750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
19 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kuas

Kuas

Kuas, yolculuğuna 2009 yılında AR-GE çalışmalarına başlayan ve fikirlerini, 2011 yılında somutlaştırarak ticari hayatına başladı. Bugün Kuas teknoloji; Avrupa'da özellikle Almanya, Belçika, Fransa ve İtalya gibi pek çok ülkede, ısıtma sektörü içinde söz sahibi markalardan biridir. Avrupa standartlarında kaliteli üretim garantisine sahiptir. Güvenli, sağlıklı ve tasarruflu ürünler geliştiren Kuas teknoloji, % 100 özgün tasarımlı elektrikli ısıtıcılara imza atar.

Kuas Isıtıcı Sistemleri ve Isıtıcı Modelleri

Isınma sistemleri üretiminde sağlığı ve tasarrufu ön planda tutan Kuas teknoloji, farklı ısıtma sistemleri geliştirmiştir. Dark infrared ile ısınma, konveksiyon ısınma ve hybridboard ısınma sistemleri mevcuttur. Dark infrared diğer adıyla koyu kızılötesi ısınma sistemi ile ısıtıcıdan gelen ışık önce ortamdaki yüzeylerin (önce insan vücudu, diğer canlı türleri ve nesneler) ısınmasını, sonra havanın ısınmasını sağlar. Böylece bir dengeli bir ısınma meydana gelir. Konveksiyon ısınma sistemi de doğada bulunan doğal konveksiyon gibi soğuk hava ile sıcak havanın yer değiştirmesi ile oluşur. Hybridboard ısınma sistemi ise infared (kızılötesi) ve konveksiyonel (yükselim) ısınma sistemlerinin harmanlanmış halidir. Bu bakımdan sizlere tasarruflu ve sağlıklı bir ısınma deneyimi yaşatır. 

Kuas Isıtıcı Modellerini Tüm Alanlarda Kullanabilirsiniz

Kuas; tasarımları ile de ön plana çıkmıştır. Standart elektrikli ısıtıcı imajından sıyrılıp şık ve kullanışlı ürünlere imzasını atmıştır. Kuas'ın; I-pipe carbon infrared ısıtıcı, ısp ayna elektrikli panel serisi, kara tahta ısıtıcı serisi, hybridboard basic serisi, masa altı confortable ve daha birçok ısıtıcı türü bulunmaktadır. I-pipe carbon infrared ısıtıcı, hızlı ısınma ihtiyacını karşılamak için üretilmiş metalik gri renginde ve şık görünümlüdür. Ayna elektrikli panel ısıtıcılar modern görünümünün yanı sıra sağlıklı bir ısıtıcı çeşididir. Kara tahta ısıtıcı modeli ise ısıtıcı kapalı durumda ve ön yüzeyi soğukken üzerine not alabileceğiniz ısıtıcı modelidir. Her bir modelin farklı boyutları mevcuttur. Modeller ayrı saat değerlerine ve toz tutmayan yapıya sahiplerdir. Kuas elektrikli ısıtıcılar tavana ya da duvara monte edilebilir. Modern ve şık tasarımları ile her alanda kullanacağınız Kuas ısıtıcıların farklı renk seçenekleri mevcut. 

Güvenli, sağlıklı çevre dostu, verimli ve uygun fiyatlı Kuas elektrikli ısıtıcılara, Koçtaş güvencesi ile hemen ulaşabilirsiniz; dilerseniz internet üzerinden de zahmetsizce satın alabilirsiniz!

Daha fazla göster