750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
40 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

La Sera

La Sera

La Sera ürettiği yumuşacık ev tekstil ürünleri ile evlere giriyor. Hem doğal malzemeler hem de özel olarak üretilen elyaflarla doldurulan yastık ve yorganlarla kullanıcısını saran La Sera, yılların tecrübesini yenilikçi bakış açısıyla birleştiren bir marka. Farklı dolgu içerikleri kullanılan tek ve çift kişilik yorganları kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan yastıklar ve yatakların koruyucu sistemleri alezlerle buluşturan marka uyku tecrübesini konfor katıyor. Sunduğu hipoalerjenik ürünlerde yüksek hijyen kriterlerini göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyor. 

La Sera Yorgan ve Yastıklar Hava Alan Dokusu ile Öne Çıkıyor

Sera uykunun insan sağlığı ve yaşam kalitesi üzerindeki etkisini ve önemini bilerek sunduğu hipoalerjenik yastık ve yorgan modelleri ile kullanıcısını rahatlıkla buluşturuyor. %100 doğal pamuk yorgan ve yastık modelleri gece boyunca oluşan nemi nefes alan dokuları sayesinde vücuttan uzaklaştırarak kuru ve sağlıklı bir uyku tecrübesi sunuyor. La Sera ürünlerinde esnek, dayanıklı ve antibakteriyel özellikleriyle dikkat çeken bambuyu da kullanıyor. Nem tutmayan yapısı ve hava alan dokusu ile kullanıcısını terletmeyen bambu yastık ve yorganlar özellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Nano, silikon ve mikrojel gibi farklı sentetik elyaf türlerini de yastık ve yorgan dolgusu olarak kullanan La Sera'nın dört köşesinde yer alan lastikleri sayesinde yatakları sıkıca saran alez modellerinde ise silikon dolgular mikrofiber kumaşlarla kaplanıyor. 

Temizliği Kolay, Hijyenik Ürünlere İmza Atıyor

Bambu yastık, nano elyaf yorgan, pamuklu tekstil ürünleri... La Sera uyku saatlerinde kullanılan tüm ürünlerini %100 pamuklu ve mikrofiber kumaşlar ile sarıyor. Mikrofiberin esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilen yastık, yorgan ve alezler pamuklu dokunun kolay temizlenebilme özelliği ile hijyeninden ödün vermiyor. Ürün açıklamalarında belirtilen sıcaklık aralıklarında çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilen elyaf, pamuk ve bambu yorgan modelleri ve alezler tek ve çift kişilik olmak üzere iki farklı boyutta üretiliyor. Dolgularının nefes alan yapısı sayesinde içini temiz tutan yastıkların pamuklu kılıfları düşük ısılarda yıkanarak kolaylıkla temizlenebiliyor. Yatakları yumuşacık ve sağlıklı ürünlerle süsleyecek La Sera ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir, beğendiğiniz yorgan, yastık ve alez modellerini dilediğiniz an evinizin konforunda satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster