsanız sadece birkaç tane mum kullanmanız yeterlidir. Ambiyansı davetkar ve sıcak hale getiren ürünler sayesinde ortamın havasını dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Ayrıca ürünler yandıklarında rahatlatıcı bir ortam yarattığı için romantik bir ambiyans oluşturmak isteyen kişiler için de ideal hale gelir.
 • Dekoratif amaçlarla da tercih edilen ürünler, evlerinizde istediğiniz görünümü yakalamanızı kolaylaştırır. Salon gibi alanlarda etraftaki eşyalarla uyumlu bir ürün seçiminde bulunurak odalarınıza estetik bir görünüm kazandırabilir, istediğiniz görünümü tek bir parçayla kolaylıkla elde edebilirsiniz.
 • Ürünler, doğal uyku ritminizi destekleyebilir. Gece yatmadan önce telefonunuzu kenara alıp pilli modellerden birini yakarak daha rahat bir şekilde uykuya dalabilir, mavi ışığın zararlı etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz.
 • Veranda ya da balkon gibi yerlerde yetersiz ışık olduğunda istenilen aydınlığın elde edilmesini sağlayan ürünler, karanlıktan hoşlanmayan kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir.

Genel olarak ürünler rahatlamak, ruh halini iyileştirmek, ambiyans oluşturmak ve farklı bir dekorasyon ortaya çıkarmak için kullanılır. Kokulu olanlar ortama farklı bir hava katmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız mum fiyatları ve seçeneklerine göz atabilir, iç ve dış mekanlarınızda hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Mum Kullanmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Ürünleri kullanmaya başlamadan önce bilinmesi gereken bazı şeyler vardır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek bu bilgilere ulaşabilirsiniz:

 • Genel olarak evinizde doğru bir şekilde yakılan mum, hava kalitesini iyileştirerek kendinizi daha iyi hissetmenize neden olur. Ürünleri iç mekan havanızı iyileştirmek için dikkatli bir şekilde kullanmanız gerekir.
 • Uygun havalandırma, kokulu ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. Ürünlerin genellikle iyi havalandırılmış bir odada yakılması önerilir. Bununla beraber mumu hava akımından uzak tutmanız gerekir. Ürünleri kullanırken bir pencereyi üstten açabilir, hava sirkülasyonunu sağlayabilirsiniz.
 • Balmumu, soya ya da hindistan cevizi yağı bazlı kokulu ürünler daha sağlıklı bir alternatiftir.
 • Kokulu ürünleri kullanacaksanız sizin için uygun olanı bulmanız gerekir. Sevdiğiniz ve sizi rahatsız etmeyecek ürünlerle ortama farklı bir hava katabilirsiniz.
 • Kokulu ürünler, stresli bir günün ardından rahatlamanıza yardımcı olabilir. İyi havalandırılmış bir odada kullanarak ürünlerden daha iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Dış mekanlarda kullanmak için bir ürün satın alacaksanız etrafı kapalı olan ürünler arasından seçim yapmanız gerekir. Böylece mumun sönme olasılığını azaltabilirsiniz. Ayrıca pilli modeller de dış mekanlarda kullanmak için idealdir.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra mum fiyatları ve seçenekleri arasından aradığınızı bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir ürün varsa seçenekler arasında bulabilir, iç ya da dış mekanlarda dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Detaylara Sahip Mum Çeşitleri

Geniş kullanım alanının yanı sıra ürünler sahip olduğu seçeneklerle de dikkatleri üzerinde toplar. Farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde üretilen ürünler, kullanıcılarının aradığını kolaylıkla bulmasına imkan tanır. Genel olarak mum çeşitleri şu şekilde özetlenebilir:

 • Ürünler, genel olarak alevli ve alevsiz şeklinde iki farklı kategoriye ayrılabilir. Her model, kendi için bazı avantajlar sunmasıyla öne çıkar.
 • Alevli modeller, geleneksel ürünlerden oluşur. Birçok farklı şekle sahip olduğu için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Masa üstlerinden dresuarlara kadar pek çok yerde kullanılabilir.
 • Genellikle alevli olan modeller meditasyon ya da yoga yaparken tercih edilir. Ortama loş bir ışık kazandırdığı için kullanıcılarının kendi düşüncelerine odaklanmasını mümkün hale getirir. Bununla beraber alevli olan modellerin dikkatli bir şekilde kullanılması önerilir.
 • Alevsiz modeller aynı zamanda pilli mum olarak da isimlendirilir. Pilli ürünler, gerçek bir ateş açığa çıkarmadığı için alevli olanlarla kıyaslandığında daha güvenlidir. Bununla beraber gerçekten ateşin sakinleştirici görünümünü elde etmek isteyenler alevli olanları tercih edebilir.
 • LED mum çeşitleri, pil yardımıyla çalıştığı için evlerde ani elektrik kesintilerinde işlevsel hale gelir. Ayrıca ateşe ihtiyaç duymadan çalıştırılabildikleri için kullanımı da oldukça kolaydır. Farklı ışık renklerine sahip olan modeller, kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır.

Mum fiyatları ve seçenekleri sayesinde istediğiniz ürüne kolaylıkla erişebilir, iç ve dış mekanlarınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Alevli ya da alevsiz modeller arasından kişisel zevklerinize hitap edene kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Alevsiz Mum Çeşitleri

Her durumda kullanabileceğiniz pratik bir ürün olan alevsiz modeller, gerçekçi tasarımıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Geleneksel olanlarla kıyaslandığında gerçek bir ateş açığa çıkarmasa da gerçekçi görünümüyle kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Özellikle dış mekanlarda rüzgarlı havada kullanmak için idealdir. Alevsiz mumlar genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Sütun şeklinde olan modeller, şık görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Gerçeğe yakın titrek parıltılar üretmesiyle ortamı aydınlatmanıza yardımcı olur.
 • Küçük olan modeller, yemeklerde masayı aydınlatmak için değerlendirebileceğiniz ürünler arasında yer alır. Kompakt ve taşınabilir yapıda olmaları, ürünleri dış mekanlarda ikram hizmetleri için de değerlendirmenize imkan tanır.
 • Üst tarafı yuvarlak olan ürünler, otantik bir görünüm elde etmek isteyen kişiler için iyi bir seçenektir. Ürünlerin etrafı yüksek olacak şekilde tasarlandığı için ışık yüzeylerden etrafa yansır. Loş bir ortam yaratmak isteyen kişilere hitap eder.
 • Pilli modellerin yanı sıra alevsiz ürünleri incelediğinizde şarjlı mumlar da olduğunu görebilirsiniz. Şarj edilebilir dekoratif ürünler, yedek pil ihtiyacını ortadan kaldırarak sadece şarj aracılığıyla çalışır. Bununla beraber belirli aralıklarla şarj edilmesi gerekir.

Dış mekanlardan yemek sofralarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan alevsiz modellerle ihtiyaçlarınızı anında giderebilir, farklı tasarımlar arasından hoşunuza gideni kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Alevli Mum Çeşitleri

Geleneksel tasarıma sahip olan alevli modeller, yerleştirildiği ortama otantik bir hava kazandırır. Alevsiz olanlar gibi kendi içinde bazı kategorilere ayrılır. Ürünler genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Alevsiz modellerde olduğu gibi alevli olanlarda da sütun şeklinde ürünler bulunur. Sütunlar, üst düzey restoranlar evlerine hoş bir görünüm katmak isteyenlere kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı yüksekliklerde olduğu için her türlü kullanım amacına uyum sağlar. Genellikle değiştirme maliyetlerini azaltmak için uzun yanma sürelerine sahip olacak biçimde üretilir. Geniş bir yapıya sahip olan ürünlerin dik durması için mumluk kullanmanıza gerek yoktur.
 • Yüzen mum olarak da isimlendirilen etrafı metal kaplamaya sahip olan ürünler, ürünlerin sıvılaşırken etrafa dökülmesini engeller. Genellikle küçük bir yapıya sahip olduğu için yüzen modellerin taşınması oldukça kolaydır. Küçük oldukları için yemek masalarını onlarla donatarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • İnce ve uzun mum çeşitleri, şamdan gibi aksesuarlarla hoş bir görünüm elde edilmesini sağlar. Ayrıca şamdanın parçaları sayesinde ürünleri daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Alevli modeller de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle iç mekanlarda tercih edilen ürünler, kullanıldığı yere farklı bir hava katmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Gereksinimlerinizi belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, evlerinizde istediğiniz dekoratif detayları elde edebilirsiniz.

Şekillerine Göre Mumlar

Ürünler, kullanım türlerinin yanı sıra şekilleri bakımından da birbirinden ayrılır. Farklı tasarım detaylarına sahip olan ürünler, bu yönüyle herkesin beğenisini kazanır. Ürünlerin şekilleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz:

 • Yüzen olarak isimlendirilen modeller genellikle yuvarlak olacak şekilde tasarlanır. Farklı renklere sahip olan yuvarlak modellerle evlerinizde istediğiniz dekorasyonu elde edebilir, odalarınıza kolay bir şekilde hareket katabilirsiniz.
 • Bazı modeller silindir şeklinde dizayn edilir. Silindir olanlar genellikle diğerleriyle kıyaslandığında biraz daha büyüktür. Büyük olması sayesinde her yerde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Top şeklinde tasarlananların üst tarafında mum fitili yer alır. Kendilerine has bir görünüme sahip olan top şeklindeki modeller, genellikle alt taraflarına bir parça koyularak kullanılır. Geleneksel olanlarla kıyaslandığında ayrı bir tasarıma sahip olmasıyla yuvarlak modeller yerleştirildiği ortama modern bir görünüm kazandırır.
 • Uzun modeller, kalınlıklarına göre birbirinden ayrılır. İnce ve kalın olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılan ürünler, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin zevklerine hitap eder.
 • Yuvarlak ya da yumuşak kenarlara sahip olan modellerin yanı sıra mum modelleri incelendiğinde keskin kenarlara sahip ürünler olduğu görülebilir. Kare ya da dikdörtgen şeklinde olan ürünler, minimalist detaylardan hoşlanan kişilere hitap eder. Kendine has bir görünüme sahip olması ve güvenli kullanımıyla birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Bazı modeller stantlarla birlikte satışa sunulur. Ahşap stant içeren modeller, salon gibi şık odalarda hoş detaylar elde etmenizi mümkün hale getirir. Ayrıca bazı modeller kütük mumluk şeklindedir. Kütük olanlar, naturel görünümüyle evlerde orijinal bir hava yakalanmasına yardımcı olur.
 • Geometrik şekillerin yanı sıra ürünleri incelediğinizde çeşitli hayvan figürlerinden ilham alınarak tasarlanan modeller olduğunu görebilirsiniz. Koyun ya da kurbağa formunda olan ürünler, sevimli detaylarıyla farklı parçalar kullanmaktan hoşlanan kişilere hitap eder.
 • Hayvan şekilli mum çeşitleri, kendine has görünümü sayesinde odalara ya da masaların üzerine çarpıcı bir görünüm kazandırır.
 • Jel mum modelleri de farklı tasarımıyla dikkat çeker. Eriyip katılaşabildiği için normal mumlarla kıyaslandığında daha uzun bir kullanım ömrü sunan ürünler, renkleriyle de birçok kişinin ilgisini çeker.

İstediğiniz tasarımı belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız görünüme kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Hayvan figürlerinden silindire, dikdörtgenden kareye kadar farklı şekillerde dizayn edilen ürünler sayesinde aklınızdaki parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Renklerine Göre Mum Çeşitleri

Şekillerle beraber ürünler renk detaylarıyla da birbirinden ayrılır. Farklı renk seçeneklerine sahip olduğu için her türlü ortama uyum sağlamayı başaran ürünler, dekorasyonun önemli bir parçası haline gelir. Ürünlerin sahip olduğu renk seçenekleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Beyaz olanlar en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Beyaz, her yere uyum sağlama yeteneği sayesinde her odada kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. İşyerlerinin ofislerinden evlerde yatak odalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan beyaz renkli modeller, zarif detaylar yakalamak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır.
 • Siyah renkli modeller, asil görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Uyumlu aksesuarlarla bir araya getirildiğinde odalara farklı bir hava katmayı başarır. Bununla beraber siyah da beyaz gibi çoğu renkle uyum sağladığı için her yerde kullanılabilir.
 • Bazı mum seti çeşitleri ise içerisinde birden fazla renkte ürün içermesiyle öne çıkar. Turuncu ya da sarı gibi canlı tonların yer aldığı setler, odalarına hareket katmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir.
 • Mumluk modelleri de benzer şekilde birçok renk alternatifi sunar. Ahşap, altın, gümüş ya beyaz gibi mumluklarla uyumlu renkte mum kullanarak odalarınızda estetik detaylar yaratabilirsiniz.

Işıklı mum çeşitlerini ve renk alternatiflerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilir, evlerinize, işyerlerinde masalarınızın üzerine ya da dış mekanlarınıza orijinal bir görünüm katmaya başlayabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Mum Çeşitleri

Tasarımlarının yanı sıra ürünler üretildikleri malzemeler bakımından da birbirinden ayrılır. Her ürünün hem ana malzemesi hem de fitili farklı materyallerden üretilebilir. Malzemeler hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz:

 • Balmumu, sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer alır. Astım ya da alerjiye neden olabilecek kirleticileri azalttığı için odanın havasının temizlenmesine de yardımcı olur. Ayrıca parafin ve soya olanlarla kıyaslandığında daha uzun süre yanabilir.
 • Parafin, en çok kullanılan malzemeler arasında yer alır. Petrol yan ürünü olan parafin, ürünlerin dayanıklılığını artırır. Birçok koku parafin için özel olarak formüle edildiği için parafinden üretilen koku ürünlerde aromalar daha canlı ve güçlü olabilir.
 • Soya mumlar, kirletici içermemesiyle öne çıkar. Palmiye ise biyolojik olarak kolaylıkla parçalanabildiği için daha çevre dostu bir malzemedir.
 • Ana malzemenin yanı sıra fitiller de farklı materyallerden üretilir. Ahşap fitiller, çevre dostu olmasıyla öne çıkar. Kolay aydınlanması da ürünlerin öne çıkan detayları arasında yer alır. Yandıklarında oldukça az birikinti ürettiği için daha temiz bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bazı modeller, yandığı zaman çıtırtı sesi çıkardığı için rahatlatıcı bir etki de sunar.
 • Pamuktan üretilen fitiller, çok sıcak yanar ve mumu daha hızlı bir şekilde eritir. Metal fitiller ise tipik olarak kalay çekirdeklerinden ya da çinkodan oluşur. Daha hoş bir görünüm için çevredeki mum erise bile dik duruşunu korumaya devam eder.

Her malzeme farklı avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Böylece herkesin aradığı ürünü bulmasını kolaylaştırır. İstediğiniz görünümü belirledikten sonra malzemeleri inceleyebilir, aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koçtaş’ta bulunan birbirinden farklı seçenek sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilirsiniz. Malzeme, koku, renk, tasarım ve kullanım gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından Koçtaş avantajlarını takip ederek aradığınızı bulabilirsiniz.

Mum Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mum çeşitleri nelerdir?

Ürünler genel olarak alevli ve alevsiz olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Bununla beraber kokulu olup olmaması, şekli, rengi ve malzemesi de ürünleri birbirinden ayıran özellikler arasında yer alır. Birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için alternatifler arasından aradığınız ürüne kolaylıkla ulaşabilir, iç ya da dış mekanlarınızda istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Mum lekesi nasıl çıkar?

Bazı ürünler uzun süre yandığında ya da kontrol edilmediğinde leke bırakabilir. Bununla beraber ürünlerin bıraktığı lekeler pratik bir şekilde çıkarılabilir. İlk olarak damlamış olan parçanın kurumasını beklemeniz gerekir. Kuruduktan sonra yapışan parçaları sert bir malzeme yardımıyla çıkarmalısınız. Bu işlemi yaparken çamaşırın zarar görmemesine dikkat etmelisiniz. Havlu üzerinden çamaşırlarınızı ütüleyerek lekeleri kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Mum alırken nelere dikkat edilmeli?

Seçim yaparken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, ürünü dış mekanlarda kullanacaksanız genellikle pilli olan modeller arasından seçim yapmanız önerilir. Ayrıca renk ve malzeme gibi detaylara da dikkat etmeniz gerekir. Mum çeşitlerini dekoratif amaçlarla kullanacaksanız yerleştireceğiniz ortamdaki genel renklerle uyumlu bir parça seçmelisiniz. Kokulu modeller arasından seçim yaparken de aromanın ne olduğuna dikkat etmelisiniz.

En Çok Satan Mum Hangileri?

Koçtaş Mum kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. 25 Li Tealıght Lavanta Kokulu 21Mi
 2. 25Li Tealıght Vanilya Kokulu 21Mi
 3. Şamdan Mum Konik 2X24Cm Krem
 4. 2 li Bar Mum
 5. Sandal Silindir Mum 6,5X4,5 cm
Daha fazla göster
798 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: