150 TL Üzeri Kargo Bedava

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti Çeşitleri  

Tuvalet kağıdı, tuvalet fırçası ve gazete gibi tuvalette bulundurma gereği duyduğunuz çeşitli eşyalar ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti içerisinde mevcuttur. Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanmaya uygun olan ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerinden dilediğiniz yapıdakini edinebilirsiniz. Farklı renklerde ve tasarımlarda bulunan ayaklı fırçalık ve kağıtlık setleri banyo veya tuvalet dekorasyonunuza modern bir dokunuş katar.  

Tuvaleti kağıdını sürekli yenilemek zorunda kalıyorsanız yedekli yapıda bulunan ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerinden seçebilirsiniz. Aynı zamanda bulunduracağınız tuvalet veya banyoda düzenli bir görünüm yaratmanıza yardımcı olur.  

Gazetelik bulunduran ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti ile gazete ve dergileri dağınıklık oluşmadan banyoda bulundurabilirsiniz. Ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti; ayaklı klozet fırçası seti, ayaklı tuvalet kağıtlığı, tuvalet kağıdı ve gazetelik standı, tuvalet kağıdı standı ve ferforje tuvalet kağıtlığı gibi çeşitleri kapsar.  

Ürünlerin yapısında farklı materyaller kullanılır. Krom, alüminyum, çelik gibi maddelerden imal edilebilir. Sadece tuvalet kağıtlarını tutan ya da fırçalığı bulunan ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerinden ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz.  

Gazeteler için stand bulunduran bir ayaklı fırçalık ve kağıtlık setine gereksinim duyuyorsanız gazetelikli olan modellerden tercih yapmanız uygun olur. Fırçalık bulunduran ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerinde, fırça haznesi istenildiği zaman sökülüp takılabilecek bir yapıda bulunur. Çok fonksiyonlu kullanım alanı sağlayan ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerinden dilediğiniz renk ve tasarımdaki çeşidi seçebilirsiniz. 

Banyonuza Hava Katan Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı 

Tuvaletlerde ve banyolarda tuvalet kağıtlıkları oldukça sık kullanılan gereçlerdir. Birçok farklı çeşide sahip tuvalet kağıtlıkları arasında ayaklı tuvalet kağıtlığı bulunur. Tuvalet kağıdını yerleştirebileceğiniz standlar arasındaki modellerden biridir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri de mevcuttur.  

Çeşitli renklerde, materyallerde ve tasarımlarda imal edilen ayaklı tuvalet kağıtlıklarından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken ürünü bulunduracağınız tuvalet veya banyonun dekorasyonuna ve alanda hakim olan renk tonlarına bakabilirsiniz.  

Çeşitli renk seçimleri yapmanıza imkan tanıyan ayaklı tuvalet kağıtlıkları, farklı boyutlara sahip olabilir. Geniş bir banyo ya da tuvalete sahipseniz büyük ebatlı ayaklı tuvalet kağıtlığı modeli tercih edebilirsiniz. Daha dar bir tuvalet veya banyoda kullanmak üzere bir ayaklı tuvalet kağıtlığı seçeneğinde bulunacaksanız, daha küçük ebatlardaki modellere yönelebilirsiniz. Alanın boyutu göz önüne alınarak yapılan ürün seçimleri kalabalık bir görüntü oluşmaması açısından önemli bir kriterdir.  

Ayaklı tuvalet kağıtlığı çeşitleri arasında, yedek tuvalet kağıdı koyulabilen bir bölme olabilir. Yedek taşıma özelliği özellikle küçük banyo ve tuvaletlerde fazladan depolama alanı sunduğu için tercihlerde üst sıralarda yer alabilir. Görüntü olarak hoş ve şık tasarımlara sahip ayaklı tuvalet kağıtlığı modellerini, banyolarınızda veya tuvaletlerinizde uygun noktalara yerleştirebilirsiniz. Yalnızca eviniz için değil iş yerlerinizdeki tuvaletlerde de kullanabileceğiniz ayaklı tuvalet kağıtlıklarını edinebilirsiniz. 

Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı Modelleri 

Ayaklı tuvalet kağıtlığı, farklı yapılarda modellere sahiptir. Ayaklı tuvalet kağıtlıklarında, yedek tuvalet kağıdı taşıyabilmesi için bölme bulunan çeşitleri mevcuttur. Ayaklı modeller, yedek tuvalet kağıdı özelliği sayesinde depolama alanı tasarrufu yaratır. Aynı zamanda biten tuvalet kağıtlarının yerine kolayca yenileri koyulabilir.  

Ayaklı tuvalet kağıtlığı modellerinin farklı materyaller kullanılarak üretilen çeşitleri vardır. Şık görüntüler ortaya sunan çeşitli ayaklı tuvalet kağıtlığı modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ahşap ve metal gibi farklı maddelerden üretilen ayaklı tuvalet kağıtlıkları, sağlam yapılarıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Seçim esnasında banyo veya tuvalet tasarımını göz önünde bulundurabilirsiniz.  

Ayaklı tuvalet kağıdı askılığı, istediğiniz bütün markalardaki tuvalet kağıtlarıyla uyum sağlar. Bazı ayaklı tuvalet kağıtlıkları set şeklinde satılabilir. Set içeriklerinde farklılıklar bulunur. Bazı modellerde fırçalı olma özelliği vardır. Bazılarında ise çöp kovası eklentisi bulunabilir. Fırçalıklar ve çöp kovaları isteğe göre çıkarılıp tekrar takılabilir. Kullanımınız doğrultusunda parçaları sökerek kullanmaya devam edebilirsiniz.  

Ayaklı tuvalet kağıtlığı, banyo ve tuvaletlerinize düzenli bir görünüş katmanıza fayda sağlar. Banyo ve tuvaletlerde gazete ve dergi okumayı seven biriyseniz, gazetelik bulunan ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayaklı tuvalet kağıtlığı çeşitleri siyah, beyaz, metal, altın ve daha farklı renklerde üretilebilir. Ayaklı tuvalet kağıtlıkları, duvarlara herhangi bir delik açmanıza gerek olmadan ya da yapışkanlar uygulanmadan kolay şekilde kullanılabilir niteliktedir.  

Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Banyo ve tuvaletlerde sık kullanılan ürünlerden olan ayaklı tuvalet kağıtlığı seçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Şık tasarımlara sahip ayaklı tuvalet kağıtlıkları, farklı renklerde ve materyallerde üretilebilen ürünlerdendir. Ayaklı tuvalet kağıtlığının boyutu, konumlandırılacağı alanın büyüklüğüne göre seçilebilir.  

Dar bir banyonuz ya da tuvaletiniz varsa, daha küçük boyutlardaki ayaklı tuvalet kağıtlıklarına yönelebilirsiniz. Yeterince geniş bir banyoya sahipseniz seçeceğiniz ayaklı tuvalet kağıtlığı ebatlarından endişe etmenize gerek yoktur. Alanınızın dekorasyonuna ve dekorasyonda kullanılan aksesuarların renk tonlarına uygun bir ayaklı tuvalet kağıtlık modeli seçebilirsiniz. 

Ayaklı tuvalet kağıtlıklarının paslanmaz çelik materyalden üretilen modelleri, dayanıklı bir yapıya sahip olması nedeniyle uzun süreli kullanım olanağı sunar. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapıdaki görüntüsü, gümüş tonlarındaki banyonuzla uyum sağlar. Krom renk seçeneği de sunan ayaklı tuvalet kağıtlığı, klasik tonlara sahip olmasını istediğiniz banyonuza ya da tuvaletinize oldukça uyum sağlar. 

Ahşap, alüminyum, metal gibi farklı materyallerden üretilebilen ayaklı tuvalet kağıtlığı, dilediğiniz seçimi yapabilmenize olanak tanır. Ahşap ayaklı tuvalet kağıtlığı banyonuza ayrı bir hava katacak tasarıma sahiptir. Banyo dolaplarınız ahşap ise oldukça uyum sağlayabilir. Banyo dekorasyonunuzu ve kişisel beğenilerinizi göz önünde bulundurarak ayaklı tuvalet kağıtlığı modeli tercihi yapabilirsiniz. 

Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı Fiyatları 

Ayaklı tuvalet kağıtlığı fiyatları yapımında kullanılan materyallere göre değişiklik gösterebilir. Ayaklı tuvalet kağıtlıkları plastik, metal, paslanmaz çelik maddelerden üretilebilir. Paslanmaz çelikten ve metal gibi suya ve neme dayanıklı ayaklı tuvalet kağıtlıkları uzun ömürlü kullanım sağladığı için fiyat değişikliklerine sebep olabilir.  

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz ayaklı tuvalet kağıtlıklarının bütçenize uyum sağlaması da sizin için önemli bir kriter olabilir. Fırçalık eklentisi, ayaklı tuvalet kağıtlıklarına ekstra bir fonksiyon kattığı için fiyatlarında farklılık gözlemlenebilir. Çöp kovası, gazetelik gibi özelliklerin varlığı da ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri arasında fiyat değişikliklerine neden olabilir. Fazladan tasarım ürünlerinin bulunması gibi ekstra fonksiyonlar taşıyan modeller de mevcuttur.  

Yapısında yedek kağıtlık bulundurması, fırçalığın kolayca çıkarılıp takılabilme özelliği gibi fonksiyonlar ayaklı fırçalı tuvalet kağıtlığı fiyatlarının değişiminde rol oynayabilir. Farklı ölçülere sahip tuvalet ve banyolara hitap eden, çeşitli ebatlarda üretilen ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri arasından hem bütçenizi hem de gereksinimlerinizi düşünerek bir seçim yapabilirsiniz. Bütçenizi düşünerek bir seçim yapma noktasında birden fazla eklentiye sahip modelleri düşünebilirsiniz.  

Fırçalık veya çöp kovası bulunan ayaklı tuvalet kağıtlığı modellerine bakıldığında size fazladan tuvalet fırçalığı ya da çöp kovası harcaması yapmaktan kurtarır. Bütçe dostu olacak şekilde tasarlanan ürünler arasında seçim yapmak uygun olabilir. İstediğiniz renkteki ayaklı tuvalet kağıtlığı tercihini gereksinimlerinizi de göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. 

Dekorunuza Zengin Görünüm Katan Ferforje Tuvalet Kağıtlığı 

Banyo dekorasyonuna katkı sağlayan çeşitli tuvalet kağıtlıkları arasında ferforje tuvalet kağıtlığı yer alır. Ferforje tuvalet kağıtlıkları, dekoratif tasarımlar sunmasıyla banyo ve tuvaletlerde sıklıkla yerini alır. Ferforje tuvalet kağıtlıkları, çeşitli renklerde ve yapılarda bulunabilir. Metal ve plastik gibi yapım materyallerinden üretilebilen ferforje tuvalet kağıtlıkları, alanınıza hem işlevsel olarak hem şık görüntüsüyle katkı sağlar.  

Farklı banyo ve tuvalet dekorasyonlarına uygun bir ferforje tuvalet kağıtlığı seçimi yapabilirsiniz. Ferforje tuvalet kağıtlıkları fırçalı, kağıt havluluklu, kovalı ve yedekli çeşitleriyle kullanımınız için geniş seçenek skalası sunar. Kova bölümüne sahip ferforje tuvalet kağıtlıkları ayaklı yapıya sahiptir, zemin ile direkt temasta bulunmaz.  

Fırçalı ferforje tuvalet kağıtlıkları, fırça eklentisiyle yer tasarrufu sağlar. Ferforje tuvalet kağıtlıkları çeşitli renklendirmelerle kullanıcı karşısına çıkabilir. Ferforje tuvalet kağıtlıklar renklendirilmesi sürecinde fırınlama yöntemi kullanılarak elektrostatik toz yapıdaki boyalarla yapılır. Banyo veya tuvalet tasarımınız altın renklerine sahip aksesuarlarla döşenmiş ise gold yapıdaki ferforje tuvalet kağıtlıklarından seçim yapabilirsiniz.  

Farklı renk tonlarının hakim olduğu alanlarda ise uygun renkler arasından tercih yapılabilir. Ayaklı yapıda bulunmaları ferforje tuvalet kağıtlıklarının sağladığı avantajlardandır. Ayaklı olması sayesinde duvara monte etme ya da uygun yapışkanlar bulma derdinde kalmazsınız. Pratik kullanım sağlayan ferforje tuvalet kağıtlıklardan dilediğiniz tasarımdaki modellerini edinebilirsiniz. 

Ferforje Tuvalet Kağıtlığı Modelleri 

Ferforje tuvalet kağıtlıkları birçok farklı modellerde kullanıcıya sunulan ürünlerdendir. Ferforje tuvalet kağıtlıkları yalnızca tuvalet kağıtlığı koyma yeri bulundurabilir. Aynı zamanda havluluk, çöp kovası, fırça koyulabilecek modelleri de mevcuttur. Havlu asabileceğiniz ferforje tuvalet kağıtlığı aynı ürün sayesinde iki işlev sunmakla beraber ayrıyeten alacağınız bir havluluk gerektirmediği için yer ve bütçe tasarrufuna katkı sağlar.  

Çöp kovası bulunan ferforje tuvalet kağıtlıklarında ayrı bir çöp kovası ihtiyacı gerekmediğinden alanın düzenli bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olur. Fırçalı ferforje tuvalet kağıtlıkları, ekstra bir fırçalık ihtiyacı oluşmasının önüne geçer. Üst kısmında tuvalet kağıtlığı bulundururken alt bölümünde ise kova bulunur. Fırça kovanın arkasında bulunur ve kolayca ulaşılabilecek şekilde konumlandırılır. 

Banyo ve mutfağınızdaki eksiklikler doğrultusunda uygun fonksiyonlar taşıyan ferforje tuvalet kağıtlıkları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ferforje tuvalet kağıtlıklarının ayaklı yapıda üretiliyor olması, zaman zaman ıslak ve nemli kalabilen tuvalet ve banyolarda zeminle direkt teması kestiği için oldukça kullanışlıdır.  

Farklı boyutlarda üretilen ferforje tuvalet kağıtlıkları seçiminde alanın geniş veya dar olması göz önüne alınarak daha uygun bir seçim yapılmasını kolaylaştırır. Ferforje tuvalet kağıtlıklar paslanmaz ferforje yapıdadır, neme ve suya karşı sağlamdır. Yedekli ferforje tuvalet kağıtlıklarının üst bölümüne kullanılmak istenen yapıdaki tuvalet kağıdı yerleştirilir. Alt kısımda ise yedek tuvalet kağıtlarının ya da kağıt havluların koyulabildiği bir bölme bulunur.  

Ferforje Tuvalet Kağıtlığı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Ferforje tuvalet kağıtlığı, ayaklı tuvalet kağıtlıkları arasında sahip olduğu şık görüntüsüyle banyo ya da tuvalet dekorasyonuna zenginlik katar. Ferforje tuvalet kağıtlığı seçimi yaparken banyonuza uyumlu olup olmadığına bakabilirsiniz. Ferforje tuvalet kağıtlığı, metal yapıda üretilmesi sebebiyle suya dayanıklı bir kullanım sağlar. Fazla neme maruz kalan tuvalet ve banyolarda ferforje tuvalet kağıtlığı gibi sudan etkilenmeyen yapıdaki aksesuarlar arasında seçim yapmak önemlidir.  

Ferforje tuvalet kağıtlığının metal yapıda üretiliyor olması aynı zamanda sağlıklıdır. Ferforje tuvalet kağıtlığı seçiminde, bulundurulacak banyo ya da tuvaletin boyutlarını göz önüne alabilirsiniz. Geniş ölçülere sahip bir banyoya veya tuvalete sahipseniz yapısında çöp kovası ve fırça bulunduran ferforje tuvalet kağıtlığı modeli seçebilirsiniz. Daha küçük boyutlardaki banyonuz ya da tuvaletiniz için ise yer tasarrufu etmenizi sağlayan yedekli ferforje tuvalet kağıtlığını seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. 

Geniş renk skalasına sahip seçenekler sunan ferforje tuvalet kağıtlıkları arasından banyonuzun renklerine uyum sağlayacak bir seçim yapabilirsiniz. Siyah, pembe, kırmızı, beyaz gibi çeşitli renklerden beğenilerinize göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Ferforje tuvalet kağıtlıklarının yapısında raf bulunan modellerinden alındığı takdirde ıslak mendil, kolonya gibi çeşitli hijyen ürünleri bulundurulabilir. Birçok çeşide sahip ferforje tuvalet kağıtlıklarından zevkinize ve gereksinimlerinize uygun olan modeli alabilirsiniz.  

Yer Tasarrufu Sağlayan Yedekli Tuvalet Kağıtlığı 

Tuvalet kağıtlığı modelleri arasında yedek tuvalet kağıtlarının koyulması için bir bölme bulunduran türler vardır. Yedek tuvalet kağıtlarının içine depolanmasını sağlayan yedek kısmı kullanım kolaylığı sağlar. Özellikle küçük ölçülere sahip dar banyo ya da tuvaletlerde yedekli tuvalet kağıtlıkları oldukça fazla tercih edilen çeşitlerdendir.  

Ayaklı yedekli tuvalet kağıtlıkları, yer ile doğrudan teması engellediği için avantaj sağlar. Banyo ve tuvaletlerin zaman zaman nemli ve ıslak yapıya sahip olması dolayısıyla tuvalet kağıtlarının deforme olabilir. Zeminle doğrudan temas etmeyen ayaklı yedekli tuvalet kağıtlığı tercihi tuvalet kağıtlarının deforme olmasını engeller.  

Yedekli tuvalet kağıtlığı metal, paslanmaz çelik, plastik gibi materyallerden üretilebilir. Su geçirmeyen paslanmaz çelik yapılı yedekli tuvalet kağıtlıklarını tercih edebilirsiniz. Banyonuzun dekorasyonuna uyacak gold, gümüş, siyah, beyaz gibi çeşitli renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.  

Çok fazla sayıda insan aynı evde yaşıyorsa, kalabalık bir aileye sahipseniz tuvaleti kullananların sayısı da doğal olarak aynı oranda fazla olacaktır. Yedekli tuvalet kağıtlığı tuvaleti kullanan kişi sayısının çok olduğu durumlarda kullanılabilen bir üründür. Tuvalet kağıdı tükendiğinde yedek standında bulunan yeni tuvalet kağıtları alınıp kolay bir biçimde kağıtlığa takılır ve hemen kullanılmaya başlanabilir. 

Tuvalet kağıtlarının dağınık şekilde durmasını önleyerek yedekli tuvalet kağıtlıkları sayesinde düzenli bir görüntü oluşmasına yardım eder. Dekoratif tasarımlara sahip, banyonuza uyum sağlayacak yedekli tuvalet kağıtlığının farklı renklerinden dilediğinizi seçerek alanınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. 

Banyonuza Uyum Sağlayan Siyah Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı 

Ayaklı tuvalet kağıtlığı, banyonuzda hem tuvalet kağıdını tutma işlevi görürken birbirinden farklı tasarımlarla görsel olarak da zenginlik katar. Siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı, montaj gerektirmeyen pratik kullanımlı yapıdadır. Kurmak için vidaya ya da yapıştırıcılara gerek kalmadan kolay şekilde koyarak kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.  

Siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı alüminyum, ahşap, pirinç ve metal gibi çeşitli materyallerden üretilmiş olabilir. Alüminyum yapıdaki siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı, alanınıza oldukça şık bir görünüm kazandırır. Siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı ahşap malzemeden üretilmiş bir formda bulunabilir.  

Yedek hazneye sahip ahşap yapılı siyah ayaklı tuvalet kağıtlıkları kullanım kolaylığı sunar. Siyah rengi kullanmayı seviyorsanız ya da banyo dekorasyonunuza uyumlu olan bir renkse, siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı tercihi yapabilirsiniz. Metal madde kullanılarak üretilen siyah ayaklı tuvalet kağıtlıkları dekoratif olarak hoş görüntü yaratır.  

Siyah ayaklı tuvalet kağıtlıkları, fırçalık bulunduran modellere de sahiptir. Mat ya da parlak siyah rengin görüntüsü banyo veya tuvaletinize farklı bir hava katar. Uygun renkte diğer banyo aksesuarlarıyla banyonuzda daha uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz.  

Siyah rengin hakim olduğu banyo ya da tuvaletlerde, dilediğiniz modeldeki ayaklı tuvalet kağıtlığı tercihi yapabilirsiniz. Siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı seçiminde ürünün ebatlarını da göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Yer fazlalığı oluşturmaması adına dar tuvaletler için daha küçük boylarda bir siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı seçebilirsiniz. 

Tuvaletlerin Olmazsa Olmazı Ayaklı Tuvalet Fırçalığı 

Tuvalet fırçaları, tuvalet temizliği için oldukça gerekli ürünlerdir. Farklı modellerde ve çeşitlerde üretilebilen tuvalet fırçaları arasında bulunan ayaklı tuvalet fırçalığı pratik bir kullanım sunar. Tuvalet temizliğinde her alana rahatça ulaşmanızı sağlayan ayaklı tuvalet fırçalıkları, mikropların kolayca temizlenmesine olanak tanır.  

Tuvaletlerde biriken iz ve kirlerin kolayca yüzeyden sökülmesini sağlayarak hijyenik bir temizlik aleti olma özelliği gösterir. Dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabilir. Farklı renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan ayaklı tuvalet fırçalıkları arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.  

Tuvaletinizin dekoruna uygun bir renk seçimi yapmak, görsel olarak da alana zenginlik katar. Ayaklı tuvalet fırçalığı, zeminle doğrudan teması kesen ayakları sayesinde yere devrilme riskini azaltır. Ayaklı tuvalet fırçalıklarının ürünün düşmesini engelleyen ayakları, aynı zamanda bakterilerin etrafa yayılmasını önler.  

Ayaklı tuvalet fırçalıkları farklı materyallerden üretilebilir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ayaklı tuvalet fırçalıkları dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Gümüş rengi görüntü içeren çelik yapıdaki ayaklı tuvalet fırçalıkları gümüş uyumlu bir tuvalet tasarımına sahipseniz tercih edebileceğiniz modellerdendir.  

Ayaklı tuvalet fırçaları sahip olduğu avantajlarla, tuvaletlerde veya banyolarda bulunması gereken ürünlerdendir. Banyo ya da tuvalet dekorasyonuna uyum sağlayacak renk tonlarında bir ayaklı tuvalet fırçalığı modeli edinebilirsiniz. 

Dekoratif Tuvalet Kağıtlığı 

Ayaklı tuvalet kağıtlıkları, işlevsel yapılarının yanı sıra dekoratif olarak da alanınıza zenginlik katar. Banyonuzda veya tuvaletlerinizde dekoratif ayaklı tuvalet kağıtlıklarıyla şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Gold renk tuvalet ve banyo dekorasyonlarında kullanılabilen renklerdendir.  

Gold ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri, gold renge sahip banyo veya tuvalet aksesuarlarına sahipseniz uyumlu bir görüntü yaratır ve dekorasyonu zenginleştirmeye yardımcı olur. Gold renk sabunluk, klozet kapağı gibi aksesuarlar kullanıyorsanız gold ayaklı tuvalet kağıtlığı seçimi yapmayı düşünebilirsiniz.  

Gold renge sahip ayaklı tuvalet kağıtlıkları yalnızca tuvalet kağıdı bulunduran yapıda olabildiği gibi fırçalı, gazetelikli gibi fonksiyonları da aynı anda barındırabilir. İhtiyaçlarınıza uyan bir ayaklı tuvalet kağıtlığı seçimi yapabilirsiniz.  

Siyah, sarı, beyaz gibi çeşitli renk seçenekleri arasında banyonuza hakim olan bir renk tonu olabilir. Geniş renk skalasını kontrol ederek ayaklı tuvalet kağıtlıkları arasından banyo veya tuvaletinize renk ve tasarım olarak uyumlu olacak tercihte bulunabilirsiniz. Yapısında raf bulunan modelleri görsel olarak zenginlik katması nedeniyle dekoratif bir ayaklı tuvalet kağıtlığı sunar.  

Ayaklı tuvalet kağıtlıkları ikili tuvalet kağıtlarını barındırabilir özellikte olabilir. İkili tuvalet kağıdı takılabilen ayaklı tuvalet kağıtlıkları metal, gold, kapaklı, kapaksız olarak çeşitleri de vardır. İkili modeller tuvaleti çok kişinin kullandığı evlerde ya da ofislerde tercih edilebilen türlerdendir. 

Gereksinimlerinize ve beğenilerinize uyum sağlayacak ayaklı fırçalık ve kağıtlık setlerini Koçtaş'tan hemen inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ayaklı fırçalık ve kağıtlık setini Koçtaş'tan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. 

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular 

Ayaklı tuvalet kağıtlığı ve fırçalığı seçerken nelere dikkat edilmeli? 

Ayaklı tuvalet kağıtlığı ve fırçalığı seçerken öncelikle gereksinimlerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Boyut seçimini ayaklı tuvalet kağıtlığı ve fırçalığını konumlandıracağınız tuvalet ve banyonun ölçülerini düşünerek yapabilirsiniz. Aynı zamanda dekorasyona uyum sağlaması açısından banyonuza hakim olan renk ve tonlarla birlikte hoş gözükecek renkleri tercih edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım arayışındaysanız, metal ve paslanmaz çelik yapıda olan ayaklı tuvalet kağıtlığı ve fırçalığından yararlanabilirsiniz. 

Tuvalet kağıtlığı çeşitleri nelerdir? 

Tuvalet kağıtlıkları; ayaklı, ayaksız, raflı, fırçalı, gazetelikli, gömme, dikey, vakumlu, çöp kovalı gibi çeşitlere sahiptir. Üretim materyalleri göz önüne alındığında ise ahşap, paslanmaz çelik, metal, plastik gibi türleri olduğu görülür. Ayaklı tuvalet kağıtlıkları zemin ile teması önlediği için çoğu modelin ayaklı olmasına özen gösterilir. Ayaklı modellerde de fırçalı, çöp kovalı, raflı gibi fonksiyonlara sahip çeşitler mevcuttur.  

Ayaklı tuvalet kağıtlığında en çok tercih edilen malzeme ve renk nedir? 

Ayaklı tuvalet kağıtlıklarında tercih edilme sıklığı çok olan malzemeler sağlam yapıda olanlar ve sudan etkilenmeyenlerdir. Paslanmaz çelik ve metal yapıdakiler sağlamlık beklentisini iyi şekilde karşılar. Renk seçimini kişisel zevklerinize göre ve banyonuzun dekorasyonuna uyacak şekilde yapabilirsiniz. Gold ve gümüş renkleri banyo veya tuvaletlerinize zengin bir dekoratif görünüm katmanıza yardımcı olur. Siyah ayaklı tuvalet kağıtlığı modelleri de sık tercih edilen türlerdendir.

En Çok Satan Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti Hangileri?

Koçtaş Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Ayaklı Klozet Fırçası ve Kağıtlık KH0
  2. Rox Ayaklı Klozet Fırçası Tuvalet Kağıtlık Seti
  3. 3'lü Aksesuar Seti Siyah
  4. Yutan Kapak Çöp Kovalı Ayaklı Kağıtlık MG98
  5. Ayaklı Klozet Fırçalık ve Tuvalet Kağıtlığı Beyaz
Daha fazla göster
38 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: