750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Innobond

Innobond

Innobond, dekoratif ve işlevsel ürün yelpazesi ile kullanıcılarının karşısına çıkar. Gündelik hayatınızı şık ve dekoratif çizgilerle tamamlayan markanın ahşap grubu kategorisinde ahşap saksı, ahşap şezlong, ahşap koltuk, ahşap merdiven ürünleri yer alır. Aksesuar kategorisinde ise ahşap ayak koyma standı ve saksı, damacana veya tüp gibi ürünlerinizi koymanız için altlık ürünleri bulunur. Innobond markası rattan ürün grubu içerisinde masa ve sandalye takımı, çift kişilik ve tek kişilik salıncak, sofa takımı gibi mobilyaları da kullanıcıları ile buluşturur.

 

Bahçe Dekorasyonu İçin Dekoratif ve Fonksiyonel Çözümler

Innobond ürünleri pek çok alanda size konfor sağlar. Markanın bahçeler için özel olarak üretilmiş ahşap bahçe saksı ve ahşap katlanır şezlong ürünleri bulunur. 1. sınıf sarı çam ağacından üretilen ahşap bahçe saksısı ürünleri yeşil, ceviz ve doğal ahşap renklerinde seçenek sunar. Bahçelerinize şıklık içerisinde uyum sağlayacak ürünler ile çiçeklerinizin güzelliğini ortaya çıkarabilir; renkli bahçelere sahip olabilirsiniz. Markanın ahşap katlanır şezlong ise kayın ağacından üretilir. Yeşil, ceviz ve naturel renk seçenekleri ile sizlere sunulur. Katlanılabilir olması ise hem taşıma kolaylığı sağlar hem de alandan kazanmanıza yardımcı olur. Suya karşı ekstra dayanıklı olan ürünleri balkon, bahçe ve açık alan dekorasyonlarında güvenle tercih edebilirsiniz. 

Innobond Ahşap Ve Rattan Ürün Seçenekleri ile Yanınızda

Markanın ahşap merdiven kategorisinde yer alan ürünleri, tamirat ve diğer işlerinizi kolaylaştırır. Üç, dört, beş ve altı basamak seçenekleri ile kullanımınıza sunulan bu merdivenlerin katlanır özellikte olması ise taşıma ve kullanım kolaylığı sağlar. Rattan grubu içerisinde yer alan dekoratif dinlenme ürünlerini ve bahçe mobilyalarını açık kullanım alanlarınızda kullanmak için satın alabilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik salıncaklar ise açık alanlarınızda, balkonlarınızda ve aklınıza gelen her alanda kullanıma hazır olarak karşınıza çıkar. Innobond, bahçe dekorasyonunuzu güzelleştirecek bu ürünlerin yanı sıra sallanan koltuk ve puftan oluşan ürünleri ile de ev dekorasyonunuza da hitap eder. İhtiyacınıza uygun Innobond ahşap bahçe saksı, katlanır şezlong, sallanan koltuk, ahşap merdiven ve markanın aradığınız dekoratif ürün seçeneklerine Koçtaş avantajları ve güvencesi ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster