150 TL Üzeri Kargo Bedava

Karıştırıcı ve Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Karıştırıcılar ile Zorlu İşlerin Üstesinden Gelin

Karıştırıcılar genel olarak inşaat, tadilat, tamirat gibi işlerde tercih edilir. Elektrikli aletler arasında yer alan karıştırıcılar yapılan işlemleri hızlı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar. Karıştırıcı, pratik kullanım avantajıyla kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Yapı ve tadilat işlerinde insan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda pratiklik ve işlevsellik sunar. Çalışma sürenizi en aza indiren ürün modelleri matkap, kaynak makinesi, testere gibi farklı çeşitlerle göz doldurur. Farklı sertlikte yer alan materyaller üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlayan karıştırıcılar plastik, metal, ahşap beton gibi malzemeleri kolay bir şekilde şekillendirmenize yardımcı olur. Sert materyalleri kesebilir, zımparalayabilir, vidalama yapabilir, karıştırabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanım performansı sergileyen cihazlar profesyonel alanlarda da kullanılabilir.

Profesyonel ve ev tipi kullanım için üretilen modelleri tercih edebilir, geniş çeşitliliğe sahip ürünler arasında seçim yapabilirsiniz. Karıştırıcılar, farklı iş kollarına yönelik olarak tasarlanır ve sayısız avantaj sunar. Elektrikli karıştırıcı, insan gücünün yetersiz kaldığı zorlu işleri kolay bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar. Çalışma sürenizi ve eforunuzu en aza indiren karıştırıcılar teknolojik aletler kategorisinde yer alır. Bağımsız markalar tarafından üretilen modeller farklı güç performansları ile satışa sunulur. Ürün özelliklerini inceleyerek seçimlerinizi yapabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İhtiyaç, gereksinim ve beklentileriniz doğrultusunda pratik kullanım imkânı sunan ürünler arasından model ve teknik özelliklerine göre farklılık gösterenleri değerlendirebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden karıştırıcı fiyatları Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulur.

Hayatınızı Kolaylaştıran Karıştırıcılar

Karıştırıcılar; inşaat ve yapı alanlarında profesyonel, günlük kullanıma uygun olarak tercih edilebilir. El ve kol gücü yeterli olmadığı zamanlarda karıştırıcı kullanabilir, kısa sürede işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli sertlikte yer alan malzemeleri farklı işlemlere uygun hale getirmenize olanak sağlayan ürünler; kaynak makinesi, vidalama aleti, matkap, mikser gibi elektrikli aletler ile profesyonel ve günlük anlamda kullanmanıza olanak sağlar. Evde de kullanabilir, ufak tadilat işleri ve hobi amaçlı yapılan etkinliklerde cihaz özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Hobi ürünleri arasında yer alan karıştırıcılar, el işi çalışmalarınıza destek olur. İnşaat ve diğer alanlar arasında kullanmak istiyorsanız farklı güç performansı sergileyen modelleri tercih edebilirsiniz.

Alçı, boya, vernik, astar, sıva, un gibi yoğun yapıya sahip malzemeleri karıştırmak için cihaz çeşitlerini tercih edebilir, kısa süre içerisinde yüksek performanslı sonuç elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı malzemeleri karıştırarak istenilen kıvamda hazırlayan ürünler yüksek performanslı sonuç almanıza olanak sağlar. Elektrikli ve şarjlı olarak dizayn edilen karıştırıcı modelleri kullanım amacınıza ve beklentinize uygun olarak seçenekler sunar. Genel olarak inşaat sektöründe kullanım alanı bulan ürünler un fabrikalarında da tercih edilir. Boyacılar tarafından tercih edilen karıştırıcılar birbirinden farklı tonda boyaları karıştırmak için kullanılır. İşletmelere özgü olarak farklı model seçenekleri sunan ürünleri inceleyerek pratik kullanım avantajlarından yararlanabilirsiniz. Karışımları ideal ölçüde hazırlamak istiyorsanız ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak cihazı kullanabilir, pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Karıştırıcı ile İstediğiniz Bileşimi Elde Etmek Çok Kolay

Geniş kullanım alanıyla kullanıcılar tarafından beğeni toplayan ürün modelleri inşaat, bilim merkezi, mutfak, fabrika gibi alanlarda sıkça kullanılır. Kullanım alanı özelliklerine bağlı olarak cihazlar birbirinden farklı özellikler taşır. Birbirinden bağımsız özelliklere sahip karıştırıcı çeşitlerini tercih edebilir, her alanda sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. İnşaat yapı sektöründe kullanılan cihazlar, manuel ve otomatik şekilde dizayn edilir. Farklı kullanım türleri bulunan karıştırıcılar, beklentilere uygun olarak tercih edilebilir. Manuel olarak tasarlanan modeller işlevsel özellikleri ile göz doldurur. Uzun saplı olarak tasarlananlar derin kaplarda farklı materyalleri karıştırmanıza olanak sağlar. Tel yardımıyla basit mekanizmalı olan bu ürünü kullanabilir ya da elektrik gücünden yararlanan elektriklileri tercih edebilirsiniz.

Elektrikli modeller profesyonel kullanıma hizmet eder. Sunduğu performans, hızı, karıştırma işlemi yapılan materyalin türüne, yoğunluğuna ve miktarına bağlı olarak farklı güçte performans sergiler. Fabrikalarda tercih edilenler kısa sürede zorlu işleri gerçekleştirmenize olanak sağlar. Yoğun, akışkan karışım elde etmek istiyorsanız karıştırıcı makinesi modellerini tercih edebilir, pürüzsüz ve ideal kıvamda karışıma sahip olabilirsiniz. Boya, sıva, alçı karıştırmak için seçeceğiniz ürünler; motor gücü, ebat ve fonksiyonel farklılıklar ile satışa sunulur. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak seçimlerinize yer verebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen karıştırıcıları inceleyebilir, çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

İnşaattan Mutfağa Kadar Birçok Alanda Kullanılan Karıştırıcılar

Karıştırıcılar geniş kullanım alanına sahip olarak yer alır. Ürün modelleri sahip olduğu teknik özellikleriyle farklılık gösterir. Şarjlı olarak tasarlananlar kablo olmadan çalışma performansı sergiler. Bu cihazı her alanda konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Boya, sıva, harç gibi malzemeleri karıştırabilir, istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Farklı ebatlarda tasarlanan mikser karıştırıcılar kullanım alanına uygun olarak tercih edilebilir. Büyük ebatlarda tasarlananlar büyük alanlarda, küçük ebatlarda tasarlanan modeller daha minimal alanlarda kullanılabilir. Yaygın olarak kullanım alanı bulan küçük boyutlarda tasarlanan karıştırıcılar amacına uygun performans sergiler. İhtiyacınıza bağlı olarak farklı ebat özelliklerinden yararlanabilir, motor güçlerini tercih edebilirsiniz.

İnşaat, bilimsel laboratuvar, mutfak gibi alanlarda bu ürünü kullanabilir, sunduğu performanslardan yararlanabilirsiniz. İnşaat ve yapı sektörüne uygun olarak tasarlanan cihazlar sahip olduğu güç performansıyla göz doldurur. V tipi olarak üretilenler katı katı, katı sıvı, sıvı sıvı şeklinde farklı materyallerin karıştırılmasına olanak sağlar. Yapı ve tesisat sektöründe su karıştırmak için tercih edilen cihazlar sıcak ve soğuk suyu birbirine karıştırır. Tesisat alanıyla ilgilenen kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanan modeller farklı ebat özellikleriyle satışa sunulur. Bilim merkezleri tarafından da tercih edilen ürünler yer alır. Kimyasal maddelerin karıştırılması için kullanılan harç karıştırıcı çeşitleri eşit oranda malzemelerin karıştırılmasına ve ısı yardımıyla karıştırma işleminin gerçekleştirilmesine olanak sağlar.

Teknik Özelliklerine Göre Karıştırıcı Çeşitleri

Mikser olarak da geçen ürün modelleri ayarlanabilir güç seçenekleriyle kullananlara seçim şansı sunar. Çeşitli malzemeleri bir araya getirmenize olanak sağlayan karıştırıcılar farklı kıvamda karışım elde etmenize yardımcı olur. Homojen bir yapıya sahip olmak istiyorsanız ürünün sunduğu yüksek performanslı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Profesyonel anlamda destek almak istiyorsanız farklı model seçeneklerini değerlendirebilir, motor gücü, mikser ucu, vites sayısı gibi özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu özellikler modelden modele farklılık gösterir. Büyük ebatta tasarlanan ürünler genel olarak büyük fabrikalar tarafından tercih edilir. Karıştırıcılar, çoğunlukla sıvı toz ve yoğun kıvamlı maddelerin karıştırılması için kullanılır. Ayrıca karıştırıcıların hazne hacmi de modelleri birbirinden ayırır. Bileşim yapılacak maddelerin toplam hacmine göre ürünler arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bazı modellerde yumuşak başlama özelliği de bulunur. Soft start olarak da adlandırılan bu özellik sayesinde işleme yumuşak bir şekilde başlanır ve eylem sırasında sıçrama ve toz olmaz. Yumuşak başlama özelliği etrafı kirletmediği gibi temizlik işinde de kullanıcıya avantaj sağlar.

Güçlü donanım özellikleri ile göz dolduran ürünler kullananlara pratiklik kazandırır. Sahip olduğu devir sayılarını kullanarak kıvamlı karışım elde edebilirsiniz. Farklı motor güçlerinden destek alarak istediğiniz sertlikte malzeme karıştırabilir, homojen karışım elde edebilirsiniz. Profesyonel anlamda sıkça tercih edilen yüksek motor, güçlü karıştırıcılar yapacağınız işleri kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkân sağlar. Yoğun kıvamlı madde elde etmek istiyorsanız bu eşsiz karıştıran ürünlerin yüksek tork oranında olmasını tercih etmeniz tavsiye edilir. Tork gücünün artması işlemi kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretilen ürün modellerini profesyonel ve ev alanında tercih edebilir, minimal boyutlarda tasarlananları kullanabilirsiniz. Pil ve elektrik ile çalışma performansı sergileyen modelleri, sahip olduğu boyut özellikleriyle hem zamandan hem enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.

Her Bütçeye Uygun Karıştırıcı Fiyatları

Teknoloji sürekli gelişim ve değişim içerisinde ilerler. Teknolojinin değişmesi karıştırıcı modellerini de doğrudan etkiler. Karıştırıcılar genel olarak inşaat, tesisat, tamir, ev ve hobi işlerinde tercih edilir. Karıştırma eylemini hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan cihazlar yaygın kullanım alanına sahip olarak yer alır. Bu ürün sahip olduğu çeşitlilik ve özellik yapısıyla ev, fabrika ve farklı alanlarda kullanılır. Profesyonel amaçlı olarak da tercih edilen karıştırıcı matkap modelleri üstün performans ve dayanıklı yapılarıyla dikkatleri üzerine çeker. Karıştırıcı kullanarak boya ve harç malzemelerini kolay bir şekilde karıştırabilir, homojen karışım elde edebilirsiniz. Karıştırıcı fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur.

Koçtaş mağazası üzerinden karıştırıcı fiyatlarına ulaşabilir, bu alandan ürünler arası karşılaştırma yapabilirsiniz. Karıştırıcı fiyatları belirlenirken motor gücü, ebat özellikleri ve sunduğu avantajlar belirleyici olur. Alçı karıştırıcı ile boya karıştırıcı arasında fiyat farklılıkları görülebilir. 1300 Watt ve 1600 Watt arasında da fiyat farkı bulunur. Elektrikli ve şarjlı olarak tasarlanan modeller sahip olduğu özellikle ve sunduğu avantajlarla farklılık gösterir. Bu farklılık fiyatlara yansır. Koçtaş mağazalarında ve online Koçtaş’ta yer alan ürünleri inceleyebilir, beklenti ve ihtiyaçlarınıza hitap eden cihazı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Online Koçtaş mağazasını kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilir, fiyatı artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Bu alandan en ucuz fiyatlı ve en yüksek fiyatlı ürünlere ulaşabilir, karşılaştırmaya yer verebilirsiniz. Karıştırıcı fiyatları her bütçeye uygun seçenekler sunar. Modeller arasından seçim yaparak avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Karıştırıcılar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Karıştırıcı ne işe yarar?

Mikser olarak da geçen karıştırıcı mikser modelleri geniş kullanım alanına sahip olarak yer alır. Hemen hemen her sektörde kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı sertlikte 2 farklı malzemenin karıştırılmasına ve homojen kıvam almasına olanak sağlayan ürünler farklı motor güçlerine sahip olarak üretilir. İnsan gücünün yetmediği birçok karıştırmayı kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Boya karıştırıcı fiyatları ne kadar?

Boya karışımı yapmak istiyorsanız boya karıştırıcı mikser modellerini tercih edebilirsiniz. Birbirinden çeşitlilikteki renkleri kısa sürede karıştırmanıza olanak sağlayan boya karıştırıcısı farklı markalar tarafından üretilir. Markanın sahip olduğu fiyat politikasına bağlı olarak belirlenen fiyatları inceleyerek bütçenize uygun ürün modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Boya karıştırıcısı farklı ebat özellikleriyle yer alır. Ebat seçeneklerini değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayan tipte tasarlanan ürünü satın alabilirsiniz.

Elektrikli karıştırıcı alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Elektrikli cihazların birbirinden farklı özellikleri bulunur. Karıştırma işlemini en doğru ve istenilen şekilde yapabilmek için de alışverişte dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunur. Kendi aralarında çeşitli özellikler taşıyan cihazları alırken öncelikle güç birimine bakılmalıdır. Watt değerinin karıştırılacak ürünlere yetecek olması gerekir. Aksi halde istenilen karışım elde edilemeyebilir. Devir sayısı ise göz önüne alınması gereken bir başka kriterdir.

En Çok Satan Karıştırıcı ve Aksesuarları Hangileri?

Koçtaş Karıştırıcı ve Aksesuarları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Dozzer 1500 Watt Bakır Sargılı Devir Ayarlı Elektirikli Alçı Boya Ve Harç Karıştırıcı Mikser
  2. 6 Kademe Devir Ayarli Boya Kariştirici Mikser Makinesi
  3. 1181 Boyacı Kabı
  4. Germany Style 1300 Watt Elektrikli Devir Ayarlı Alçı Boya Ve Harç Karıştırıcı Mixer
  5. Şansımanlı Karıştırıcı KLMX6212
Daha fazla göster
29 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: