150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kaydırak ve Salıncak

Filtreler

Kaydıraklar

Kaydıraklar, çocukların severek vakit geçirdiği bahçe aksesuarları arasında yer alır. Bahçe ve balkon ana başlığında yer alan çocuk bahçe malzemeleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz kaydıraklar, çocuklarınızın güneş ışığından faydalanırken eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlar. Çocukların tek başına vakit geçirebilecekleri bu oyuncaklar aynı zamanda diğer çocuklarla sosyalleşmeleri için de elverişli bir ortam sunar. Böylelikle siz ve yakınlarınız bahçe keyfi yaparken çocuklarınız da birlikte zaman geçirmekten ve oyuncaklarını paylaşmaktan mutluluk duyarlar.

Çocukların Gözdesi: Kaydırak Çeşitleri

Kaydıraklar, hem bahçe gibi tam açık alanlarda hem de teras gibi yarı açık alanlarda kullanıma uygun oyuncaklardır. Geniş bir eviniz varsa, evde de kolaylıkla kurabilirsiniz. Farklı boyutlarda ürün çeşitleri ile satışa sunulan çocuk kaydırağı modelleri aynı zamanda farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Genellikle plastikten üretilen bu tip çocuk bahçe malzemeleri demonte olarak satılır. Pratik kurulumu sayesinde kaydıraklar çok kısa sürede kurabilir, eğlenceli aktivite alanını kolayca yaratabilirsiniz. Basamaklı ve kenar yükseklikli çocuk kaydırağı modelleri sayesinde çocuklarınız eğlenirken onların bedensel gelişimine de katkıda bulunabilirsiniz. Merdiven çıkmak özellikle 2-6 yaş aralığındaki çocukların motor gelişimini olumlu yönde etkilediği için bahçe kaydırağı modelleri arasında tercihte bulunmanız çocuklarınızın beyin gelişimi açısından da faydalı olacaktır. Aynı kategori altında tünel şeklinde tasarlanmış ürün çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Bu ürünü kullanırken çocuklarınız diğer çocuklarla sosyalleşerek yeni oyun ve ilişkiler kurma imkanına sahip olur. Çadır biçimindeki tünellerin bir araya gelmesi ile oluşturulan ürünlerde çocuklarınız güven içinde eğlenceli vakit geçirebilir. Farklı boyutlara ve görsel özelliklere sahip kaydıraklar, fiyat açısından da farklılık gösterir. Daha fonksiyonel ve sıra dışı tasarıma sahip kaydırak fiyatları standart ürünlere nazaran daha yüksektir.
Çocuklarınızın açık havada eğlenceli vakit geçirmesini istiyorsanız hemen Koçtaş'a gelin. Kaydıraklar arasından beğendiğiniz ürünü sepete atın!

Daha fazla göster
8 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: